خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 55 نخستنخست ... 1625262736 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 820
    1. Top | #376
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vesal7 نمایش پست ها
      دوستان کسی بقیه دی وی دی های فیزیک یا ریاضی یا هر درسی که ناقص اومده، بدستش رسیده؟
      آره من ریاضی و شیمی و دینی رو گرفتم...ریاضی شیمی ناقصه

2. Top | #377
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-Amin نمایش پست ها
      آره من ریاضی و شیمی و دینی رو گرفتم...ریاضی شیمی ناقصه
      چه مباحثی از زیاضی و شیمی بدستت رسیده؟ کیا درس میدن تو اون دی وی دی هایی که بدستت رسیده؟

3. Top | #378
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vesal7 نمایش پست ها
      چه مباحثی از زیاضی و شیمی بدستت رسیده؟ کیا درس میدن تو اون دی وی دی هایی که بدستت رسیده؟
      ریاضی همه مباحث به جز مشتق وانتگرال و مقاتع مخروطی هر 3 نفرشون باهم درس میدن
      شیمی فقط دوم رسیده..مصلایی درس میده

4. Top | #379
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مصلایی هم میگن خوب درس میده

5. Top | #380
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      میگم یه سوالی بپرسم راستشو یگید؟؟؟چطور دلتون میاد این همه پول صرف خرید این دی وی دی ها کنید؟!!!گول تبلیغاتشون رو میخورید یا چیزی دیگه!!مثلا چه چیز خاصی درس میدن که تو کتابای کمک اموزشی نیست!!!واقعا وقت میکنین همش رو نگاه کنین؟؟؟!!و این که اونای که خریدن دی وی دی ها رو چقدر با اون چیزی که تصورش رو میکردن فرق داره؟!

6. Top | #381
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      میگم یه سوالی بپرسم راستشو یگید؟؟؟چطور دلتون میاد این همه پول صرف خرید این دی وی دی ها کنید؟!!!گول تبلیغاتشون رو میخورید یا چیزی دیگه!!مثلا چه چیز خاصی درس میدن که تو کتابای کمک اموزشی نیست!!!واقعا وقت میکنین همش رو نگاه کنین؟؟؟!!و این که اونای که خریدن دی وی دی ها رو چقدر با اون چیزی که تصورش رو میکردن فرق داره؟!
      خوب مشخصه
      به نظر من تو درسای عمومی اگه یه معلم خوب نداشته باشی دی وی دی لازمه وگرنه من احساس میکنم واسه اختصاصیا فقط واسه غیرحضوریا خوب باشه که نرن مدرسه
      خود من تو عربی یه مشکل بزرگ بزرگ داشتم که حل نمیشد و داره کم کم حل میشه

راستی اینم بگم که اصلا تبلیغات موسسه آفبا 1/10 موسسه های دیگم نمیشه

7. Top | #382
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب شاید کسی نتونه با کتاب ارتباط برقرار کنه و نیاز به آموزش داشته باشه اگر هم چند نفری بخرید هزینش خیلی کم میشه مثلا من و دوستام ریاضیش رو خریدیم سهم هرکی 55000 تومن شد

8. Top | #383
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کلا یادگیری به سه روش عمده تقسیم میشه که برای افراد مختلف متفاوته. 1) از طریق خواندن: این جور افراد باید برن سراغ جزوه و کتاب 2) شنیدن: این افراد معمولا دی وی دی (کلاس مجازی) براشون مفیده. 3) دیدن: کلاس حضوری یا احیانا دبیر خصوصی
      من خودم جزو گروه 3 هستم اما با توجه به کمبود امکانات شهرمون و کمبود دبیر و قیمت بالاشون ترجیح دادم از دی وی دی استفاده کنم. نمیگم آفبا بهترین موسسه است اما بین این چند موسسه ای که تو بورسند کارش از همه درست تره هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت.

9. Top | #384
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که ریاضی..دینی..شیمیش رو گرفتم..راضیم...مخصوصا"دینیش عالیه

10. Top | #385
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein 1376 نمایش پست ها
      خوب مشخصه
      به نظر من تو درسای عمومی اگه یه معلم خوب نداشته باشی دی وی دی لازمه وگرنه من احساس میکنم واسه اختصاصیا فقط واسه غیرحضوریا خوب باشه که نرن مدرسه
      خود من تو عربی یه مشکل بزرگ بزرگ داشتم که حل نمیشد و داره کم کم حل میشه

راستی اینم بگم که اصلا تبلیغات موسسه آفبا 1/10 موسسه های دیگم نمیشه
      خب دیگه چطور تبلیغ کنن تو برنامه فرصت برابر که هستن ، اینترنت هم که تبلیغاتشون هست.
      دی وی دی اموزشی فقط برای مواقعی خوبه ک ی قسمت از درس رو مشکل داشته باشی و بخوای ببینی نه کل ی درس. من خودم زیاد موافق نیستم بنظرم آدم رو تو ی فضای بسته قرار میدن که فک میکنی دیگه همه چیزو یاد گرفتی ! کتاب خوندن تاثیرش خ خ بیشتره ...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

11. Top | #386
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من که ریاضی..دینی..شیمیش رو گرفتم..راضیم...مخصوصا"دینیش عالیه
      امیدوارم موفق باشید ولی واقعا دینی نیاز به استاد داره؟؟؟؟! ینی بدون این دی وی دی ها نمیشه خوندش؟؟؟
      تو همه چیت تکمیله !

12. Top | #387
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      امیدوارم موفق باشید ولی واقعا دینی نیاز به استاد داره؟؟؟؟! ینی بدون این دی وی دی ها نمیشه خوندش؟؟؟
      سلام میشه این همش بهونه هستش باور کن من دارمش کتاب گاج توسی را بخونی خیلی بهتره

13. Top | #388
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      سلام میشه این همش بهونه هستش باور کن من دارمش کتاب گاج توسی را بخونی خیلی بهتره
      خب منم حرفم همینه ! دینی نیاز به دی وی دی نداره با ی کتاب مثل جامع گاج حله ! واسه دوستانی ک گفتن دی وی دی دینی افبا رو گرفتن گفتم
      تو همه چیت تکمیله !

14. Top | #389
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      خب منم حرفم همینه ! دینی نیاز به دی وی دی نداره با ی کتاب مثل جامع گاج حله ! واسه دوستانی ک گفتن دی وی دی دینی افبا رو گرفتن گفتم
      چرا فکر میکنین نداره؟؟!!شما چه قدر طول میکشه 1 درس رو از رو گاج طوسی بخونی؟؟یه درسی که اولین باره میخونی از 45 دقیقه که زود تر نمیتونی؟؟تازه کامل یاد نمیگیری یعنی بری آزمون بدی 100 نمیزنی!!!ولی من 7تا درس رو شب سنجش از رو آفبا خوندم...دیگه کتاب نخوندم فقط تست زدم فرداش سنجش درصدم شد100!!:yahoo (94)::yahoo (94):بدون خوندن کتاب...آیا این بازده نمیصرفه؟؟فوقش هر درس 20 دقیقه ازم وقت گرفت ..
      خیلی خوب درس میده..مفهومیه مفهومی ..دینی رو میفهمی!

15. Top | #390
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چرا فکر میکنین نداره؟؟!!شما چه قدر طول میکشه 1 درس رو از رو گاج طوسی بخونی؟؟یه درسی که اولین باره میخونی از 45 دقیقه که زود تر نمیتونی؟؟تازه کامل یاد نمیگیری یعنی بری آزمون بدی 100 نمیزنی!!!ولی من 7تا درس رو شب سنجش از رو آفبا خوندم...دیگه کتاب نخوندم فقط تست زدم فرداش سنجش درصدم شد100!!:yahoo (94)::yahoo (94):بدون خوندن کتاب...آیا این بازده نمیصرفه؟؟فوقش هر درس 20 دقیقه ازم وقت گرفت ..
      خیلی خوب درس میده..مفهومیه مفهومی ..دینی رو میفهمی!
      والا من سال کنکورم (91) فقط تنها کتاب کنار دستم بجز درسی، ایات نکات گاج بود و بس! تست هم نمیزدم تا عید فقط دینی رو میخوندم و مرور میکردم اونم هفته اول ازمون هفته دوم ک جمعه اش ازمون بود چند روز قبلش ی مرور چشمی رو ایه ها میکردم و دینی کانون رو 100 میزدم کنکور هم 86 زدم ، معلومه شب ازمون بخونی فرداش همرو یادته!! من اصلا قبول ندارم که کتاب خونده نشه و با دی وی دی درس رو بری جلو اشتباهه کارت .
      تو همه چیت تکمیله !

ویرایش توسط nitah : 03 آذر 1393 در ساعت 21:41

صفحه 26 از 55 نخستنخست ... 1625262736 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن