خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 177
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیبا تر از حجاب عقیده افراده .... من از دخترهای چادری خوشم میاد ... از دخترای بی حجابم بدم نمیاد چون عقیده و فکر اون حجاب رو نمی پذیره و ما هم باید احترام بذاریم

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      زیبا تر از حجاب عقیده افراده .... من از دخترهای چادری خوشم میاد ... از دخترای بی حجابم بدم نمیاد چون عقیده و فکر اون حجاب رو نمی پذیره و ما هم باید احترام بذاریم
      کسی که مسلمانه موظفه حجابشو نگه داره
      حجاب هم از عقاید یک شخص مسلمانه هیچ دلیلی وجود نداره که حجاب رعایت نشه حتی اگه عقیده ی شخص سنجیده و خوب باشه
      حجاب فرمان خداست ولا غیر

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      140938611000121.jpg

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم.......ما داریم به کجا میریم با شما ها؟؟؟!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amin278 نمایش پست ها
      کسی که مسلمانه موظفه حجابشو نگه داره
      حجاب هم از عقاید یک شخص مسلمانه هیچ دلیلی وجود نداره که حجاب رعایت نشه حتی اگه عقیده ی شخص سنجیده و خوب باشه
      حجاب فرمان خداست ولا غیر

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نادر افشار نمایش پست ها

این سوالیه که باید از شماها پرسید.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه.عالی بود
      واقعا حجاب ارزشمندترین چیزیه که دارم.چادرمو دوست دارم و به داشتنش افتخار میکنم.
      «زندگی آنقدر ابدی نیست که خوب بودن را برای فردا بگذاریم!»
      برای رفتن به وبلاگم رو عکس زیر کلیک کنید.
      http://www.xum.ir/images/2014/09/13/...7867260499.jpg

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

به قول farshidr90
      همین سوالو باید از شما پرسید؟
      ما با شما ها داریم به کجا میریم
      حیف خیلیا که تو این جامعه با یه تهداد افکار مزخرف و بیهوده که همشو اون غربی های خدانشناس وارد ذهن مردم میکنن از راه بدر میشن
      هرکیم از راه میرسه دم از روشن فکری میزنه
      برو پستتو بخون ببین واسه چی این حرفو زدی؟؟ واسه اینکه چیزی که گفتم عین حقیقته؟؟
      من خیلی بیشتر از تو متاسفم ولی تاسف من و تو خیلی فرق داره

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به قول farshidr90
      همین سوالو باید از شما پرسید؟
      ما با شما ها داریم به کجا میریم
      حیف خیلیا که تو این جامعه با یه تهداد افکار مزخرف و بیهوده که همشو اون غربی های خدانشناس وارد ذهن مردم میکنن از راه بدر میشن
      هرکیم از راه میرسه دم از روشن فکری میزنه
      برو پستتو بخون ببین واسه چی این حرفو زدی؟؟ واسه اینکه چیزی که گفتم عین حقیقته؟؟
      من خیلی بیشتر از تو متاسفم ولی تاسف من و تو خیلی فرق داره
      خدا کجا چنین فرمانی رو داده .... برو برادر من شماها مرد رو یه حیوون میدونین که با دیدن یک تار موی زن بلهوس میشه و زن باید حجاب بپوشه .... من از زرتشت یاد گرفتم که گفت : به زنان خود از فواید حجاب بگویید و آگاهشان سازید و اگر نپذیرفتند از آنان بیشتر حمایت کنید زیرا خداوند همه را آزاد آفرید و به همگان قدرت فکر و اختیار را داد ... من از زنان میخواهم حجاب بپوشند تا مردان **** و بلهوس به آنان دست درازی نکنند و اما حق را به زنان می دهم اگر بگویند حجاب نمی پوشیم مردان باید حد خود را بدانند....
      زرتشت بزرگ . اوستا . ویسپرد 3 بند 10و11
      ولی شماها فقط به زن توهین میکنین به چیزایی که میگم خوب توجه کن
      زن در اسلام:
      تمامی شرهای دنیا در زن است
      امام علی.حکمت 230 نهج البلاغه
      زنان همگی ناقص العقلند
      امام علی خطبه 80 نهج البلاغه
      اگرچیز هایی که من گفتم در نهج البلاغه نبود من حد قتل برام جاریه فقط برید پیش آخوندا و بپرسید

حق داری داداش

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا کجا چنین فرمانی رو داده .... برو برادر من شماها مرد رو یه حیوون میدونین که با دیدن یک تار موی زن بلهوس میشه و زن باید حجاب بپوشه .... من از زرتشت یاد گرفتم که گفت : به زنان خود از فواید حجاب بگویید و آگاهشان سازید و اگر نپذیرفتند از آنان بیشتر حمایت کنید زیرا خداوند همه را آزاد آفرید و به همگان قدرت فکر و اختیار را داد ... من از زنان میخواهم حجاب بپوشند تا مردان **** و بلهوس به آنان دست درازی نکنند و اما حق را به زنان می دهم اگر بگویند حجاب نمی پوشیم مردان باید حد خود را بدانند....
      زن در اسلام:
      زنان همگی ناقص العقلند
      اگرچیز هایی که من گفتم در نهج البلاغه نبود من حد قتل برام جاریه فقط برید پیش آخوندا و بپرسید

حق داری داداش
      چرا الکی می گی. خودت اصلا نهج البلاغه رو خوندی.
      تو نهج البلاغه حکمت 230 کجا نوشته تمامی شرهای دنیا در زن است. تو حکمت 230 درباره ی راه به دست آوردن روزی نوشته.
      کجای خطبه 80 نهج البلاغه نوشته زن ها همگی ناقص العقلند؟

اگه می خوای بگی حجاب بده بهتره تو کتاب های شیطان پرستی دلایل الکی رو پیدا کنی. وگرنه اگه از آخوندا بپرسی حجاب رو برترین پوشش می دونن.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshidr90 نمایش پست ها
      تو نهج البلاغه حکمت 230 کجا نوشته تمامی شرهای دنیا در زن است. تو حکمت 230 درباره ی راه به دست آوردن روزی نوشته.

اگه می خوای بگی حجاب بده بهتره تو کتاب های شیطان پرستی دلایل الکی رو پیدا کنی. وگرنه اگه از آخوندا بپرسی حجاب رو برترین پوشش می دونن.
      شما برو نهج البلاغه رو بخون یا از یه آخوند بپرس بگو حکمت 230 تو بعضی از چاپها هم حکمت 238 است اومده زنها شر هستند یا نه اگر نیومده من از سگ هم کمتر هستم... اول بپرس بعد بگو
      خطبه 80 هم اومده زنان ناقص العقلند

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidr90 نمایش پست ها

شما برو نهج البلاغه رو بخون یا از یه آخوند بپرس بگو حکمت 230 تو بعضی از چاپها هم حکمت 238 است اومده زنها شر هستند یا نه اگر نیومده من از سگ هم کمتر هستم... اول بپرس بعد بگو
      خطبه 80 هم اومده زنان ناقص العقلند

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زن در اسلام:
      زنان همگی ناقص العقلند

حق داری داداش
      اولا ایین ما زرتشت نیست دین ما اسلامه و پیرو این دینیم
      متن خطبه 80 نهج البلاغه اینه که
      معاشر الناس، ان النساء نواقص الايمان، نواقص الحظوظ، نواقص العقول، فاما نقصان ايما نهن فقعودهن عن الصلوة و الصيام فى ايام حيضهن و اما نقصان عقولهن فشهادة امراتين كشهاده الرجل الواحد و اما نقصان حظوظهن فموار يثهن على الانصاف من مواريث الرجال.نهج البلاغه- خطبه ۸۰اى مردم، همانا زنان در مقايسه با مردان در ايمان و بهره ورى از اموال و عقل متفاوتند؛ اما تفاوت ايمان بانوان، بركنار بودن از نماز و روزه در ايام عادت حيض آنان است. و اما تفاوت عقلشان با مردان بدان جهت كه شهادت دو زن برابر شهادت يك مرد است وعلت تفاوت در بهره ورى از اموال آن كه ارث بانوان نصف ارث مردان است.

و این اصلا به این معنا نیست که زنان ناقص العقل اند
      ۱- نقصان و نقص:نقص: در اين جا به معناى ضعيف بودن است، نه به معناى كم و كاستى كه خلاف حكمت پروردگار است. چون حضرت على عليه السلام مى فرمايد: «ضعيفات القوه و الانفس و العقول.» يعنى زن ها در قوه، انفس و عقول، ضعف دارند.۲- عقل در لغت:راغب اصفهانى در مفردات مى گويد: اصل «عقل»، امساك، نگهدارى و منع چيزى است.

اصل ماده عقل، همان تشخيص صلاح و فساد در جريان زندگى مادى و معنوى سپس ضبط نفس و منع آن بر همان مطلب است.

«اين كه چرا شهادت دو زن معادل شهادت يك مرد شمرده شده، به خاطر اين است كه زن موجودى است عاطفى و احياناً ممكن است تحت تأثير قرار گيرد، لذا يك نفر ديگر به او ضميمه شده تا از تحت تأثير قرار گرفتن او جلوگيرى كند.»
      ـ نقصان ايمان در زنان به معناى نقصان عمل آنان است و هيچ ربطى به ضعيف بودن عقيده و معرفت ندارد.

نقصان عقل زنان به معناى ضعيف بودن جنبه تدبيرى عقل در زنان است و هيچ ربطى به ضعيف بودن قوه ادراک و فهم ندارد
      .
      ـ نقصان حظوظ به اين معنا است که زنان مالکيت کمتر و بهره بيش‏ترى مى‏برند.
      فک نکنم نهج البلاغه چیزی باشه که که مثل یه کتاب ساده بخونیش و همه چیو بشه از همون یه خط فهمید اصلا درک ما کجا و درک امیر المومنین کجا؟؟؟؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا ایین ما زرتشت نیست دین ما اسلامه و پیرو این دینیم
      متن خطبه 80 نهج البلاغه اینه که
      معاشر الناس، ان النساء نواقص الايمان، نواقص الحظوظ، نواقص العقول، فاما نقصان ايما نهن فقعودهن عن الصلوة و الصيام فى ايام حيضهن و اما نقصان عقولهن فشهادة امراتين كشهاده الرجل الواحد و اما نقصان حظوظهن فموار يثهن على الانصاف من مواريث الرجال.نهج البلاغه- خطبه ۸۰اى مردم، همانا زنان در مقايسه با مردان در ايمان و بهره ورى از اموال و عقل متفاوتند؛ اما تفاوت ايمان بانوان، بركنار بودن از نماز و روزه در ايام عادت حيض آنان است. و اما تفاوت عقلشان با مردان بدان جهت كه شهادت دو زن برابر شهادت يك مرد است وعلت تفاوت در بهره ورى از اموال آن كه ارث بانوان نصف ارث مردان است.

و این اصلا به این معنا نیست که زنان ناقص العقل اند
      ۱- نقصان و نقص:نقص: در اين جا به معناى ضعيف بودن است، نه به معناى كم و كاستى كه خلاف حكمت پروردگار است. چون حضرت على عليه السلام مى فرمايد: «ضعيفات القوه و الانفس و العقول.» يعنى زن ها در قوه، انفس و عقول، ضعف دارند.۲- عقل در لغت:راغب اصفهانى در مفردات مى گويد: اصل «عقل»، امساك، نگهدارى و منع چيزى است.

اصل ماده عقل، همان تشخيص صلاح و فساد در جريان زندگى مادى و معنوى سپس ضبط نفس و منع آن بر همان مطلب است.

«اين كه چرا شهادت دو زن معادل شهادت يك مرد شمرده شده، به خاطر اين است كه زن موجودى است عاطفى و احياناً ممكن است تحت تأثير قرار گيرد، لذا يك نفر ديگر به او ضميمه شده تا از تحت تأثير قرار گرفتن او جلوگيرى كند.»
      ـ نقصان ايمان در زنان به معناى نقصان عمل آنان است و هيچ ربطى به ضعيف بودن عقيده و معرفت ندارد.

نقصان عقل زنان به معناى ضعيف بودن جنبه تدبيرى عقل در زنان است و هيچ ربطى به ضعيف بودن قوه ادراک و فهم ندارد
      .
      ـ نقصان حظوظ به اين معنا است که زنان مالکيت کمتر و بهره بيش‏ترى مى‏برند.
      فک نکنم نهج البلاغه چیزی باشه که که مثل یه کتاب ساده بخونیش و همه چیو بشه از همون یه خط فهمید اصلا درک ما کجا و درک امیر المومنین کجا؟؟؟؟

ببین آقا جان بسیاری از قوانین قرآن شبیه تورات هستش .... مثله قانون ربا . قانون زنا و... حالا من اگه بیام و از تورات استناد بکنم شما بگو چون آیین ما اسلامه من تورات رو قبول نمی کنم ... و زرتشت بزرگ هم پیامبر بودند و در پیامبری ایشون هم هیچ شکی نیست
      دوما شما متن عربی خطبه رو بخون نوشته چی نواقص العقل... آقا جان شما میبینی در خطبه به صراحت آمده عقلشون کم هستش بعد داری برای خودت دلیل میتراشی عزیز
      دوست من بنده اینجا نمی خوام جرو بحثی صورت بگیره
      اگر مایل به ادامه بحث هستی و دوست داشتی صحبت های منم بشنوی بیا به وبلاگم دوست داشتی تلفنتو بده دوستم نداشتی تو همون وبلاگ بحث خواهیم کرد
      ahanghayeghadimi.blogfa.com

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن