خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب عربی برا ارشد میشناسین

سلام همین الان عضو شدم و نمیدونم سوالمو جای درستی میپرسم یانه پس پیشاپیش معذرت میخوام
      من کنکور ارشد دارم ماه بعد تا الان درگیر امتحانای ترم اخر کارشناسی بودم خودم تو کارشناسی عربی داشتم
      اما فراموش کردم یه کتاب خوب میخوام که ریز نکاتو قواعد عربی رو اموزش داده باشه تا تو این مدت کم بخونمش
      اموزشش راحت باشه و کلیدی خیلی ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ببخشید من متوجه نشدم الان کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه اسم کتاب میخوام تا برم بخرمش

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فکر میکردم اینجا سوالمو بپرسم زودتر به جواب مطمئن میرسم اما..........

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      منابع کارشناسي ارشد زبان و ادبيات عربي

زبان انگلیسی : زبان عمومی : انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه ( عباس فرزام - انتشارات باستان ) انگلیسی برای دانشجویان دانشگاه ( دکتر هادی فرجامی - انتشارات چهار باغ اصفهان ) زبان تخصصی : انگلیسی برای دانشجویان عربی ۱و۲ ( انتشارات سمت ) صرف و نحو : مبادی العربیة ( رشید شرتونی - انتشارات اساطیر ) ترجمه دكتر محمود خورسندی - جامع الدروس العربیة ( مصطفى الغلایینی )- موسوعة الصرف و النحو و الإعراب ( امیل بدیع یعقوب - انتشارات استقلال ) ۱۰۰+۱۰۰۰ تست صرف و نحو عربی ( علی ضیغمی و حبیب كشاورز - انتشارات فقهی ) مشاهده این كتاب علوم بلاغی : جواهر البلاغة ( أحمد الهاشمی ) - البلاغة الواضحة ( علی الجارم ) معالم البلاغة ( محمد رجائی ) تاریخ ادبیات : تاریخ الأدب العربی ( حنا الفاخوری - انتشارات توس) الأدب العربی و تاریخه حتى نهایة العصر الأموی (دكتر محمد علی آذرشب - انتشارات سمت )تاریخ الأدب العربی فی العصر العباسی ( دكتر محمد علی آذرشب - انتشارات سمت ) الوجیز فی تاریخ الأدب العربی ( دكتر أبولفضل رضایی و علی ضیغمی - انتشارات جهاد دانشگاهی ) مشاهده این كتاب الجامع حنا الفاخوری دانلود این کتاب متون و اعراب گذاری : المجانی الحدیثة ۳ جلد نخست - شذرات من النصوص العربیة ۴ جلد ( دكتر نادر نظام طهرانی - انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی ) الروائع من النصوص العربیة ۳ جلد ( انتشارات سمت ) ترجمه و شرح المجانی الحدیثة ( علی اكبر نورسیدة و علی ضیغمی - انتشارات فقهی )مشاهده این كتاب ترجمه از عربی به فارسی و بالعكس : فن ترجمه ( دكتر یحیى معروف - انتشارات سمت ) آیین ترجمه ( دكتر منصوره زركوب - انتشارات مانی اصفهان ) المصطلحات المتداولة فی الصحافة العربیة ( محمد رضا عزیزی پور - انتشارات سمت ) فرهنگ رسانه ( دکتر محمد خاقانی - انتشارات دانشگاه آزاد ) و مجموعه سوالات كارشناسی ارشد عربی شامل سوالات كلیه دروس آزمون كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری به همراه پاسخ تشریحی نوشته حبیب كشاورز مشاهده این کتاب فرهنگ لغت های مفید : عربی به عربی : المعجم الوسیط ( مجمع اللغة العربیة بالقاهرة ) المنجد ( لوئیس معلوف ) المنجد المعاصر ( مكتبة الصادق ) عربی به فارسی : فرهنگ معاصر ( دکتر آذرتاش آذرنوش - انتشارات نی ) فرهنگ اصطلاحات معاصر ( نجفعلی میرزایی - انتشارات دار الثقلین ) فارسی به عربی : فرهنگ اصطلاحات روز ( دكتر محمد غفرانی و دكتر آیت الله زاده شیرازی - انتشارات امیركبیر ) فرهنگ معروف ( دكتر یحیی معروف )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)