خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 49 از 78 نخستنخست ... 3948495059 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 721 به 735 از 1170
    1. Top | #721
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_Amiri نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من متولد آبان ۱۳۷۵ هستم و الان سال چهارم ریاضی درس میخونم و داوطلب ککور ۹۴ هستم.یک بحصی تو مدرسه ما ایجاد شده که متولدین نیمه دوم ۷۵ فقط یک سال فرصت کنکور دارن یعنی فقط میتونن سال ۹۴ کنکور بدن و برای مثال اگر من کنکور ۹۴ قبول نشم (رتبه دلخواهو نیارم) باید برم خدمت و نمیتونم کنکور سال ۹۵ رو بدم!!
      که میگن برای حل این مشکل من باید یکی از دروس پیش دانشگاهی امتحانات نهایی سال چهارم که تو سال ۹۴ برگزار میشه رو هم خرداد و هم شهریور از عمد قبول نشم تا بتونم کنکور ۹۵ بدم!
      حالا راهنمایی میکنید این درسته یا نه ؟؟
      شما ابان 93 مشمول حساب شدی.اگه خرداد 94 فارغ التحصیل بشی که تا شهریور 95 وقت داری.چون شما پس از تاریخ مشمولی فارغ التحصیل میشی.اگه قبلش بود شرایطی که میگی صدق میکنه
      20صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #722
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadReZa.m نمایش پست ها
      من متولد 2 خرداد 76 هستم.و در کنکور 94 میخوام شرکت کنم.
      اگر بخوام بعد کنکور برم سربازی از چندم باید برم؟میشه نرم؟
      شما خرداد 94 مشمول حساب میشی.اگه خرداد/شهریور 94 فارغ التحصیل بشی که تا شهریور 95 وقت داری.
      20صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #723
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به دوستان
      آقا من متولد 23 اردیبهشت 75 هستم، سال امسال کنکور دادم و نتیجه مطلوبمو نگرفتم دارم می خونم که سال بعد یعنی 93 - 94 کنکور بدم... سوال من اینه که من اونطوری که می دونم تا آخر اردیبهشت 94 وقت دارم... چه کار باید بکنم که بتونم کنکور بدم؟

4. Top | #724
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

كمك

سلام.
      من متولد ١١ خرداد ٧٥ هستم و كنكور سال ٩٣ شركت كردم و از يك سال معافيت هم اسفاده كردم و الان داوطلب كنكور ٩٤ هستم.ميخواستم اگر ميشه من رو بطور كامل راهنمايي كنين كه چطور ميتونم براي كنكور ٩٥ هم شركت كنم؟ايا اصن بايد دفترچه پست كنم؟
      ممنون

5. Top | #725
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من متولد 3 شهریور 76 هستم اگه امسال کنکور قبول نشم می تونم کنکور 95 شرکت کنم؟؟

6. Top | #726
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام :
      1)شرایط من : متولد مرداد 75 --امسال کنکور 93 شرکت کردم -- یک درس پیش دانشگاهی رو نگهداشتم و مدرک پیش دانشگاهی رو نگرفتم ولی می خوام چند روز دیگه دی ماه امتحانو بدم و مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم .
      سوال 1) من فارغ اتحصلیل 93-94 محسوب میشم؟
      2)من اگه دی مدرک پیش و بگیرم دقیقا تا کی ملهت دارم و وارد غیبت نمی شم؟ شهریور 94 یا دی 94 یا شهریور 95؟
      3)ینی اگه 94 کنکور رشته مورد علاقم قبول نشم می تونم 95 هم کنکور بدم؟
      لطفا به هر سه دقیق جواب بدین.
      #از راهنماییتون ممنونم-- هزینه مشاوره (صلوات) هم چند تا می خواهی بگو من دوبرابر شو انجام میدیم.

7. Top | #727
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دادا ما کارمون خیلی اضطراریه لطفا سریع جواب بدین!

8. Top | #728
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان، بنده سال 92 در کنکور ریاضی شرکت کردم و در دانشگاه آزاد قبول شدم. امسال در کنکور هنر شرکت کردم و سراسری هم قبول شدم (می خواستم در دو رشته تحصیل کنم). با مسئول دانشگاه سراسری صحبت کردم گفت از نظر ما مشکلی برای تحصیل در هر دو نیست. ولی چندتا مسئله پیش بیاد اول اینکه آیا باید با وزارت آموزش عالی هم صحبت کنم یا خیر؟ آیا برای نظام وظیفه باید دوباره اقدام کنم یا معافیت اولم کفایت می کنه؟ در صورت انصراف از رشته اول ( رشته ای که برای آن معافیت صادر شده) چگونه باید برای نظام وظیفه اقدام کنم؟

9. Top | #729
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من متولد فروردین ۷۶ هستم و ۹۴ کنکور دارم
      میخواستم ببینم میتونم اگه ۹۴ قبول نشدم واسه ۹۵ شرکت کنم ؟ با قاطعیت جواب بدین خواهش میکنم . مرسی

10. Top | #730
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Siavashrh نمایش پست ها
      سلام من متولد فروردین ۷۶ هستم و ۹۴ کنکور دارم
      میخواستم ببینم میتونم اگه ۹۴ قبول نشدم واسه ۹۵ شرکت کنم ؟ با قاطعیت جواب بدین خواهش میکنم . مرسی
      سلام

​بله ...... می تونین شرکت کنین

11. Top | #731
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من دانشجوی پیام نورم یه ترم خوندم . میخوام کنکور 94 شرکت کنم.واسه ترم دوم مرخصی نمیدن . میگم اگه شهریه ثابت رو بدم
      حالت اول : انتخاب واحد نکنم چی میشه ؟؟؟
      حالت دوم : انتخاب واحد کنم ولی شهریه واحدا رو ندم چی میشه؟؟؟

12. Top | #732
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان، من متولد 1375/10/15 هستم و الان دارم پیش دانشگاهی ریاضی تحصیل میکنم و مدرسم دوتا برگ بم دادن که به پلیس +10 بدم برای معافیت تحصیلی، با توجه به اینکه الان 18 و یک ماهی سنم هست
      چندتا سوال داشتم
      1. من این دو برگو تا کی وقت دارم تحویل پلیس +10 بدم ایا اگه تحویل ندم وارد غیبت میشم؟
      2. من امسال با مشکلات زیادی روبرو شدم که نتونستم برا کنکور 94 خوب بخونم اگه خواستم، برای کنکور 95 بمونم باید چیکار کنم تا سربازی نرم؟ یه درسو رد نکنم و بزارم برا شهریور یا روش دیگه ایی هست؟
      3.هر دانش اموز پیش دانشگاهیی فارق تحصیل چه ماهی حساب میشه؟
      من مشکلی با پشت کنکور موندن ندارم با اینکه می خوام مهندسی برق الکترونیک برم به دانشگاه دولتی،، اما این سربازی نمیزاره حال و روز خوش داشته باشیم دوستان کمک کنید خواهشن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کسی نیست جواب بده
      ویرایش توسط loxahmad : 14 بهمن 1393 در ساعت 15:03

13. Top | #733
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loxahmad نمایش پست ها
      سلام دوستان، من متولد 1375/10/15 هستم و الان دارم پیش دانشگاهی ریاضی تحصیل میکنم و مدرسم دوتا برگ بم دادن که به پلیس +10 بدم برای معافیت تحصیلی، با توجه به اینکه الان 18 و یک ماهی سنم هست
      چندتا سوال داشتم
      1. من این دو برگو تا کی وقت دارم تحویل پلیس +10 بدم ایا اگه تحویل ندم وارد غیبت میشم؟
      2. من امسال با مشکلات زیادی روبرو شدم که نتونستم برا کنکور 94 خوب بخونم اگه خواستم، برای کنکور 95 بمونم باید چیکار کنم تا سربازی نرم؟ یه درسو رد نکنم و بزارم برا شهریور یا روش دیگه ایی هست؟
      3.هر دانش اموز پیش دانشگاهیی فارق تحصیل چه ماهی حساب میشه؟
      من مشکلی با پشت کنکور موندن ندارم با اینکه می خوام مهندسی برق الکترونیک برم به دانشگاه دولتی،، اما این سربازی نمیزاره حال و روز خوش داشته باشیم دوستان کمک کنید خواهشن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کسی نیست جواب بده
      سلام

تا اونجایی که من میدونم مشکلی برای شرکت در کنکور 95 ندارین ..... برای اطمینان هم با شماره 096480 تماس بگیرین و سوالتونو بپرسین

14. Top | #734
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. من متولد 21.3.1375 هستم دیپلمم ذو هم شهریور گرفتم کنکور 94 میتونم شرکت کنم؟ یکم شک دلواپسم

15. Top | #735
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام دوستان من متولد آبان 74هستم
      دیپلم سال92 گرفتم
      و اولین سالم رو ینی سال93 کنکور دادم قبول نشدم
      و دارم واسه 94 میخونم
      یه ترم هم دانشاه ازاد بودم و مرخصی گرفتم و میخوام یه ترم هم بمونم و بعد از دادن کنکور ینی بعد22خرداد ا نصراف بدم

الانم ثبت نام کنکوره
      تو نظام وظیفه کدوم کد شامل من میشه؟

صفحه 49 از 78 نخستنخست ... 3948495059 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن