خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دنبال ی مشاور خوب هستم با توجه به شرایط خودم ...

تعریف سینا تهرانی و سهراب فرهپور رو خیلی شنیدم ... البته میدونم واسه مشاوره با جفتشون باید حداقل 10 میلیون خرج کنی در طی یک سال ... از طرفی هم فکر میکنم که شاید اصلا مورد پذیرش این دو مشاور قرار نگیرم ... تو سایت سینا تهرانی که نوشته معدل بالای 19 ... که معدل من نزدیک به 19 هست (18.90) ... بعدم فک میکنم ایشون با خونواده هم خیلی کار دارن که خونواده من اصلا در جریان نیستن که میخوام کنکور بدم امسال و اصلا همپای بنده نیستن ...
      خیلی هم برام مهمه که مشاور رتبه یک رقمی هم داشته باشه در چند سال اخیر و هر سال هم چند تا رتبه زیر 100 داشته باشه ... چون هدف خودم هم رتبه هست نه صرفا پزشکی دانشگاه تهران ... میخوام واسه رتبه عالی درس بخونم ...
      مورد دیگه ای که خیلی مهمه اینه که روزانه پیگیر انجام برنامه هایی که میده باشه ... وقت صرف کنه ... باهوش باشه ... اگه ی وقت تو انجام دادن برنامه ها در حال پیچوندنش بودم بفهمه ... سخت گیر باشه به شدت ...
      از همون اول کار رو جدی بگیره و روم حساب باز کنه ... نه که مثل اغلب مشاورها تازه بعد عید جدی بشه و کار اصلی رو شروع کنه ...
      ترجیحا آقا باشه ...
      واسه هزینه هم تا 2-3 میلیون میتونم هزینه کنم ... البته اگه تهرانی یا فرهپور قبول میکردن حاضر بودم تا 10 میلیون هم هزینه کنم ولی فکر نمیکنم ... البته از فرهپور اطلاع چندانی در مورد نحوه پذیرش پیدا نکردم ...
      ضمن اینکه بنده فعلا شهرستان هستم ولی از اول مهر تهران میتونم باشم ...

لطفا نیاین بگین که بهترین مشاور خودت هستی .... من با توجه به شرایط خودم نیاز به داشتن مشاور رو حس میکنم... اگه مشاور خوبی میشناسید معرفی کنید ... اگه اطلاعی از نحوه پذیرش تهرانی و فرهپور دارین هم ممنون میشم کمک کنید ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      تعریف سینا تهرانی و سهراب فرهپور رو خیلی شنیدم ... البته میدونم واسه مشاوره با جفتشون باید حداقل 10 میلیون خرج کنی در طی یک سال ... از طرفی هم فکر میکنم که شاید اصلا مورد پذیرش این دو مشاور قرار نگیرم ... تو سایت سینا تهرانی که نوشته معدل بالای 19 ... که معدل من نزدیک به 19 هست (18.90) ... بعدم فک میکنم ایشون با خونواده هم خیلی کار دارن که خونواده من اصلا در جریان نیستن که میخوام کنکور بدم امسال و اصلا همپای بنده نیستن ...
      خیلی هم برام مهمه که مشاور رتبه یک رقمی هم داشته باشه در چند سال اخیر و هر سال هم چند تا رتبه زیر 100 داشته باشه ... چون هدف خودم هم رتبه هست نه صرفا پزشکی دانشگاه تهران ... میخوام واسه رتبه عالی درس بخونم ...
      مورد دیگه ای که خیلی مهمه اینه که روزانه پیگیر انجام برنامه هایی که میده باشه ... وقت صرف کنه ... باهوش باشه ... اگه ی وقت تو انجام دادن برنامه ها در حال پیچوندنش بودم بفهمه ... سخت گیر باشه به شدت ...
      از همون اول کار رو جدی بگیره و روم حساب باز کنه ... نه که مثل اغلب مشاورها تازه بعد عید جدی بشه و کار اصلی رو شروع کنه ...
      ترجیحا آقا باشه ...
      واسه هزینه هم تا 2-3 میلیون میتونم هزینه کنم ... البته اگه تهرانی یا فرهپور قبول میکردن حاضر بودم تا 10 میلیون هم هزینه کنم ولی فکر نمیکنم ... البته از فرهپور اطلاع چندانی در مورد نحوه پذیرش پیدا نکردم ...
      ضمن اینکه بنده فعلا شهرستان هستم ولی از اول مهر تهران میتونم باشم ...

لطفا نیاین بگین که بهترین مشاور خودت هستی .... من با توجه به شرایط خودم نیاز به داشتن مشاور رو حس میکنم... اگه مشاور خوبی میشناسید معرفی کنید ... اگه اطلاعی از نحوه پذیرش تهرانی و فرهپور دارین هم ممنون میشم کمک کنید ...
      واقعا فکر کردین کسانی که رتبه یک کنکور و رتبه تک رقمی میشن مشاور خوب داشتند؟؟؟ خیلی کم پیدا میشه !!! تازه بعضی ها هم که اصلا مشاور نرفتند و رتبه خوبی گرفتند با دریافت هزینه ای از مشاور می گن که فلان نفر مشاورمون بود و تبلیغ بشه برای مشاوره و یا موسسه ای !!!

اگه واقعا به فکر کنکور هستین و رتبه تک رقمی یه انگیزه قوی در خودتون ایجاد کنید و فقط فقط خودتون درس بخونید ، طبق شرایطی که گفتین فکر می کنم مدرسه هم نداشته باشین و یه سال تقریبا تا کنکور مونده ، برنامه دقیق خودتون برای خودتون در نظر بگیرید و با اراده قوی نسبت کنکورتون خوب مطالعه کنید .

شما می گین مشاور سخت گیر باشه ؛ هر چقدر هم که سخت گیر باشه ، اون فقط میتونه راهنماییتون کنه ؛ تذکر بده اما کار اصلی که مطالعه است بر روی دوش شماست ...
      اگه واقعا بی برنامه این و شیوه مطالعه کنکور رو نمیدونید و اعتقاد زیادی به مشاور دارین در حد 2 جلسه یه مشاور کلی برین و دیگه تموم با اراده بشینید درس رو خوب بخونید ...
      تفریح هم در بین مطالعه داشته باشین ؛ فکرنکنید چون قرار رتبه بالا کسب کنید قراره روزی مثلا 15 ساعت بخونید ! خیر رتبه یک هم داشتیم روزی 5 ساعت تفریح میکرد اصلا مطالعه اصولی کنکور نیاز به تفریح داره !!!
      منبع کنکور کتاب درسی خودتون می باشه پس ابتدا قبل از اینکه همون اول برین سمت کتاب کمک درسی ، بر کتاب درسیتون خوب تسلط پیدا کنید .

امیدوارم موفق باشید ...
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از نظرتون ...
      بله از نظر من کسی که رتبه خوب میاره مشاور خوبی داشته ... حالا تعدادی هم هستن که بدون مشاور رتبه خوبی آوردن ...
      مثلا همین آقای تهرانی که گفتم شنیدم همه شاگرداش رتبه زیر 200 میارن ... که البته با توجه به شرایط سخت پذیرشی که دارن زیاد دور از انتظار هم نیست ...
      اونایی که بدون مشاور رتبه خوب میارن شخصیت بسیار خودساخته ای دارن ... که من در خودم این مسئله رو نمیبینم ...
      گفتم با توجه به شرایطی که دارم و اینکه کسی از جریان کنکور دادنم خبر نداره ... دوس دارم ی مشاور داشته باشم که موقعی که بی انگیزه شدم دوباره بهم انگیزه بده ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظرتون ...
      بله از نظر من کسی که رتبه خوب میاره مشاور خوبی داشته ... حالا تعدادی هم هستن که بدون مشاور رتبه خوبی آوردن ...
      مثلا همین آقای تهرانی که گفتم شنیدم همه شاگرداش رتبه زیر 200 میارن ... که البته با توجه به شرایط سخت پذیرشی که دارن زیاد دور از انتظار هم نیست ...
      اونایی که بدون مشاور رتبه خوب میارن شخصیت بسیار خودساخته ای دارن ... که من در خودم این مسئله رو نمیبینم ...
      گفتم با توجه به شرایطی که دارم و اینکه کسی از جریان کنکور دادنم خبر نداره ... دوس دارم ی مشاور داشته باشم که موقعی که بی انگیزه شدم دوباره بهم انگیزه بده ...
      هر جور خودتون مایلید ولی از نظر من مشاور یه برنامه کلی میده یعنی اکثر مشاور ها همینطورین و شرایط دانش اموز رو در نظر نمی گیره که باعث بی انگیزه گی میشه یعنی میاد برنامه میده شما نمی تونید با برنامه مشاور پیش برین که روحیه اتون رو خراب می کنه ...

حالا در مورد اینکه مشاوره که می گین همه شاگردانش زیر 200 میارن قطعیت هیچ موقعه نداره !!! مشاور معجزه که نمی کنه فقط راهنمایی می کنه هر چقدرم عالی باشه ... بهترین مشاور رو میشناسم که پسر خودش در کنکور رتبه بدی اورده پس دلیل نمیشه که مشاور خوب دلیل بر رتبه عالی شما شه ...

در هر صورت اگه خودتون فکر می کنید با گرفتن مشاوره انگیزه بهتری دارین اینکار رو بکنید و باهاش پیش برین اما وقتتون رو زیاد هدر ندهید ...
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مشاور انگیزشی پیدا کردی که برنامه نده فقط شارژت کنه به منم خبر بده!!

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا مورد داشتیم طرف 600تومن داده مشاور خوووووب
      یک میلیونو دویست داده دبیرای خوووب
      تازه قلمچی و گزینه دو هم میرفت ولی رتبش شد21000 بله!!!!
      به نظر من همه چی به خود ادم بستگی داره من خودم ن کلاس میرم نه ازمون نه مشاور هیچی هیچی... ولی از عملکرد خودم راضیم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خوبه من همون پست اول گفتم "
      لطفا نیاین بگین که بهترین مشاور خودت هستی .... من با توجه به شرایط خودم نیاز به داشتن مشاور رو حس میکنم... اگه مشاور خوبی میشناسید معرفی کنید ... "

من میگم خودمو میشناسم ... بدون مشاور نمیتونم ...
      ممنون که انقدر دلسوز هستید و به فکر جیب من هستید :yahoo (4):... اما من بدون مشاور نمیتونم ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان خوبه من همون پست اول گفتم "
      لطفا نیاین بگین که بهترین مشاور خودت هستی .... من با توجه به شرایط خودم نیاز به داشتن مشاور رو حس میکنم... اگه مشاور خوبی میشناسید معرفی کنید ... "

من میگم خودمو میشناسم ... بدون مشاور نمیتونم ...
      ممنون که انقدر دلسوز هستید و به فکر جیب من هستید :yahoo (4):... اما من بدون مشاور نمیتونم ...
      آقای فرهپور که مشاوره تلفنی نداره
      آقای تهرانیم به احتمال 90 درصد مشاورتون نخواهد شد
      بهتره به فکره گزینه های دیگه باشید
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      آقای فرهپور که مشاوره تلفنی نداره
      آقای تهرانیم به احتمال 90 درصد مشاورتون نخواهد شد
      بهتره به فکره گزینه های دیگه باشید
      چرا آقای تهرانی مشاورم نمیشن ؟ واسه معدل یا خونواده ؟ آخه معدل فقط واسه یک درس اینجوری شده ... معدل ترم دوم پیش دانشگاهیم شده 18.92 که ریاضی و فیزیک و زیست رو 20 شدم فقط چون شیمی رو 16 شدم اینجوری شده ...

بعدم من گفتم از مهر تهران هستم و خودم قصد مشاوره تلفنی ندارم ...

اگه از شرایط پذیرش آقای فرهپور هم مطلع هستید ممنون میشم بگید چجوریه ...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از نظرتون ...
      این نظر شخصی شما است که هرکس رتبه خوب میاره مشاور خوب داشته و غلط هم هست. دقیقا برعکسه، تعداد کمی رتبه برتر هم هستن که مشاور داشتند!(اکثرا مشاور ندارند)
      من این تاپیک رو خوندم، به نظرم شما دنبال راهنمایی گرفتن نیستید، پست هایی که ارسال کردید این حس رو القا میکنه که شما میخواید فقط نظرات شما رو تایید کنیم و چیز دیگه ای هم نگیم.
      Math & Physics are fun

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاملا منظورمو درست گرفتید ... بنده دنبال راهنمایی گرفتن نیستم ... دنبال مشاور پیدا کردنم ... عنوان تاپیکم و پستهام هم همین رو میگه ...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چرا آقای تهرانی مشاورم نمیشن ؟ واسه معدل یا خونواده ؟ آخه معدل فقط واسه یک درس اینجوری شده ... معدل ترم دوم پیش دانشگاهیم شده 18.92 که ریاضی و فیزیک و زیست رو 20 شدم فقط چون شیمی رو 16 شدم اینجوری شده ...

بعدم من گفتم از مهر تهران هستم و خودم قصد مشاوره تلفنی ندارم ...

اگه از شرایط پذیرش آقای فرهپور هم مطلع هستید ممنون میشم بگید چجوریه ...
      اگه مطمئنید که میخواید برید تهران از الان به آقای فرهپور بگید که وقتشون پر نشه.
      میتونید از طیق آموشگاه علوم تهران باهاشون هماهنگ کنید ( با منشیشون البته )
      روی آقای تهرانی اصلا حساب باز نکنید چون بایستی از چند ماه پیش صحبت میکردید ولی اگه موفق بشید که وقت بگیرید از ایشون عالیه
      بهر حال ایشالا که موفق باشید
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      اگه مطمئنید که میخواید برید تهران از الان به آقای فرهپور بگید که وقتشون پر نشه.
      میتونید از طیق آموشگاه علوم تهران باهاشون هماهنگ کنید ( با منشیشون البته )
      روی آقای تهرانی اصلا حساب باز نکنید چون بایستی از چند ماه پیش صحبت میکردید ولی اگه موفق بشید که وقت بگیرید از ایشون عالیه
      بهر حال ایشالا که موفق باشید
      ممنون دوست عزیز ...
      تهران رفتن که حتمی هست ... ممنون از شماره ها ... احتمالا فردا تماس بگیرم با منشی آقای فرهپور ...
      خیلی دوس دارم آقای تهرانی درست بشه ولی خودمم زیاد امیدوار نیستم ... نه واسه معدل ... فکر نمیکنم بخاطر چند صدم ردم کنن ... ولی اکثر بچه ها نوشته بودن جلسه اول با خانواده رفتن مشاوره ... ولی من کسی رو ندارم همراهم بیاد ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اتفاقا من با هر رتبه برتري حرف زدم مشاور داشته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن