خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوگانگی شدید...شیمی 2

سلام
      آقا یکی بگه بالاخره کاشف پروتون کیه؟؟؟؟ص 11 شیمی 2 گفته موزلی اما ویکی پدیا و مبتکران با قطعیت گفتن رادرفورد

برای عدد اتمی هم که بد تر ...کتاب که مستقیم نگفته اما من برداشتم رادرفورد بود سراسری 88 هم رادرفور اومده..اما موزلی هم میشه برداشت کرد

الان دقیقا باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نظر قطعی و با دلیل بدید مرسی..
      آرزویت را برآورده میکند آن خدایی که برای خنداندن گلی آسمان را می گریاند

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم رادرفورد کاشف پروتون هستش گرچه اون حاشیه کتاب یکم گول میزنه آدمو.اما چون داده های موزلی رو تجزیه و تحلیل کرده و متن کتاب هم چنین شخصی رو کاشف پروتون میدونه پس رادرفورد میشه!..مبتکران چاپ قدیم هم فک کنم گفته بود اول رادفورد بعد موزلی جدیدارو نمیدونم!

عدد اتمی به احتمال خیلی زیاد رادرفورد هست!..چون صراحتا کتاب گفته با تقسیم بار هسته بر بار پروتون به عدد اتمی دست یافته!..موزلی خودش نمیدونست این موضوع رو. رادرفورد اومد از داده هاش استفاده کرد!

بازم صبر کن دوستان دیگه بیان بگن ممکن اشتباه گفته باشم!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      به نظرم رادرفورد کاشف پروتون هستش گرچه اون حاشیه کتاب یکم گول میزنه آدمو.اما چون داده های موزلی رو تجزیه و تحلیل کرده و متن کتاب هم چنین شخصی رو کاشف پروتون میدونه پس رادرفورد میشه!..مبتکران چاپ قدیم هم فک کنم گفته بود اول رادفورد بعد موزلی جدیدارو نمیدونم!

عدد اتمی به احتمال خیلی زیاد رادرفورد هست!..چون صراحتا کتاب گفته با تقسیم بار هسته بر بار پروتون به عدد اتمی دست یافته!..موزلی خودش نمیدونست این موضوع رو. رادرفورد اومد از داده هاش استفاده کرد!

بازم صبر کن دوستان دیگه بیان بگن ممکن اشتباه گفته باشم!
      دو تاشون ظالمانه توسط کتاب و کنکور به رادرفورد نسبت داده شدن.:yahoo (19):در صورتی که نقش موزلی در هر دوشون بسیار زیاده.
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mister_ali نمایش پست ها
      سلامآقا یکی بگه بالاخره کاشف پروتون کیه؟؟؟؟ص 11 شیمی 2 گفته موزلی اما ویکی پدیا و مبتکران با قطعیت گفتن رادرفوردبرای عدد اتمی هم که بد تر ...کتاب که مستقیم نگفته اما من برداشتم رادرفورد بود سراسری 88 هم رادرفور اومده..اما موزلی هم میشه برداشت کرد الان دقیقا باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظر قطعی و با دلیل بدید مرسی..
      من کتاب مبتکران رو خوندم اون هم گفته اشتباه کتاب درسی هست اون گفته کار مشترکه ولی تو خیلی از مقالات علمی موزلی اومده هرچند که کنکور رادرفورد رو معرفی کرده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کاشف هر دو رو رادرفورد بگیر
      جمله ی کتابم دقیق حفظ کن....
      موفق باشید**
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      رادرفورد....اگرم جفتش بود که جفتشو انتخاب میکنی....

جمله مهم کتاب درسی که پوریای عزیز گفت:

"امروزه از موزلی بعنوان کشف کننده پروتن یاد میکنیم اگرچه استادش (رادرفورد) با تجزیه داده های موزلی ب وجود پروتون پی برد"

در ضمن تاپیک مشابهش بودا!!!!بقول دوستان قبل زدن تاپیک بسرچید!
      http://forum.konkur.in/thread12206.html

مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

7. Top | #7
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز چیزی که من قبلا خوندم اینه که رادرفورد با استفاده از داده های موزلی توانست دومین ذره ی زیر اتمی(پروتون)را کشف کند.به احنمال زیاد هم فکر کنم درست باشه.بازم بزار دوستان راهنمایی کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن