خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 144
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      آٔقای کنکور ، چرا جواب پیام خصوصیم را نمی دی ؟

بالاخره می تونی این پاسخ ها را به دستم برسونی یا نه ؟

پاسخ پیام خصوصیم را هم بده
      الآن پیغامتو دیدم جواب دادم

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واست یک نمونه سوال از همین سبک میزارم که تقریبا گزینه هاش به هم نزدیکه تا بیشتر متوجه بشی منظورم چی بود...(البته شنیدم کتب تغییر کرده نمیدونم اینا هست هنوز یا حذف شده؟)
      به بیان امام صادق(ع) راه رهایی از تمامی توطئه ها ..... است و آیه ..... بیانگر سرشت متعالی انسان میباشد؟
      1-با نیت خالص به خدا پناه بردن-و نفس و ما سوّاها فالهمها فجورها و تقواها
      2-ایمان به خدا توام با تلاش- و نفس و ما سوّاها فالهمها فجورها و تقواها
      3-با نیت خالص به خدا پناه بردن-و صَوَّرَکُم فاحسن صُوَرُکم
      4-ایمان به خدا توام با تلاش- و صَوَّرَکُم فاحسن صُوَرُکم

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روش من دردینی اینجوری است
      روزاول کتاب درسی+درسنامه گاج خاکستری+تست سراسری
      روزسوم:درسنامه گاج+تست سراسری
      روزششم:تست سراسری+تست سنجش وسایرتست های گاج خاکستری
      به نظرشماخوبه اگه خوب نیست چطوری بخوانم؟

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من دقیق نمیدونم ولی این که درسنامه میخونی و تست میزنی کار درستی نیست چون مطمئنا یادته درسو و تستو راحت جواب میدی باید بین خوندن و تست زدن درس عمومی بیش از 24 ساعت فاصله باشه
      خدانگهدار

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joker نمایش پست ها
      من دقیق نمیدونم ولی این که درسنامه میخونی و تست میزنی کار درستی نیست چون مطمئنا یادته درسو و تستو راحت جواب میدی باید بین خوندن و تست زدن درس عمومی بیش از 24 ساعت فاصله باشه
      ممنون ولی من روزششم ینی 2روزبعداینکه خوندم دوباره تست هاشو جواب میدم.این خوبه یابد؟

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naser نمایش پست ها
      ممنون ولی من روزششم ینی 2روزبعداینکه خوندم دوباره تست هاشو جواب میدم.این خوبه یابد؟
      کسی نیست جواب بده؟

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی نیست جواب بده؟
      بهترین روش این است که شما ابتدا متن درس مربوطه را به طور کامل بخوانید و پس از حداقل یک یا دو روز تست بزنید.

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا احسااااااااااان دمت گرممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممم
      من که بالای50 بزنم خدارو شکر میکنم
      ولی با این درصدات ترکوندیاااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا
      ایول داداش
      میگم تموم کردی مطب زدی به ماهم بگو بیایم پیشت البته ویزیتت باید مجانی باشه ها
      کاش منم مث تو پزشک میشدم
      هیییییییییییییییییی روزگار

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه شما کنکوری های عزیز.بچه ها من واقعا شرمنده همه شما شدم باور کنید تو عید که مسافرت بودم الآن هم که به خاطر انتخابات هی کلاس فوق العاده و امتحان میان ترم و از این گرفتاری ها کمتر وقت میکنم بیام.اما از امروز سعی می کنم که هر روز حداقل یک سری بزنم و بهتون جواب بدم.
      بچه ها فقط یک چیز کلی بگم چون خودمم اینو سال پیش تجربه کردم و حتی به خودمم ضربه زد الآن که دو ماه بیشتر نمونده همتون احساس خستگی می کنید ولی خواهشا این دو ماه رو خیلی جدی درس بخویند حتی جدی تر از قبل چون من خودم شاید 150 تا 200 تا رتبم به خاطر همین کم آوردن رفت بالا،پس شماها این کار منو تکرار نکنید.
      موفق باشین
      دیگر گریه نمیکنم،نمیدانم بزرگ شده ام یا سنگ؟ خدا میداند...

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روش من دردینی اینجوری است
      روزاول کتاب درسی+درسنامه گاج خاکستری+تست سراسری
      روزسوم:درسنامه گاج+تست سراسری
      روزششم:تست سراسری+تست سنجش وسایرتست های گاج خاکستری
      به نظرشماخوبه اگه خوب نیست چطوری بخوانم؟
      سلام ناصر خان ولی این کارت به نظر من خیلی خیلی اشتباهه اصلا نباید این برنامه رو ادامه بدی،به نظرم اولا حداکثر 3 روز در هفته باید دینی بخونی(تقریبا هر روز 3-4 ساعت) بعدش از همه مهم تر روز اول خود کتاب درسی و درسنامه گاج نقره ای رو بخونی بعد روز دوم نصف تست ها رو به صورت یکی در میون بزنی(مثلا سوالات فرد) و روز سوم بقیه تست ها رو بزنی(سوالات زوج)
      بازم سوالی بود من در خدمتم

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehgr نمایش پست ها
      اقا احسااااااااااان دمت گرممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممم
      من که بالای50 بزنم خدارو شکر میکنم
      ولی با این درصدات ترکوندیاااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا
      ایول داداش
      میگم تموم کردی مطب زدی به ماهم بگو بیایم پیشت البته ویزیتت باید مجانی باشه ها
      کاش منم مث تو پزشک میشدم
      هیییییییییییییییییی روزگار
      من اول این تاپیک هم گفتم که حتی تو همین دو ماه باقیمونده هم میشه درصد رو رسوند به 80 ،بعدم باور کنی قبولی در پزشکی آنچنان که تو هم فکر میکنی سخت نیست،ثالثا هم اینکه ما در خدمتیم آخریشم اینکه حتما اون جزوه هامو دانلود کن (همون 4 تا درس) سبک خوندن دینی رو متوجه میشی.
      ایشالا سال بعد تو پزشکی ببینمت...

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      من اول این تاپیک هم گفتم که حتی تو همین دو ماه باقیمونده هم میشه درصد رو رسوند به 80 ،بعدم باور کنی قبولی در پزشکی آنچنان که تو هم فکر میکنی سخت نیست،ثالثا هم اینکه ما در خدمتیم آخریشم اینکه حتما اون جزوه هامو دانلود کن (همون 4 تا درس) سبک خوندن دینی رو متوجه میشی.
      ایشالا سال بعد تو پزشکی ببینمت...
      اره جزوتو دانلود کردم فوقوالعاده بوددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددد بابا خیلی دقیق میخوندی
      بخدا وقتی دیدم تعجب کردم خیلی خوشم اومد
      کاش جزوه عربی و ادبیات رو هم میزاشتی
      مخصوصا جزوه زیست
      اگه میشد خیلی خوب بود
      خدا از زبونت بشنوه داداش

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که اصلا نمیتونم ریاضی تستشو بزنم

14. Top | #59
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      سلام ناصر خان ولی این کارت به نظر من خیلی خیلی اشتباهه اصلا نباید این برنامه رو ادامه بدی،به نظرم اولا حداکثر 3 روز در هفته باید دینی بخونی(تقریبا هر روز 3-4 ساعت) بعدش از همه مهم تر روز اول خود کتاب درسی و درسنامه گاج نقره ای رو بخونی بعد روز دوم نصف تست ها رو به صورت یکی در میون بزنی(مثلا سوالات فرد) و روز سوم بقیه تست ها رو بزنی(سوالات زوج)
      بازم سوالی بود من در خدمتم
      ممنون بابت جوابتان ولی به نظر من 3روز درهفته بخونی کل دینی تموم نمیشه چون من میخوام کل دینی روتمام کنم.ولی تست های گاج نقره ای به این صورته :سراسری تالیفی سنجش وتالیفی .
      من اول همراه بادرسم تست های سرارسری شو میزنم بعد دوروز بعد کل تست هاشو دوباره میزنم البته به جزتالیفیها.
      بازم به نظرتون باید عوض کنم؟

15. Top | #60
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت جوابتان ولی به نظر من 3روز درهفته بخونی کل دینی تموم نمیشه چون من میخوام کل دینی روتمام کنم.ولی تست های گاج نقره ای به این صورته :سراسری تالیفی سنجش وتالیفی .
      من اول همراه بادرسم تست های سرارسری شو میزنم بعد دوروز بعد کل تست هاشو دوباره میزنم البته به جزتالیفیها.
      بازم به نظرتون باید عوض کنم؟
      اینکه میگین با 3 روز در هفته نمیتونین دینی رو تموم کنید پس احتمالا قبلا زیاد رو دینی کار نکردین ولی خب دینی رو میشه تو همین دو ماه هم خوند،واسه تست های گاج نقره ای هم کتابی که خودم واسه کنکور خوندم دقیقا همین بود که فوق العاده است(به خصوص درسنامه ها و بعضی از تست هاش) ولی نیاز نیست که حتما تست های سراسری رو جدا و سنجش رو جدا و تالیفی رو جدا جواب بدین میشه فرضا یه 15 تا از یکی کار کرد و 15 تا از یکی دیگه.اینکه میگی میخوای بیشتر از 3 روز در هفته دینی رو بخونی خب خیلی خوبه و قطعا میتونی نتیجه بگیری و اینکه میگی که فقط همون دفعه اول بلافاصله بعد از خوندن تست میزنی و بار دوم فقط تست میزنی رو میفهمم ولی همون قسمت اول مشکل داره،هیچ وقت تو همون روزی که درس رو خوندی تست نزن(بازم میگم خواهشا این کار رو نکن چون اعتماد به نفس کاذب به آدم میده) حالا فرقی نمیکنه که تست سراسریه یا تالیفی یا هرچیز دیگه ای واسه دینی نباید این کار رو کرد حتما حداقل حداقل حداقل!! بزار یک روز بگذره بعد تست بزن.

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن