خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 80 از 80
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      آخرین برنامه من برای این هفته:

ادبیات قسمت قرابت معنایی سال دوم

عربی دروس 1و2 سال دوم

دینی درس 1 سال دوم

زبان درس 1 سال سوم

ریاضی فصل1 سال دوم

زیست فصول1و2 سال دوم

فیزیک فصول1و2 سال دوم

شیمی فصل1 سال دوم

میگم یه چیزی: ماباید واسه برنامه هر هفته اینقد بحث و جدل داشته باشیم؟؟
      این برنامه ام خوبه مثل همون اولیس تقریبا.خب نظرای نهاییو بگین تا شروع کنیم دیگه

2. Top | #77
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همون طور که گفتم من برنامه رو از ساعت مطالعه کم شروع کردم و تا آخر هفته افزایش دادم و از هفته بعد روزی 8 ساعت حدودا ساعت مطالعه خواهیم داشت. در مورد فصل سوم زیست دوم باید بگم این فصل رو می خواستم تو برنامه هفته آینده قرار بدم و بعد زیست سوم رو ادامه بدم. ولی خب اگه اصرار زیادی دارید می تونیم این هفته هم بخونیم. در مورد افزایش ساعت مطالعه هم انقدر عجله نداشته باشید، وقت زیاده به همه چی می رسیم!

یک شـنبه:
      زیست سال دوم، فصل اول | ریاضی 2، الگو و دنباله
      دوشــــنبه: زیست سال دوم، فصل اول | فیزیک 2، فصل یک | زبان سوم، درس یک
      سه شنبه: زیست سال دوم، فصل دوم + مرور فصل اول | ریاضی 2 الگو و دنباله | شیمی 2، بخش 1
      چهارشنبه: زیست سال دوم، فصل دوم | فیزیک فصل یک | شیمی 2 بخش 1
      پنـج شنبه: زیست سال سوم، فصل اول + مرور فصل دوم زیست سال دوم | ریاضی 2، الگو و دنباله | دینی دوم، درس 1 | شیمی 2، بخش یک
      جــمــعــــه: زیست سال سوم، فصل اول | فیزیک 2، فصل دو | عربی 2، درس 1 | ادبیات، قرابت معنایی

نظرتون چیه؟

3. Top | #78
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
      همون طور که گفتم من برنامه رو از ساعت مطالعه کم شروع کردم و تا آخر هفته افزایش دادم و از هفته بعد روزی 8 ساعت حدودا ساعت مطالعه خواهیم داشت. در مورد فصل سوم زیست دوم باید بگم این فصل رو می خواستم تو برنامه هفته آینده قرار بدم و بعد زیست سوم رو ادامه بدم. ولی خب اگه اصرار زیادی دارید می تونیم این هفته هم بخونیم. در مورد افزایش ساعت مطالعه هم انقدر عجله نداشته باشید، وقت زیاده به همه چی می رسیم!

یک شـنبه:
      سه شنبه: زیست سال دوم، فصل دوم + مرور فصل اول | ریاضی 2 الگو و دنباله | شیمی 2، بخش 1
      پنـج شنبه: زیست سال سوم، فصل اول + مرور فصل دوم زیست سال دوم | ریاضی 2، الگو و دنباله | دینی دوم، درس 1 | شیمی 2، بخش یک
      جــمــعــــه: زیست سال سوم، فصل اول | فیزیک 2، فصل دو | عربی 2، درس 1 | ادبیات، قرابت معنایی

نظرتون چیه؟

خوبه دیگه بحث برنامه تموم شد.
      قرار ما جمعه شب همین هفته ولی یه تایپیک دیگه بزنیم (تو پست اول یه پیشنهاد برای اسم تایپیک جدید دادم) اینجا خیلی شلوغ شده.
      اون 4موردی هم که گفتم (اگه شمام چیزی در نظرتونه بهش اضافه کنید) باید گزارش بدیم.
      برید خیلی قوی شروع کنید

4. Top | #79
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها

یک شـنبه:

نظرتون چیه؟
      بنظر من برنامه ی خوبیه و برنامه ای هست که ادم از پسش برمیاد سنگین نیست ومیتونی با خیال راحت تر مطالبو خوب یاد بگیری

5. Top | #80
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب حالا که به یک برنامه مشترک رسیدیم برای هر هفته یک تاپیک می زنم و لینک تاپیک رو در امضاء می ذارم تا در مورد اون هفته بحث کنیم.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن