خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها میخوام براتون یه کتاب معرفی کنم ولی میگم برا چه کسایی این کتاب خوبه.ببینین اگه شما دبیری دارین که جزوه شو با خودش کار کردین ابتدا برین اون رو بخونین شده برای 2و3وبار حتما اون جزوه ای که براتون روحیه میده اونو بخونین اونهاییکه این روش وکار کردن میدونن چی میگم ولی بعدش کتاب سبز برای تجربی ها خوبه بعد اون اگه وقت شد برین سازمان سنجش رو خوب بخونین حتی اگه وقت ندارین فقط سنجش رو بذارین جلوتون با حوصله بخونین مطمئن باشین در زمان خیلی کم سوالات کنکور براتون کلیشه میشه ولی اون کتابی که گفتم اگه وقت دارین یا برا کساییکه برا سال 93 میخونن توپه.خلاقیت ریاضی در ازمون های سراسری مولف مهندس محسن حاتمی .کساییکه تونستن این کتابو پیدا کنن برن با هاش حال کنن .خیلی مهندسی با ریاضی برخورد کرده چه رشته ریاضی چه رشته تجربی .اگه پایه تون خوبه تمرین های این کتابو باروشهای این کتاب یاد بگیرین ببینین سوالات کنکور براتون میشه هلو .فقط خواهشا بخونین بعد نظر بدین

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

کتاب اموزش ریاضی میخوام

نظرتون راجع به ریاضی کوله پشتی باطعم البالو
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد خوشی به اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      درسایه کوه باید از دشت گذشت

3. Top | #18

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من که تعریفشو زیاد شنیدم میگن خوبه اگه تو ریاضی ضعیف باشی
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه خیلی ضعیفی همین کوله پشتی رو بگیر که از صفر شروع کرده همه رو گفته اگه ریاضیت متوسط رو به بالاست خیلی سبز عالیهههههههههههه
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Sahra* نمایش پست ها
      من که تعریفشو زیاد شنیدم میگن خوبه اگه تو ریاضی ضعیف باشی
      مرسی سحر

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط terme1 نمایش پست ها
      اگه خیلی ضعیفی همین کوله پشتی رو بگیر که از صفر شروع کرده همه رو گفته اگه ریاضیت متوسط رو به بالاست خیلی سبز عالیهههههههههههه
      ترمه جان ممنون

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه ضعیفی یا متوسط کوله رو بگیر از صفر صفرم توضیح نداده اما کامله ولی تست کم داره و حتما باید در کنارش کتاب تست داشته باشی که خیلی سبز جامع در این مورد فوقالعادست اما همونطور که گفتم باید اول با کوله اموزش ببینی بعد بیای سراغ خیلی سبز جامع چون خیلی سبز جامع درسنامه خلاصه ای داره

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadT نمایش پست ها
      اگه ضعیفی یا متوسط کوله رو بگیر از صفر صفرم توضیح نداده اما کامله ولی تست کم داره و حتما باید در کنارش کتاب تست داشته باشی که خیلی سبز جامع در این مورد فوقالعادست اما همونطور که گفتم باید اول با کوله اموزش ببینی بعد بیای سراغ خیلی سبز جامع چون خیلی سبز جامع درسنامه خلاصه ای داره
      خیلی ممنون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      کولی پشتی اگر پیش پایه رو بگیری حدود 800 صفحه باید یک کتاب تست هم تهیه کنی چون خود کوله تست کم داره به نظرم برو مبتکران هم نگاه کن ببین اون چجوره حجمشم خیلی کمتره.
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط allen74 نمایش پست ها
      سلام
      کولی پشتی اگر پیش پایه رو بگیری حدود 800 صفحه باید یک کتاب تست هم تهیه کنی چون خود کوله تست کم داره به نظرم برو مبتکران هم نگاه کن ببین اون چجوره حجمشم خیلی کمتره.
      حجم بیشتر کوله به خاطر اینه که مثال زیاد آورده یعنی از هر تستی که ممکنه تو کنکور بیاد برات مثال زده اما مبتکران آموزش داده فقط با چهار پنج مثال

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      حجم بیشتر کوله به خاطر اینه که مثال زیاد آورده یعنی از هر تستی که ممکنه تو کنکور بیاد برات مثال زده اما مبتکران آموزش داده فقط با چهار پنج مثال
      خوب در عوض در کتاب تستش جبران کرده این کمبود مثال هارو

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط allen74 نمایش پست ها
      خوب در عوض در کتاب تستش جبران کرده این کمبود مثال هارو
      خب پاسخ تشریحی تستاش در حد آموزش تشریحی نمی تونه باشه قطعا

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بابا چرا یکی تعصب مبتکرانو میکشه یکی کوله رو
      خجالت داره
      شما خودت لطف کن برو کتاب فروشی این کتابا رو ببین ...تو خودت باید ببینی با کدوم کتاب ارتباط برقرار میکنی
      یکی با مبتکران حال میکنه و میفهمش(من خودمم رفتم مبتکران گرفتم ) یکی با کوله( نمونه صفحاتشو دیدم اینم کتاب خوبیه)یکی هم خیلی سبز براش کافیه
      شما کتاب فروشی هم نری نمونه صفحات کوله رو میتونی از سایتش بگیری نمونه صفحات مبتکران هم سرچ کنی تو انجمن هست
      این همه بحث میشه در مورد کتاب و منبع...لطفا قبل تایپیک زدن یه سرچی کنید
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین کسی که بخواد ریاضیو بفهمه وقتی اصلشو بفهمه دیگه چه یه مثال براش بزنن چه ده مثال بلده حل کنه
      من کتاب تستشو ندیدم...شما هم ندیدی پس بهتر نیست اظهار نظر نکنیم؟:yahoo (3):
      بعد توی اموزش مبتکران بعدهر درسنامه یه ازمون جامع نقلی گذاشته با پاسخ تشریحیه کامل که فکر کنم کمبود مثال هاشو جبران کنه:yahoo (3):
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز حرف شما هم درسته ولی هر کسی نمیتونه کوله رو بخونه توی این زمان اگر تابستان بود اره منم میگفتم کوله تردید هم نمیکردم ولی اگر کسی که داره میره مدرسه خیلی مشکل بخواد800 صفحه بخونه بعد بیادخیلی سبز هم حل کنه خیلیا نمیتونن این کارو انجام بدن اون موقع بیشتر وقت باید صرف خوندن ریاضی کنه، اگر کسی بتونه باحجم زیادش کنار بیاد به نظر من هم خیلی کتاب عالی کوله اما هرکسی نمیتونه باحجم زیادش کنار بیاداون موقع به نظرم مبتکران بهتره.
      موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      allen74 و helix دمتون گرم رفتم یه نگاهی به مبتکران جامع انداختم نتونستم ولش کنم درجا خریدمش:yahoo (4): البته کتاب تست طلایی شو دیگه نخریدم چون خیلی سبز جامعه دارم واسه تست که فکر کنم کافیه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن