خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 39 از 181 نخستنخست ... 2938394049139 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 571 به 585 از 2705
    1. Top | #571
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستاجر خدا نمایش پست ها
      ایول حالا اومدی سر عقل دختر خوب
      :yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21):

2. Top | #572
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #573
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من همون موقع مدارکم دادم تحویل برای دیپلم دوم ریاضی بعد دیروز به هم زنگ زدند گفتند نمیشه کامل همه درس ها رو امتحان بدی باید دروس مشترکو حتما تطبیق بزنی کامپیوتر قبول نمی کنه یا اگه همه رو امتحان بدی دیپلم بدون معدل میشه کسایی که برای دیپلم دوم ثبت نام کردند جواب بدند

4. Top | #574
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      من همون موقع مدارکم دادم تحویل برای دیپلم دوم ریاضی بعد دیروز به هم زنگ زدند گفتند نمیشه کامل همه درس ها رو امتحان بدی باید دروس مشترکو حتما تطبیق بزنی کامپیوتر قبول نمی کنه یا اگه همه رو امتحان بدی دیپلم بدون معدل میشه کسایی که برای دیپلم دوم ثبت نام کردند جواب بدند
      اشتباه میکنند . روی برگه تطبیق من نوشته "اخذ گواهینامه پایان دوره متوسطه دارای معدل" در حالی که تمام درسای نهایی هم وجود دارن و تطبیق زده نشده.

لطفا چک کنید ببینید روی برگ تطبیق شما هم این عنوان قید شده یا خیر . اگر قید نشده باید برید آموزش پرورش و اصلاحش کنید.

به مسئول کامپیوتر هم بگید که در قسمت سریال شناسنامه گزینه " دیپلم مجدد" رو بزنه (شروع کد دانش آموزی با عدد 60)

اگه حل نشد پیشنهاد میکنم با مسئول آموزش پرورش صحبت کنید یا به مدرسه بزرگسالان دیگری بروید

5. Top | #575
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خيلي سادس ولي تو كتمون نميره! عزيز من برادر من خواهر من شمايي كه ديپلم گرفتي و پيش هم داري فرقي نداره از چه رشته اي ميتوني توهر گروهي آزمايشي شركت كني ولي اگه ديپلم فني يا كاردانش داشته باشي بايد مجدد پيش دانشگاهي بگذرونيكه قبلا هم اينكارو كردي! به هر حال از ما گفتن شما برين تا روز كنكور از اين موسسه به اون موسسه

6. Top | #576
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط batista نمایش پست ها
      اشتباه میکنند . روی برگه تطبیق من نوشته "اخذ گواهینامه پایان دوره متوسطه دارای معدل" در حالی که تمام درسای نهایی هم وجود دارن و تطبیق زده نشده.

لطفا چک کنید ببینید روی برگ تطبیق شما هم این عنوان قید شده یا خیر . اگر قید نشده باید برید آموزش پرورش و اصلاحش کنید.

به مسئول کامپیوتر هم بگید که در قسمت سریال شناسنامه گزینه " دیپلم مجدد" رو بزنه (شروع کد دانش آموزی با عدد 60)

اگه حل نشد پیشنهاد میکنم با مسئول آموزش پرورش صحبت کنید یا به مدرسه بزرگسالان دیگری بروید
      میشه برگه تطبیق برای من اپلود یا پ خ کنید اخه میگن این فرم تطبیق مال قبلا طبق فرم تطبیق جدید ما دو نوع دیپلم بیشتر نداریم یکی بامعدل که حتما درس هایی که قبلا امتحان دادی دیگه نمی تونی امتحان بدی یکی بدون معدل که می تونی همه رو امتحان بدید تو دیپلم اول که معدل داره چون کامپیوتر اطلاعات قبلی شما رو داره نمیشه کد درس های مشترکو وارد کرد شما کدوم مدرسه مال چه شهری ثبت نام کردید اینجا در مورد دیپلم دوم اطلاع چندانی ندارند اگه اسم مدرسه شهر و شماره تماس دارید برای من بفرستید تا زنگ بزنم مسئول کامپیوتر مدرسه ما با مدرسه شما خودش صحبت کنه قانع بشه .مرسی خیلی لطف کردید که جواب دادید

7. Top | #577
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان برای گرفتن دیپلم مجدد شما میتونین دو مدل دیپلم بگیرین:
      1.بدون معدل: در این صورت دروس مشترک رو اصلا نمیتونین امتحان بدین و فقط غیر مشترکا رو میدین و بهتون ذیپلم به اصطلاح بدون معدل میدن
      2.معدل دار: در این صورت همه دروس سال سوم رشته مورد تقاضا رو باید امتحان بدین اعم از نهایی و غیر نهایی
      من نوع 2 رو انتخاب کردم که بتونم همشو امتحان بدم و در این حالت فکر میکنم که امکانش هست که بعضی از دروس مشترک که کدهاشون یکیه در صورت تمایل تطبیق بزنید و امتحان ندین که من زبان رو گفتم تطبیق بزنن به همراه تاریخ و آمار.. احتمال زیاد بشه ولی مطمین نیستم
      جمع بندی: اونایی که میخوان حتما همه دروس رو امتحان بدن و قصدشون افزایش نمرات هست حتما نوع معدل دار انتخاب کنن

8. Top | #578
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      میشه برگه تطبیق برای من اپلود یا پ خ کنید اخه میگن این فرم تطبیق مال قبلا طبق فرم تطبیق جدید ما دو نوع دیپلم بیشتر نداریم یکی بامعدل که حتما درس هایی که قبلا امتحان دادی دیگه نمی تونی امتحان بدی یکی بدون معدل که می تونی همه رو امتحان بدید تو دیپلم اول که معدل داره چون کامپیوتر اطلاعات قبلی شما رو داره نمیشه کد درس های مشترکو وارد کرد شما کدوم مدرسه مال چه شهری ثبت نام کردید اینجا در مورد دیپلم دوم اطلاع چندانی ندارند اگه اسم مدرسه شهر و شماره تماس دارید برای من بفرستید تا زنگ بزنم مسئول کامپیوتر مدرسه ما با مدرسه شما خودش صحبت کنه قانع بشه .مرسی خیلی لطف کردید که جواب دادید
      عکس فرم تطبیق رو در این پست قبلا گذاشتم : میشه دوبار دیپلم گرفت؟

دوست عزیز شما اگه براتون مقدوره برید پیش مسئول کامپیوتر مدرسه و ازش بخواهید که نرم افزار ثبت نام رو براتون باز کنه .
      در قسمت سریال شناسنامه بهشون بگید گزینه "دیپلم مجدد یا دیپلم دوم" رو بزنه . شروع با کد دانش آموزی 60

با اینکار شما یک کد دانش آموزی جدید دارید که با کد قبلیتون فرق میکنه و بعنوان دانش آموز جدید شناخته میشید . بعنوان مثال کد قبلی دانش آموزی شما 189999 بوده ، حالا با انجام اون کاری گفتم کد دانش آموزی شما کاملا عوض میشه و به 609999 تغییر پیدا میکنه و براحتی میتونید همه درسای مشترک و غیرمشترک رو بگیرید. بازم تاکید میکنم که کنار مسئول کامپیوتر باشید
      در ضمن من این اطلاعات رو از سایت aee.medu.ir گرفتم و 100 درصد درست هست .
      ببخشید من شماره مدرسه رو ندارم و مسئولان آموزش پرورش هم متاسفانه بی اطلاع هستند .
      اگر ثبت نام نشدید سریعا به مدرسه دیگری بروید چون معمولا مسئولان حرف خودشون رو فقط قبول دارن !
      موفق باشید

9. Top | #579
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان به من زنگ زدن گفتن بايد کد تطبيق بيارى براى ثبت نام اينجورى نميشه اصلا ثبتنام کرد!
      کسى به مشکل نخورده تاحالا؟ از تجربى به رياض اومدم همه ى درسا رو هم ميخوام امتحان بدم، کسى هست اينجا ثبتنامش کامل شده باشه؟

10. Top | #580
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR BEKAM نمایش پست ها
      سلام
      دوستان به من زنگ زدن گفتن بايد کد تطبيق بيارى براى ثبت نام اينجورى نميشه اصلا ثبتنام کرد!
      کسى به مشکل نخورده تاحالا؟ از تجربى به رياض اومدم همه ى درسا رو هم ميخوام امتحان بدم، کسى هست اينجا ثبتنامش کامل شده باشه؟
      سلام یعنی چی کد تطبیق مگه نرفتی اموزش پرورش تطبیق بدی

11. Top | #581
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR BEKAM نمایش پست ها
      سلام
      ثبت نام من کامل شده هیچ مشکلی هم پیش نیومده و تمام درسارم میخوام امتحان بدم

12. Top | #582
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام یعنی چی کد تطبیق مگه نرفتی اموزش پرورش تطبیق بدی
      چرا تطبيق رو گرفتم تحويل مدرسه هم دادم
      ميگن ثبت نام نميشه يه قسمت داره که خاليه
      بدبختى من اينه اين مدرسه هيچکيو ثبتنام نکرده ميگه نميشه!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ruhe نمایش پست ها
      ثبت نام من کامل شده هیچ مشکلی هم پیش نیومده و تمام درسارم میخوام امتحان بدم
      کدوم شهرى داداش؟ مسئول کامپيوترم وارد کدره اطلاعات رو؟

13. Top | #583
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان همین الان مدیر مدرسه بزرگسالان بهم زنگ زد گفت یه مشکلی تو ثبت نام به وجود اومده که مشخصات شما وتمام داوطلبین آزاد که ثبت نام کردند از طریق سیستم آموزش و پرورش به ما داده نمیشه و برای این مشکل بارها به اداره کل مراجعه کردم ولی نشد و از پذیرش شما در این ترم معذوریم...در ضمن گفت این یه مشکل در سطح کشوره...میخواستم بدونم شما اطلاعی دارین. حالا چیکار کنم...

14. Top | #584
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم غیرحضوری میخونم نه برای مااینطورنیست

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia18 نمایش پست ها
      درضمن چراالان ثبت نامتون بوده؟ماوسط های مهرثبت نام کردیم

15. Top | #585
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa4422 نمایش پست ها
      دوستان همین الان مدیر مدرسه بزرگسالان بهم زنگ زد گفت یه مشکلی تو ثبت نام به وجود اومده که مشخصات شما وتمام داوطلبین آزاد که ثبت نام کردند از طریق سیستم (سمت) به ما داده نمیشه و برای این مشکل بارها به اداره کل مراجعه کردم ولی نشد و از پذیرش شما در این ترم معذوریم...در ضمن گفت این یه مشکل در سطح کشوره...میخواستم بدونم شما اطلاعی دارین. حالا چیکار کنم...
      سلام
      منم مشکل دارم يه هفتس دارم ميرم اداره!
      شما کدوم شهر هستين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia18 نمایش پست ها

درضمن چراالان ثبت نامتون بوده؟ماوسط های مهرثبت نام کردیم
      مطمئنين؟ ميگن همه جا اينطوره
      به نظر من همه يه سر به مدرسه بزنين ببين دفتر دار تو سيستم ثبتنام کرده يا نه؟ بعيد در لحظه آخر شوکه تون کنن!!
      ثبتنام دستى براى همه انجام شده ولى دفتر دار نميتونه تو سيستم ثبت کنه!

صفحه 39 از 181 نخستنخست ... 2938394049139 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن