خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 31 نخستنخست ... 9101120 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 457
    1. Top | #136
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بر طبق گفته نظام وظیفه شما باید دفترچه رو پر کرده و ارسال کنین تا غیبت نخورین و در اون صورت می تونین کنکور شرکت کنین..می تونین سوال های دیگتون رو از آقای مهدی ناظر بخش نظام وظیفه بپرسین
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

2. Top | #137
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر شبانه ورودی 92 باشد و متولداردیبهشت74 ومعافیت تحصیلی تا شهریور97 باشد میتواند در کنکور 94 شرکت کند؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      بله.باید در برای شرکت مجدد در کنکور 94 در پیام نور ثبت نام کنند.
      شبانه هم میشه؟

3. Top | #138
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      میگم واسه بار سوم شرکت کردن تو کنکور به جایه اینکه پیام نور ثبت نام کنم .میشه تربیت معلم بزنم بعد قبول شدم پزشکی ،انصراف بدم یعنی با تربیت معلم ،حق قبولیه رشته ای مثه پزشکی روزانه میسوزه یا نه

4. Top | #139
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام .برای کنکور مجدد حتما باید دانشگاه های غیر روزانه بری تربیت معلم روزانس و یک سال از کنکور دادن محروم میشی.

5. Top | #140
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلامي دوباره
      يه دوستي دارم امسال واسه ساله سوم كنكور داد. گفتش كه فقط واسه پيام نور 70تومن شهريه اولشو داده و رفته با رئيس دانشگاه صحبت كرده ،و گفته نميخواد بياد دانشگاهو فقط واسه كنكور اومده .و كلا اين يه ساله گذشته دانشگاه دانشگاه نرفته.دوستان همچين چيزي ميشه انجام داد؟؟

6. Top | #141
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بله میشه .خودم الان بار سوم بود امتحان دادم همین کارو انجام دادم.

7. Top | #142
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستان.من متواد 27/12/73 هستم.92 فارغ التحصیل شدم معافیت تحصیلی که گرفتم تا پایان شهریور 93 وقت دارم؟؟

8. Top | #143
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badboy313 نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان.من متواد 27/12/73 هستم.92 فارغ التحصیل شدم معافیت تحصیلی که گرفتم تا پایان شهریور 93 وقت دارم؟؟
      زمان ما 1 سال مهلت می دادن الان قانون جدید نمی دونم

به سایت نظام وظیفه مراجع کن تمام اطلاعات داره حتی میتونی سوال بپرسی انلاین جوابتون بدن

نظام وظیفه و خدمت سربازی

9. Top | #144
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان هم فرقی نکرده همون 1سال رو میدن

الان هم فرقی نکرده همون 1سال رو میدن

10. Top | #145
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      زمان ما 1 سال مهلت می دادن الان قانون جدید نمی دونم

به سایت نظام وظیفه مراجع کن تمام اطلاعات داره حتی میتونی سوال بپرسی انلاین جوابتون بدن

نظام وظیفه و خدمت سربازی
      من که فارغ التحصیل خردادم اگه تا خرداد امسال وقت داشتم پس الان غیبت خوردم؟

11. Top | #146
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اگه امسال بری دانشگاه دیگه غیت نمیخوری

12. Top | #147
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من پارسال برای اینکه نرم خدمت رفتم پیام نور ثبت نام کردم 2 ترم مرخصی گرفتم امسال کنکور دادم
      حالا مهر میخوام دانشگاه جدید ثبت نام کنم کی باید از دانشگاه پیام نور انصراف بدم ؟
      چند وقت بعد از اینکه از پیام نور انصراف بدم مشمول سربازی میشم ؟

13. Top | #148
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      سلام من پارسال برای اینکه نرم خدمت رفتم پیام نور ثبت نام کردم 2 ترم مرخصی گرفتم امسال کنکور دادم
      حالا مهر میخوام دانشگاه جدید ثبت نام کنم کی باید از دانشگاه پیام نور انصراف بدم ؟
      چند وقت بعد از اینکه از پیام نور انصراف بدم مشمول سربازی میشم ؟
      اول باید بری دانشگاه انصراف بدی و برگه رو ببری پلیس +10 .. بعد 2-3 روز سیستم اسمت رو از معافی های تحصیلی میزنه به انصرافی ها ..

بعد از انصراف 6 ماه وقت داری تکلیف خودت رو مشخص بکنی .. یا بری دانشگاه یا هم که بری سربازی .. فقط یکبار میتونی انصراف بدی در طول تحصیل و اونم شرط داره که باید بعد انصراف بری به یه مدرک بالاتر یا معادل همون مدرک ..

مثلا کاردانی به کارشناسی .. کارشناسی به دکترا .

درست یکسال بعد از فارغ التحصیلی وقت داری .. بعدش باید دفترچه اعزام به خدمت رو بزنی . یه قانون هم هست که خودت انتخاب میکنی کدوم ماه بری خدمت مثلا بزن شهریور ..

بزنی شهریور میتونی کنکور رو بدی وقتی قبول شدی ببری پلیس +10 و معافیت تحصیلی رو بگیری

من که فارغ التحصیل خردادم اگه تا خرداد امسال وقت داشتم پس الان غیبت خوردم؟
      فارغ التخصیل خرداد سال قبل باشی که باید دفترچه اعزاام به خدمت رو پر بکنی .. هر چه سریعتر این کار رو بکن ..

بزن اعزام شهریور .. وقتی قبول شدی از دانشگاه کاغذ بگیر ببر پلیس +10 و معافیت تحصیلی بگیر

14. Top | #149
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش الان من 2ترم از پیام نور مرخصی گرفتم میتونم بازم 2 ترم مرخصی بگیرم یه سال دیگه کنکور بدم ؟ کلا راهی هست بتونم بازم خدمت رو بپیچونم کنکور بدم ؟

15. Top | #150
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم مثل تو پیام گور بودم اما مرخصی نگرفتم. میتونی کنکور بدی.

صفحه 10 از 31 نخستنخست ... 9101120 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن