خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 294
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من متولد 74/5 هستم و دی ماه 92 فارغ التحصیل شدم.
      امسال برای بار دومم بود که کنکور دادم ، معافیت تحصیلی رو هم نگرفتم
      یعنی وقتی رفتم سایت سربازی و دیدم هرکس یکسال بعد از فارق التحصیلیش فرصت داره خودشو معرفی کنه منم پشت گوش انداختمش.
      الان احتمال هست که غیبت خورده باشم؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ...
      ....

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام !
      من متولد 19 دی ، 1374 هستم .
      امسال کنکور دادم ، و میخوام 1 سال دیگه بمونم .

شنیدم میگن چون نیمه دومی هستم 6 ماه وقت دارم .

برای همین 1 درس آسون ( زبان ) انداختم خودمو و تو شهریور هم میخوام بندازم خودمو .

از این بع بعدش نمیدونم چیکار باید بکنم !

تو دی باید پاس کنم یا توی دی هم باید بندازم خودمو ؟

این مشکل خیلی از پسرای متلود نیمه دوم 74 هست . لطفا کامل جواب بده

ممنون .

15 تا صلوات فرستادم برات //

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان...من میخواستم برای بار سوم در کنکور 94 شرکت کنم...برای پیچش سربازی برم یه رشته پیام نور و انتخاب کنم و بشینم بخونم مشکلی پیش نمیاد برام؟!!ممنون...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط citrizin نمایش پست ها
      سلام دوستان...من میخواستم برای بار سوم در کنکور 94 شرکت کنم...برای پیچش سربازی برم یه رشته پیام نور و انتخاب کنم و بشینم بخونم مشکلی پیش نمیاد برام؟!!ممنون...
      سلام.پست اول این تاپیکو بخون
      ♟ مهم :ویژه مشمولان شرکت مجدد در کنکور با معافیت تحصیلی

پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من یک سوال داشتم.. من متولد 73 هستم و امسال تو کنکور 93 شرکت کردم اما نتیجه دلخواهمو کسب نکردم... در ضمن من سال قبل یعنی سال 92 واسه اینکه سرباز نشم تو دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم.. حالا دوستان سوال من اینه که من اگه امسال یعنی 93 از دانشگاه علمی کاربردی انصراف بدم میتونم واسه کنکور 94 شرکت کنم؟..با تشکر

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به همتون دمتونم گرم...
      من مشخصاتم ایناست میشه راهنماییم کنین؟...
      متولد 74.....سال93 دومین باری بود که کنکور دادم...رادیو شیراز اوردم ...خودم دندون یا دارو میخواستم
      الانم ترم یکی ام..اگه بخوام انصراف بدم و دوباره کنکور شرکت کنم باید چیکار کنم دقیقاً؟ممنون همگی
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      س.من متولد1374/02/10هستم کنکور92روشرکت کردم اما به دلایلی دانشگاه نرفتم .کنکورامسال روشرکت کردم ودریکی ازدانشگاه های علوم پزشکی پذیرفته شدم اگرازدانشگاه انصراف بدم حق شرکت درکنکور95رودارم؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jalil428 نمایش پست ها
      س.من متولد1374/02/10هستم کنکور92روشرکت کردم اما به دلایلی دانشگاه نرفتم .کنکورامسال روشرکت کردم ودریکی ازدانشگاه های علوم پزشکی پذیرفته شدم اگرازدانشگاه انصراف بدم حق شرکت درکنکور95رودارم؟
      آقا جلیل منم مث شمام ...ولی آخه سربازیمون چی میشه؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها من موندم ترم یک انصراف بدم یا بمونم تا 4 سالم تموم بشه بعد...
      از طرفی کنکور هر سال داره بی ریخت تر میشه... منظورم معدل و این حرفاست
      سربازی رو چیکار کنم ؟ اگه از این حق انصرافم استفاده کنم سربازیم چی میشه؟
      از طرفی مشکل معدل هم دارم ...معدلم 16.71 منطقه 3....میترسم انصراف بدم همین رادیولوژی رو هم از دست بدم یا اینکه تاثیر معدل رو ببرن بالاتر...
      میگین چیکار کنم بچه ها ...خواهشاً

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mario got$e نمایش پست ها
      بچه ها من موندم ترم یک انصراف بدم یا بمونم تا 4 سالم تموم بشه بعد...
      از طرفی کنکور هر سال داره بی ریخت تر میشه... منظورم معدل و این حرفاست
      سربازی رو چیکار کنم ؟ اگه از این حق انصرافم استفاده کنم سربازیم چی میشه؟
      از طرفی مشکل معدل هم دارم ...معدلم 16.71 منطقه 3....میترسم انصراف بدم همین رادیولوژی رو هم از دست بدم یا اینکه تاثیر معدل رو ببرن بالاتر...
      میگین چیکار کنم بچه ها ...خواهشاً
      چون ورودی 93دانشگاه روزانه هستی یه سال از کنکور دادن محرومی.رشته بدی هم نیست.اگه خواستی95کنکور بدی الان انصراف نده تو که امسال نمیتونی انصراف بدی پس این دو ترم رو بخون و اگه خواستی 95 کنکور بدی انصراف بده و واحد هایی که تو این دوترم پاس کردی رو تتبیق بده برا دانشگاه جدید موفق باشی.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jalil428 نمایش پست ها
      درصورتیکه بصورت روزانه پذیرفته شده باشی حق شرکت نخواهی داشت.بهتره قوانین دفترچه پارسال رو بخونی.
      10صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام :
      1)شرایط من : متولد مرداد 75 --امسال کنکور 93 شرکت کردم -- یک درس پیش دانشگاهی رو نگهداشتم و مدرک پیش دانشگاهی رو نگرفتم ولی می خوام چند روز دیگه دی ماه امتحانو بدم و مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم .
      سوال 1) من فارغ اتحصلیل 93-94 محسوب میشم؟
      2)من اگه دی مدرک پیش و بگیرم دقیقا تا کی ملهت دارم و وارد غیبت نمی شم؟ شهریور 94 یا دی 94 یا شهریور 95؟
      3)ینی اگه 94 کنکور رشته مورد علاقم قبول نشم می تونم 95 هم کنکور بدم؟
      لطفا به هر سه دقیق جواب بدین.
      #از راهنماییتون ممنونم-- هزینه مشاوره (صلوات) هم چند تا می خواهی بگو من دوبرابر شو انجام میدیم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lig7Lig نمایش پست ها
      با سلام :
      1)شرایط من : متولد مرداد 75 --امسال کنکور 93 شرکت کردم -- یک درس پیش دانشگاهی رو نگهداشتم و مدرک پیش دانشگاهی رو نگرفتم ولی می خوام چند روز دیگه دی ماه امتحانو بدم و مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرم .
      سوال 1) من فارغ اتحصلیل 93-94 محسوب میشم؟
      2)من اگه دی مدرک پیش و بگیرم دقیقا تا کی ملهت دارم و وارد غیبت نمی شم؟ شهریور 94 یا دی 94 یا شهریور 95؟
      3)ینی اگه 94 کنکور رشته مورد علاقم قبول نشم می تونم 95 هم کنکور بدم؟
      لطفا به هر سه دقیق جواب بدین.
      #از راهنماییتون ممنونم-- هزینه مشاوره (صلوات) هم چند تا می خواهی بگو من دوبرابر شو انجام میدیم
      1) من فارغ اتحصلیل 93-94 محسوب میشم؟شما هر وقت امتحانو دادی و قبول شدی و کارنامه قبولی صادر شد واست قبولی اون سال هستی.
      2)من اگه دی مدرک پیش و بگیرم دقیقا تا کی ملهت دارم و وارد غیبت نمی شم؟ شهریور 94 یا دی 94 یا شهریور 95؟شما چون مدرکت روی دی مثلا 93 میگیری به مدت یکسال فرصت داری خودت رو معرفی کنی.پس کنکور 94 حتما باید بری دانشگاه...رشته خوبم نیوردی با راه حل پیام نور برو که تو تاپیک اولی گفتم فک کنم
      3)ینی اگه 94 کنکور رشته مورد علاقم قبول نشم می تونم 95 هم کنکور بدم؟ برو♟ مهم :ویژه مشمولان شرکت مجدد در کنکور با معافیت تحصیلی

60تا صلوات * 2 که کنی میشه 120 تا
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      1) من فارغ اتحصلیل 93-94 محسوب میشم؟شما هر وقت امتحانو دادی و قبول شدی و کارنامه قبولی صادر شد واست قبولی اون سال هستی.
      2)من اگه دی مدرک پیش و بگیرم دقیقا تا کی ملهت دارم و وارد غیبت نمی شم؟ شهریور 94 یا دی 94 یا شهریور 95؟شما چون مدرکت روی دی مثلا 93 میگیری به مدت یکسال فرصت داری خودت رو معرفی کنی.پس کنکور 94 حتما باید بری دانشگاه...رشته خوبم نیوردی با راه حل پیام نور برو که تو تاپیک اولی گفتم فک کنم
      3)ینی اگه 94 کنکور رشته مورد علاقم قبول نشم می تونم 95 هم کنکور بدم؟ برو♟ مهم :ویژه مشمولان شرکت مجدد در کنکور با معافیت تحصیلی

60تا صلوات * 2 که کنی میشه 120 تا
      دادا محمد مرسی . حالا یه سوال مهم دیگه (;

-من اگه بخوام کنکور 95 هم شرکت کنم بهتره درسی که نگه داشتم (دبیرستان بزرگسالان هستم) به جای دی93 خرداد یا شهویور 94
      قبول شم(یعنی تا خرداد یا شهریور 95 وارد غیبت نشم !) یا پیام نور شرکت کنم و بعد انصراف بدم؟ کدومش صلاحه؟

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن