خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط batista نمایش پست ها
      دوستان من امسال کنکور دادم و متاسفانه اصلا هیچ وقتی براش اختصاص ندادم . با این حال حدود 60 درصد جواب دادم . دینی رو بصورت خلاصه وار خوندم و از خلاصه های آخر کتاب گاج استفاده کردم . نظرم اینه که حداقل نصف سوالات رو میتونید با نتیجه گیری هم جواب بدید ، کاری که خودم انجام دادم .
      من نه هیچ آیه ای رو حفظ کردم ، نه کلید واژه ای اختصاص دادم .
      در کتاب های دینی چند درس محدود وجود دارن که واقعا به حفظ کردن نیاز دارن مثل حکم های حرام و ...
      روش خاصی نداشتم فقط اینو بهتون بگم که کلا دینی رو سخت نگیرید
      جمله کلیشه ای : آیه ها رو بفهمید تا به حفظ کردن نیازی نداشته باشید و بدونید که با حفظ کردن مطلق ، قدرت نتیجه گیری و استدلال شما به پایین ترین حد ممکن میرسه .
      کلا گاج کتاب خوبیه و میتونه شما را به بالاترین درصد ها برسونه
      ممنون از نظرت شما فقط خلاصه گاج رو خونید ؟؟؟ چون منم میخوام وقت کمی بزارم و در حد درصد های خودت کسب کنم !
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      ممنون از نظرت شما فقط خلاصه گاج رو خونید ؟؟؟ چون منم میخوام وقت کمی بزارم و در حد درصد های خودت کسب کنم !
      بله البته سعی کنید خلاصه ها رو بفهمید . خیلی مهمه .
      در کل دینی آسون تر از اون چیزیه که فکر میکنید . من خودم هم قبل کنکور فکر میکردم که باید تمام آیات و پیام هاشو مو به مو حفظ کنم .

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط batista نمایش پست ها
      بله البته سعی کنید خلاصه ها رو بفهمید . خیلی مهمه .
      در کل دینی آسون تر از اون چیزیه که فکر میکنید . من خودم هم قبل کنکور فکر میکردم که باید تمام آیات و پیام هاشو مو به مو حفظ کنم .
      پس یعنی فقط همون خلاصه گاج رو خوندی دیگه ؟ چون میخوام فقط دو هفته روش وقت بزارم و همون20 صفحه گاج رو کامل چند دور کنم و به قول شما خوب بفهمم تست که نزدی نه؟؟ چون دینی فکر نکنم تست بخواد !!

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس یعنی فقط همون خلاصه گاج رو خوندی دیگه ؟ چون میخوام فقط دو هفته روش وقت بزارم و همون20 صفحه گاج رو کامل چند دور کنم و به قول شما خوب بفهمم تست که نزدی نه؟؟ چون دینی فکر نکنم تست بخواد !!
      کار اشتباهی میکنی ... دینی رو فقط باید مرور کنی ...نه اینکه توی مدت زمانی محدود فشار بیاری ....

سعی کن هر 2-3 رو یکبار کباحث دینی رو مروری بخونی .... اینجوری خیلی قوی تر میشی.

موفقیتــــــ

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bl4Ck_96 نمایش پست ها
      کار اشتباهی میکنی ... دینی رو فقط باید مرور کنی ...نه اینکه توی مدت زمانی محدود فشار بیاری ....

سعی کن هر 2-3 رو یکبار کباحث دینی رو مروری بخونی .... اینجوری خیلی قوی تر میشی.

موفقیتــــــ
      اره درسته کلا تصمیم گرفتم تو ازمون ازمایشی همون خلاصه گاج رو بخونم دو بار همونا رو خوب بخونم فکر کنم بتونم در حد 50 بزنم که فکر کنم برای من عالی باشه تو این درس !!

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره درسته کلا تصمیم گرفتم تو ازمون ازمایشی همون خلاصه گاج رو بخونم دو بار همونا رو خوب بخونم فکر کنم بتونم در حد 50 بزنم که فکر کنم برای من عالی باشه تو این درس !!
      دوست من ... خودت میگی خلاصه ... خلاصه مال چه زمانیه؟

زمانی که شما کامل خوندی بعدی میری واسه جمع بندی خلاصه میخونی .... الان وقتی خوب بلد نباشی خلاصه به چه دردت میخوره؟

موفقیتـــــ

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bl4Ck_96 نمایش پست ها
      دوست من ... خودت میگی خلاصه ... خلاصه مال چه زمانیه؟

زمانی که شما کامل خوندی بعدی میری واسه جمع بندی خلاصه میخونی .... الان وقتی خوب بلد نباشی خلاصه به چه دردت میخوره؟

موفقیتـــــ
      میدونم کارم اشتباه ولی کلا دین و زندگی رو نمیتونم روش وقت بزارم از اول تابستون خواستم یه درس بخونم نشد ... تازه اون خلاصه گاج که نوشته در 20 صفحه کتاب درسی رو که کامل پوشش میده مفهوم ایات که در کتاب هستش کامل هست . دیشب یه درس رو امتحان کردم تست زدم بد نبود . نمیدونم دیگه این دینی شده یکی از درس های سخت کنکور واقعا !!!!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میدونم کارم اشتباه ولی کلا دین و زندگی رو نمیتونم روش وقت بزارم از اول تابستون خواستم یه درس بخونم نشد ... تازه اون خلاصه گاج که نوشته در 20 صفحه کتاب درسی رو که کامل پوشش میده مفهوم ایات که در کتاب هستش کامل هست . دیشب یه درس رو امتحان کردم تست زدم بد نبود . نمیدونم دیگه این دینی شده یکی از درس های سخت کنکور واقعا !!!!
      خط سفيد انتشارات گاج عاليه واس شما

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      خط سفيد انتشارات گاج عاليه واس شما
      میشه خصوصیاتشو بگی ؟ یعنی چند صفحه است ! ایات و متن کتاب درسی همو رو داره؟؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من دین و زندگی نشر الگو دارم. خوبه یا گاج رو بگیرم به جاش؟

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه خصوصیاتشو بگی ؟ یعنی چند صفحه است ! ایات و متن کتاب درسی همو رو داره؟؟
      خلاصه ي كتاب گاجه كه اكثرا ازش تعريف ميكنن مولفشم همونه اياتم داره ولي تعداد صفحاتشو نميدونم تو نت سرچ كن
      دوست خودم دوهفته اخرخوند با اين كتاب ٦٠٪ زد من از نزديك نديدمش

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرتون جلد پاسخ تشیحیشم لازمه؟؟

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      خلاصه ي كتاب گاجه كه اكثرا ازش تعريف ميكنن مولفشم همونه اياتم داره ولي تعداد صفحاتشو نميدونم تو نت سرچ كن
      دوست خودم دوهفته اخرخوند با اين كتاب ٦٠٪ زد من از نزديك نديدمش
      نتونستم پیداش کنم منظورت خط ویژه گاجه؟؟
      http://shop.gaj.ir/images/shop/product/2-4413.jpg

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نتونستم پیداش کنم منظورت خط ویژه گاجه؟؟
      http://shop.gaj.ir/images/shop/product/2-4413.jpg
      نميدونم فك كنم همين ي خط داشت :دي همينه احتمالا

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      بنظرتون جلد پاسخ تشیحیشم لازمه؟؟
      خودت میدونی ولی با این حجمی که جلد اولش داره اگه جلد دومشم بگیری دیگه چی میشه ؟؟ بعدشم دینی که دیگه جلد دوم نمیخواد ایه که توضیح نمیخواد مگه اینکه بخوای روی دینی وقت زیادی بزاری و درصد خیلی بالایی بزنی .
      تازه نفرات برتر کنکور می گن دینی رو باید فقط مرور کرد و حتی نیازی به تست هم زیاد نداره ...

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن