خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

سوال فوري و اضطراري در مورد تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد

سلام دوستان
      من تازه امروز متوجه شدم كه تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد (پزشكي و غير پزشكي) اومده.و فقط امروز و فردا فرصت دارم.شانسم كمه اما ميخوام شانسم رو امتحان كنم

دو سوال داشتم
      براي تكميل ظرفيت بايد از روي همون دفترچه اي كه تابستون انتخاب رشته كرديم ، انتخاب رشته كنم ؟

و اينكه بنظر شما كدوميك از رشته هاي زير بهتره ..... (اولويت بندي كنيد لطفا) مرسي

1-مهندسی بهداشت محیط

2-مهندسی بهداشت حرفه ای

3-بهداشت عمومی

4-علوم و صنایع غذایی

و اينكه باز هم رتبه بندي بكنيد اينبار از لحاظ سخت به آسون قبول شدن اين رشته ها

ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

Up
      و اينكه من توي اين مرحله ، در حالي كه تجربي ام ميتونم از رشته هاي زير مجموعه انساني هم انتخاب رشته كنم ؟؟

پـسـر زمـسـتـان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      يكي رو ميشناسم كه صنايع غذايي فوق ليسانس داره با مكافات كار پيدا كرد البته ايشون دختر بودند و اگر بيكار بودنشون به خاطر جنسيت بوده باشه امكانش هست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      يكي رو ميشناسم كه صنايع غذايي فوق ليسانس داره با مكافات كار پيدا كرد البته ايشون دختر بودند و اگر بيكار بودنشون به خاطر جنسيت بوده باشه امكانش هست.
      خيلي ممنون بابت پاسخ.در مورد بقيه اطلاعاتي نداريد؟؟

جا داره همينجا از راهنمايي هاي بي دريغ باقي دوستان كه تاپيك رو با راهنمايي هاي خالصانشون نوراني نمودند (!) تشكر كنم.جوابها اونقد زياد بودن كه در عرض كمتر از 24 ساعت جوابها تا صفحه 10 هم رفته!!!!!!!!!

عنوان رو زدم فوري و اضطراري ، 27 نفر بازديد كننده داشته تاپيك اونوقت فقط يك نفر ( كه واقعا ازشون ممنونم) لطف كردند و جواب دادند ..... / اونوقت همين دوستان انتظار دارند سوالي براشون پيش اومد همه بريزن جوابشونو بدن ........

پـسـر زمـسـتـان

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خب چه انتظاری داری؟؟؟؟
      اکثیر ما اطلاعاتی در مورد خیلی چیزا نداریم

مجبوری امسال بری یا میتونی بشینی بخونی؟؟
      در کل من فکر میکنم علوم و صنایع غذایی بهتر از همه باشه
      تو هر رشته ای بیکاری هست دوست عزیز
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      :yahoo (4)::yahoo (3): سلام اگر رشته های بدون کنکور داشته باشه
      ...
      آره میشه ولی بدون کنکور نه

"When the going gets tough, the tough get going."

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای انتخابر رشته باید بری سایت اونجا رشته هایی که تکمیل داره رو زده بعضی رشته ها نداره
      رشته ها هم خب نظر هر کسی فرق میکنه و شما باید شرایط شهرت رو هم در نظر بگیری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط winter son نمایش پست ها
      خيلي ممنون بابت پاسخ.در مورد بقيه اطلاعاتي نداريد؟؟

جا داره همينجا از راهنمايي هاي بي دريغ باقي دوستان كه تاپيك رو با راهنمايي هاي خالصانشون نوراني نمودند (!) تشكر كنم.جوابها اونقد زياد بودن كه در عرض كمتر از 24 ساعت جوابها تا صفحه 10 هم رفته!!!!!!!!!

عنوان رو زدم فوري و اضطراري ، 27 نفر بازديد كننده داشته تاپيك اونوقت فقط يك نفر ( كه واقعا ازشون ممنونم) لطف كردند و جواب دادند ..... / اونوقت همين دوستان انتظار دارند سوالي براشون پيش اومد همه بريزن جوابشونو بدن ........
      فقط ميتونم اضافه كنم صنايع رو بايد قبل از بقيه انتخاب كنيد چون طرفدار زياد داره.واقعيتش من گرايش هاي مختلف بهداشت رو نميشناسم اما اگر تكميل ظرفيت تمديد شد به يكي از مراكز بهداشت سر بزنيد و با يك تحصيل كرده ي اين رشته صحبت كنيد.پيروز باشيد.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تمیدید نمیشه ؟
      حسبنا الله و نعم الوکیل

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      خب چه انتظاری داری؟؟؟؟
      اکثیر ما اطلاعاتی در مورد خیلی چیزا نداریم

مجبوری امسال بری یا میتونی بشینی بخونی؟؟
      در کل من فکر میکنم علوم و صنایع غذایی بهتر از همه باشه
      تو هر رشته ای بیکاری هست دوست عزیز
      والا امسال برم بهتره.يعني شرايطم طوريه كه امسال بايد برم

نقل قول نوشته اصلی توسط Fa¡ryTale نمایش پست ها
      تمیدید نمیشه ؟
      ثبت نام تکمیل ظرفیت گروه علوم پزشکی مهرماه 93دانشگاه آزاد تمدید شد

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای رشته های گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تا روز شنبه مورخ 3/8/93 ادامه خواهد داشت.علوی فاضل در ادامه افزود: کلیه داوطلبانی که در گروه علوم تجربی آزمون سراسری سال 93 شرکت کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت نام برای مرحله تکمیل ظرفیت رشته های گروه علوم پزشکی اقدام کنند.معاونت سنجش و پذیرش در پاسخ به این سوال که هر داوطلب چند رشته/ محل را می تواند انتخاب کند، گفت: هر داوطلب می تواند 20 رشته/ محل را براساس علاقه انتخاب و در سایت معاونت سنجش و پذیرش ثبت نام کند.وی در پایان گفت: نتایج پذیرفته شدگان این مرحله در هفته آینده اعلام خواهد شد.

پـسـر زمـسـتـان
      ویرایش توسط winter son : 01 آبان 1393 در ساعت 12:58

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن