خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

معرفی کتاب اموزش کامل و ساده در حد کنکور برای گسسته

اقا وجدانا یکی بیاد یه راهنمایی درست کنه . الان من فارغ التحصیلم پارسال گسسته یه دبیر پیر و به درد نخور داشتیم که جزوش کلا 10 صفحن اصن درست درس نمیداد خیلی از جلساتم نمیومد . اصن انگار نه انگار . اخر سالم جواب تمرینا رو داد گفت همینا تو امتاحانا میاد و اسلام . و همه قبول . حالا من الان میخوام گسسته بخونم اگه میشه یه کتاب بگید که گسسته رو از بیخ کتاب شروع کرده به درس داد و روان وخوب باشه و اموزشش زیاد پیشرفته نباشه (یعنی مطالب اضافه و الکی رو نگفته باشه). در حد کنکور نه فراتر . فقط یه کتای درست حسابی بگید (که به کارم بیاد ). با تشکر
      ویرایش توسط Parniya : 08 آبان 1393 در ساعت 20:32 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
      اقا وجدانا یکی بیاد یه راهنمایی درست کنه . الان من فارغ التحصیلم پارسال گسسته یه دبیر پیر و به درد نخور داشتیم که جزوش کلا 10 صفحن اصن درست درس نمیداد خیلی از جلساتم نمیومد . اصن انگار نه انگار . اخر سالم جواب تمرینا رو داد گفت همینا تو امتاحانا میاد و اسلام . و همه قبول . حالا من الان میخوام گسسته بخونم اگه میشه یه کتاب بگید که گسسته رو از بیخ کتاب شروع کرده به درس داد و روان وخوب باشه و اموزشش زیاد پیشرفته نباشه (یعنی مطالب اضافه و الکی رو نگفته باشه). در حد کنکور نه فراتر . فقط یه کتای درست حسابی بگید (که به کارم بیاد ). با تشکر
      من تجربیم ولی تعریف گسسته فار خیلی شنیدم....

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه یه کتاب روان میخوای فار رو بخر
      مبتکرانم کتابش کتاب خوبیه فقط یه جاهایی زیادی سختش کرده. بهتره بری جفتش رو ببینی و بعد تصمیم بگیری
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز فار اصلا به درد شما نمیخوره .چون منابع بهتری هم هست مثل مهرو ماه کاک سوندی .میتونی بری سایت انتشارتی نمونه صفحه جفتش رو ببینی .شرط میبندم که بعدش مهرو ماه رو میگیری

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوست عزیز فار اصلا به درد شما نمیخوره .چون منابع بهتری هم هست مثل مهرو ماه کاک سوندی .میتونی بری سایت انتشارتی نمونه صفحه جفتش رو ببینی .شرط میبندم که بعدش مهرو ماه رو میگیری

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاری به تعریف فلان کس از فلان کتاب ندارم . چون اون یارو که گفته خوبه یه دبیری داشته و یه چیزایی بلد بوده من هیچ بارم نیست . به نظرتون گسسته رو حذف نکنم؟ یا مثلا فقط احتمال رو بخونم ؟ پس یه کتای یگید که اومده از ابتدا شروع کرده؟ اگه همچین چیزی تو بازار نیست بگید تا معلم خصوصی بگیرم (گزینه اخر)

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه از لحاظ هزینه مشکلی نداری به نظرم بهتره از دی وی دی های خزایی برای گراف و مهدی زاده برای ترکیبیات و احتمال استفاده کنی
      نظریه ی اعدادو هیچکدوم به نظرم خوب نگفتن
      کتاب تست هم خیلی سبز خوبه لا به لای تست هاش نکات خوبی رو گفته

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این دیودی ها چه طورن از کتاب شروع کردن به درس دادن یا همون اول تکنیک و روش کوتاه از این جور چیزا . من درس اصلی رو بلد نیستم به این توجه کنید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهم وقت گذاشتنته .... کتاب هایی که همه ما گفتیم خوبن .. دی وی دی هم هر کی یجوره...

اگه وقت بزاری با همش تا حد انتظار نتیجه میگیری حتی صفر باشی .. چون درس دادن همه شون.
      اگه زیاد هزینه نمی خوای کنی ام دی وی دی رهپویان دانش 30 تومنه با یه کتاب فار کافیه واست اگه وقت بزاری
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان یه دی وی دی نمیشناسید که اومده اول مثل یه معلم خوب و با قدرت بیان بالا کتاب رو درس داده باشه (همو اول شروع نکنه نکته تست و ..)بعد احتمالو کامل و خوب گفته باشه و بعد اخر بره سراغ تست و روش های کتاه پاسخ . من الان قلم گسسته صفر میزنم .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چاپ جدید گسسته گاج رو دارم خیلی ازش رازیم تست های استاندارد خوبی داره

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان یه دی وی دی نمیشناسید که اومده اول مثل یه معلم خوب و با قدرت بیان بالا کتاب رو درس داده باشه (همو اول شروع نکنه نکته تست و ..)بعد احتمالو کامل و خوب گفته باشه و بعد اخر بره سراغ تست و روش های کتاه پاسخ . من الان قلم گسسته صفر میزنم .
      بازم مثل همیشه نظر من فیلمای اینجاست: sanatisharif.ir

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه کتاب خوب مثل فار رو بگیر بعد با کمک فیلم های دبیرستان شریف کامل میفهمیش
      نفهمیدی تهش چند جلسه دبیر خثوصی واسه رفع اشکال بگیر..
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkuriha نمایش پست ها
      یه کتاب خوب مثل فار رو بگیر بعد با کمک فیلم های دبیرستان شریف کامل میفهمیش
      نفهمیدی تهش چند جلسه دبیر خثوصی واسه رفع اشکال بگیر..
      این کتاب فار اموزشه خالیه من اموزش درست حسابی میخوام. در ضمن گاج سبز به درد میخوره گسسته ش ؟ واسه تست گاج نقرهای دارم این دیویدی های افبا چه طورن؟ دبیر گستسته خوب طرفای ما زیاد نیست

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این کتاب فار اموزشه خالیه من اموزش درست حسابی میخوام. در ضمن گاج سبز به درد میخوره گسسته ش ؟ واسه تست گاج نقرهای دارم این دیویدی های افبا چه طورن؟ دبیر گستسته خوب طرفای ما زیاد نیست
      دقیقا چرا میخوای دی وی دی آفبا بگیری؟ اولا که آفبا واسه گسسته فیلم نداره دوما بت قول میدم این فیلمای شریف بهتر هستن.
      بهترین حالتش اینه که کتاب گاج میکرو رو بگیری و با فیلمای شریف پیش بری و تکلیف هایی که از روی گاج میگه رو هم انجام بدی.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگم این سیر تا پیاز گسسته چه طوره؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن