خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 21 از 84 نخستنخست ... 1120212231 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 301 به 315 از 1248
    1. Top | #301
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم امسال واسه کنکورم گاج رفته بودم (البته من از سال دوم گاج بودم) ...... سوالاش خوب و استاندارد بود ..... ولی .... برنامش جالب نبود و وقت زیادی تو دوران مدرسه نداشتم.... اگه وقت تلف شده نداری و فقط درس میخونی گاج عالیه....
      گزینه دو که اصن حرفشو نزن(تجربه دوستام که گزینه 2 بودن)......هم از نظر برنامش و به نوعی هم از نوع سوالاش.....
      اما در مورد قلم چی که سوالاش رو تو دوران مدرسه بررسی میکردم ...سوالای زیست جالب و فراتر از حد کتاب و مشابه کنکور !!! ..... سولای استاندارد.....و از همه مهم تر برنامه عالی.....
      من حیث المجموع !!! قلم چی بهتره + سوالای جامع سنجش
      نکته بسیااااااااااااار مهم : سوال زیاد مهم نیس مهم اینه که با برنامه درس بخونی .....
      موفق باشید.
      ویرایش توسط sam_9910 : 25 تیر 1393 در ساعت 13:22

2. Top | #302
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam_9910 نمایش پست ها
      من خودم امسال واسه کنکورم گاج رفته بودم (البته من از سال دوم گاج بودم) ...... سوالاش خوب و استاندارد بود ..... ولی .... برنامش جالب نبود و وقت زیادی تو دوران مدرسه نداشتم.... اگه وقت تلف شده نداری و فقط درس میخونی گاج عالیه....
      گزینه دو که اصن حرفشو نزن(تجربه دوستام که گزینه 2 بودن)......هم از نظر برنامش و به نوعی هم از نوع سوالاش.....
      اما در مورد قلم چی که سوالاش رو تو دوران مدرسه بررسی میکردم ...سوالای زیست جالب و فراتر از حد کتاب و مشابه کنکور !!! ..... سولای استاندارد.....و از همه مهم تر برنامه عالی.....
      من حیث المجموع !!! قلم چی بهتره + سوالای جامع سنجش
      نکته بسیااااااااااااار مهم : سوال زیاد مهم نیس مهم اینه که با برنامه درس بخونی .....
      موفق باشید.
      البته روحیه هم خیلی مهمه که تو کانون روحیه تو از دست میدی و کسانی موفق میشن و روحیه می گیرند که کتاب های کانون رو بخونند و چیزی که تو کنکور به دردت نمی خوره ...
      کانون واقعا سوالاتش در سطح کنکور نیست . بیشتر سوالات غیر استاندارند و تو ازمون معمولا از سوالات نکته ای یاد نمی گیری در صورتی که دیگر ازمون های استاندارد علارقم اینکه سوالاتش عالیه بهت کمک می کنه یه نکته هم که بیشتر یاد بگیری تو کنکورت به درد می خوره ... برنامه ریزی خوبه اما برای همه جواب نمیده . در کل پیشنهادم قلم چی نیست
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

3. Top | #303
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها .من از برنامه تابستون قلمچی دفاع نمیکنم . اما برنامش در طول سال واقعا عالیه مخصوصا به خاطر نگاه ترکیبیش . مثلا هر آزمون که از احتمال ریاضی پیش سوال میاد ، احتمال سوم و ترکیبیات دوم رو هم تو برنامه گذاشته . یا مثلا هر جا که درس اول زیست سوم که درباره ایمنی بدن هست رو قراره آزمون بگیره اون چند صفحه فصل 6 زیست 1 که درباره گلبول سفید ه رو هم گذاشته .

4. Top | #304
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      البته روحیه هم خیلی مهمه که تو کانون روحیه تو از دست میدی و کسانی موفق میشن و روحیه می گیرند که کتاب های کانون رو بخونند و چیزی که تو کنکور به دردت نمی خوره ...
      کانون واقعا سوالاتش در سطح کنکور نیست . بیشتر سوالات غیر استاندارند و تو ازمون معمولا از سوالات نکته ای یاد نمی گیری در صورتی که دیگر ازمون های استاندارد علارقم اینکه سوالاتش عالیه بهت کمک می کنه یه نکته هم که بیشتر یاد بگیری تو کنکورت به درد می خوره ... برنامه ریزی خوبه اما برای همه جواب نمیده . در کل پیشنهادم قلم چی نیست
      خب هر کس نظری داره ..... و همه نظرات قابل احترام اند.

5. Top | #305
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اين قلمچي چي ميگه اصابه منو خورد كردن امروز مثلا جلسه مشاوره گذاشتم بودن يارو يه ساعتو نيم داشت تبليغ ميكررررد ميگه ٣ تا كتابو باييييد بخرين نخرين أجازه ورود به جلسه ندارين اقا من كتابارو نميخوام يعني چييييي به مشاوره ميگم خودم دفتر برنامه ريزي داررمممم ميگه حالا اونو بيار :yahoo (21): اون ٢ تايه ديه هم كه يكيش دفتر خالي بود كه نكاتي توش بنويسين خب من دفتر داررمممم چرا بخرم هيچي ديگه من هيچكدومو نخريدم حالا اگه رام ندادن ازمون چيكار كنم كجا اعتراض كنم!؟! الكي ميخوان كتاباشونو بندازن به ادم
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست
      ویرایش توسط Yeganehp : 25 تیر 1393 در ساعت 17:48

6. Top | #306
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      اين قلمچي چي ميگه اصابه منو خورد كردن امروز مثلا جلسه مشاوره گذاشتم بودن يارو يه ساعتو نيم داشت تبليغ ميكررررد ميگه ٣ تا كتابو باييييد بخرين نخرين أجازه ورود به جلسه ندارين اقا من كتابارو نميخوام يعني چييييي به مشاوره ميگم خودم دفتر برنامه ريزي داررمممم ميگه حالا اونو بيار :yahoo (21): اون ٢ تايه ديه هم كه يكيش دفتر خالي بود كه نكاتي توش بنويسين خب من دفتر داررمممم چرا بخرم هيچي ديگه من هيچكدومو نخريدم حالا اگه ارم ندارن ازمون چيكار كنم كجا اعتراض كنم!؟! الكل ميخوان كتاباشونو بندازن به ادم
      بگو من میخوام با روش خودم پیش برم و اگه اومدم قلمچی برای برنامه راهبردی بوده و نمیخوام از ابزار استفاده کنم ...
      ضمنا الکی میگن که برای آزمون راه نمیدن ..
      اگه یه آزمون دیر کنی خود پشتیبان زنگ میزنه میگه بیا!!
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************

7. Top | #307
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جواب سوال منم بدین لطفااااا

8. Top | #308
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قیمت آزمونای تجربی قلمچی چنده بدون کتاباش
      اگه کسی بخواد مثلا از پاییز بره
      تهران

9. Top | #309
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کانون فقط جامعه آماریش خوبه
      وگرنه به مفت هم نمیارزه

10. Top | #310
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      کانون فقط جامعه آماریش خوبه
      وگرنه به مفت هم نمیارزه
      بهترین برنامه هم مال کانونه !!!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

11. Top | #311
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من گزینه 2 رفتم همین تابستون ازموناش خوبه ولی برنامش نابوده سنجشم ثبت نام کردم میگن خوبه چون امسال ازمون هاش بیشتر شده جامعه اماریشم بیشتر میگن میشه

12. Top | #312
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان مطمئنید انقدر قلمچی گرونه؟ سال قبل رفقای من که ثبت نام میکردن 150 200 دادن با مشاور. ( البته ما شهرستانیم و از طرف مدرسه ثبت نام کرده بودن ) یه آزمون هم هر کی میرفت از طرف مدرسه رایگان میگرفتن. اگه شهرستانید و مدرسه معرفی میکنه خیلی ارزون تر از این ارقام نجومی مطمئنا میفته

13. Top | #313
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قلم چی و گاج عالیه
      بعد ازمون 2

14. Top | #314
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من فارغ تحصیل هستم هزینه ای ازمون قلم چی رو ندارم به نظر خودم ازمون سنجش خوبه توش مرورم هست نظر تون چیه؟

15. Top | #315
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو شهر ما خدمات کانون داغون .چون اون فردی که نمایندگی کانون رو داره به تنها چیزی که فکر نمی کنه نظم و... اکثر پشتیبان ها هم جز آشناها و.. خودشن!چند تا پشتیبان خوبم داشتن که با این آقای مدیر به توافق نرسیدن و.. مثلا پشتیبان چارسال من به هر کدوم از دانش آموزاش شاید متهی یبار زنگ میزئ اونم چی؟این هفته آزمونو میای همین!گزینه2 هم بعضی از دوستان میرفتن میگفتن برنامه خوبی نداره و سختی و آسونی سوالا هم تو آزمونا متعادل نیست ولی درکل راضی بودن.گاج رو هم شهر ما نداره نمونه سوالاتش رو دیدم کیفیتشون اما خوبه.بازم میگم خدمات قلمچی بستگی به نمایندگی فرق می کنه ولی کلا برنامش عالیه.

*looking for..
      **in niz bogzarad

صفحه 21 از 84 نخستنخست ... 1120212231 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن