خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 177
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      اگه اینجوری باشه،اون وقت سنگ رو سنگ بند نمیشه که
      اگرم خیلی ناراحتید،میتونید پناهنده شید به کشورهایی که میزارن بدون حجاب بیاید بیرون
      ولی از 2 جهت ضرر میبینید
      یکی این که واقعا زشته هویتشو آدم بفروشه و به قوانین جامعش عمل نکنه
      دوم این که رعایت نکردن حجاب(چه مرد و چه زن) گناه محسوب میشه و اون دنیا عواقب خودش رو داره
      پس وقتی تو همچین جامعه ای زندگی میکنید که اکثریت مردمش دوست دارن این حکومت و نظام رو،احترام بزارید
      بس کن خواهشا تیز هوش
      اینجا کشوره منه میفهمی؟؟؟کشور منه
      هنوزم که جمله کوروش زیر حرفاته ... آخه تو چیت به کوروش میخوره
      توهم نزن داداش من حسن اللهیاری هم از این حکومت برگشته .... بزرگترین مراجع شما مثله مکارم اینقدر کوته فکر هستند که میگن اینترنت پر سرعت و واتس آپ حرامه ... مردم از این حکومت ظلم برگشتن
      خود آقای خمینی تو سخنرانی سال 1358 میگن که نسل گذشته حق تصمیم گیری برای نسل جدیدو نداره
      حالا بخاطر ما کاملا بر عکس شده
      حتی حرفای خودشونم فراموش کردن
      چقدر زیبا گفتی نلسون ماندلا
      که برای رهایی از ظلم فاجعه آنجاست که به ظالم باید برگردی ....
      من حتی عارم میاد بگم شما هم وطن من هستی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بزرگان شما مثله شیخ حر عاملی در وسایل الشیعه قبلا مثله شما آزادیو از مردم ازشون گرفتن

شرمنده ام کوروش که تمام دنیا روز 8 آبان بزرگداشتت را دارند اما در سرزمینت مردمت با روزهای دیگری مشغول هستن .... شرمنده ام کوروش

2. Top | #137
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      بس کن خواهشا تیز هوش
      اینجا کشوره منه میفهمی؟؟؟کشور منه
      هنوزم که جمله کوروش زیر حرفاته ... آخه تو چیت به کوروش میخوره
      توهم نزن داداش من حسن اللهیاری هم از این حکومت برگشته .... بزرگترین مراجع شما مثله مکارم اینقدر کوته فکر هستند که میگن اینترنت پر سرعت و واتس آپ حرامه ... مردم از این حکومت ظلم برگشتن
      خود آقای خمینی تو سخنرانی سال 1358 میگن که نسل گذشته حق تصمیم گیری برای نسل جدیدو نداره
      حالا بخاطر ما کاملا بر عکس شده
      حتی حرفای خودشونم فراموش کردن
      چقدر زیبا گفتی نلسون ماندلا
      که برای رهایی از ظلم فاجعه آنجاست که به ظالم باید برگردی ....
      من حتی عارم میاد بگم شما هم وطن من هستی

بزرگان شما مثله شیخ حر عاملی در وسایل الشیعه قبلا مثله شما آزادیو از مردم ازشون گرفتن

شرمنده ام کوروش که تمام دنیا روز 8 آبان بزرگداشتت را دارند اما در سرزمینت مردمت با روزهای دیگری مشغول هستن .... شرمنده ام کوروش
      بحث کردن با تو بی فایده هست
      فکر میکنی اون ورا چه خبره
      حساب ما با شماها سواست
      متاسفم که تو کشورم افراد غرب زده ای دارن عقایدشون رو تحمیل میکنن به بقیه
      هه،پسرجون،اینقدر کشور من کشور من نکن
      جامعه تو رو با این افکار نمیپذیره
      اگه این کشور رو دوست داری،پس به قوانین و بنیانگذاراش احترام بزار
      در ضمن،برام مهم نیست که عارت میگیره که بهم بگی هموطن
      چون من اصلا افرادی مثل تو که به نظام مقدس جمهوری اسلامی توهین میکنن رو ......... حساب نمیکنم
      نظامی که این همه شهید و ایثارگر و ... داده تا افرادی مثل تو در آسایش زندگی کنن
      ولی با چهارتا تبلیغات و ... خودتون رو گم کردین و فکر میکنین هرچی اون وریا بگن درسته
      بهتون ماهواره (دجال واره) دادن،حجابتون رو گرفتن،غیرتتون رو گرفتن،عرق ملّیتون رو گرفتن
      آره تو چی میدونی حماسه حسینی چی بود
      تو چی میدونی عشق به وطن چیه
      تو چی میدونی که چقدر آدم هستن مثل شیر با جون و دل دارن از نظام پاک این کشور دفاع میکنن
      اگه مردم بدشون میومد،این همه جمعیت تو راهپیمایی های 22 بهمن و تظاهرات و ... شرکت نمیکردن
      اگه بدشون میومد،بعد از تظاهرات سال88 که یه عده نادان توهین به مقدسات ما کردن،مردم نمیرفتن خیابون دفاع نمیکردن از نظام و آرمان های امام
      پس بدون که مشکل از خودته و تو بدت میاد نه مردم،اکثریت راضی هستند و رای با اکثریت هست
      ما در زیر سایه رهبرمون داریم با آرامش زندگی میکنیم و اگر ولایت فقیه و لطف خداوند نبود تا الان دشمنان اسلام ما رو نابود کرده بودند
      بله اینها عشق به ملت هست که در خون تو جریان نداره،تو یه ایرانی اصیل.....،تو فرزند کوروش نیستی که اگه بودی،با جونت از کشور و نظام مقدسش دفاع میکردی
      اگه بودی میگفتی امام خمینی بجای اینکه بگی آقای خمینی
      اینجا کشور ماست،ما تا ابد از این مرز و بوم دفاع میکنیم و نمیزاریم افرادی خدشه وارد کنن
      کوروش با آرامش بخواب،چون که ما بیداریم و ایران در امان است ...........

اون کسایی که تو تظاهرات سال 88 میگفتن نه غزه،نه لبنان،فقط کشور ایران یا این که میگفتن: جمهوری ایرانی
      کو؟؟چرا نیستن؟؟؟
      چون یه عده خیلی کمی هستن
      اینو گفتم که بگم شماها که همش مخالفت میکنین تعدادتون کمه و اینقدرم کشورم کشورم نکنین
      شعار ما اینه:
      هم غزه،هم لبنان،کشور پاک ایران
      اینجا یک انجمن علمی هست و قاعدتا نباید اینجور بحث ها صورت بگیره
      پس اگه بازم حرفی داری(دیگه آخه نمیدونم چی میخوای بگی) آی دی تو بده هرچی بگی برات دلیل منطقی میارم

میدونم که فردا مدیران میان تاپیک رو میبندن
      حق هم دارن
      فقط اینو میخوام بگم که ما جوونای این مرز و بوبیم و هممون باید دز زیر سایه رهبری از کشورمون و آرمان های امام دفاع کنیم
      از وقتی که ماهواره اومد،بعد چندسال آمار طلاق تو ایران بالا رفت
      فساد و فحشا بیشتر شد و هزارتا بلا سرمون اومد
      الانم دردناک ترین تهاجم رو به ما کردن و اونم اینه که تو ی ایرانی بجای اینکه با من ایرانی همبستگی داشته باشی،میای و توهین میکنی و به مراجع حرف نامربوط میزنی
      این کلیپ رو حتما ببین(اسمش هست:بمب.....خطرناک تر از بمب اتم) :
      http://monjiemoud.com/?wpfb_dl=27
      ویرایش توسط MohammaD_Technology : 11 شهریور 1393 در ساعت 05:10

3. Top | #138
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بحث کردن با تو بی فایده هست
      فکر میکنی اون ورا چه خبره
      حساب ما با شماها سواست
      متاسفم که تو کشورم افراد غرب زده ای دارن عقایدشون رو تحمیل میکنن به بقیه
      هه،پسرجون،اینقدر کشور من کشور من نکن
      جامعه تو رو با این افکار نمیپذیره
      اگه این کشور رو دوست داری،پس به قوانین و بنیانگذاراش احترام بزار
      در ضمن،برام مهم نیست که عارت میگیره که بهم بگی هموطن
      چون من اصلا افرادی مثل تو که به نظام مقدس جمهوری اسلامی توهین میکنن رو ......... حساب نمیکنم
      نظامی که این همه شهید و ایثارگر و ... داده تا افرادی مثل تو در آسایش زندگی کنن
      ولی با چهارتا تبلیغات و ... خودتون رو گم کردین و فکر میکنین هرچی اون وریا بگن درسته
      بهتون ماهواره (دجال واره) دادن،حجابتون رو گرفتن،غیرتتون رو گرفتن،عرق ملّیتون رو گرفتن
      آره تو چی میدونی حماسه حسینی چی بود
      تو چی میدونی عشق به وطن چیه
      تو چی میدونی که چقدر آدم هستن مثل شیر با جون و دل دارن از نظام پاک این کشور دفاع میکنن
      اگه مردم بدشون میومد،این همه جمعیت تو راهپیمایی های 22 بهمن و تظاهرات و ... شرکت نمیکردن
      اگه بدشون میومد،بعد از تظاهرات سال88 که یه عده نادان توهین به مقدسات ما کردن،مردم نمیرفتن خیابون دفاع نمیکردن از نظام و آرمان های امام
      پس بدون که مشکل از خودته و تو بدت میاد نه مردم،اکثریت راضی هستند و رای با اکثریت هست
      ما در زیر سایه رهبرمون داریم با آرامش زندگی میکنیم و اگر ولایت فقیه و لطف خداوند نبود تا الان دشمنان اسلام ما رو نابود کرده بودند
      بله اینها عشق به ملت هست که در خون تو جریان نداره،تو یه ایرانی اصیل.....،تو فرزند کوروش نیستی که اگه بودی،با جونت از کشور و نظام مقدسش دفاع میکردی
      اگه بودی میگفتی امام خمینی بجای اینکه بگی آقای خمینی
      اینجا کشور ماست،ما تا ابد از این مرز و بوم دفاع میکنیم و نمیزاریم افرادی خدشه وارد کنن
      کوروش با آرامش بخواب،چون که ما بیداریم و ایران در امان است ...........

اون کسایی که تو تظاهرات سال 88 میگفتن نه غزه،نه لبنان،فقط کشور ایران یا این که میگفتن: جمهوری ایرانی
      کو؟؟چرا نیستن؟؟؟
      چون یه عده خیلی کمی هستن
      اینو گفتم که بگم شماها که همش مخالفت میکنین تعدادتون کمه و اینقدرم کشورم کشورم نکنین
      شعار ما اینه:
      هم غزه،هم لبنان،کشور پاک ایران
      اینجا یک انجمن علمی هست و قاعدتا نباید اینجور بحث ها صورت بگیره
      پس اگه بازم حرفی داری(دیگه آخه نمیدونم چی میخوای بگی) آی دی تو بده هرچی بگی برات دلیل منطقی میارم

میدونم که فردا مدیران میان تاپیک رو میبندن
      حق هم دارن
      فقط اینو میخوام بگم که ما جوونای این مرز و بوبیم و هممون باید دز زیر سایه رهبری از کشورمون و آرمان های امام دفاع کنیم
      از وقتی که ماهواره اومد،بعد چندسال آمار طلاق تو ایران بالا رفت
      فساد و فحشا بیشتر شد و هزارتا بلا سرمون اومد
      الانم دردناک ترین تهاجم رو به ما کردن و اونم اینه که تو ی ایرانی بجای اینکه با من ایرانی همبستگی داشته باشی،میای و توهین میکنی و به مراجع حرف نامربوط میزنی
      این کلیپ رو حتما ببین(اسمش هست:بمب.....خطرناک تر از بمب اتم) :
      http://monjiemoud.com/?wpfb_dl=27
      و باز هم یه لحن قدیمی و حماسی برای کسانیکه عاشقه استبداد هستن... و باز هم همون ترفند همیشگی برای مخالفان
      شما جماعت تا یه نفر مخالفتون پیدا میشه سریعا بهش مارک غرب زدگی رو میزنید ... چرا آخه؟هدفت چیه؟
      آره ملت همیشه در صحنه ... همه مردم طرفدار حکومتن .... آره جون تو
      تو انتخابات ریاست جمهوری سال 1392سالی که آقای روحانی انتخاب شد 14 میلیون نفر رای ندادند
      با خودت حلاجی کن 14 میلیون نفر
      اونایی که شعار نه غزه و نه لبنان دادند چی شدند؟از من بپرس ... جواب اونا شد پلیس ضد و شورشو . اسپری فلفل . اعدام ...
      بعدشم من گفتم حجاب خیلی چیز خوبیه
      گفتم در اکثر ادیان بهش تاکید شده
      و اما بعد
      همین آقایی که تو بهش میگی بنیان گذار جمهوری اسلامی منم بهش میگم بنیان گذار .... بنیان گذار فقر .... بنیان گذار انزوا ... بنیان گذار بدبختی
      من فقط گفتم تو یه هموطن هایی داری که معتقد به حجاب نیستن حجاب رو زندانی برای زن میدونن ... وظیفه ما گفتن فواید حجاب به اونا است نه مجبور کردنشون به پوشیدن حجاب ... هر کاری که با اجبار باشه نتیجه عکس میده ... اونا از حجاب خوششون نمیاد که هیچ بدشون هم میاد
      اما بعد گفتی آمار طلاق بخاطر ماهواره بالا رفته ... گفتی فساد و فحشا بالا گرفته ... فساد و فحشا صیغه ای هستش که شما اونو حلال میدونید ... صیغه ای که به هر زبونی میشه خوندش و به راحتی ازش استفاده کرد ... آمار طلاق بخاطر اوضاع بد جامعه بالا رفته ... همین جمهوری اسلامی به گفته وزیر کارش 14 میلیون بیکار داره ... خودتون قضاوت کنید

آقا محمد با تعصب به هیچ چیز نخواهی رسید

واسه هم احترام قایل شید

متن کتیبه کوروش کبیر:
      اینک که به یاری مزدا تاج سلطنت ایران و بابل و کشورهای جهات اربعه را به سرگذاشته ام اعلام می کنم که تا روزی که زنده هستم و مزدا توفیق سلطنت را به من می دهد دین و آئین و رسوم ملتهائی که من پادشاه آنها هستم محترم خواهم شمرد و نخواهم گذاشت که حکام و زیر دستان من دین و آئین و رسوم ملتهائی که من پادشاه آنها هستم یا ملتهای دیگر را مورد تحقیر قرار بدهند یا به آنها توهین نمایند.
      من از امروز که تاج سلطنت را به سر نهاده ام تا روزی که زنده هستم و مزدا توفیق سلطنت را به من می دهد هرگز سلطنت خود را بر هیچ ملتی تحمیل نخواهم کرد و هر ملت آزاد است که مرا به سلطنت خود قبول کند یا ننماید و هرگاه نخواهد مرا پادشاه خود بداند من برای سلطنت آن ملت مبادرت به جنگ نخواهم کرد.

من تا روزی که پادشاه ایران هستم نخواهم گذاشت کسی به دیگری ظلم کند و اگر شخصی مظلوم واقع شد من حق وی را از ظالم خواهم گرفت وبه او خواهم داد و ستمگر را مجازات خواهم کرد.

من تا روزی که پادشاه هستم نخواهم گذاشت مال غیر منقول یا منقول دیگری را به زور یا به نحو دیگر بدون پرداخت بهای آن و جلب رضایت صاحب مال تصرف نماید و من تا روزی که زنده هستم نخواهم گذاشت که شخصی دیگری را به بیگاری بگیرد و بدون پرداخت مزد وی را به کار وا دارد.

من امروز اعلام می کنم که هر کسی آزاد است که هر دینی را که میل دارد بپرستد و در هر نقطه که میل دارد سکونت کند مشروط بر اینکه در آنجا حق کسی را غصب ننماید و هر شغل را که میل دارد پیش بگیرد و مال خود را به هر نحو که مایل است به مصرف برساند مشروط بر اینکه لطمه به حقوق دیگران نزند.

من اعلام می کنم که هر کس مسئول اعمال خود می باشد و هیچ کس را نباید به مناسبت تقصیری که یکی از خویشاوندانش کرده مجازات کرد و مجازات برادر گناهکار و بر عکس به کل ممنوع است و اگر یک فرد از خانواده یا طایفه ای مرتکب تقصیر می شود فقط مقصر باید مجازات گردد نه دیگران.

من تا روزی که به یاری مزدا زنده هستم و سلطنت می کنم نخواهم گذاشت که مردان و زنان به عنوان غلام و کنیز بفروشند و حکام و زیر دستان من مکلف هستند که در حوزه حکومت و ماموریت خود مانع از فروش و خرید مردان و زنان بعنوان غلام و کنیز بشوند و رسم بردگی باید به کلی از جهان برافتد.

از مزدا خواهانم که مرا در راه اجرای تعهداتی که نسبت به ملتهای ایران و بابل و ملتهای ممالک اربعه بر عهده گرفته ام موفق گرداند.

محمد خان ببین ..... برو تو گوگل هم یه سرچ کن خواهی دید که کوروش کبیر میگه هر کس هر آیینی میخواد داشته باشه ... شما که فکرت این همه با کوروش فرق داره اسمه کوروشم نیار لطفا
      ببینین کسانی دعوی کوروش دوستی دارند که خودشون عاشق زور گفتند
      همه باید با قوانین دین ما راه بیان همه باید...
      اندکی تامل کنید دوستان

4. Top | #139
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جمهوری اسلامی شما فاقد اعتبار هستش چون: جمهوری اسلامی در 12 فروردین 1358 رای آورد... یعنی زمانی که هیچ دهه شصتی و دهه هفتادی به دنیا نیومدن... و الان کل دهه شصتیا و نصف بیشتر دهه هفتادیامجاز به رای دادن هستن ... وقتی اونا رای ندادن پس اون رای گیری بالکل باطله پدربزرگ من که الان فوت شده به جمهوری اسلامی رای داده من که رای ندادم که قوانین اسلام بر من جاری بشه
      ببین ایرادت همینجاست...این مهم نیست که تو موافقی ییا مخالف...این::::::::::::
      خوب متنم ناقص ثبت شده, نمیدونم چرا! حوصله تایپ مجددم ندارم...فردا باهم میحرفیم...

ویرایش توسط NaKayama : 11 شهریور 1393 در ساعت 05:37

5. Top | #140
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیزم............. هر کدوم از شما اعتقادات متفاوتی دارید و این هیچ عیب و ایرادی نداره............عیب اینه که افرادی مثل محمد دارن عقاید خودشونو به ما تحمیل میکنن...........صرف این که ما در کشور اسلامی(که اینم جای بحث داره که اصلا اسلامی هست یا نه....... چون رهبران کشور، اسلامی بودنو فقط به حجاب میدونن که البته این عزیزان باید بدونند مملکتی که توش اختلاصای میلیاردی و هزار جور مفاسد دیگه صورت میگیره اسلامی نیست) زندگی میکنیم دلیل نمیشه که به زور اسلامی عمل کنیم و اگر لازم به زور بود یقین داشته باشید هیچ کسی تواناتر از خدا نیست و همه ی ما زاهد و عابد و شیخ به دنیا میومدیم
      ویرایش توسط نادر افشار : 11 شهریور 1393 در ساعت 12:43

6. Top | #141
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات

دوستان کسی از گشت ارشاد گل کادو گرفته عایا؟
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

7. Top | #142
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها

دوستان کسی از گشت ارشاد گل کادو گرفته عایا؟

حالا گل هم بدند !!
      مثال این جمله ::
      عمو جون این شکلاتو بخور .... امپول که درد نداره !!!!
      ^______________________^

8. Top | #143
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نادر افشار نمایش پست ها
      دوستان عزیزم............. هر کدوم از شما اعتقادات متفاوتی دارید و این هیچ عیب و ایرادی نداره............عیب اینه که افرادی مثل محمد دارن عقاید خودشونو به ما تحمیل میکنن...........صرف این که ما در کشور اسلامی(که اینم جای بحث داره که اصلا اسلامی هست یا نه....... چون رهبران کشور، اسلامی بودنو فقط به حجاب میدونن که البته این عزیزان باید بدونند مملکتی که توش اختلاصای میلیاردی و هزار جور مفاسد دیگه صورت میگیره اسلامی نیست) زندگی میکنیم دلیل نمیشه که به زور اسلامی عمل کنیم و اگر لازم به زور بود یقین داشته باشید هیچ کسی تواناتر از خدا نیست و همه ی ما زاهد و عابد و شیخ به دنیا میومدیم
      آقای افشار چه کسی گفته که من دارم عقایدم رو به بقیه تحمیل میکنم؟؟؟؟؟؟!!!!!!
      دلیل بیارین
      من اتفاقا میگم نباید این کار رو کرد
      بعدشم این که من هر حرفی میزنم اون آقا میره واسه من کتیبه کوروش رو ورمیداره میاره اینجا میگه اینجوری اونجوری
      مگه کوروش پیامبر خدا بود
      من میگم جامعه ی ما اسلامی هست(حالا شاید شما فکر کنین به اسم، کاری ندارم) پس باید به قوانینش احترام بزاریم
      همین و بس
      یک لحظه خودمو میزارم جای شما

خب الان که جای شما هستم،دیدگاهم اینه که حجاب باید اختیاری باشه
      مردم دو دسته میشن:
      گروه1:حجاب رو رعایت میکنن،دعا میکنن شرایط درست بشه و از این وضع نجات پیدا کنن
      گروه2:حجاب رو کلا بی خیال میشن و روزای گرم با لباس زیر میان بیرون سر کوچه با دوستاشون حرف میزنن با وضع بدی هم میان خیابون
      اما خوبی هاش:
      فقط اون عده که از حجاب بدشون میاد،نفس راحت میکشن
      پیامد هاش:
      نفرت مردم این گروه از گروه دیگه روز به روز بیشتر میشه
      جامعه دو دسته میشه
      مردم اعتمادشون بهم از دست میره
      فساد روز بروز بیشتر میشه
      بچه کوچیک از بچگی تحت نفس اماره و شیطان قرار میگیره و بزرگ شد احتمالش اینه که مشکلاتی به بار بیاره
      فرهنگ مردم دو دسته میشه
      خیلی از خونواده ها از هم میپاشن
      عفت عمومی از بین میره
      سن ازدواج از اینی که هست بالا تر میره
      و خیلی از چیزای دیگه
      مهم تر از همه اینکه
      ظهور آقا امام زمان عقب تر می افته
      شمایی میگی حجاب باید آزاد باشه هر کی دوست داشت بزاره هرکی نخواد نزاره ،چرا پیامبر(ص) همچین حرفی نمیزد؟؟؟؟
      من فقط و فقط دارم براتون منطق میارم که حجاب خیلی خوبه و اگه آزاد باشه مشکلات زیادی بوجود میاد
      همین و بس
      هیچوقت هم نمیخوام تحمیل کنم
      توجه کن:
      فقط اومدم بررسی کردم و اثبات کردم حجاب باشه خیلی بهتره
      فقط و فقط همین
      نرفتم وزارت ارشاد مجوز نگرفتم که هرکی بی حجاب بود رو گردن بزنم که شما میگی آقا محمد داره عقایدشو به ما تحمیل میکنه
      امیدوارم منظورمو فهمیده باشید
      ویرایش توسط MohammaD_Technology : 11 شهریور 1393 در ساعت 15:19

9. Top | #144
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      دلیل بیارین
      بعدشم این که من هر حرفی میزنم اون آقا میره واسه من کتیبه کوروش رو ورمیداره میاره اینجا میگه اینجوری اونجوری
      مگه کوروش پیامبر خدا بود
      من میگم جامعه ی ما اسلامی هست(حالا شاید شما فکر کنین به اسم، کاری ندارم) پس باید به قوانینش احترام بزاریم
      همین و بس

مردم دو دسته میشن:
      گروه2:حجاب رو کلا بی خیال میشن و روزای گرم با لباس زیر میان بیرون سر کوچه با دوستاشون حرف میزنن با وضع بدی هم میان خیابون
      اما خوبی هاش:
      پیامد هاش:
      جامعه دو دسته میشه
      فساد روز بروز بیشتر میشه
      بچه کوچیک از بچگی تحت نفس اماره و شیطان قرار میگیره و بزرگ شد احتمالش اینه که مشکلاتی به بار بیاره
      فرهنگ مردم دو دسته میشه
      عفت عمومی از بین میره
      و خیلی از چیزای دیگه
      مهم تر از همه اینکه
      شمایی میگی حجاب باید آزاد باشه هر کی دوست داشت بزاره هرکی نخواد نزاره ،چرا پیامبر(ص) همچین حرفی نمیزد؟؟؟؟
      من فقط و فقط دارم براتون منطق میارم که حجاب خیلی خوبه و اگه آزاد باشه مشکلات زیادی بوجود میاد
      همین و بس
      توجه کن:
      فقط و فقط همین
      نرفتم وزارت ارشاد مجوز نگرفتم که هرکی بی حجاب بود رو گردن بزنم که شما میگی آقا محمد داره عقایدشو به ما تحمیل میکنه

دلایلتون اصلا منطقی نیست.........قبل از انتقلابم درست همچین شرایطی حاکم بود مردم هم مشکل خاصی نداشتن.......اینو میتونین از قدیمیا بپرسین......در مورد دلیل آخرتون هم که شما اونو مهم ترین دلیل عنوان کردین باید بگم که ما در قرن 21 زندگی میکنیم دوست عزیز..........بیایم با نگفتن همچین حرفایی به شعور خودمون و بقیه توهین نکنیم

10. Top | #145
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دلیل بیارین
      مگه کوروش پیامبر خدا بود
      همین و بس

مردم دو دسته میشن:
      اما خوبی هاش:
      پیامد هاش:
      جامعه دو دسته میشه
      فساد روز بروز بیشتر میشه
      فرهنگ مردم دو دسته میشه
      عفت عمومی از بین میره
      و خیلی از چیزای دیگه
      مهم تر از همه اینکه
      همین و بس
      توجه کن:
      فقط و فقط همین
      بله که کوروش پیامبر بوده ... ما کوروش رو

دلیل بیارین
      مگه کوروش پیامبر خدا بود
      همین و بس

مردم دو دسته میشن:
      اما خوبی هاش:
      پیامد هاش:
      جامعه دو دسته میشه
      فساد روز بروز بیشتر میشه
      فرهنگ مردم دو دسته میشه
      عفت عمومی از بین میره
      و خیلی از چیزای دیگه
      مهم تر از همه اینکه
      همین و بس
      توجه کن:
      فقط و فقط همین
      بله که کوروش پیامبر بوده ... ما کوروش رو فقط پیامبر یه مدت معلوم نمیدونیم ما کوروش رو پادشاه حال و آینده میدونیم .... وقتی میگم تو کوروشو نمیشناسی بگو خب.... جمله کوروشم زیر حرفات بردار وقتی به عقاید آزادیش احترام نمیذاری... طبق همین کتابهای روایتی شما 124 هزار پیامبر بوده که تاریخ هم میگه کوروش بزرگ پیامبر بوده و بعیدم نیست
      اما بعد ... تو کشوره امارات حجاب آزاده .... یه نفر با 5 متر پارچه میاد بیرون یکیم دلش میخواد با 50 سانت لباس بیرون بره ... حالا مقایسه همین کشور با ایران:
      از لحاظ اقتصادی بهتره اونم زیاد ... از لحاظ فحشا ایران جلو تره
      پیشرفته بودن اونا پیشرفته ان و هیچکدوم از مشکلاتی که شما میگی رو ندارن اتفاقا در ابوظبی یک مسجد و یک کاباره کنار هم هستند و اون مسجد هم بسیار شلوغ هستش.... و بعدشم در ایران حجاب آزاد بشه چه ربطی به ظهور داره شما عادت داری تک تک مسایلو باهم قاطی کنی دیگه
      اما بعد من میگم بد ترین زنا در دنیا همین صیغه ای است که شما میگین حلاله ... مثلا یه مردی پا میشه میره پیشه یه خانومی و صیغه میخوان بخونن به قول مراجع شما صیغه رو به هر زبانی میشه خوند...مرده میگه :خانوم من راضی ام شما هم راضی هستی؟زنه میگه :آره....مرد میگه پس مدتش تا فردا مهریه اتونم هزار تومان
      شما به همچین کاری میگین حلال ... پناه بر خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر افشار نمایش پست ها
      دلایلتون اصلا منطقی نیست.........قبل از انتقلابم درست همچین شرایطی حاکم بود مردم هم مشکل خاصی نداشتن.......اینو میتونین از قدیمیا بپرسین......در مورد دلیل آخرتون هم که شما اونو مهم ترین دلیل عنوان کردین باید بگم که ما در قرن 21 زندگی میکنیم دوست عزیز..........بیایم با نگفتن همچین حرفایی به شعور خودمون و بقیه توهین نکنیم
      ایشون اصلا منطق سرش نمیشه... شما از کسی که کتاب کافی کلینی رو خونده چه انتظاری داری ... یه حدیث بخونم از بزرگترین کتاب روایتی کافی...
      در کتاب کافی بابی هست بنام باب هندوانه
      روایت میکنن که اگر سر ظهر هندوانه بخوری کور میشی...
      آخه خودت نگاه کن سواد اینا در چه حده
      ویرایش توسط sam-n : 11 شهریور 1393 در ساعت 15:43 دلیل: اشتباه شد

11. Top | #146
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بله که کوروش پیامبر بوده ... ما کوروش رو فقط پیامبر یه مدت معلوم نمیدونیم ما کوروش رو پادشاه حال و آینده میدونیم .... وقتی میگم تو کوروشو نمیشناسی بگو خب.... جمله کوروشم زیر حرفات بردار وقتی به عقاید آزادیش احترام نمیذاری... طبق همین کتابهای روایتی شما 124 هزار پیامبر بوده که تاریخ هم میگه کوروش بزرگ پیامبر بوده و بعیدم نیست
      اما بعد ... تو کشوره امارات حجاب آزاده .... یه نفر با 5 متر پارچه میاد بیرون یکیم دلش میخواد با 50 سانت لباس بیرون بره ... حالا مقایسه همین کشور با ایران:
      از لحاظ اقتصادی بهتره اونم زیاد ... از لحاظ فحشا ایران جلو تره
      پیشرفته بودن اونا پیشرفته ان و هیچکدوم از مشکلاتی که شما میگی رو ندارن اتفاقا در ابوظبی یک مسجد و یک کاباره کنار هم هستند و اون مسجد هم بسیار شلوغ هستش.... و بعدشم در ایران حجاب آزاد بشه چه ربطی به ظهور داره شما عادت داری تک تک مسایلو باهم قاطی کنی دیگه
      اما بعد من میگم بد ترین زنا در دنیا همین صیغه ای است که شما میگین حلاله ... مثلا یه مردی پا میشه میره پیشه یه خانومی و صیغه میخوان بخونن به قول مراجع شما صیغه رو به هر زبانی میشه خوند...مرده میگه :خانوم من راضی ام شما هم راضی هستی؟زنه میگه :آره....مرد میگه پس مدتش تا فردا مهریه اتونم هزار تومان
      شما به همچین کاری میگین حلال ... پناه بر خدا

ایشون اصلا منطق سرش نمیشه... شما از کسی که کتاب کافی کلینی رو خونده چه انتظاری داری ... یه حدیث بخونم از بزرگترین کتاب روایتی کافی...
      در کتاب کافی بابی هست بنام باب هندوانه
      روایت میکنن که اگر سر ظهر هندوانه بخوری کور میشی...
      آخه خودت نگاه کن سواد اینا در چه حده
      آقای محترم ادب رو رعایت کن
      گیریم من منطق سرم نمیشه
      آیا سران و روسای کشور هم منطق سرشون نمیشه که این همه مسایل حجاب رو پیگیری میکنن؟؟
      فقط تو بچه دبیرستانی میفهمی چی خوبه چی بده ولی یارو رفته عمری درس خونده پست مهم داره تو کشور سر قضیه حجاب داره حرف حق میزنه اون نمیفهمه؟؟؟؟!!!!!
      در جواب حرفتون باید بگم که شما چیزی از منطق نمیدونید که حرفای کوروش رو بر حرفای حضرت محمد(ص) که درجه اش از همه ی پیامبرا بیشتر هست ترجیح میدید
      حتی اگه کوروش پیامبر هم باشه(همینجوری واسه خودت رو هوا حرف میزنی) بازم ما باید بریم سراغ سیره و روش زندگی پیامبر اسلام
      اصلا من رو چکار که با تو حرف بزنم
      سه ساعته هی دارم میگم مرد مومن حجاب برای اینه که منو تو راحت تر زندگی کنیم تو میگی باید آزاد باشه،مگه گفتم باید زور بالا سر مردم باشه؟!!!!!!!!!!!!!!
      این همه واست دلیل آوردم بهم میگی تو فلانجا کنار مسجد کاباره هست
      اصلا مگه تو رو تو قبر من میزارن که بیام اینجا واست دلیل بیارم دیدگاهت شاید تغییر کنه
      وقتی روحیه حق پذیری نداری بهتره که دیگه بحثی صورت نگیره
      دوستانی هم که هم نظر من هستن خواهش میکنم بیان حرف دلشون رو بزنن ساکت نمونن که یه عده بیان و واسه خودشون ادعای فهم و منطق بکنن

واسه تویی که همچین اعتقاداتی داری ، هرچی بیاریم یه بهونه بنی اسراییلی میاری
      اولا که من کتای کافی رو نخوندم
      دوما هم که مگه تو قرآن هزار تا چیز نیومده اما افرادی اومدن از روی جهالت خودشون تکذیب کردند،اما علم الان داره دونه دونه ثابت میکنه که هرچیزی تو قرآن اومده درسته
      یکی مثل همون که مرد نباید طلا استفاده کنه(به غیر از طلا سفید)
      بعدشم تو که هیچی از احکام اسلامی نمیدونی، واسه چی میای درباره ی صیغه حرف میزنی
      اول برو شرایط صیغه کردن رو تو نت سرچ کن، بعدا بیا بگو صیغه چیز بیخوده و با زنا فرقی نداره
      آخه دیگه والا واسه کسی که فرق صیغه و زنا رو نمیدونه هرچی حرف بزنی انگار داری گل لگد میکنی
      بعدشم این که ما انسان ها مگه کی هستیم که بخوایم نعوذ بالله تو حکم خدا دخالت کنیم بگیم چی درسته چی غلطه
      پناه بر خدا،خداوند قانون صیغه رو حلال کرده بعد تو بچه دبیرستانی میای میگی اونجوری؟؟؟؟؟!!!!!!!
      لعنت بر شیطون،واقعا نمیدونم چطور به خودت اجازه میدی حکم خدا رو ایراد وارد کنی، استغفرلله
      عمر واسه این که فساد و گناه رو زیاد کنه،اومد گفت که صیغه حرامه و نباید این کار رو بکنید
      چون میخواست زنا رو رواج بده
      صیغه در قرآن اومده و زمین تا آسمون با زنا فرق میکنه
      ببین من فقط دارم فلسفه اینو بهت میگم نه که بگم من خوشم میاد یا بدم میاد
      والسلام
      ویرایش توسط MohammaD_Technology : 11 شهریور 1393 در ساعت 17:16

12. Top | #147
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا ادب رو رعایت کن

روسای ایران اگه سواد داشتند اینقدر اختلاص نمی کردن ... اینقدر ما الان بیکار نداشتیم ...
      منه بچه دبیرستانی چون دارم حق رو میگم دارین میترکین دیگه من حرف عقل رو دارم میگم
      کاش یه ذره مطالعه داشتی میفهمیدی قبل از قرآن تورات هم در مورد طلا گفته:
      و موسی گفت :مردان طلا را نپوشند که خداوند بر آنان حرام کرد
      تورات.اصحاح 2:46
      والله بالله من که شرایطی برای صیغه ندیدم
      مثلا فتحعلی شاه قاجار شاگرد فضل الله نوری برای ایشون 552 زن صیغه میکنه
      لعنت بر عمر من چیکار به عمر دارم.... برادر من از شما عذر میخوام ... مثله اینکه این قصه سر دراز دارد
      خانومای محترم حجاب اجباریه چون آقا محمد گفت برای راحتی ما حجاب اجباریه ... خانوما فهمیدین اگه حجاب نپوشین ما راحت نیستیم فکر و ذهنمون میره طرفتون ....ما بلهوسیم
      پناه بر خدا
      آقا محمد موفق باشی و سر بلند ... من دیگه هیچ حرفی ندارم

13. Top | #148
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا ادب رو رعایت کن

روسای ایران اگه سواد داشتند اینقدر اختلاص نمی کردن ... اینقدر ما الان بیکار نداشتیم ...
      منه بچه دبیرستانی چون دارم حق رو میگم دارین میترکین دیگه من حرف عقل رو دارم میگم
      کاش یه ذره مطالعه داشتی میفهمیدی قبل از قرآن تورات هم در مورد طلا گفته:
      و موسی گفت :مردان طلا را نپوشند که خداوند بر آنان حرام کرد
      تورات.اصحاح 2:46
      والله بالله من که شرایطی برای صیغه ندیدم
      مثلا فتحعلی شاه قاجار شاگرد فضل الله نوری برای ایشون 552 زن صیغه میکنه
      لعنت بر عمر من چیکار به عمر دارم.... برادر من از شما عذر میخوام ... مثله اینکه این قصه سر دراز دارد
      خانومای محترم حجاب اجباریه چون آقا محمد گفت برای راحتی ما حجاب اجباریه ... خانوما فهمیدین اگه حجاب نپوشین ما راحت نیستیم فکر و ذهنمون میره طرفتون ....ما بلهوسیم
      پناه بر خدا
      آقا محمد موفق باشی و سر بلند ... من دیگه هیچ حرفی ندارم
      دوست عزیز جو رو عوض نکن
      الکی هم شلوغش نکن و حرف الکی از جانب من نزن
      مثل همیشه بازم میگم
      من فقط اومدم و گفتم حجاب برای زندگی هممون بهتره و بودن حجاب خیلی بهتر از نبودنشه
      همین همین همین همین همین همین همین همین همین همین همین همین همین همین
      آخه من چکار دارم با خانومایی که حجاب رو دوست دارن یا دوست ندارن؟؟!!!!
      الکی وجهه ی من رو خراب نکن
      آقا آرمان متوجه شدی یا بازم جملم رو تکرار کنم(هیچ اجباری در کار نیست)
      دیگه والا نمیدونم به چه زبونی بگم اصلا منظور من اجبار نیست
      اصلا حق با شماست
      من اشتباه میکنم
      آره حق کاملا جانب شماست همه ی ما اشتباه میکردیم
      معذرت میخوام
      به بزرگی خودت ما رو ببخش

14. Top | #149
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم میگم خوبه ... وظیفه منه که به همه خانوما بگم خوبه نه اینکه مجبورشون کنم

پناه بر خدای بزرگ ... شما کلا همیشه تا یه چیزی برات جا بیوفته اینطوری میکنی؟

15. Top | #150
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عایا عدالت ناب اسلامی اینست
      خانم:تو خودتو بپوشون تا من ب گناه و هوس نیفتم؟؟؟؟؟؟

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن