خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 169 از 459 نخستنخست ... 69159168169170179269 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,521 به 2,535 از 6875
    1. Top | #2521
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtajbakhsh75 نمایش پست ها
      من که حرکتو خوندم تستای گاج رو تمام زدم حالا فردا میخوام برم سراغ سقوط آزاد خدا کنه تموم کنم
      کل حرکت که نیس جز مباحث این هفته

2. Top | #2522
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط دو بعدی نیس دیگه بقیه که هست

3. Top | #2523
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      نه تا سر دو بعدی هس
      پس خدارو شکر فردا فیزیک پیش تموم میشه!!
      مرسیییی
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

4. Top | #2524
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      پس خدارو شکر فردا فیزیک پیش تموم میشه!!
      مرسیییی
      خاهش گلی موفق باشی

5. Top | #2525
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jelve نمایش پست ها
      دیپلم ریاضی دیگه.پارسال یدور خوندم اما خوبه خوب نه.بقیه درسامم توپ نیستن ک بخوام نصف تایممو واسه زیست بذارم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دیپلم ریاضی دیگه.پارسال یدور خوندم اما خوبه خوب نه.بقیه درسامم توپ نیستن ک بخوام نصف تایممو واسه زیست بذارم.
      من یه پیشنهاد میکنم تضمینی :yahoo (4): برای بالا رفتن سرعت مطالعت تو زیست باید اول یه نفر درست بده ...... منم به شما دی وی دی پیشنهاد می کنم .... (خودم خریدم .... دقیقا برا تغییر رشته ای هاست ولی من چون درس نخون بودم و حالا متحول شدم خریدمشون ..... مطمئن باش نتیجه می گیری) حتی اخر تدریس از روی فیلم هم توضیح میده!

دی وی دی های زیست ونوس دکتر فخری ( غیاثی هم هست که اون تستی کار میکنه و به درد شما نمی خوره)

البته بگم این موسسه نا مال بابام هست نه خودم.. به هر حال تجربه خودم رو بهت گفتم ... خوددانی

6. Top | #2526
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برنده شدن هميشه به معني اولين بودن نيست. برنده شدن به معني انجام کار، بهتر از دفعات قبل است.
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #2527
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliireza نمایش پست ها
      عامو ما خودمون سال سومیم اینارو واسه بچه های پیش دانشگاهی بگو مفید تره واسشون
      والا فکر کنم مهم تر از اونا شما باشی. چون اونا هنوز چیزی تجربه نکردن ولی شما 3 ساله داری راهه غلط میری و نتیجه نمیگیری. فکر کنم شما بیشتر احتیاج داری تجربه بقیه رو در دستور کار خودت قرار بدی.

8. Top | #2528
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

چرا شایعه میسازین باو .. حرکت در دو بعد هم میاد این ازمون .. کل فصل 22 صفحه هست که این ازمون تا 19 میاد اون دو سه صفحه هم شتابه و دو بعدی صفحه 14 هس

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      والا فکر کنم مهم تر از اونا شما باشی. چون اونا هنوز چیزی تجربه نکردن ولی شما 3 ساله داری راهه غلط میری و نتیجه نمیگیری. فکر کنم شما بیشتر احتیاج داری تجربه بقیه رو در دستور کار خودت قرار بدی.
      شایان جان ممنون که تجربیاتت رو در اختیار بچه ها گزاشتی .. در طول سال هم اگه انجمن اومدی اینجا بیا و تجربیاتت خیلی به درد میخوره

مثلا من خودم ناراحتم که باید سه فصل اخر زیست پیش رو تا اسفند نخونم طبق قلمچی ولی اگه الان بخونم میتونه بهتر یاداوری بشه و کمکم کنه .. تو این چیزا شاید تجربیات خوبی داشته باشی ..
      ضمنا میدونم اون چیزی که میخواستی نشد ولی بازم تبریک میگم رتبتو ..

نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      آره شروین به سختی:yahoo (4): الان بخش سختش که بخش سومه مونده اما خب خیلی کمتر نگرانم نسبت به قبل. میتونم تموم کنم:yahoo (4): اما این هفته حسابی آسفالت میشم:yahoo (4): تو چی؟ چقد مونده از فیزیکت؟
      مگه دور اول فقط استار دار رو نمیزنی ؟ پس چرا انقدر طول کشید ؟ اول ستاره دار رو بزن که به یه ارامشی برسی و مطالب هم تموم بشه بعد همرو اسفالت کن :yahoo (4):

اره صد درصد میرسی .. منم امروز حرکت در دو بعد رو تموم کردم .. از فردا باید بی ستاره بخش 3 و 4 رو بزنم

9. Top | #2529
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها من امروز سازمان بندی سلول ها - ص 42 تا 47 زیست 1 رو خوندم. بعد رفتم نشر دریافت رو خوندم. اول این که توی نشر دریافت چندتا اشتباه و بی دقتی پیدا کردم. بعد هم این که اصلا اینجوری نمیشه خوندش! به نظرم بیشتر برای وقتی مناسبه که هر سه تا زیست رو خونده باشی و کاملا مسلط باشی بعد بخوای بیای با این مرور کنی و جمع بندی کنی. یه جاهایی هم یه نکته های مهمی از کتاب رو جا انداخته بود! پس خیلی هم برای مرور قابل اعتماد نیست اگه فقط بخوای به این کتاب تکیه کنی.
      برای تست هم که رفتم سراغ الگو تستاش وحشتناک بود! همه اش اومده بود 6-7 مورد داده بود بعد گفته بود بگو از بین اینا کدومش درسته! همه اش هم ترکیبی با بخش های دیگه و سالای بعد بود. برای کسی که کل کتاب ها رو نخونده باشه زدن تست هاش خیلی سخت بود. اینقدر که من دیگه از تست زدن بیزار شدم و گذاشتم کنار.
      بعد گفتم تا گاج رو هم امتحان کنم. رفتم سراغ جامع گاج. جامع گاج هم اینقدر سوالاش ساده و آبکی بود به نظرم که همه رو درست میزدم فقط 2تا اشتباه داشتم!!!
      حالا من موندم که مشکل از من بوده یا از این کتابا؟!! آیا من خوب خوندم یا نه؟!!
      شما نظرتون در مورد این کتابا چیه؟؟؟

10. Top | #2530
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Purple NarSiS نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها من امروز سازمان بندی سلول ها - ص 42 تا 47 زیست 1 رو خوندم. بعد رفتم نشر دریافت رو خوندم. اول این که توی نشر دریافت چندتا اشتباه و بی دقتی پیدا کردم. بعد هم این که اصلا اینجوری نمیشه خوندش! به نظرم بیشتر برای وقتی مناسبه که هر سه تا زیست رو خونده باشی و کاملا مسلط باشی بعد بخوای بیای با این مرور کنی و جمع بندی کنی. یه جاهایی هم یه نکته های مهمی از کتاب رو جا انداخته بود! پس خیلی هم برای مرور قابل اعتماد نیست اگه فقط بخوای به این کتاب تکیه کنی.
      برای تست هم که رفتم سراغ الگو تستاش وحشتناک بود! همه اش اومده بود 6-7 مورد داده بود بعد گفته بود بگو از بین اینا کدومش درسته! همه اش هم ترکیبی با بخش های دیگه و سالای بعد بود. برای کسی که کل کتاب ها رو نخونده باشه زدن تست هاش خیلی سخت بود. اینقدر که من دیگه از تست زدن بیزار شدم و گذاشتم کنار.
      بعد گفتم تا گاج رو هم امتحان کنم. رفتم سراغ جامع گاج. جامع گاج هم اینقدر سوالاش ساده و آبکی بود به نظرم که همه رو درست میزدم فقط 2تا اشتباه داشتم!!!
      حالا من موندم که مشکل از من بوده یا از این کتابا؟!! آیا من خوب خوندم یا نه؟!!
      شما نظرتون در مورد این کتابا چیه؟؟؟
      واسه دریافت که باهات موافقم
      الگو و گاج هردو خوبن فقط چون گاج مباحث اون درس رو از ترکیبیا جدا کرده ولی الگو اینکارو نکرده اون احساسات پیش اومده واست بنظرم!!!
      ولی دلیل نمیشه وقتی تو تستارو درست جواب میدی اونا ساده و ابکی باشن!! مطمن باش تو خوب خوندی
      تو همه چیت تکمیله !

11. Top | #2531
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها یکی لطف کنه بگه ادبیات 2 و پیش تا درس چند هست این آزمون؟؟؟
      تو همه چیت تکمیله !

12. Top | #2532
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

13. Top | #2533
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin13 نمایش پست ها
      سلام

مگه دور اول فقط استار دار رو نمیزنی ؟ پس چرا انقدر طول کشید ؟ اول ستاره دار رو بزن که به یه ارامشی برسی و مطالب هم تموم بشه بعد همرو اسفالت کن :yahoo (4):

اره صد درصد میرسی .. منم امروز حرکت در دو بعد رو تموم کردم .. از فردا باید بی ستاره بخش 3 و 4 رو بزنم
      نه بابا من سینماتیکم ضعیفه باید همشو بزنم متاسفانهو الان بخش 3 و 4 مونده:yahoo (4):
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

14. Top | #2534

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      سلام دوستان
      علیکم السلام

15. Top | #2535
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها کتابا پیش چاپ92 با 93 فرق کردن؟

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن