خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 85
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میشه بدون کلاس رفتن تو کنکور رتبه خوبی آورد؟

سلام بچه ها
      من قبلا اینجا زیاد میومدم اما ی مدت کوتاهی میشه که عضو شدم...

راستش یه سوالی دارم خیلی مهمه کمکم کنین
      من الان سال بعد میرم دوم ریاضی ولی
      خانوادم با کلاسای درسی که اکثرا یعنی بیشتر افراد میرن موافق نیستن

و نمیذارن خود من هم برم به عقیده اشون من اگه خودم درست و مفهومی بخونم بیشتر موفق خواهم بود
      آیا این درسته؟
      :yahoo (19):
      شما کسیو میشناسید که بدون کلاس رتبه ی خیلی خوبی تو کنکور آورده باشه؟

این رتبه برتر هایی که مصاحبه اشون تو سایت قلمچی هست ییه سری میگن ما اصلا گلاس نرفتیم یه سری هم میگن یکی دو درس کلاس رفتیم
      راست میگن اینا؟
      یعنی امیدی هست؟

یه نکته دیگه هم اینکه اکثرا میگن برای سال سوم باید رفت کلاس ، با این وضعیتی که من دارم چشم آب نمیخوره که اون موقع هم برم اگه یه امیدی باشه یه چند درصد به سال چهارم هست فقط

میشه اینطوری موفق شد؟
      راستش دوست دارم رتبه ی خیلی خوبی بیارم و توی دانشگاه خوب قبول شم
      لطفا کمک کنید مرسی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلاس میخوای چیکار؟ این کلاس های کنکور همش کشک و فقط وقتتو میگیره!
      80٪ کسایی که توی کنکور رتبه خوب میارن کلاس بیرون از مدرسه نمیرن. البته اکثراً‌ مدارس خوبی دارن. شما اگه مدرستون به اندازه کافی کار می کنه اصلا نیازی به کلاس بیرون ندارید و فقط با کتاب ها کار کنید.
      البته به جز مدارس عالی و تیزهوشان هیچ مدرسه ای زودتر از تابستان پیش دانشگاهی شروع نمی کنه!

اگه مدرسه خوبی دارید که خوب درس میدن و درس رو میفهمی که هیچ اما اگه مدرسه خوبی نداری و درس رو نمیفهمی بعضی دروس رو بهتره بعضی درس هارو کلاس خصوصی بگیری. اما سعی کن همونجا تو مدرسه یاد بگیری که نه پولت نه وقتت هدر نره!
      تو حاشیه این چیزا هم نرو... کلاس کنکور به درد نمیخوره و همش جیب اونارو پر می کنی. با برنامه مدرسه و قلم چی برو جلو موفق می شی و هیچ شکی توش نیست.
      ویرایش توسط Prison Break : 15 مرداد 1393 در ساعت 11:31

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله دوست عزیز به شرطی که مطالب درک کنید نه حفظ کنید

و زحمت و تلاش با توکل به خدا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      با مطالعه کتاب های درسی و کمک آموزشی درست و مناسب : بله میشه
      در ضمن مهم ترین نکته اینه که از الان هدف دارید و میخواید خوب بخونید و همین موضوع خیلی خیلی مهمه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلاس رفتن و نرفتن به تنهایی ارزش نیست یعنی نمیشه گفت کلاس رفتن یا نرفتن می تونه دلیل موفق شدن یا نشدن باشه
      شما از کتاب کمک اموزشی استفاده کنید سعی کنید درس رو کاملا مفهومی یاد بگیرید با این کتابا بعد حالا یا آزمون بدید یا توی امتحانای مدرسه یا خودتون از خودتون آزمون بگیرید یا خود سوالای کتاب کمک آموزشی رو حل کنید ببینید آیا به میزانی از امادگی که میخواین رسیدین یا نه اگه رسیدین خب مشخصا به کلاس رفتن احتیاج ندارین و اگه نرسیدین کلاس رفتن تا حدودی می تونه مشکل شما رو حل کنه ولی جایگزین درس خوندن شما نمیشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه کسی معلم خوبی نداره
      و درسی ضعیفه
      خوبه کلاس

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اونایی که میگن کلاس نرفتیم دوتا معنی داره :1) میخوان بگن استعدادم خوبه احتیاجی به معلم نداشتم که دروغ میگن 2) معلمای خوب داشتن و تیز هوشان درس خوندن که راست میگن .

اگه درست خوبه و معلمات خوبن نرو

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فعلا که هرچی تک رقمیه کلاس رفته با بهتربن دبیرای شهرش تو مدرسه ش بوده

الان داشتم میدیدم سایت
      یاسمن سعیدی اسم همه کلاساشو معلماشو گفته

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من الان سال بعد میرم دوم ریاضی ولی
      خانوادم با کلاسای درسی که اکثرا یعنی بیشتر افراد میرن موافق نیستن
      و نمیذارن خود من هم برم به عقیده اشون من اگه خودم درست و مفهومی بخونم بیشتر موفق خواهم بود
      آیا این درسته؟
      شما کسیو میشناسید که بدون کلاس رتبه ی خیلی خوبی تو کنکور آورده باشه؟

حرف خانوادت درسته، سال دوم و سوم فقط مفهومی کار کن و رو معدلت کار کن.
      کنکور رو بزار برای سال چهارم
      سال چهارم هم اگر معلم های خوبی داشته باشی نیازی به کلاس خارج از مدرسه نداری، چون خیلی وقتت رو میگیرن.
      Math & Physics are fun

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      80٪ کسایی که توی کنکور رتبه خوب میارن کلاس بیرون از مدرسه نمیرن. البته اکثراً‌ مدارس خوبی دارن. شما اگه مدرستون به اندازه کافی کار می کنه اصلا نیازی به کلاس بیرون ندارید و فقط با کتاب ها کار کنید.
      البته به جز مدارس عالی و تیزهوشان هیچ مدرسه ای زودتر از تابستان پیش دانشگاهی شروع نمی کنه!

اگه مدرسه خوبی دارید که خوب درس میدن و درس رو میفهمی که هیچ اما اگه مدرسه خوبی نداری و درس رو نمیفهمی بعضی دروس رو بهتره بعضی درس هارو کلاس خصوصی بگیری. اما سعی کن همونجا تو مدرسه یاد بگیری که نه پولت نه وقتت هدر نره!
      تو حاشیه این چیزا هم نرو... کلاس کنکور به درد نمیخوره و همش جیب اونارو پر می کنی. با برنامه مدرسه و قلم چی برو جلو موفق می شی و هیچ شکی توش نیست.

ما ک مدرسمون اخر دنیاست و داغونه تکلیف چیه؟؟
      ^______________________^

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خدایی حرفای بعضی از این تک رقمیا خیلی مسخره س
      اون دولتشاهی رتبه تجربی گفته من حتی از کمک درسی هم استفاده نکردم و هوشو استعداد من خدادادیه و از ابن حرفا

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      ازکتابای کمک آموزش استفاده کن
      الان همین مدرسای کنکور که خیلی جاها کلاس کنکور با شهریه بالا دارند کتاب تالیف کردن
      کتابای خیلی خوبی هس الان برای همه درسا

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      3 تا راه داری

1-مدرسه رو عوض کنی و سعی کنی بری مدرسه خوب
      2- توی درس هایی که ضعیف هستی معلم خصوصی بگیری
      3- از کتاب های کمک آموزشی استفاده کنی که البته زیاد توصیه نمیشه و خسته کنندست

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      حرف خانوادت درسته، سال دوم و سوم فقط مفهومی کار کن و رو معدلت کار کن.
      کنکور رو بزار برای سال چهارم
      سال چهارم هم اگر معلم های خوبی داشته باشی نیازی به کلاس خارج از مدرسه نداری، چون خیلی وقتت رو میگیرن.
      حالا خدا کنه برای سال چهارم راضی بشن که بفرستنم کلاس
      مرسی از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط HaydeH نمایش پست ها
      فعلا که هرچی تک رقمیه کلاس رفته با بهتربن دبیرای شهرش تو مدرسه ش بوده

الان داشتم میدیدم سایت
      یاسمن سعیدی اسم همه کلاساشو معلماشو گفته
      -----------------------------------
      اگه کسی معلم خوبی نداره
      و درسی ضعیفه
      خوبه کلاس
      خدایی حرفای بعضی از این تک رقمیا خیلی مسخره س
      اون دولتشاهی رتبه تجربی گفته من حتی از کمک درسی هم استفاده نکردم و هوشو استعداد من خدادادیه و از ابن حرفا

بله حرف منم همینه من خیلی به این موضوع شک دارم که جدا کلاس نرفته باشن!
      بازم یاسمن خانوم ما شهر تهرانن تو خود ساری نصف بیشتر بچه ها دارن میرن کلاس
      تازه یه سری از اینا خودشونو میزنن و به اون راه و ازشون بپرسی میگن درسم نمیخونم!

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      اونایی که میگن کلاس نرفتیم دوتا معنی داره :1) میخوان بگن استعدادم خوبه احتیاجی به معلم نداشتم که دروغ میگن 2) معلمای خوب داشتن و تیز هوشان درس خوندن که راست میگن .

اگه درست خوبه و معلمات خوبن نرو
      درسم خوبه ولی معلم...
      چی بگم والا یه سری خوبن یه سری هم نه تا خود امسال که از نظر من مدیر خوبی نداشتیم که برای درس بچه ها وقت بذاره
      منم تیزهوشان درس میخونم اما مدارس تیزهوشان خیلی وقته که از روال قبلی و اصلی خودش دور شده!
      امسال شاید یه سری تغییرات تو مدرسمون پیش بیاد ببینیم حالا خدا چی میخواد خدا کنه معلمای خوبی بیارن...

نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor93 نمایش پست ها
      کلاس رفتن و نرفتن به تنهایی ارزش نیست یعنی نمیشه گفت کلاس رفتن یا نرفتن می تونه دلیل موفق شدن یا نشدن باشه
      شما از کتاب کمک اموزشی استفاده کنید سعی کنید درس رو کاملا مفهومی یاد بگیرید با این کتابا بعد حالا یا آزمون بدید یا توی امتحانای مدرسه یا خودتون از خودتون آزمون بگیرید یا خود سوالای کتاب کمک آموزشی رو حل کنید ببینید آیا به میزانی از امادگی که میخواین رسیدین یا نه اگه رسیدین خب مشخصا به کلاس رفتن احتیاج ندارین و اگه نرسیدین کلاس رفتن تا حدودی می تونه مشکل شما رو حل کنه ولی جایگزین درس خوندن شما نمیشه
      من خودم دارم از کتاب کمک آموزشی استفاده میکنم و مفهومی یاد میگیرم اصلا از اولش من با حفظیجات کارم پیش نمیرفت !
      تو درک مطلب که مشکل خاصی نیست اصلا
      ولی فقط مطلب اصلیو و درک مطلب رو یاد میگیرم ولی تو تمرینایی که جوابش تو این کتابا نیومده یکم مشکل دارم مگه اینکه منتظر باشم مدرسه شروع شه ببینم چه خبره
      برای همین از این لحاظ نمیدونم واقعا به اون آمادگی ای که شما میگین رسیدم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      با مطالعه کتاب های درسی و کمک آموزشی درست و مناسب : بله میشه
      در ضمن مهم ترین نکته اینه که از الان هدف دارید و میخواید خوب بخونید و همین موضوع خیلی خیلی مهمه

ایشالا
      بعله خداروشکر حداقل یه هدفو داریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها

خدا کنه همینطور باشه
      من تیزهوشان میگم ولی اگه معلماشون خوب محسوب بشن
      حس میکنم فقط مطالب بیشتری یاد میگیریم و رقابت بین بچه ها بیشتره
      تعداد معلمای خوبمون کمه
      تو مدرسه خوب هیچ مشکلی ندارم کلاسم برای اینه که از بقیه دوستام عقب نیفتم چون همشون بدون استثنا کلاس میرن
      قلم چی هم که نیستم الان شاید از پاییز برم
      ایشالا
      مرسی از کمکتون

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تیزهوشان منم دیدم کلاس بیرون میرفت بهش گفتم چرا گفت معلما خوب نیستن
      فرزانگان تهران بود
      کلاس دیفرانسیل مهندس مهربان اومده بود

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور