خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1309 از 7341 نخستنخست ... 1209129913081309131013191409 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 19,621 به 19,635 از 110110
    1. Top | #19621
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام همه :yahoo (4):
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #19622
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام کنکوریا چطورین!؟
      چند ساعت دارین میخونین:yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4):

3. Top | #19623
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      سلام همه :yahoo (4):
      باریک به عکس امضات

4. Top | #19624
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باز کسی نیس؟؟؟؟؟؟؟
      ینی برم؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ

5. Top | #19625
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبید ؟بچه هااااا یک سوال!!!من میخوام تا اخر تابستون دیگه نهایت تا هفته ی اول مهر درس های اختصاصی دوم رو بخونم عالییییی تا الانم از زیست فصل ۳ ۴ ۷ و بیشتر ۸ رو خوندم از فیزیک فصل دو هستم هنوز از ریاضی هم یکی از فصل دو شیمی هم فصل دو رو خوندم میدونم واس خوندن اختصاصی ها دیر شروع کردم خیلی هم دیر و همش یه ذره خوندم اما اگه میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم ازهمتون ( میرم سوم دبیرستان)

6. Top | #19626
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      باز کسی نیس؟؟؟؟؟؟؟
      ینی برم؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبید ؟بچه هااااا یک سوال!!!من میخوام تا اخر تابستون دیگه نهایت تا هفته ی اول مهر درس های اختصاصی دوم رو بخونم عالییییی تا الانم از زیست فصل ۳ ۴ ۷ و بیشتر ۸ رو خوندم از فیزیک فصل دو هستم هنوز از ریاضی هم یکی از فصل دو شیمی هم فصل دو رو خوندم میدونم واس خوندن اختصاصی ها دیر شروع کردم خیلی هم دیر و همش یه ذره خوندم اما اگه میشه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم ازهمتون ( میرم سوم دبیرستان)
      اینکه 80 درصد مطالب رو 100 یادبگیرین بهتر از اینکه که 100 درصد مطالب رو 80 درصد یاد بگیرین پس عجله نکنین:yahoo (3):

7. Top | #19627
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I M P نمایش پست ها

اینکه 80 درصد مطالب رو 100 یادبگیرین بهتر از اینکه که 100 درصد مطالب رو 80 درصد یاد بگیرین پس عجله نکنین:yahoo (3):

8. Top | #19628
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ادای منو درنیار عهههههههههه

9. Top | #19629
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اممم خب بله میدونم مرسی اما خب منظورم اینه که بخوام عالی بخونمشون و دیگه حداقل بیشترشو تا هفته اول بخونم چی کنم ؟ میدونید که خود سومم سنگینه!!

10. Top | #19630
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ادای منو درنیار عهههههههههه
      دلم میخاد عهههههههه

11. Top | #19631
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      های بچز کسی نیست ؟؟؟؟

12. Top | #19632
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اممم خب بله میدونم مرسی اما خب منظورم اینه که بخوام عالی بخونمشون و دیگه حداقل بیشترشو تا هفته اول بخونم چی کنم ؟ میدونید که خود سومم سنگینه!!
      شما اصلا وسواس نداشته باش که تا یه زمان خاص تموم کنی.بهترین کار اینه که بری قلمچی ثبت نام کنی و مو به مو با برنامه اون پیش بری

دلم میخاد عهههههههه
      کیفیت 720 که دادم حجمش 1 گیگه.لینک مستقیم دادم بهت
      کیفیت 1080 بدم یا همین خوبه؟

13. Top | #19633
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما اصلا وسواس نداشته باش که تا یه زمان خاص تموم کنی.بهترین کار اینه که بری قلمچی ثبت نام کنی و مو به مو با برنامه اون پیش بری

کیفیت 720 که دادم حجمش 1 گیگه.لینک مستقیم دادم بهت
      کیفیت 1080 بدم یا همین خوبه؟
      همین خوبه تچکرات

14. Top | #19634
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اهان بله مرسی اره میخوام ثبت نام کنم واس سومه دیگه !بعد یک سوال دیگه ببخشیدا میگم تو فیزیک دوم و ریاضی دوم کدوم فصل ها از همه مهم ترهههههه؟؟؟که حداقل الان بشینم اونارو بخونم

15. Top | #19635
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همین خوبه تچکرات
      تا 2 روز پیش اصلا زیرنیوسش نیومده بود کیفیتاش هم پایین بود من خودم web-dl دانلود کردم بلوری و 720 و1080 تازه اومده.اییییییش

اهان بله مرسی اره میخوام ثبت نام کنم واس سومه دیگه !بعد یک سوال دیگه ببخشیدا میگم تو فیزیک دوم و ریاضی دوم کدوم فصل ها از همه مهم ترهههههه؟؟؟که حداقل الان بشینم اونارو بخونم
      همش مهمه انتخابش سخته.شما برنامه قلمچی رو بگیر ببین آزمون اول از کدوم مباحثه شاید مربوط به هم بودن.مثلا اگه احتماله آزمون اول بشین ترکیبات رو از دوم بخون

ویرایش توسط I M P : 08 شهریور 1393 در ساعت 16:56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

tapatalk، فقط، فیزیک، فارغ، قفسه، قلمچی، قبلا، لپ، لبخند، لحظه، مفید، من، مهم، مهندسی، موفق، موفقیت، مونده، میاد، میتونم، میخونم، میخوره، میده، ما، محاسباتی، مسابقه، مشهد، مشکل، مشکلی، مشاوره، مطالعه، معدل، نمیدونم، نمیشه، چند، چه، چهارم، نوک، چوب، چی، نیست، نکات کنکوری، نگاه، نباید، نباشید، نتيجه، ندارم، نداشته، چرا، چطور، هم، همون، همیشه، هنوز، هندسه، هوا، ها، هدف، هر، هست، وقتی، ولی، واسم، وجود، یه، کمک، کنم؟؟؟؟، کنید، کنکور، کنکور ریاضی، کنکور93، کنکورو، کنکوری، که، کانون، کار، کتاب، کردم، کرده، کسی، گفتن، گوگل، گاج، گذشته، پلی، پرسیدن، پزشکی، پس، پشت کنکوری، yahoo، آزمون، آزمایشی، افتاده، افسانه، الان، التحصیلی، اما، امتحان، امروز، انتقال، انتخاب رشته، انتظار، انجمن، انجمن کنکور، اولین، اومدم، اينجا، این، اینطوری، اتفاق، اتاق، ادبیات، ادغام، ارواح، از، اصلا، اعتراض، بچه، به، بهتر، بودم، بیاد، بیرون، با، بارون، بازهم، بازدهی، باشه، بخونم، بد، برنامه ریزی، بره، برای، برعکس، بزنین، بزرگ، بسته، تقویم، تمام، تنهایی، تو، توی، توکلی، تکون، تاپم، تابع، تازه، تجربی، ترین، تست، تصویر سازی، تغييرات، جالب، جایزه، جاروبرقی، جديد، جزوه، حل، حالم، خلاصه، خونواده، خوب، خوبی، خيلي، خیلی، خیلی مهم، خیلی سبز، خیلییییییی، خیال، خداحافظ، خسته، دفعه، دوچرخه، دوچرخه سواری، دوباره، دوره، دوستان، دوستای، دینی، دیدم، دیروز، دیشب، دکتر، دانلود، دانش آموزان، دانشگاه، دانشجو، دارم، داشتم، دختر، درباره، درد، درس، درسی، دست، دعا، ذهنی، رفتم، رو، روانشناسی، ریاضی، راه، راهنمایی، راحت، زمینه، زیبایی، زیست، زبان فارسی، سنجش، سوال، سوالات، سوسک، سکوت، سال، ساحل، ساخته، سخت، سراسری، سراغ، شمام، شنبه، شیمی، شدم، شده، صندلی داغ، صبح، عربی، عزیزم

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن