خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

چه جوری ریاضی2 رو بخونم با توجه به اینکه الان نزدیک امتحاناتیم؟

سلام به همه

یه سوال داشتم ...من الان دوم تجربی ام .امسال ریاضیمون از همیشه اسونتره اما معلممون خیلی بد درس میده به طوری که هیچ کدوم از بچه هامون نمیفهمن. میخوام بدونم چه جوری ریاضیه امسالو بخونم با توجه به اینکه الان نزدیک امتحاناتیم؟؟

اگه جواب بدین ممنون میشم
      دَر معآدلـــه ی زندگی هیـــچ گآه گُــذَشته با آینده برآبر نیــــــست!

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کتابای گلواژه آموزششون برای امتحانا تشریحی خوبه . از اون استفاده کن . ریاضی ۲ فکر نکنم زیادم آسون باشه . بیشتر تمرین حل کن . دلتو هم بد نکن به خوب یا بد درس دادن معلم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اتفاقا دارم ریاضیه گل واژه رو ... ولی خیلی کم میتونم حل کنم چون اصلا درست یاد نگرفتمشون که بخوام حل کنم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببین از همین اول به خودت تلقین نکن که معلم بد درس میده یا خودت یاد نمیگیری . این اشتباهو من کردم, شما سعی کن ازش دوری کنی .
      الان مثلا فکرت اینه که معلم بد درس میدهپس سر کلاس هم گوش نمیکنی یا زیاد دقت نمیکنی . بلاخره اون معلما از ما بیشتر میدونن, فقط بعضیا قدرت بیان ندارن . در کل اون معلم با اینکه بد درس میده به یه چیزایی اشاره میکنه یا حداقل یه مبحثایی رو شاید بهتر درس بده .
      یه مورد دیگه هم اینکه اگه با گلواژه راحت نیستی و یاد نمیگیری با کتابای دیگه امتحان کن ببین با چه کتابی راحتی . کتابای سبز کانون خوبن . گاج . منتشران .و...
      حالا نمیخواد همه رو بخری از دوستات اگه دارن بگیر یا از کتابخونه کرایه کن ... بعد بخر
      موفق باشی...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آره یه سری چیزا دقیقا همینجوریه که شما گفتید ..

ممنون از راهنماییتون

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم . فقط فقط دلتو به خو و بد درس دادن معلما بد نکن. به نظر من اشتباه بزرگیه . ایشالله موفق باشی . سوال دیگه بود در خدمتیم ؛)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن