خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 33 از 100 نخستنخست ... 2332333443 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 481 به 495 از 1492
    1. Top | #481
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت مدیران محترم
      داخل انجمن علوم پزشکی تاپیک رشته کاردرمانی یا occupational therapy موجود نیست لطفا این تاپیک را هم اضاف کنید چون یکی از رشته های علوم پزشکی و توانبخشی هستش و همین طور یکی از رشته های محبوب در سطح جهان هست. با تشکر

2. Top | #482
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wish نمایش پست ها
      با سلام خدمت مدیران محترم
      داخل انجمن علوم پزشکی تاپیک رشته کاردرمانی یا occupational therapy موجود نیست لطفا این تاپیک را هم اضاف کنید چون یکی از رشته های علوم پزشکی و توانبخشی هستش و همین طور یکی از رشته های محبوب در سطح جهان هست. با تشکر
      سلام
      اضافه شد

3. Top | #483
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      انجمن روز به روز داره کنکوری تر میشه واین عالیه
      اما میشه مثلا برای هر درس یه تاپیک جامع برارفه اشکال زده بشه وهمه تاپیک ها ادغام بشن اینجوری همه زودتر به جواب سوالشون میرسن
      جدیدا تاپیک های رفع اشکال زیاد شده واکثرشونم بایک پست ازدید خارج میشه ودراخر به جوابشون نمیرسن.
      مثلا مثل تاپیک عربی کنکور 94که هم جامع و.هم کامل اکثرا هم به اشکالاتشون جواب داده میشه.
      اگه رویایی داری باید ازش محافظت کنی مردم نمی تونن خیلی کارها رو بکنن
      دوست دارن تو هم نتونی
      اگه یه چیزی رو می خوای
      باید به دستش بیاری
      مکث نکن...

عکس اموزشی دیفرانسیل

4. Top | #484
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moon girl نمایش پست ها
      سلام
      انجمن روز به روز داره کنکوری تر میشه واین عالیه
      اما میشه مثلا برای هر درس یه تاپیک جامع برارفه اشکال زده بشه وهمه تاپیک ها ادغام بشن اینجوری همه زودتر به جواب سوالشون میرسن
      جدیدا تاپیک های رفع اشکال زیاد شده واکثرشونم بایک پست ازدید خارج میشه ودراخر به جوابشون نمیرسن.
      مثلا مثل تاپیک عربی کنکور 94که هم جامع و.هم کامل اکثرا هم به اشکالاتشون جواب داده میشه.
      سلام
      شرمنده - نمیشه
      اینطوری سوالات خاص بچه ها در یک تاپیک پر از صفحه گم خواهد شد و برای افرادی که در اینده به انجمن می آیند و یا از طریق موتورهای جستجو ورود میکنند ، نمی توانند اون موضوع خاص رو پیدا کنند

تاپیکهایی که از دید خارج میشه رو میتونن بعد 12 ساعت با یک پیغام ، بالا بیارن

5. Top | #485
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      واسم مشکلی پیش اومده میخواستم بدونم باید چیکار کنم :

وقتی زبان انجمن رو به english تغییر دادم کلا یه زبون دیگه اومد و همه چی بهم ریخت !

مدیریت محترم لطفا رسیدگی کنند .

سپاس از لطفتون

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

6. Top | #486
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها
      سلام
      واسم مشکلی پیش اومده میخواستم بدونم باید چیکار کنم :

وقتی زبان انجمن رو به english تغییر دادم کلا یه زبون دیگه اومد و همه چی بهم ریخت !

مدیریت محترم لطفا رسیدگی کنند .

سپاس از لطفتون

سلام
      اره زبان انگلیسی انجمن مشکل دارد
      شما دوباره زبان رو به فارسی تغییر دهید تا مشکلتون حل شد
      باکس تغییر زبان رو به زودی حذف میکنم

7. Top | #487
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقا اراز در قسمت موبایل من میخوام برنامه های اندروید بزارم نمیشه فرمت فایل Apk قبول نمیکنه فقط عکس میتونم بزارم

بنابراین مجبورم لینک سایت پیدا کنم بزارم تا دیگران برن دانلود کنن اگه Apk رو هم اضافه میکردید تا بچه ها بتونن تو خود سایت اپلود کنن و دانلود کنن به نظرم بهتر بود

8. Top | #488
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba93 نمایش پست ها
      اقا اراز در قسمت موبایل من میخوام برنامه های اندروید بزارم نمیشه فرمت فایل Apk قبول نمیکنه فقط عکس میتونم بزارم

بنابراین مجبورم لینک سایت پیدا کنم بزارم تا دیگران برن دانلود کنن اگه Apk رو هم اضافه میکردید تا بچه ها بتونن تو خود سایت اپلود کنن و دانلود کنن به نظرم بهتر بود
      روی آیکون "اضافه کردن عکس" کلیک کنید بعدش میتونید apk هم آپلود کنید
      البته میتونید فایل رو فشرده هم کنید و بعدش بذارید که اینجوری توی قسمت فایل پیوست هم میتونید آپلود کنید
      لینکهای دانلود را می توانید مستقیما از سایت مربوطه نیز اینجا کپی کنید

9. Top | #489
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا اطلاعات اواتار من به هم ریخته هستش؟واسه بعضیا اینطوریه ولی واسه بعضیا اینطوری نیست!!!

10. Top | #490
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      چرا اطلاعات اواتار من به هم ریخته هستش؟واسه بعضیا اینطوریه ولی واسه بعضیا اینطوری نیست!!!
      متوجه منظورتون از اطلاعات اواتار نشدم
      اگر اطلاعات زیر اواتار منظورتونه که برای شما مشکلی نداره
      اگر هم برای یه عده ای بهم ریخته س ، واسه اینه که از حد مجاز بیشتر متن گذاشتن که به زودی، این مشکل رو هم رفع میکنیم

11. Top | #491
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از جوابه سریع تون منظورم اطلاعات سمت راسته که همین الا دارین میبینین مثلا تاریخ عضویت رو ببینید به هم ریختس حالا واسه خودتونو ببینید سرجاشه ... البته اشکالی نداره ها ولی من یکم وسواسیم همه چی باید مرتب باشه

12. Top | #492
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rick نمایش پست ها
      ممنون از جوابه سریع تون منظورم اطلاعات سمت راسته که همین الا دارین میبینین مثلا تاریخ عضویت رو ببینید به هم ریختس حالا واسه خودتونو ببینید سرجاشه ... البته اشکالی نداره ها ولی من یکم وسواسیم همه چی باید مرتب باشه

برای شما مشکلی نداره
      اینم عکس پست بیتتون

dsg.png

13. Top | #493
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا؟!!!پس مشکل از مرورگرمه باید اپدیتش کنم واسه من که هنوزم بهم ریخته است ولی به هر حال ممنون

14. Top | #494
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

یک درخواست از مدیر کل سایت!!

سلام خدمت همگی و از جمله مدیر کل سایت!
      چند تا خواهش داشتم اگه بشه عملیش کنین که میشه..اولا این تبلیغای فروم خیلی رو مخه و برای کسی که با دیال اپ وارد فروم میشه که باید هزار ساعت وایسه بنده خدا تا صفحه لود شه و واسه اونی هم که اینترنت پر سرعت داره فقط هر بار که بخواد صفحات رو باز کنه بیخودی به حجم کارکردش اضاف میشه...میخواستم که یه امکان یا افزونه به ادیتور انجمن اضاف کنین تا اونایی که دوس ندارن که تبلیغات براشون نشون داده بشه نشون داده نشه!!حلاصه که به یه طریقی ما از دست این تبلیغا رهایی پیدا کنیم....چون واقعا شاید واسه شما سود اور باشه ولی برای ما ازار دهنده هستش!!!

نکته ی دوم هم یک خواهشی داشتم اونم این که سوالای گزینه ی دو و قلم چی و سنجش و.....واسه سالای 90 و 91 به پایین رو لینک دانلودشو بزارین تا بچه ها استفاده کنن...چون کسی هم بخواد بخره میاد سوالای سال 93 رو میخره از سایت و سوالای سالای پایین تر مخصوصا از 91 به پایین فقط داره تو سایت خاک میخوره....شما لینک دانلود ها رو بزارین واسه بچه های فروم این جوری هم دعای خیر ما بدرقه ی راهتونه هم خیلی ادم میتونه ازش استفاده ی مفید کنه...لااقل شما یه همچین فرصتی رو که میتونین ایجاد کنین تا بچه ها بتونن ازش استفاده کنن...

ممنون میشم این دو کاری که گفتم رو انجام بدین...با تشکر
      و من الله توفیق

15. Top | #495
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      يه خواهش
      ازونجايي كه اينجا ما ميخوايم به هم كمك كنيم براي موفقيت پس تاپيكايي كه انرژي منفي ميدن و استرس ايجاد مي كنن ( غر غر مي كنن درواقع :دي ) رو از فروم حذف كنيد ... چون ايجاد استرس و دادن انرژي منفي فقط اثر مخرب داره ....

صفحه 33 از 100 نخستنخست ... 2332333443 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن