خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 918192029 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 285 از 457
    1. Top | #271
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام...

ببخشید من متولد 12/8/74 هستم و قبولی خرداد 93 رشته ریاضی میخواستم بدونم میتونم کنکور 94 هم شرکت کنم و برای سربازی باید چیکار کنم...

راستی اگه من بخوام تجربی امتحان بدم اگه بخوام کارنامه تجربی بگیرم باید کی اقدام کنم و برای سربازی مشکلی پیش نمیاد یعنی از لحاظ دانش آموز آزاد و اینا میگم....و اگه هم نگیرم زیست رو چجوری برام حساب میشه....یعنی از 100 درصد برام محاسبه میشه یا ...؟

خیلی ممنون.

2. Top | #272
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا کسی نبود....

3. Top | #273
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داوطلبی که متولد 74 هست و امسال برای سال دوم کنکور داده؛اگر بره آزاد بخونه میتونه سال 94 هم کنکور بده؛بعد از رشته آزادش انصراف بده و بیاد سراسری ای که قبول میشه؟

4. Top | #274
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بنده متولد نهم اسفند هفتادو چهار هستم و خرداد 93 فارغ التحصیل شدم
      کنکور 93 قبول نشدم
      الان برای اینکه بتونم کنکور 94 رو بدم باید چکار کنم ؟
      هیچی در این زمینه نمیدونم لطفا راهنمایی کنید
      تا الانم پلیس+10 و جای دیگه ای نرفتم

باید برگه ای چیزی از مدرسه یا پلیس +10 بگیریم یا بفرستم ؟
      ممنون

5. Top | #275
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی بیاد جواب بده تو رو خدا وقت نیس

6. Top | #276
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اقای mahamad-gh میخوام امسال ترم 3و4 رو مرخصی بگیرم از پیام نور .توی سایت گلستان مرخصی رو ثبت کردم همین کافیه یا باید برم دانشگاه؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام اقای mahamad-gh میخوام امسال ترم 3و4 رو مرخصی بگیرم از پیام نور .توی سایت گلستان مرخصی رو ثبت کردم همین کافیه یا باید برم دانشگاه؟اگه بخوام برا کنکور بخونم علت مرخصی رو چی بنویسم؟ و موقع ثبت نام کنکور کد نظام وظیفه رو چند بزنم؟ خواهشا جواب بدید

7. Top | #277
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      یه سوال مهم دارم که مرگ و زندگیم به جوابش بستگی داره
      تروخدا هر کی میدونه جوابم رو بده .سر نماز دعاش میکنم
      من متولد13/6/75 هستم .به دلیل جهشی خوندن مدرک پیش دانشگاهیم رو قبل از 18 سالگی گرفتم .تو کنکور 92 و 93 هم شرکت کردم ولی خب به دلیل مشکلات و شرایطی که داشتم نتیجه دلخواهم رو نگرفتم .حالا میخوام تو کنکور 94 شرکت کنم و به امید خدا همه تلاشم رو بکنم.
      خب طبق قانون از 18 سالگی من 6 ماه فرصت دارم تا یا دفترچه پر کنم یا برم دانشگاه .من دانشگاه پیام نور رو انتخاب کردم .رفتم ثبت نام هم کردم .از اون جا مسول اموزش دانشگاه گفت که باید معافیت تحصیلی بگیری (برات صادر کنیم) مگرنه عیبت میخوری و اصلا انگار دانشگاه نیومدی . من هم رفتم و معافیت تحصیلی گرفتم برای مدت 5 سال.
      شنیده بودم که اگه پیام نور بری میشه سربازی رو یک سال عقب انداخت و ...
      ولی خب مطمئن نبودم.برای همین تو سایت سازمان سنجش یک درخواست نوشتم و سوالم رو پرسیدم.گفتم دانشجو پیام نور هستم و میخوام کنکور 94 شرکت کنم و از معافیت تحصیلی هم استفاده کردم و ....
      جوابی که دادن عینا این بود :
      با سلام پذیرفته شده دوره های روزانه آزمون سراسری سال 1393 (اعم از رشته های متمرکز و یا نیمه متمرکز ) حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1394 نخواهد داشت. دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و بین المللی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون سراسری سال 1394 ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارایه نمایید. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند. تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، به منظور ثبت نام و شرکت مجدد در آزمون سراسری لازم است پس از انصراف قطعی از تحصیل خود را به بخش های وظیفه عمومی معرفی و به خدمت اعزام شوند. بدیهی است این دسته از داوطلبان پس از اتمام دوران خدمت نظام وظیفه حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری را خواهند داشت. با تشکر

.طبق این نوشته من نمیتونم در ازمون سراسری شرکت کنم مگر اینکه 2 سال برم سربازی و برگردم .
      ولی خب باور کنید قبل از اینکه داشنگاه اسم بنویسم از همه پرسیدم .جتی رفتم سازمان سنجش شهرمون از مسولش پرسیدم که گفت فقط روزانه ها نمیتونن شرکت کنن و برو خیالت راحت و ... .از مسول اموزش دانشگاه هم پرسیدم اونم همین جرف رو زد .گفت هر سال 10 نفر از این دانشگاه کنکور رشته بهتر قبول میشن و میرن و ... .
      حالا بنظرتون من چیکار کنم ؟؟ راهی هست که بشه 94 کنکور داد ؟؟؟
      تروخدا کمک کنید .
      میشه 1 بهمن 94(قبل از ثبت نام کنکور) انصراف بدم؟؟

8. Top | #278
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadalpha نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      یه سوال مهم دارم که مرگ و زندگیم به جوابش بستگی داره
      تروخدا هر کی میدونه جوابم رو بده .سر نماز دعاش میکنم
      من متولد13/6/75 هستم .به دلیل جهشی خوندن مدرک پیش دانشگاهیم رو قبل از 18 سالگی گرفتم .تو کنکور 92 و 93 هم شرکت کردم ولی خب به دلیل مشکلات و شرایطی که داشتم نتیجه دلخواهم رو نگرفتم .حالا میخوام تو کنکور 94 شرکت کنم و به امید خدا همه تلاشم رو بکنم.
      خب طبق قانون از 18 سالگی من 6 ماه فرصت دارم تا یا دفترچه پر کنم یا برم دانشگاه .من دانشگاه پیام نور رو انتخاب کردم .رفتم ثبت نام هم کردم .از اون جا مسول اموزش دانشگاه گفت که باید معافیت تحصیلی بگیری (برات صادر کنیم) مگرنه عیبت میخوری و اصلا انگار دانشگاه نیومدی . من هم رفتم و معافیت تحصیلی گرفتم برای مدت 5 سال.
      شنیده بودم که اگه پیام نور بری میشه سربازی رو یک سال عقب انداخت و ...
      ولی خب مطمئن نبودم.برای همین تو سایت سازمان سنجش یک درخواست نوشتم و سوالم رو پرسیدم.گفتم دانشجو پیام نور هستم و میخوام کنکور 94 شرکت کنم و از معافیت تحصیلی هم استفاده کردم و ....
      جوابی که دادن عینا این بود :
      با سلام پذیرفته شده دوره های روزانه آزمون سراسری سال 1393 (اعم از رشته های متمرکز و یا نیمه متمرکز ) حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1394 نخواهد داشت. دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و بین المللی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ،غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون سراسری سال 1394 ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم است از رشته قبولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارایه نمایید. لازم به توضیح است که این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند. تبصره: دانشجویان دوره های فوق که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، به منظور ثبت نام و شرکت مجدد در آزمون سراسری لازم است پس از انصراف قطعی از تحصیل خود را به بخش های وظیفه عمومی معرفی و به خدمت اعزام شوند. بدیهی است این دسته از داوطلبان پس از اتمام دوران خدمت نظام وظیفه حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری را خواهند داشت. با تشکر

.طبق این نوشته من نمیتونم در ازمون سراسری شرکت کنم مگر اینکه 2 سال برم سربازی و برگردم .
      ولی خب باور کنید قبل از اینکه داشنگاه اسم بنویسم از همه پرسیدم .جتی رفتم سازمان سنجش شهرمون از مسولش پرسیدم که گفت فقط روزانه ها نمیتونن شرکت کنن و برو خیالت راحت و ... .از مسول اموزش دانشگاه هم پرسیدم اونم همین جرف رو زد .گفت هر سال 10 نفر از این دانشگاه کنکور رشته بهتر قبول میشن و میرن و ... .
      حالا بنظرتون من چیکار کنم ؟؟ راهی هست که بشه 94 کنکور داد ؟؟؟
      تروخدا کمک کنید .
      میشه 1 بهمن 94(قبل از ثبت نام کنکور) انصراف بدم؟؟
      بله میشه کنکور بدی همه این کارو انجام میدن وقتی قبول شدی میری انصراف میدی الان لازم نیس انصراف بدی ترم اول ودوم رو هم مرخصی بگیر پاس کردن واحد پیام نور وقت تلفی است.

9. Top | #279
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشیدا مشمول یعنی اونی ک هشده ساله شده یا نوزده ساله؟؟توش موندیم:yahoo (4):...

10. Top | #280
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من متولد 1375/6/30 هستم و امسال کنکور دادم و می خام برای سال بعد وایستم و چون در چنین روزی متولد شدم برگه ی معافیت تحصیلی رو که مدرسه میده نبردم پلیس +10 الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟

11. Top | #281
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ostadzein نمایش پست ها
      سلام ببخشید من متولد 1375/6/30 هستم و امسال کنکور دادم و می خام برای سال بعد وایستم و چون در چنین روزی متولد شدم برگه ی معافیت تحصیلی رو که مدرسه میده نبردم پلیس +10 الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟
      چون برگه رو خود مدرسه داده ببر پلیس10 تایید بشه

12. Top | #282
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reset نمایش پست ها
      ببخشیدا مشمول یعنی اونی ک هشده ساله شده یا نوزده ساله؟؟توش موندیم:yahoo (4):...
      سلام دوست عزیز!طبق قانون اولاد ذکور (ای بدم میاد از این لفظ قلم حرف زدنا!)...هر پسر ایرانی بعد از اینکه به هجده سال تمام رسید (خو چه کاریه؟ بگید اول نوزده سالگی!) مشمول قانون (شیرین!) وظیفه عمومی میشه!

13. Top | #283
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=reza25;284343]چون برگه رو خود مدرسه داده ببر پلیس10 تایید بشه[/QUOبه من که برگه ای نداده
      یعنی باید بگیرمو ببرم

14. Top | #284
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=ostadzein;284875][QUOTE=reza25;284343]چون برگه رو خود مدرسه داده ببر پلیس10 تایید بشه[/QUOبه من که برگه ای نداده یعنی باید بگیرمو ببرم[/ اگه بهت برگه نداده دیگه چی رو ببری. همه دانش اموزا بعد کنکور 1 سال معافیت تحصیلی دارند

15. Top | #285
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام؛:yahoo (1)روز که نوشته داداشمون محمدآلفا رو خوندم حقیقتش یه مقدار شک افتاد تو دلم...!...رفتم سیستم پاسخگویی سنجش و مسئله رو مطرح کردم!طبق معمول همیشگی که فکرش رو میکردم ارجاع دادند به معاونت وظیفه حوزه محل سکونت خود!:yahoo (2): خب من که میدونستم همچین چیزی رو که قراره از اول تا آخر دوباره برم سراغ نظام وظیفه، رفته بودم تارنمای وظیفه و مسئله رو مطرح کردم...لطف کردن و فرمودند: «با سلام. اگر در فرجه یکساله بعد از انصراف از تحصیل باشد، پذیرش دانشجو بلا مانع است.»

یا علی

صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 918192029 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن