خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 11202122 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 301 به 315 از 457
    1. Top | #301
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      من متولد خرداد 75 میخوام امسال کنکور بدم خرداد یه درس انداختم شهریور دیپلم گرفتم امسال که برای کنکور مشکلی ندارم؟

2. Top | #302
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان، بنده سال 92 در کنکور ریاضی شرکت کردم و در دانشگاه آزاد قبول شدم. امسال در کنکور هنر شرکت کردم و سراسری هم قبول شدم (می خواستم در دو رشته تحصیل کنم). با مسئول دانشگاه سراسری صحبت کردم گفت از نظر ما مشکلی برای تحصیل در هر دو نیست. ولی چندتا مسئله پیش بیاد اول اینکه آیا باید با وزارت آموزش عالی هم صحبت کنم یا خیر؟ آیا برای نظام وظیفه باید دوباره اقدام کنم یا معافیت اولم کفایت می کنه؟ در صورت انصراف از رشته اول ( رشته ای که برای آن معافیت صادر شده) چگونه باید برای نظام وظیفه اقدام کنم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام دوستان، بنده سال 92 در کنکور ریاضی شرکت کردم و در دانشگاه آزاد قبول شدم. امسال در کنکور هنر شرکت کردم و سراسری هم قبول شدم (می خواستم در دو رشته تحصیل کنم). با مسئول دانشگاه سراسری صحبت کردم گفت از نظر ما مشکلی برای تحصیل در هر دو نیست. ولی چندتا مسئله پیش بیاد اول اینکه آیا باید با وزارت آموزش عالی هم صحبت کنم یا خیر؟ آیا برای نظام وظیفه باید دوباره اقدام کنم یا معافیت اولم کفایت می کنه؟ در صورت انصراف از رشته اول ( رشته ای که برای آن معافیت صادر شده) چگونه باید برای نظام وظیفه اقدام کنم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

3. Top | #303
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام دوستان من متولد آبان 74هستم
      دیپلم سال92 گرفتم
      و اولین سالم رو ینی سال93 کنکور دادم قبول نشدم
      و دارم واسه 94 میخونم
      یه ترم هم دانشاه ازاد بودم و مرخصی گرفتم و میخوام یه ترم هم بمونم و بعد از دادن کنکور ینی بعد22خرداد ا نصراف بدم

الانم ثبت نام کنکوره
      تو نظام وظیفه کدوم کد شامل من میشه؟

4. Top | #304
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من متولد اذر 74 هستم و دیپلم 92 و امسال کنکور94 سال دوم بود ک کنکور میدادم و برعکس چیزی ک فکر میکردم واقعا خراب کردم میخواستم ببینم راهی هست ک کنکور سال 95 هم امتحان بدم ؟
      خواهشا زود تر جواب بدین

5. Top | #305
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosein-94 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من متولد اذر 74 هستم و دیپلم 92 و امسال کنکور94 سال دوم بود ک کنکور میدادم و برعکس چیزی ک فکر میکردم واقعا خراب کردم میخواستم ببینم راهی هست ک کنکور سال 95 هم امتحان بدم ؟
      خواهشا زود تر جواب بدین
      تنها راه اینه بری پیام نور ( بخاطر هزینه کم اش) و دو ترم مرخصی بگیری برا 95 بخونی و حداکثر یکماه قبل از ثبتنام دانشگاه جدی انصراف بدی
      مشاور

6. Top | #306
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ولی ...
      خب سربازی چی ؟هیچ مشکلی نداره ؟
      و ی سوال دیگه فقط رشته های کارشناسی دو ترم مرخصی میدن؟

7. Top | #307
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      داداش من ورودی 91 پرستاری دانشگاه سراسریه . میخواد کنکور بده : سوالاتی که داشتم؟
      1- کی میتونه کنکور بده و بره دانشگاه مشکلی پیش نمیاد براش؟ درضمن معافیت سربازی نداره
      2- مد نظرش دانشگاه ازاده ، میشه خدمت سربازی رو نگهش داشت ؟
      راهش چیه ؟راهنمایی کنید لطفا

8. Top | #308
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعضی مطالبو میخونم گیج تر میشم و به استرسم افزوده میشه که ...
      من متولد 11 مهر 75 هستم امسال فارق التحصیل شدم و کنکور رو دادم و غیرانتفاعی قبول شد برام ! ولی اصلا ثبت نام هم نکردم رفتم نظام وظیفه و پلیس به علاوه 10 گفتن تا پایان شهریور 95 معافیت تحصیلی دارم موردی نداره کنکور مجدد . پس اینی که میگین نیمه دوم شش ماه معافی داره قضیش چیه ؟ چرا استرس میدین به ادم اخه الان تکلیفم چیه ؟

9. Top | #309
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا من امرو رفتم +10 گفتم گفت زده تا 96 معافم میدونم اینطوری نیستا ولی شک کردم که ایا واقعا منی که تو خرداد امسال فارغ التحصیل شدم یک سال یعنی تا 95/6/31 وقت دارم؟

10. Top | #310
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dow نمایش پست ها
      اقا من امرو رفتم +10 گفتم گفت زده تا 96 معافم میدونم اینطوری نیستا ولی شک کردم که ایا واقعا منی که تو خرداد امسال فارغ التحصیل شدم یک سال یعنی تا 95/6/31 وقت دارم؟
      بله تا اون موقع وقت داری

11. Top | #311
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا یکی به زبون ساده به من بگه اگه بخوام پشت کنکور بمونم چی کار کنم؟
      متولد فروردین 77
      کنکوری 95 هستم

12. Top | #312
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام من امسال باید کنکور بدم و اولین بارِ
      متولد76/11/28هستم میتونم پشت کنکور بمونم؟
      چون اصلا اماده نیستم
      زندگی یه مجموعه منظم از بی نظمی هاست....
      یه مجموعه معقول از بی عقلی ها....

13. Top | #313
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix8 نمایش پست ها
      سلام من امسال باید کنکور بدم و اولین بارِ
      متولد76/11/28هستم میتونم پشت کنکور بمونم؟
      چون اصلا اماده نیستم
      سلام
      بله میتونی
      SaM019

14. Top | #314
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون داشتم از دیروز هنگ کرده بودم واسه این موضوع اخه این چه قانونیه همه باید بتونن حداقل دوبار کنکور بدن
      زندگی یه مجموعه منظم از بی نظمی هاست....
      یه مجموعه معقول از بی عقلی ها....

15. Top | #315
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix8 نمایش پست ها
      خیلی ممنون داشتم از دیروز هنگ کرده بودم واسه این موضوع اخه این چه قانونیه همه باید بتونن حداقل دوبار کنکور بدن
      سلامت باشی داداش
      شما یکبار که پیش هستی میتونی شرکت کنی، پیش رو که تموم کنی یکسال بعدش مهلت داری تعیین تکلیف کنی، توی اون فرجه یکساله هم میتونی باز شکرت(جدیده!) کنی...اگه خرداد تموم کنی، سال بعد باید همون روزی که فارغ التحصیل میشی بری پلیس +10 درخواست تمدید بدی بهت مثلاً تا اول مهر که نتایج کنکور میاد مهلت بدن غیبت نخوری
      SaM019

صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 11202122 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن