خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 138
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه 4
      گزینه 1 و 3 با یه نگاه حذف میشن چون Three months یه مفهومه تو فارسی هم میگیم سه ماه مدت کمی نیست نمیگیم سه ماه مدت کمی نیستن
      میمونه گزینه 2 و 4
      اینجا بحث بر سر مجهول بودن یا نبودنه که هم از معنی و کاربرد فعل میشه فهمید جواب 4 هستش هم از این که ساختار خودش داره داد میزنه
      فعل مجهول + to ساختار پرکاربردی در انگلیسیه

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ترتیب قرار گرفتن صفت ها در جمله : ( از سمت چپ البته )

اسم + کاربرد + جنس + ملیت + رنگ + شکل + سن + اندازه + کیفیت + تعداد

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
      کتاب گرامر تخصصی شهاب اناری کفایت نمیکنه بچه ها! خیلی از مباحث رو نداره اونایی هم که داره کامل نگفته
      ببخشید شما رشتتون ادبیات انگلیسیه؟؟؟ منم میخوام همین رشته رو بخونم ! راضی هستی؟ میشه کمی راهنماایی کنین؟

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Angry

سلام
      من امروز صبح جزوه منحصرا زبان تخصصی ایرانپور رو خریدم که دانلود کنم 25 تومن راحت گرفتید. اما لینک دانلودی که دادین کار نمی کرد؟ برام ایمیلش کنین
      توی صفحه مخصوصش توی نظرات شما کد پیگیری ش هم براتون نوشتم البته فعلا که جواب ندادین اونجام.؟
      چی شد پس؟

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah Melody نمایش پست ها
      ببخشید شما رشتتون ادبیات انگلیسیه؟؟؟ منم میخوام همین رشته رو بخونم ! راضی هستی؟ میشه کمی راهنماایی کنین؟
      بله اگه علاقه داشته باشی عالیه. من ساعت ها درس میخونم بدون این که خسته بشم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kordali نمایش پست ها
      سلام
      من امروز صبح جزوه منحصرا زبان تخصصی ایرانپور رو خریدم که دانلود کنم 25 تومن راحت گرفتید. اما لینک دانلودی که دادین کار نمی کرد؟ برام ایمیلش کنین
      توی صفحه مخصوصش توی نظرات شما کد پیگیری ش هم براتون نوشتم البته فعلا که جواب ندادین اونجام.؟
      چی شد پس؟
      وقتی دانلود میکنین باید وی پی انتون خاموش باشه چون سرور از ایرانه. لینک جدید براتون ارسال شد

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
      بله اگه علاقه داشته باشی عالیه. من ساعت ها درس میخونم بدون این که خسته بشم

وقتی دانلود میکنین باید وی پی انتون خاموش باشه چون سرور از ایرانه. لینک جدید براتون ارسال شد
      سلام دانلود کردم ممنون

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام
      ي سوال ! از الان بخوام شروع كنم فقط كنكور زبان بدم دير نيست به نظر شما؟:yahoo (2):

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      یعنی بچه های زبان اینقدر تعدادشون کمه؟؟؟؟؟

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نه دیر نیست تو همین تاپیک هم میتونی منابع خوبی رو برای زبان تخصصی پیدا کنی موفق باشی

10. Top | #55
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      میشه بگید چه مباحثی رو خوندید تا حالا؟

ی سوال دیگه هم دارم، لطف میکنید اگه جواب بدید
      شما عمومیا رو با چ روشی و چطور میخونید؟

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra noor نمایش پست ها
      سلام
      میشه بگید چه مباحثی رو خوندید تا حالا؟

ی سوال دیگه هم دارم، لطف میکنید اگه جواب بدید
      شما عمومیا رو با چ روشی و چطور میخونید؟
      سلام
      گرامر رو از کتاب گرامر شهاب اناری به صورت ترکیبی خوندم تا الان
      برای بقیه ی بخش ها هم که از اول سال در کنار منابع آزاد مثل مجله ها و روزنامه های انگلیسی، با کتاب شهاب اناری و یه سری کتابای دیگه مثل key words for fluency دارم میام جلو
      در مورد عمومی هام ادبیات رو با برنامه آزمون میام جلو در کنارش هر روز یه تعداد معنی لغت و تاریخ ادبیات میخونم. آرایه هارم از کتاب آرایه الگو تمرین میکنم
      عربی رو با جامع های گاج و خیلی سبز میخونم و تست میزنم
      دینی رو اول کتاب میخونم بعد درسنامه جامع الگو و بعدشم تست از روی کتاب الگو
      زبان عمومی رو هم یه ماهی هست که اصلا نخوندم ! اما کتاب جامع زبان عمومی مبتکران ( شهاب اناری ) رو دارم و از روی اون گاهی وقتا کار میکنم

12. Top | #57
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه خوب! عالیه!
      ولی من مبحثی میخونم، یعنی زبان عمومی رو خوندم کنار گذاشتم و قراره بعدازعید تمرین و مرور کنم، تا 30 اسفند هم ادبیات تموم میشه و تمرین و مرورش میره واسه بعد عید، از 1 اسفند تا 25 اسفندم قراره دینی بخونم تمرین و مرورش بعد عید، عربی رم تو ایام عید بخونم، زبان تخصصی رم هر روز یه ساعت درکنار عمومیا میخونم، ب نظرت چطوره؟

مبتکران شهاب اناری رو تموم کردی؟ روزی چندتا درسشو میخوندی؟

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلالم بچه ها امیدوارم درساتونو خوب خونده باشین من واسه زبان تخصصی از همین منابع معمول استفاده میکنم (تو تاپیک هست) واسه عمومیام هم عربی و دینی رو با صنعتی شریف پیش میرم ادبیات هم با کتاب های نشر الگو که واقعا خوبن...امیدوارم تا قبل از عید تمومشون کنم البته زبان تخصصی رو یه دور خوندم ولی زیاد کیفیت نداشت الان دوباره دارم میخونم و خیلی با کیفیت تر!

14. Top | #59
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه درسا رو چطور باهم میخونی؟ یعنی هرروز پنج تا مبحث میخونی؟

...و همچنین شما
      زبان تخصصی رو چند روزه تموم کردی؟ روزی چند مبحث و چند ساعت میخوندی؟

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra noor نمایش پست ها
      همه درسا رو چطور باهم میخونی؟ یعنی هرروز پنج تا مبحث میخونی؟

...و همچنین شما
      زبان تخصصی رو چند روزه تموم کردی؟ روزی چند مبحث و چند ساعت میخوندی؟
      هر روز 2 تا درس مثلا یه روز زبان اختصاصی + زبان عمومی + دینی و روز بعدش زبان اختصاصی با کامپیوتر(منظورم فایل هایی هستش که تو کامپیوتر دارم مثل 4000 لغت و ...) + ادبیات و عربی

درس های مدرسه رو یه روز قبل از امتحان میخونم
      من اول میخواستم کنکور تجربی بدم 3 ماه کار کردم بعد به دلایلی گذاشتمش کنار و زبان رو خوندم البته از اولش اگه قرار بود تجربی کنکور بدم زبانم میخواستم بخونم ولی کمتر ... با کنار گداشتن کتابای کنکور تجربی خیلی سبک شدم و فکر میکردم که دیگه زمان ندارم و الکی 3 ماه از وقت کنکورم رفته نشستم و خیلی سریع در حد 1 ماه تمام منابع زبان اختصاصی رو خوندم البته پایه زبانم خوبه و کتاب 4000 لغت هم از دبیرستان میخوندم...بعد کنکور 87 رو 60 درصد زدم ولی خب تو گرامر مشکل داشتم الانم دوباره شروع کردم و میخوام با کیفیت تر زبانو بخونم امیدوارم شما هم موفق باشی

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن