خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین نوشته ؟؟؟

رأی دهندگان
    39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نوشته شماره 1

10 25.64%
    • نوشته شماره 2

8 20.51%
    • نوشته شماره 3

12 30.77%
    • نوشته شماره 4

8 20.51%
    • نوشته شماره 5

13 33.33%
    • نوشته شماره 6

15 38.46%
    • نوشته شماره 7

16 41.03%
    • نوشته شماره 8

11 28.21%
    • نوشته شماره 9

13 33.33%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

Cool مسابقه "بــــرتــــریــــن دلنــــوشتــــه یـــک کنکـــــوری"

بـــــه نــــــام او . . .

اول از همه عــذرخــواهــی میکنم بابت تاخیر :yahoo (2):

و

تشکـــر از همه عزیزانی که شرکت کردن

◄ اسامی شرکت کننده ها ؛ بعد از پایان رای گیری گذاشته میشه

◄ مدت زمان نظرسنجی 10 روزه

◄ نظر سنجی چندگانه س ؛ یعنی میتونید به چندتا نوشته رای بدید

◄ تــــوجــــه کنیـــــد کــــه :

هر گونه تبلیغات در پ.خ ، پ.ب و . . . منجر به حذفتون از مسابقه میشه

و

به هیچ عنوان ؛ نباید نوشته تون رو لو بدید (میخوایم مسابقه عادلانه برگزار بشه)

و حـــالــــا نوشــتـه هـــای ِ دلـــــیِ ِ بچـــــه هـــا :

نوشته شماره 1 :

نکن کاری که برپا سنگت ایوووووووو
      جهان با این فراخی تنگت ایووووووووو
      چو فردا کنکوریها رتبه خواننددددددددددد
      تورا از رتبه خواندن ننگت ایووووووووووو

دلنوشته در اوج دلتنگی و ناراحتیهای کنکور

نوشته شماره 2 :

دل نوشته ی من اینکه چرا باید تمام این 12 سال تحصیلی درس بخونیم که اخرش بعد 4سال یا 7سال دانشگاه خیلیا بیکار میمونیم؟؟

کنکور شاید فعلنه بهترین ازمون باشه برای دانشگاه ولییییی خیلی نامردیه یه رشته مثلا 108 درصد قبولی و یه رشته دیگه 43 درصد!!! به نظر من باید این وسط همه چی باید عادلانه بااشه مخصوصا از این سهمیه شاهد و جانبازی بدم میاد البته نمیخام به کسایی که باباشون جانباز هس توهین کنم!! مثلا طرف با سهمیه شاهد پزشکی قبول شده ولی بعد دو ترم مشروط میشه چرا چون نمیکشه و فقط تونسته با سهمیه قبول شه نه توانایی های خودش!باید یه کنکور برگزار بشه چه سخت چه متوسط ولی بدون سهمیه! ودختر وپسر فرقی باهم نداشته باشن به یک اندازه دانشگاه ها قبول کنن!
      چرا الکی میگین کنکور سوالاش متوسط و در حد کتاب درسیه درصورتی که اصلا اینطوری نیس!اینم از دلنوشته ی ما!!!

نوشته شماره 3 :

کنکور.....تو اخبار ازش به عنوان بزرگترین ماراتن علمی کشور یاد میشه
      پدر و مادر ها ازش به عنوان یه آزمون که باید براش شبانه روزی تلاش کرد اما ساده س یاد میکنن که تضمین کننده یه آینده درخشانه
      و خودمون....نوجوون ها و جوون هایی که دلمون میخواست این سن رو به جای غرق شدن تو انبوهی از کتاب و جزوه و کلاس و نکته و تست... از زندگی لذت ببریم....دلمون میخواست طعم ناب و تکرار نشدنی جوونی رو بچشیم...اما محکومیم به فراموش کردن...و مجبوریم دلخوش باشیم به این که اگه رشته ی دلخواه قبول شیم دیگه زندگی میفته رو غلطک!و میتونیم تموم اینا رو جبران کنیم
      اما میریم دانشگاه...درسهای سخت تر....زمان کم...شرایط متفاوت...و جامعه ای که مدرک عالی تحصیلاتی رو قبول داره... و باید باز بخونیم و بخونیم و کنکور بدیم تا آخرین سطح و بعد شاید بتونیم گلیممون رو از آب بکشیم بیرون
      اما..کنکور میتونه یه فرصت باشه برای اثبات اراده ها و بروز شخصیت های قوی و محکم...خودمون رو محک بزنیم که چقدر میتونیم
      روی توانایی هامون حساب کنیم
      چقدر میتونیم بدرخشیم....بدون توجه به نتیجه...این مهمترین ویژگی کنکوره

نوشته شماره 4 :

سلام واقعا نمیدونم برا چی این قد کنکورو مهم و هیجان انگیز نشون میدن . درسته که مهم ترین ماراتن علمی تو ایران هست ولی باید در نظر گرفت این همه هیجان انگیز و مهم نشون دادن فقط باعث ایجاد استرس و ترس میشه تو داوطلب
      شاید من یا کس دیگه ای که امسال کنکور ریاضی یا هرشته دیگه کنکوردادیم اصلا اون دانشگاه مورد علاقمون قبول نشدیم
      ولی باید اینون بدونیم که هیچ وقت قبول شدن تو رشته ودانشگاه مورد نظر ما رو به هدف اصلیمون وموفقیت تو زندگی نمیرسونه اگر ما فکر کنیم که کنکور مهم ترین چیز تو کل زندگی ما هست و ما غیراون راه دیگه ای تو زندگی برا پیشرفت نداریم اون وقته که بعد از شکست تو کنکور دیگه امید وانگیزه ای نداریم
      ویادمون نره هدف اصلی ما پیشرفت تو زندگی و یه گامه رو به جلو هست. در ضمن اینو هم در نظر بگیریم اون خدایی که اون بالا نشسته هوای هممونو داره و میدونه که ما تو اون لحظات سخت و پر استرس چه قبل کنکور و چه موقع کنکور و چه بعد اون فقط به خودش توکل می کنیم
      امکان داره ما رشته مورد علاقمون قبول نشیم و یه رشته دیگه رو انتخاب کنیم وفکر کنیم این به ضررمون هست . ولی تنها خداست که میدونه سرنوشت ما چیه و صلاح ما چیه .
      من خیلی ها رو میشناسم که دوست داشتن تو کنکور به یه هدف خاص برسن ولی نتونستن اما با رفتن به یک دانشگاه دیگه و دنبال کردن مسیری دیگه مسیر زندگیشون عوض شد والان هم خیلی راضین.نه اینکه بگم خود دانشگاه رفتن وهدف دیگه ای انتخاب کردن زندگیشون رو متحول کرد نه ولی خوب چینش اتفاقات زندگیشون طوری شد که زندگیشون متحول شد
      در آخر اینو اضافه کنم که ما باید تمام تلاشمونو بکنیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم تا بعد از کنکور هیچ حسرتی نداشته باشیم ولی اگر هم به هدفمون نرسیدیم باید به آینده امیدوار باشیم وهرچیزی که به نفعمون هست انتخاب کنیم ونامید نشی.

نوشته شماره 5 :

کنکور ی آزمون واقعی زیندگی هست که فقط درس نیس باید همه چی رو دقیق انجام بدی تا به هدفت برسی.

نوشته شماره 6 :

یادش بخیر دلم میخواست بهترین نتیجه رو توی کنکور بیارم تا شادی رو توی چهره پدر و مادرم ببینم اما...
      خدایا کمک کن نتیجه یه چیزی بشه که حداقل ناراحتی رو توی چهره پدر و مادرم نبینم

نوشته شماره 7 :

از وقتی وارد مدرسه شدم عاشق درس خوندن بودم؛ اول مهر که میشد یه شور و هیجان خاصی میومد سراغم. بهترین دوران بچگی و جوونیم با درس سپری شد. همه چیز خیلی خوب بود تا اینکه وقت کنکور شد؛ هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که یه واژه ی 5 حرفی تمام زندگیمو به خودش اختصاص بده. هدف مشخصی داشتم، ولی درک درستی از کنکور نداشتم. بارها شکست خوردم. با هر شکست غول کنکور واسم بزرگتر میشد. همراه این غول منم بزرگ شدم.از یه دختر خام 18 ساله تبدیل به یه دختر پخته ی 21 ساله شدم. روزایی رو گذروندم که شاید کمتر کسی تجربه کرده باشه. روزایی که خیلی چیزا بهم یاد داد. یادم داد درست زندگی کنم؛ یادم داد سختی کشیدن لازمه ی رسیدن به خوشبختیه؛ یادم داد شکستامو قبول کنم و ازشون درس بگیرم؛ یادم داد مستقل باشم و خودم تصمیم گیرنده ی کارام باشم؛ و مهمتر از همه یادم داد خدای خودمو بهتر و بیشتر از قبل بشناسم.هیچوقت افسوس گذشته رو نمیخورم چون میدونم وقتی به هدفم برسم تمام سختیایی رو که کشیدم فراموش میکنم. امسال اون غول بزرگ رو کشتم. البته کامل نمرده ولی یه ضربه ی کاری بهش زدم. و چه زیباس نزدیک شدن به آخر راه ... خداوندا مرا آن ده که آن به .

نوشته شماره 8 :

ازاین پس میگیم سالی که نکوست ازتابستانش پیداست،این ازشانسمون ازداورتووجام جهانی اینم ازطراحای کنکورمون..

نوشته شماره 9 :

این مطلب مخصوص تشکر از همه اونایی که تو این دوسال کمکم کردن.
      اول از همه شروع میکنم از کسانی که آدم نیستن فرشته هستن یه فرشته تمام عیار. مامان و بابام
      که اصلا هیچی نمیگم هیچی . فقط زل میزنم تو چشماشون. میپرســـــــتمتون 3> 3> 3>...به حد مرگ.
      بعدش از خواهرم که خیلی تو این راه کمکم کرد، گاهی اوقات یقین پیدا میکنم هیچکس مثل اون نیست. یه تیکه جواهر ( البته ما بیشتر اوقات با هم دعوا میکنیم ولی خیلی همو دوست داریم)
      بعد از اولین پشتیبانم که اون اوایل که من یه دختر سر به هوا ، شیطون و پی خوش گذرونی بودم اون بود که راهو بهم نشون داد ، یعنی در واقع استارت کارو اون زد...روزایی که من در نهایت بچگی از شکستام میترسم و گریه میکردم ، بغض میکردم اون بود که بهم انرژی میداد و باعث میشد من دوباره شروع کنم....
      با کمک اون بود که من تونستم از 4900 برسم به 7283 . من از صمیم 3>م براشون آرزو ^ــــــــ^ میکنم به هرچی لیاقتشو دارن برسن
      پنجمین نفرکه آخرین نفر بود که من باهاش آشنا شدم پشتیبان دومیم بود...(@ ! @)
      اولاش نمیخواستم پشتیبانم باشه چون یه آدم دهن بین بودم و میترسیدم یه حرفی بزنه من کلا بیخیال کنکورم بشم. ولی اینطوری نبود. ادامه راهم رو با اون بودم. خودش کوه اعتمادبه نفسه و به منم این اعتماد به نفسو داده. الان من یه اعتماد به نفس بیش از حدی به دست اوردم که اصلا نمیدونم چیکار کنم. یه اپسیلون هم نسبت به روز کنکورم استرس ندارم..
      ودر اخر از کسی ک یک انسان نیست.کسی که از فرشته ها بالاتره .کسی که عاشقانه منو دوســــــــــــــت داره و عاشقانه دوســـــــــــــــتش دارم.کسی که تو این دوسال حتی یک ثانیه هم تنهام نزاشتghalb ghalb
      قدم به قدم باهام بود و تمام این جاده های پیچیده و سختو اون برام هموار کرد.کسی که به وسعت دریاست...
      من خیلی درحقش بد بودم اما اون عا6قانه منو دوست داشت.
      خدای مهربونم
      به وسعت قلب کوچکم.عاشقانه.عارفانه.تمام ثانیه ها را مقابلت زانو میزنم
      میخوام بلند داد بزنم:
      چقدر دوست دارم خـــــ3>ــــدا من چقدر دوست دارم خــــــ*ـــ*ـــدا

ویرایش توسط M o h a m m a d : 25 تیر 1393 در ساعت 16:21

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      با تشکر از دوستانی که رای دادن

نوشته شماره 1 : خواسته که اسمش اعلام نشه

نوشته شماره 2 :nafise74

نوشته شماره 3 :Dr.Mohammadi

نوشته شماره 4 :ehsan123dg

نوشته شماره5 : mir hatef mostafavi

نوشته شماره 6 : sbr

نوشته شماره 7 : Roya.Kh (جایزه تون به زودی ارسال میشه )

نوشته شماره 8: hasti-p

نوشته شماره 9 : اینم سکرته ؛ خواستن که نگیم

3. Top | #3
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)