خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 31 از 100 نخستنخست ... 2130313241 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 451 به 465 از 1492
    1. Top | #451
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meva نمایش پست ها
      خداوکیل سایتتون اصلا ادم رو گیج میکنه یه کم محیطش رو خلوت تر کنید تو رو به خدا !!!!!!!
      نحوه استفاده از امکانات انجمن

درصورتی ک نبال موضوع خاصی میگردید ، میتونید قسمت جست و جو در انجمن کنکور ک بالای سایت هست ، سرچ کنید...

موضوعات توی ایندکس سایت هست و از اون قسمت هم میتونید موضوع مورد نظرتون رو پیداکنید

اگه سوالی هم داشتید میتونید توی قسمت پاسخ گویی ب سوالات کاربران جدید بپرسید

و در کل موضوعات انجمن طبقه بندی شده ک میتونید توی صفحه اصلی انتخاب کنید ک چ تاپیک های بروز شده ای براتون نمایش داده بشه...

موفق باشید
      مَـن تو زندگــی
      یه وَقتایــی باختم
      یه وَقتایــی افتادم
      یه وَقتایــی ضربه خوردم
      یه وَقتایــے تو تنهایــے مُـردَم
      حالا باید بگــــــــم:
      از تــمــوم اینا درس گرفتم
      حالا خوشحالم که خودمم
      و نیازی ندارم که بَقیه رو
      برای اثبات ، تحت تاثیر بذارم
      مَـــــــــن خودَمَــــم
      هَمــیــنُ بَـــــــس
      ویرایش توسط silent girl : 10 شهریور 1393 در ساعت 22:19

2. Top | #452
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      1. هک ریساز تصویر .(ما شا ا.. عکس میزارن فول اچ دی :yahoo (4)

2. محدودیت تگ کردن کاربران مثله اینکه وجود داره مثلا نمیشه 100نفرو:yahoo (4):تگ کرد واسه یه تاپیک!

TnX

{ مـحيط مـــجازي هــم بچــه بــازيــ شـده }

http://8pic.ir/images/h8y78ln9f1f2dkbd8j3l.jpg

3. Top | #453
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.ALI نمایش پست ها
      1. هک ریساز تصویر .(ما شا ا.. عکس میزارن فول اچ دی :yahoo (4)

2. محدودیت تگ کردن کاربران مثله اینکه وجود داره مثلا نمیشه 100نفرو:yahoo (4):تگ کرد واسه یه تاپیک!

TnX
      محدودیت سایز انجام شده ولی در حد و اندازه ی خود پست
      شما 100نفرو تگ کن مشکلی داشت خبر بده////ما بیشتر رو تگ میکنیم مشکلی هم نداره آخه

4. Top | #454
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      یه سری از تایپیک ها دیگه خیلی خیلی دنباله دار شدن طوری که پستهای اولیه عملا هیچ کاربردی ندارن بهتر نیست پست های اول رو حذف کنید یه مقدار تایپیک ها خلوت تر شن؟؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یه سری از تایپیک ها دیگه خیلی خیلی دنباله دار شدن طوری که پستهای اولیه عملا هیچ کاربردی ندارن بهتر نیست پست های اول رو حذف کنید یه مقدار تایپیک ها خلوت تر شن؟؟؟؟

5. Top | #455
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

تازگیا که اینجور تایپیکا میرن به سمت کلوب کنکور که فضای تفریحی تری داره و اینجور تایپیکا تو انجمن کمتر میشه

6. Top | #456
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من چرا میتونم به کاربران اخطار بدم؟ در حالی که یک کاربر عادی هستم؟ (یعنی چرا باید اختیار مدیریتی داشته باشم؟)
      توضیح: به کاربر ساردین اخطار داده شد و این اخطار ثبت هم شد!!
      Math & Physics are fun

7. Top | #457
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا چند روز پردازش سایت خیلی کند میشه؟

دوم : این که زمان گذاشتن پست ها رو کم تر کنید یک دقیقه برای هر پست زمان زیادی نیست به نظر شما؟

8. Top | #458
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      من چرا میتونم به کاربران اخطار بدم؟ در حالی که یک کاربر عادی هستم؟ (یعنی چرا باید اختیار مدیریتی داشته باشم؟)
      توضیح: به کاربر ساردین اخطار داده شد و این اخطار ثبت هم شد!!
      تو درجه کاربری های جدیدی که ایجاد کرده بودم برای کاربران فعال و حرفه ای و باسابقه که تجربه زیادی تو انجمن دارن , این قابلیت دادن تخلف رو داده بودم که الان با مشورتهایی که کردم این قابلیت رو به کل برداشتم که فقط مدیران بتونن تخلف ثبت کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      چرا چند روز پردازش سایت خیلی کند میشه؟

دوم : این که زمان گذاشتن پست ها رو کم تر کنید یک دقیقه برای هر پست زمان زیادی نیست به نظر شما؟
      موضوع رو باهاستینگ مطرح میکنمو اگر ارتقا نیاز داشته باشیم , ارتقا میدم
      زمانش مناسب است و برای جلوگیری از پست گذاشتن اسپم وار یک عده از کاربران می باشد

9. Top | #459
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام من دارم تو بخش دنیای فناوری همکاری میکنم برای اینکه بقیه از جدیدترین اخبار و اطلاعات فناوری با خبر بشن و گسترده بشه اطلاعات فناوری اما چرا اونو تو بخش سرگرمی و بحث آزاد گذاشتید؟؟؟؟؟؟ بخش دانش و فناوری رو از تو اون قسما سرگرمی بیارید بیرون لدفا".....

10. Top | #460
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

12

مشکلی که هست

مباحثی که بیشترین بحث داشت بسته شدن اگه باز بشن فعالیتشون بیشتر میشه

مثل از نفر بعدی سوال کنید

مشاعره

یا.......

.................................................. ..............

11. Top | #461
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      مشکلی که هست

مباحثی که بیشترین بحث داشت بسته شدن اگه باز بشن فعالیتشون بیشتر میشه

مثل از نفر بعدی سوال کنید

مشاعره

یا.......

.................................................. ..............
      جای این سوالتون اینجا نبود
      سعی میکنم زین پس تاپیکهای تفریحی رو کمتر ببندم و آزادی عمل بیشتری بدم

12. Top | #462
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tajgardoon نمایش پست ها
      سلام من دارم تو بخش دنیای فناوری همکاری میکنم برای اینکه بقیه از جدیدترین اخبار و اطلاعات فناوری با خبر بشن و گسترده بشه اطلاعات فناوری اما چرا اونو تو بخش سرگرمی و بحث آزاد گذاشتید؟؟؟؟؟؟ بخش دانش و فناوری رو از تو اون قسما سرگرمی بیارید بیرون لدفا".....
      سلام
      تاپیکهای عمومی و خبری و ... همه در اون بخش قرار میگیرند و فقط سرگرمی نیست
      سعی کردیم تاپیکهای درسی رو فقط در بخش اول نمایش بدهیم

13. Top | #463
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      جای این سوالتون اینجا نبود
      سعی میکنم زین پس تاپیکهای تفریحی رو کمتر ببندم و آزادی عمل بیشتری بدم
      از نظر من بهتره که تایپک های تفریحی بر همین صورت بیشترشون رو ببندید و اونها رو ارجاع بدید به کلوب
      چون اونطوری هم کلوب راه میافته و همین انجمن میشه انجمن کنکور!
      بهتره تایپک های تفریحی رو ببندید(البته نه همشون رو!!)
      چون هدف اکثر کسانی که اینجا میان اینه که تایپک های درسی رو دنبال کنند نه اینکه برای تفریح بیان
      ممنون میشم اگه فعالیتتون رو هم توی قسمت ارشد و کسایی که دانشگاه میرن بیشتر کنید

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

14. Top | #464
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من فقط میخوام که فناوری اطلاعات و اخبار اونجا نباشه همین اینا که سرگرمی نیست

15. Top | #465
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      پاپ آپ های توی انجمن و سایت خیلی آزار دهنده و زننده شده! تبلیغات سایت کنکور هم واقعا در هم بر همه! فکر کنم همه چیز رو تبلیغ بنا شده!

صفحه 31 از 100 نخستنخست ... 2130313241 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن