خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال داشتم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه لدفا
      وقنی دستگامو خاموش میکنم این پیام میاد..(please do not power off or un plug your machine instaling up 1of10) واسه همین حدود30الی60دقه طول میکشه خاموش شه چیکارکنم دوباره اینطوری نشه؟؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بابا یکی یکی جواب بدید
      کوشید پس؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط venus95 : 28 آبان 1393 در ساعت 01:22

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه نمایش پست ها
      وقنی دستگامو خاموش میکنم این پیام میاد..(please do not power off or un plug your machine instaling up 1of10) واسه همین حدود30الی60دقه طول میکشه خاموش شه چیکارکنم دوباره اینطوری نشه؟؟

بابا یکی یکی جواب بدید
      کوشید پس؟؟؟؟؟
      من نمیدونم ولی اگه میتونی بزنگ رایانه کمک

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه نمایش پست ها

بابا یکی یکی جواب بدید
      کوشید پس؟؟؟؟؟
      کامپیوترتون مشکل کمبود سرعت نداره؟؟؟ یعنی بعضی جاها گیر نمیکنه؟

بخاطر اینه ککه بعضی فایل هایی که جزو ویندوز هستند به هر دلیلی پاک شدند و باعث ناقص شدن ویندوز شدن ...

یک سوال وقتی همین 1 از 10 میاد تا برسه به 10 از 10 از نصب چند مورد خودداری میکنه نه؟
      یعنی چنتا از 10 تا نصب نمیشن باعث میشه این اتفاق هر بار که کامپیوترو روشن خاموش میکنید بیفته ...

خب شما 2 کار میتونید بکنید :
      1- ویندوزتون رو عوض کنید (خیلی بهتره چون اینجوری کامپیوتر خیلی اسیب میبینه) - به اجتمال بالای 90% این مشکل حل میشه.
      2- صبر .... معمولا بعد از مدتی که زمانش هم متغیره واسه همه .. این مشکل حل میشه .......... من خودم این مشکلو داشتم که مینوشت 1 از 3 ...

حالا شما هر جور مایلید

موفق باشید

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bl4Ck_96 نمایش پست ها

کامپیوترتون مشکل کمبود سرعت نداره؟؟؟ یعنی بعضی جاها گیر نمیکنه؟

بخاطر اینه ککه بعضی فایل هایی که جزو ویندوز هستند به هر دلیلی پاک شدند و باعث ناقص شدن ویندوز شدن ...

یک سوال وقتی همین 1 از 10 میاد تا برسه به 10 از 10 از نصب چند مورد خودداری میکنه نه؟
      یعنی چنتا از 10 تا نصب نمیشن باعث میشه این اتفاق هر بار که کامپیوترو روشن خاموش میکنید بیفته ...

خب شما 2 کار میتونید بکنید :
      1- ویندوزتون رو عوض کنید (خیلی بهتره چون اینجوری کامپیوتر خیلی اسیب میبینه) - به اجتمال بالای 90% این مشکل حل میشه.
      2- صبر .... معمولا بعد از مدتی که زمانش هم متغیره واسه همه .. این مشکل حل میشه .......... من خودم این مشکلو داشتم که مینوشت 1 از 3 ...

حالا شما هر جور مایلید

موفق باشید
      فقط یه بارگیرکرده
      خیلیییییییییییییی ممنون از راهنماییت

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      اگه از باطری استفاده میکنید باطری رو دربیارید و به مدت 15 دقیقه بزارید خاموش باشه بعد روشن کنید ببینید حل میشه؟

در ضمن درایورها رو هم آپدیت کنید.
      سلام اقا منم همین مشکلو دارم اما ازمن فلش نیس..رمم رو روی رم ریدر گزاشتم و روی لپ تاپ اولش خوند اما بعدش قطع شد..خب این رم ریدر من یکم لق میزد روی دستگاه فک کردم سوزنای داخلش مشکلی داره شاید..یعنی گفتم شاید سخت افزاریه..درحال حاضرم فلشم پیشم نیست که امتحان کنم ببینم مشکل از چیه..میشه کمک کنید ممنون

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن