خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 318
    1. Top | #151
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa75 نمایش پست ها
      سلام
      من توی درس عربی ضعیف هستم واسه همین تصمیم گرفتم فقط واژگان و ترجمه کار کنم و به 7 تا سوال ترجمه جواب بدم
      به نظر شما اشتباه میکنم بقیه ی مبحث هارو کنار بذارم؟!!!؟
      کتاب کمک آموزشی سراغ دارید که بتونه کمکم کنه علاوه بر ترجمه توی چیزای دیگه هم تقویت بشم؟؟؟
      و بتونم به عربی تسلط پیدا کنم؟؟؟؟؟
      اول ساله ها !
      من عربیم منفیه میخوام کامل بخونم !

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

2. Top | #152
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام به دوستان من دوباره بعد از 9 سال میخام کنکور بدم.آیا dvdهای آموزشی کنکور آسان است واسه من ک خیلی وقته از مباحث فاصله گرفتم خوبه؟چه منبع(dvd،کتاب) پیشنهاد میکنید ک پایه ای آموزش ببینم؟؟؟
      لطفو راهنمایی کنید.

3. Top | #153
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad20 نمایش پست ها
      با سلام به دوستان من دوباره بعد از 9 سال میخام کنکور بدم.آیا dvdهای آموزشی کنکور آسان است واسه من ک خیلی وقته از مباحث فاصله گرفتم خوبه؟چه منبع(dvd،کتاب) پیشنهاد میکنید ک پایه ای آموزش ببینم؟؟؟
      لطفو راهنمایی کنید.
      برو به این آدرس، کامنت آرزو را بخون ::

انتشارات علمي فار ـ کتاب‌ها - فیزیک پیش‌دانشگاهی 1 ـ جلد اول

4. Top | #154
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برا آموزش عربي تخته سياه خيلي خوبه همه چيزو گفته فقط تست كم داره.بعد اين كه اينو خوندي ميتوني تست از نشر الگو حل كني

5. Top | #155
      DNA
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیشه با جامـــع جمــشون کــرد...

فیزیک...دوجلـد پیش و پـــــایـــه

شیمی......مبتکران و خیلی سبز_ دوم=مبتکران......سوم=خیلی سبز.......پیش 1=مبتکران ......پیش 2=خیلی ســــبز

برای ادبیات 2و3وپیش ...گاج موضوعی بخونـــــین و تســــت های کتابای مختلفو بزنین...تستــــا فرقی نداره...تو ادبیات خوندن مــــهمهو خلاصـه نویسی

زیستــــــ......اول کتابــــو بجوییـــــن...بعــــد گاج8000و خیلی ســــبز بزنین

ریاضی ...جزوه خوب=مهروماه......تســـت =گاج

عربی......خوب یادبگیریــــن ..هیچی رو جا نندازین.....گــاج/تخـــته سیاه/خیلی ســبز/نوبل

دین و زندگــی.....خوب کتابو مسلط شین....خلاصه نویسی کنین......گاج/خیلی سبز

زمین.....خیلی سبز و کتاب درسی کافیه

6. Top | #156
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واااااااااااااااای خدا

بخدا من گیچ شدم

هر جا میرم هر کسی یه چیزی میگه...

طرف کتاب تالیف کرده میگه این کتاب بهترین کتاب ریاضی تجربیه.... یکی دیگه میگه با این کتاب فلان درس رو 100 بزنید...

خب ادم گیچ میشه... حتی با دیدن نمونه پی دی افشون هم نمیدونم تشخیص بدم کدوم بهتره...

ببینید من ریاضیم خیلی خوب نیس معلمم خوب نیست... برای همین یه کتابی میخوام که ریاضیمو خیلی خوب کنه..هم اموزش و هم تست...

بین ریاضی تخته سیاه و مبتکران و خیلی سبز کدوم بهتره؟ ( میرم سوم دبیرستان هستم رشته تجربی) ( فعلا میخوام فقط برای سال سوم بگیرم نه جامع و جمع بندی...

عربی رو چیکار کنم؟؟ یکی میگه گاج بگیر یکی میگه فوت وفن بهترینه و یکی دیگه الگو...

من تو تست ها فقط میتونم سوال ترجمه عربی رو بزنم...خیلی ضعیفم ... یه چیزی میخوام هم اموزشش خوب باشه و هم تست... ترجیحا مباحث اول و دوم دبیرستانو هم داشته باشه...

کدوم بهتره؟ میکرو طبقه بندی گاج یا فوت و فن خیلی سبز یا عربی 3(اموزش) نشر الگو یا جامع کنکور خیلی سبز یا زپرسش های چهار گزینه ای نشرالگو؟

پ.ن: خواهشا برای انتخابتون دلیل هم بگید

7. Top | #157
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      واااااااااااااااای خدا

بخدا من گیچ شدم

هر جا میرم هر کسی یه چیزی میگه...

طرف کتاب تالیف کرده میگه این کتاب بهترین کتاب ریاضی تجربیه.... یکی دیگه میگه با این کتاب فلان درس رو 100 بزنید...

خب ادم گیچ میشه... حتی با دیدن نمونه پی دی افشون هم نمیدونم تشخیص بدم کدوم بهتره...

ببینید من ریاضیم خیلی خوب نیس معلمم خوب نیست... برای همین یه کتابی میخوام که ریاضیمو خیلی خوب کنه..هم اموزش و هم تست...

بین ریاضی تخته سیاه و مبتکران و خیلی سبز کدوم بهتره؟ ( میرم سوم دبیرستان هستم رشته تجربی) ( فعلا میخوام فقط برای سال سوم بگیرم نه جامع و جمع بندی...

عربی رو چیکار کنم؟؟ یکی میگه گاج بگیر یکی میگه فوت وفن بهترینه و یکی دیگه الگو...

من تو تست ها فقط میتونم سوال ترجمه عربی رو بزنم...خیلی ضعیفم ... یه چیزی میخوام هم اموزشش خوب باشه و هم تست... ترجیحا مباحث اول و دوم دبیرستانو هم داشته باشه...

کدوم بهتره؟ میکرو طبقه بندی گاج یا فوت و فن خیلی سبز یا عربی 3(اموزش) نشر الگو یا جامع کنکور خیلی سبز یا زپرسش های چهار گزینه ای نشرالگو؟

پ.ن: خواهشا برای انتخابتون دلیل هم بگید

برای ریاضی چون میگین پایتون ضعیفه برای اموزش کوله پشتی مناسبه
      من خودم دارم راضیم ازش تستم داره اما خوب زیاد نیست
      برا تست هم مبتکران هست که 2 جلدیه یه جلد اموزشه یه جلدش تست
      به نظر من کتابی که میخواین برا تست انتخاب کنین اونقدرا مهم نیست که
      براش وسواس به خرج بدین چون تیپ سوالای ریاضی مشخصه و تقریبا تو هر سالم تکرار میشه
      و خوب ضمن اینکه پاسخ نامه خوب هم تو ریاضی مهمه
      برا عربی هم به نظر من جامع گاجو بگیرین چون از اول تا سوم رو کامل داره همونی که خودت میخوای
      فوت و فن خوب نیست تستاشم انچنان به درد کنکور نمیخوره برا پرکاریه تستی خوبه
      با این وجود من برا اموزش عربی کامل گاج و برای تست بیشتر عربی الگو جامعشو پیشنهاد میدم که فقط تسته
      موفق باشید

8. Top | #158
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون

دوستان دیگرنظر شما چیه؟

9. Top | #159
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.من از مطالب سایت این صفحه استفاده کردم و کتاب های کمک درسی ای که میخوام بگیرم رو مشخص کردم.فقط چند تا سوال دارم:

برای زیست همه میگفتند که خیلی سبز عالیه و بهترین کتابه.پس چرا اونجا گفتند که تست زیست الگو خیلی خوبه و آموزش زیست هم همایش دریافت....اسمی از خیلی اصلا آورده نشده.یعنی منم خیلی سبز نخرم؟و الگو بخرم؟

البته زیست پیش رو قبل خیلی سبز خریدم ولی دوم و سوم هنوز کتابی نخریدم.

گربه هم مال سال 90 رو دارم ولی خیلی خوشم نمیاد.به نظرتون کتاب خوبیه؟تست سراری خیلی خیلی کم داره یا اصلا بهتره بگم نداره!فقط مال سال 80 اینا رو داره.آزاد بیشتر داره.

برای ژنتیک و گیاهی هم مهروماه گفتند عالیه.پس همینو بگیرم؟

برای ریاضی هم خودم خیلی سبز چاپ 89 رو دارم.قدیمی نیست؟ اگه بخوام برم یک کتاب دیگه بگیرم همین خیلی سبز رو بگیرم؟تو سایت گاج رو تعریف کرده بود.خوبه؟....خیلی سبز رو بعضیا میگن خوب نیست آخه.
      عربی من کتاب گاج و ایاد فیلی رو دارم....نمی خوام کتاب دیگه ای بگیرم...ولی می خواستم بدونم که ایاد فیلی کتاب خوبیه؟یا گاج بهتره؟ارزش داره ایاد رو بخونم؟اگه اول کتاب گاج رو بخونم و تموم کنم بعد برم ایاد فیلی رو بخونم یا برم نشر الگو بگیرم؟

برای ادبیات هم کتابایی که کلا دارم : قرابت و تاریخ ادبیات و زبان فارسی و آرایه نشر الگو - قرابت نشر دریافت - ادبیات جامع مهر و ماه...............مهر و ماه رو که پشیمون شدم خریدم.تعریف خوبی ازش نکردند.حالا به نظرتون برای کتابایی که ندارم مثل تست قرابت و لغت و املا برم نشر الگو بگیرم یا دریافت؟یا هم جامع گاج؟..........من خودم نظرم این بود که لغت و املائ دریافت رو بگیرم برای خوندن و برای تست برم گاج بگیرم.چون دیدم گاج رو تعریف زیادی کردند و گفتند که پاسخ تشریحیای قرابتش خیلی بهتر از الگو هست.و گر نه که میخواستم قرابت و املا رو هم الگو بگیرم.اما نمی دونم؟!!!کدوم؟!!!

خیلی ممنون

10. Top | #160
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین زیست الگو قویتره اگه دوم و سوم و نگرفتی الگو بگیر مخصوصا سومش اموزشم دریافت برای پیشش که حرف نداره پایشم خوبه حتما بگیر.ادبیات الگو کافیه گاجو نمیخواد بگیری.عربیت عالیه گاجشو بخون.ریاضیم خیلی سبز چاپ جدیدو بگیر

11. Top | #161
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=memo96;254334]سلام دوستان.من از مطالب سایت این صفحه استفاده کردم و کتاب های کمک درسی ای که میخوام بگیرم رو مشخص کردم.فقط چند تا سوال دارم:

برای زیست همه میگفتند که خیلی سبز عالیه و بهترین کتابه.پس چرا اونجا گفتند که تست زیست الگو خیلی خوبه و آموزش زیست هم همایش دریافت....اسمی از خیلی اصلا آورده نشده.یعنی منم خیلی سبز نخرم؟و الگو بخرم؟

گربه هم مال سال 90 رو دارم ولی خیلی خوشم نمیاد.به نظرتون کتاب خوبیه؟تست سراری خیلی خیلی کم داره یا اصلا بهتره بگم نداره!فقط مال سال 80 اینا رو داره.آزاد بیشتر داره.

برای ریاضی هم خودم خیلی سبز چاپ 89 رو دارم.قدیمی نیست؟ اگه بخوام برم یک کتاب دیگه بگیرم همین خیلی سبز رو بگیرم؟تو سایت گاج رو تعریف کرده بود.خوبه؟....خیلی سبز رو بعضیا میگن خوب نیست آخه.
      عربی من کتاب گاج و ایاد فیلی رو دارم....نمی خوام کتاب دیگه ای بگیرم...ولی می خواستم بدونم که ایاد فیلی کتاب خوبیه؟یا گاج بهتره؟ارزش داره ایاد رو بخونم؟اگه اول کتاب گاج رو بخونم و تموم کنم بعد برم ایاد فیلی رو بخونم یا برم نشر الگو بگیرم؟

برای ادبیات هم کتابایی که کلا دارم : قرابت و تاریخ ادبیات و زبان فارسی و آرایه نشر الگو - قرابت نشر دریافت - ادبیات جامع مهر و ماه...............مهر و ماه رو که پشیمون شدم خریدم.تعریف خوبی ازش نکردند.حالا به نظرتون برای کتابایی که ندارم مثل تست قرابت و لغت و املا برم نشر الگو بگیرم یا دریافت؟یا هم جامع گاج؟..........من خودم نظرم این بود که لغت و املائ دریافت رو بگیرم برای خوندن و برای تست برم گاج بگیرم.چون دیدم گاج رو تعریف زیادی کردند و گفتند که پاسخ تشریحیای قرابتش خیلی بهتر از الگو هست.و گر نه که میخواستم قرابت و املا رو هم الگو بگیرم.اما نمی دونم؟!!!کدوم؟!!!

خیلی ممنون
      [/QUOTE
      زیست:الگو بگیرقوی تر کارکرده..قید گربه رو بزن...زنتیک وگیاهی مهروماه ولی باهمون الگوم جواب میده...
      ریاضیت اگه ضعیفه:کوله پشتی اگه متوسط رو به بالایی:سبزچاپ جدید
      عربی:گاج عالیه دیگه چیزی نمیخواد
      ادبیات:لغت واملا لقمه مهروماه+تاریخ ادبیات الگو+جامع گاج موضوعی

12. Top | #162
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برآی هندسه گاج میکرو یا آموزش هندسه الگو؟
      می خوام 4 تست بزنم

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون دوستان برای راهنمایی :yahoo (1):

فقط برای زبان من خودم جامع شهاب اناری رو فقط گرفتم.برای ریدینگ شبقره بگیرم یا شهاب اناری؟....برای کلوز تست هم کتاب جداگانه داره؟
      برای لغت شهاب اناری کتاب جدا داره؟چی بگیرم؟

برای خوندن ادبیات به نظرتون گاج سبز رو هم بخونم یا نه؟ چون میگن قبل از این که مبحثی بخونی باید قبلش درس به درس بخونی.منم کتابم سفیده سفیده.مجبورم از رو گاج سبز بخونم.از همین سایت هم دیدم که گفته بودند باید از رو متن درس ادبیات رو خوند و لغات رو از همون خط به خط کتاب یاد گرفت.نظر شما چیه؟

و به نظرتون من که زیست پیش خیلی سبز گرفتم برم پیش الگو بگیرم؟یا پیش رو با خیلی سبز و پایه رو با الگو برم؟ ( می خوام بدونم اگه واقعا ارزشش رو داره برم دوباره کتاب بگیرم و الگو رو به جای خیلی سبز کار کنم)

و کتاب خیلی سبز ریاضی و گاج فیزیک آموزش کامل داره؟....من چون جزوه ندارم.کتابی رو می شناسین که خیلی روون درس داده باشه این دو درس رو؟ ریاضیم قویه (یعنی زود مطلب رو یاد میگیرم)

و نظرتون راجع به زیست تصویری قلمچی چیه؟

از کتابای لقمه مهروماه فقط لغات و املا رو دارم....دیگه کدوما خوبن؟مخصوصا برا زیست.

کتاب های لقمه (جیبی) انتشارات مهروماه

14. Top | #164
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
      سلام دوستان.من از مطالب سایت این صفحه استفاده کردم و کتاب های کمک درسی ای که میخوام بگیرم رو مشخص کردم.فقط چند تا سوال دارم:

خیلی سبز دوران داشت که تموم شد چون کنکور رویکرد جدیدی داشته

توجه کنید که زیست پیش ویرایش شده و2جلدی!!!که جلد دوم هنوز چپ نشده

نه ولی گویا گربه قراره امسال کلن کتابای زیستش رو ویرایش کنه
      البته قبلا هم ویرایش هایی داشته(92)ولی خب خیلی جا واسه بهتر شدن داشت

ژنتیک اگر از سوم الگو استفاده میکنید نیازی نیست
      ضمنا نظر من اول خیلی سبز بعد مهروماه هست
      مهروماه هم واسه گیاهی بعله منبع خوبیه و گویا قراره ویرایش بشه

سطح افراد واسه انتخاب منبع توی ریاضی خیلی تعیین کننده هست
      به شخصه از نظر من کسانی که ریاضی فوق العاده ضعیفی دارن نیاز به آموزش اساسی دارن و کوله پشتی(پایه و پیش) منبع خوبیه و تست هم 1منبع داشته باشید چون تستای اون کافی نیست
      واگر قراره خیلی سبز بخونید حتمن چاپ جدید رو تهیه کنید

عربی من کتاب گاج و ایاد فیلی رو دارم....نمی خوام کتاب دیگه ای بگیرم...ولی می خواستم بدونم که ایاد فیلی کتاب خوبیه؟
      یا گاج بهتره؟ارزش داره ایاد رو بخونم؟اگه اول کتاب گاج رو بخونم و تموم کنم بعد برم ایاد فیلی رو بخونم یا برم نشر الگو بگیرم؟
      از این قسمت سوالتون که سبزش کردم معلومه خودتون هم دلتون بیشتر با گاج هست
      حقیقتش هم همینطور ایاد فیلی قدیمی شده تستای خوب نداره آموزشش بعضی جاها نکته-حفظی هست و خوب نیست

شما تمومش کن بعد دربارش بحث میکنیم

همه ی تعریف هایی که از گاج شده درست!ولی میشه از منابع خودتون هم استفاده کرد
      قرابت:دریافت+الگو
      آرایه:همایش دریافت هم بخرید اونوقت با الگو خوب میشه
      زبان فارسی هم خوبه ولی کتاب درسی هم باهاش مطالعه کنید
      تاریخ ادبیات هم خوبیه
      املا و لغت:املای دریافت خوبه ولی لغاتش کامل نیست
      از نظر من لقمه ی مهروماه کفایت میکنهولی تست هم1جوری پیدا کنید
      یا واسه اینکه آموزش و تست باهم باشه میتونید از املا و لغت و معنی خیلی سبز(هفت خوان)استفاده کنید

خیلی ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
      خیلی ممنون دوستان برای راهنمایی :yahoo (1):

فقط برای زبان من خودم جامع شهاب اناری رو فقط گرفتم.برای ریدینگ شبقره بگیرم یا شهاب اناری؟....برای کلوز تست هم کتاب جداگانه داره؟
      برای لغت شهاب اناری کتاب جدا داره؟چی بگیرم؟
      ریدینگ و کلوز باهم هست
      هم شبقره هم مبتکران هر2خوبن یکی رو بسته به سلیقتون انتخاب کنید
      ولی اول همون ریدینگ ها و کلوز های کتاب جامع رو کار کنید بعدش بیاد سراغ اینا

برای خوندن ادبیات به نظرتون گاج سبز رو هم بخونم یا نه؟ چون میگن قبل از این که مبحثی بخونی باید قبلش درس به درس بخونی.منم کتابم سفیده سفیده.مجبورم از رو گاج سبز بخونم.از همین سایت هم دیدم که گفته بودند باید از رو متن درس ادبیات رو خوند و لغات رو از همون خط به خط کتاب یاد گرفت.نظر شما چیه؟
      من که میگم لازم نیستولی اگر با درک معانی و مفهوم ادبی و کلن فهمیدن ادبیات مشکل دارید بخونید

و به نظرتون من که زیست پیش خیلی سبز گرفتم برم پیش الگو بگیرم؟یا پیش رو با خیلی سبز و پایه رو با الگو برم؟ ( می خوام بدونم اگه واقعا ارزشش رو داره برم دوباره کتاب بگیرم و الگو رو به جای خیلی سبز کار کنم)
      گفتم دیگه1بار

و کتاب خیلی سبز ریاضی و گاج فیزیک آموزش کامل داره؟....من چون جزوه ندارم.کتابی رو می شناسین که خیلی روون درس داده باشه این دو درس رو؟ ریاضیم قویه (یعنی زود مطلب رو یاد میگیرم)
      قوی به این معنی نیست که زود مطلب رو یادبگیری باید1پیش زمینه هم داشته باشی
      اگر قوی هستید خیلی سبز جدید رو بگیرید اگر نه که قبلا گفتم---خیلی سبز خلاصه درسنامه داره
      فیزیک هم بعله آموزش گاج کامله

و نظرتون راجع به زیست تصویری قلمچی چیه؟
      به قول حسینf1اگر اشتباه نکنم نام کاربریشو،،،فقط جمع بندی نکات جاندار نامه ای که در آخرش داره خیلی مفیده وگرنه چیزای آنچنانی دیگه نداره

از کتابای لقمه مهروماه فقط لغات و املا رو دارم....دیگه کدوما خوبن؟مخصوصا برا زیست.
      برای زیست لقمه ها خوب نیستن
      اگر نیازی به هر کدوم داشتید بگید تا بگم خوبه یا بد
      با سبز نوشتم جوابا رو(داخل نقل قول)

15. Top | #165
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      برآی هندسه گاج میکرو یا آموزش هندسه الگو؟
      می خوام 4 تست بزنم
      با اینکه اونا خوبن ولی فار بهتره

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، http، konkur، فقط، فیلی، فیزیک، فاگوزیست، فار، فارسی، فر، فرق، فشرده، قلم، قارچ، قبلا، قرابت، لیسانس، لطفا، مفهومی، مفیده، ممنون، من، منو، منابع، منابع مطالعاتی.منبع دروس کنکوری، منابع کنکور 94، منابع کنکوری که انتخاب کردم برای کنکور 94 درسته؟، منابعی، مناسب، منبع، منظم، مهم، مهر، مهر و ماه، مولف، می، میکنم، میکرو، میکروطبقه بندی گاج، میگن، میخوام، میخواستم، میدن؟، میدونه، میدید، میرم، میشم، میشن، میشه، ماه، مبتکران، مبحث، متن، مثل، مجموعه، محوری، محبی، محترم، مختلف، مشکل، مشاوره، مشاوره برنامه ریزی مشاوره تحصیلی، مشاورین، مشابه، مطابق، معلم، معرفی، نقره، نمونه، چند، چه، چون، چی، نیاز، چیز، نیست، نیستم، نکات، نکته، نگه، نام، نامه، چاپ، نبود، نتونستم، نرم، نرم افزار، نشر، نظر، نظرتون، هفت، هم، همه، همون، همین، همایش، همراه، هیچی، ها، های، هایی، هارو، هر، هرکسی، هست، هستم، هستند، ولی، واسه، یه، یک، یکی، یکبار، یا، یعنی، ژنتیک، کلاس، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنید، کنید؟، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکوری، کنکوری 94، که، کامل، کامپیوتر، کتاب، کتاب های کنکوری، کتابه، کتابی، کدوم، کردم، کرده، گفت، گنج، گیاهی، گاج، پنج، پیش، پیشنهاد، پایه، پارسال، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟، آقای، آموزش، آیا، آیات، آدرس، آره، افزار، الگو، البته، ام، اموزش، اما، اماده، امتحان، امروز، امسال، انگلیسی، اناری، انتخاب، انتشارات، اند، این، اینکه، ایاد، ایادفیلی، اگر، اختصاصی، ادبیات، ادغام، ارام، از، ازمایشی، اسم، اساتید، استفاده، اصلا، اضافه، بقیه، بلد، بچه، بندی، به، بهم، بهمن، بهتره، بهترین، بهش، بودم، بودن، بوده، بیاتی، بیشتر، بگم، بگن، بگید، بگیرم، با، بالا، بالای، بانک، باید، بار، بازرگانی، باشه، بخونم، بخش، بدون، بدونم، بدید، برای، بزنم، بشم، بعضی، تقریبا، تمامی، تمرین، تهیه، تهران، تو، تابستون، تاثیر، تازه، تجربی، تحصیلی، تخته، تراز، تست، تصویری، تغییر، ثبت، جمع، جمع بندی، جوابمو، جور، جامع، جداگانه، جزوه، جزوات، حفظ، حل، حجم، حد، حدود، حذف، خوندم، خوندن، خوام، خوب، خوبی، خودم، خیلی، خیلی سبز، خاطر، خدمت، خدا، دنبال، دوسال، دوستان، دوستانی، دیگه، دکتر، دانشگاه، دادم، دار، دارم، دارن، داره، دارید، داشته، دبیر، دبیرستانم، در، درود، دروس، درباره، درس، درسنامه، درسی، رفتم، رقمی، رو، روی، روز، روش، ریاضی، راهنمایی، راهنمایی‏، رتبم، رتبه، رشتم، رشته، رشته تجربی، زمین، زنی، زیر، زیست، زبان، سلیمان، سوال، سیاه، سال، ساده، ساعت، سبز، سبطی، سری، سریع، سراسری، سراغ، سطح، سعید، شما، شناسی، شهاب، شیمی، شیمی 2، شیمی 3، شاید، شارش، شدم، شده، شروع، شرکت، صفر، صورت، علاقه، عمومی، عمارلو، عالی، عالیه، عربی، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن