خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      فقط کوله پشتی کفایت میکنه
      الکی 100تومن خرج نذار رو دستش
      من همچین قصدی ندارم
      فقط تجربه خودمو گفتم
      در ضمن شما هم یه کم ملایم تر حرف بزنی چیزی ازت کم نمیشه

2. Top | #62
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      من همچین قصدی ندارم
      فقط تجربه خودمو گفتم
      در ضمن شما هم یه کم ملایم تر حرف بزنی چیزی ازت کم نمیشه
      چشم
      کوله پشتی استفاده کردی؟

3. Top | #63
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا کتابی نیست که اومده مثلا ریضیات پایه مورد نیاز برای حل تست های حد و مشتق و حتی بعضی از مسائل فیزیک که ریاضی میخواد رو اومده یاشه تو چند صفحه خلاصه اورده باشه

4. Top | #64
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezbakin نمایش پست ها
      چشم
      کوله پشتی استفاده کردی؟
      اره ولی گیج میشم وقتی میخونم

5. Top | #65
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اره ولی گیج میشم وقتی میخونم
      کوله پشتی + خیلی سبز=بهترین ترکیب ریاضی
      ویرایش توسط _ZAPATA_ : 09 آذر 1393 در ساعت 00:10

6. Top | #66
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقایون خانوما فردا میخوام برم کتابخونه از بین کوله پشتی و مبتکران یکیشون رو بخرم. کتاب تست گاج رو هم دارم ولی از اون جایی که با جزوه معلمم حال نمیکنم و حوصله کلاس رفتن ندارم میخواستم از بین کوله و مبتکران یکی رو برای آموزش بگیرم. راستی ریاضی من متوسطه. یعنی معمولا تو آزمون گزینه دو 40 -50 میزنم. حالا خواهشن با دلیل و برهان بگبن کدوم رو بخرم. مرسی

7. Top | #67
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h10messi نمایش پست ها
      آقایون خانوما فردا میخوام برم کتابخونه از بین کوله پشتی و مبتکران یکیشون رو بخرم. کتاب تست گاج رو هم دارم ولی از اون جایی که با جزوه معلمم حال نمیکنم و حوصله کلاس رفتن ندارم میخواستم از بین کوله و مبتکران یکی رو برای آموزش بگیرم. راستی ریاضی من متوسطه. یعنی معمولا تو آزمون گزینه دو 40 -50 میزنم. حالا خواهشن با دلیل و برهان بگبن کدوم رو بخرم. مرسی
      خیلی سبز بگیر چون قوی هستی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

شما چه گیری دادی به منابع من
      خو شما با همینا نتیجه میگیری بخون دیگه
      چی کار با اشکال کار من داری؟
      :yahoo (21)::yahoo (21):
      .....
      ویرایش توسط _ZAPATA_ : 09 آذر 1393 در ساعت 00:08 دلیل: یذره آرومتر با تشکر:)

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      نه اصلا ! من این کتاب رو دارم اینه مباحثش : آمار ، تابع ، مثلثات ، ماتریس ، حد و پیوستگی ، هندسه 1 ، آنالیز ترکیبی

الان کجای این مباحث فقط مخصوص ریاضی هاست؟؟رو خود کتاب هم زده ریاضیات پایه البته زیرش هم نوشته تجربی که الان دیدم!!!! شاید دوتا کتاب با طعم آلبالو داره یکی واسه ریاضیا یکی واسه تجربی ها
      با طعم گیلاس برای ریاضی هاست

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

nitah، فوق العاده، فردا، فصل، فصل دوم، قلمچی، قوی، لطفاً، من، منابع، مهر، مهر و ماه، مورد، میگین، میای، میاد، میخوام، میخواستم، میشم، ماه، مبتکران، متوسطه، مثل، مرسی، مطالب، معلمم، معجزه، معرفی، نمونه، نمی، چند، چه، نهایی، چی، ناامید، نتیجه، ندارم، نداره، چرا، چطوری، نظرتون، هفته، هم، هی، هستم، هستی، ولی، یکم، یعنی، کلی، کلاس، کنم، کنین، که، کوله، کوله‌پشتی، کار، کتاب، کتاب خوب، کجای، کدوم، کرد، کردم، کش، گیری، گاج، گرفتم، گزینه، گزینه دو، پیش، پرسیدم، پزشکی، پست، پستی، پشتی، آقایون، آموزش، آور، آزمون، اموزش، اما، اماده، اون، ای، این، اینکه، اگه، ادغام، از، ازمون، ازش، استفاده، اشکال، بنظر، به، بهتره، بود، بین، بگید، بگیرم، با، بالا، باید، باشم، باشه، برم، برای، بسیار، بسته، تو، توی، تورو، توضیح، تجربی، تحقیق، تخته، تخته سیاه، تست، جواب، جزوه، حوصله، حال، حالا، حجم، حرف، حساب، خوام، خوب، خیلی، خیلی سبز، خانوما، خاصی، خدا، خریدم، دلم، دلیل، دو، دوم، دونم، دوستان، دیگه، دیروز، داده، دادی، دارم، در، درسی، درسته؟، درصد، رفتن، رو، ریاضی، ریاضیات، راهنمایی، رشته، سوال، سیاه، سبز، سطح، شما، شاید، شده، صفحه، طعم، عمومی، عالی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن