خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      از ماست که بر ماست! چیزی که تو بهش میگی بی بند و باری بازم به خودشون ربط داره!! تو میتونی نری! هرچی میکشیم از خودمونه!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

از ماست که بر ماست! چیزی که تو بهش میگی بی بند و باری بازم به خودشون ربط داره!! تو میتونی نری! هرچی میکشیم از خودمونه!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبول دارم که جو استادیوم های فوتبال نامناسبه(شده)اما در مورد والیبال و بسکتبال اخه دیگه چرا؟
      من خودم قبلا با پدرم رفتم استادیوم ازادی و بسکتبال دیدم خدا شاهده یک کلمه نا مربوط تو شعار تماشاچیا نبود و عین انسان های متمدن فقط تیم ایرانو تشویق میکردن!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      همون بهتر.
      همین مونده که زن ها بی بند و باریشونو ببرن ورزشگاه
      .
      شما اعصاب نداریا

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گویا معظم له همین که شب های ماه مبارک رمضان همش صحبت میکنند کافی نیست.

یادمه توی دولت قبلی بانوان حق داشتند برن والبیال ببینند... روحانی مچّکریم.

یه عده دیگه توان کنترل خودشون رو ندارند باعث میشه بقیه به جای والیبال "خنده حضار" تماشا کنند.

بله جناب معظم له ، ما هم بلدیم جوری صحبت کنیم حرص امثال شما در بیاد. :yahoo (3):

از ما نیست هر کی این پستو پاک کنه.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      متن پرسش و پاسخ اين مرجع تقليد به شرح زير است:

«پرسش:

نظر معظم له در مورد حکم شرعي حضور زنان در ورزشگاه‌ها به عنوان تماشاچي چيست؟

پاسخ:

جو حاکم در ورزشگاه‌ها براي حضور زنان مناسب نيست و شکي نيست که اختلاط جوانان و آزاد بودن آنها سرچشمه مشکلات زيادي از نظر اخلاقي و اجتماعي مي‌شود؛ اضافه بر اين در بعضي انواع ورزش، مردان پوشش مناسبي در برابر زنان ندارند؛ بنابراين لازم است از حضور در اين برنامه‌ها خودداري کنند بخصوص اينکه اين برنامه‌ها را از رسانه‌ها مي‌توانند ببيند و حضور آنها ضرروتي ندارد.»
      منبع=ورزش3
      من آدم معتقدی هستم ولی این دلایل قانعم نمیکند..
      یعنی چی مردان پوشش مناسبی ندارند؟؟
      اسلام برای مرد حد پوشش را معین کرده و این حد در همه ورزشها رعایت می شود..ورزشکاران با این لباس نماز هم میخوانند
      حتی تو کشورهای غیر اسلامی هم رعایت میشه دلیلی نداره *** باشند..
      در ضمن تو ورزشگاه.( والیبال).چند ردیف خانم نشته بودند پشت کامپیوتر خیلی نزدیکتر از تماشاگرها اونا چی بودند؟؟ خانم نبودند یا مسلمان نبودند؟؟ نامحرم هم نبودند؟؟
      البته فعلا مردان هم در ورزشگاه امنیت ندارند..ولی میشه درستش کرد..
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دنیا از ما 100 سال جلو افتادِ ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      همون بهتر.
      همین مونده که زن ها بی بند و باریشونو ببرن ورزشگاه
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_s9412 نمایش پست ها
      دنیا از ما 100 سال جلو افتادِ ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
      دوست عزیز جدیدا پرداختن و توجه به امور دین اندر خم یک کوچه بودن است؟شما که حرام بودن حضور بانوان در ورزشگاه ها اونم با وجود عذر می خوام بعضی جوانان بی جنبه و مسائل دیگه ای که ارزش مطرح کردنو نداره عقب افتادن از دنیا میدونید( امیدوارم توهین تلقی نشه بدون غرض می پرسم )دوست دارید ناموس خودتونم بره تو همین ورزشگاه ها .چرا سعی نمی کنیم بجای تقلید از غرب در این مسائل از توجه اون ها به علم تقلید کنیم.؟؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      من قبول دارم که جو استادیوم های فوتبال نامناسبه(شده)اما در مورد والیبال و بسکتبال اخه دیگه چرا؟
      من خودم قبلا با پدرم رفتم استادیوم ازادی و بسکتبال دیدم خدا شاهده یک کلمه نا مربوط تو شعار تماشاچیا نبود و عین انسان های متمدن فقط تیم ایرانو تشویق میکردن!
      متاسفم که اینو میگم ولی سطح فرهنگی بعضیا همینه که اگه بانوان برن دیگه والیبال و بسکتبال نگاه نمیکنن!
      (شکي نيست که اختلاط جوانان و آزاد بودن آنها سرچشمه مشکلات زيادي از نظر اخلاقي و اجتماعي مي‌شود)
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پرداختن به مسائل دینی اندر خم یک کوچه بودن نیست ، بلکه افراطی گری و مردم رو بیمار جنسی مازوخیسمی دونستن و قائل بودن به اینکه زن با دیدن زانوی مرد تحریک میشه ، این اندر خم یک کوچه بودنه . میشه دهه شصت ! اصن نصف مشکلات فرهنگی همش ازین افراطی گری ها و دهه شصت بازی ها نشات میگیره . ( جدیدا هم که دوستان نیمکت هارو دارن زنونه مردونه میکنن )

ضمنا واسه ی والیبال و بسکتبال این اتفاق قبلا افتاده و خانم ها قبلا رفتن و هیچ اتفاقی نیفتاده و عملی هم از سمت جوانان با تمایلات حیوانی ****** ! صورت نگرفته ( دلیلشم مشخصه . به راحتی میشه سالن های والیبال یا بسکتبال رو کنترل کرد ) ولی منم موافقم که واسه ی فوتبال شر میشه .

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jean.Reno نمایش پست ها
      پرداختن به مسائل دینی اندر خم یک کوچه بودن نیست ، بلکه افراطی گری و مردم رو بیمار جنسی مازوخیسمی دونستن و قائل بودن به اینکه زن با دیدن زانوی مرد تحریک میشه ، این اندر خم یک کوچه بودنه . میشه دهه شصت ! اصن نصف مشکلات فرهنگی همش ازین افراطی گری ها و دهه شصت بازی ها نشات میگیره . ( جدیدا هم که دوستان نیمکت هارو دارن زنونه مردونه میکنن )

ضمنا واسه ی والیبال و بسکتبال این اتفاق قبلا افتاده و خانم ها قبلا رفتن و هیچ اتفاقی نیفتاده و عملی هم از سمت جوانان با تمایلات حیوانی ****** ! صورت نگرفته ( دلیلشم مشخصه . به راحتی میشه سالن های والیبال یا بسکتبال رو کنترل کرد ) ولی منم موافقم که واسه ی فوتبال شر میشه .
      شما مثل این که تو جامعه زندگی نمی کنی یا خیلی ساده ای. مگه مشکل فقط اینه که طرف بره با ناموس مردم برقصه و.... بزار خودمونی بگم بگو چقدر امکان داره که در هنگام بازی یا حتی هنگام ورود و خروج شماره! رد و بدل نشه .حداقل اشکالی که پیش میاد اینه که یه عده ناموس مردمو دید میزنن و گناهش میوفته گردن بانیش بخصوص این که اکثرا دخترای محجبه! این جاها حضور پیدا می کنن و شروع میکنن به تشویق با صدای بلند (اینا چیزایی که به چشم خودم دیدم تو مراسم عزاداری اباعبدالله و همین چند روز پیش شب شهادت مرتضی علی(خدا شاهده سر قبر اموات شماره می دادن پسرای نجیب و میگرفتن دخترای نجیب تر!)) و کسی هم اینا رو جار نمیزنه .جدیدا هم که تو بسکتبال فحش میدن به داور(یه سرچ بکن)و در پایان بگم مراجع تقلید(حفظهم الله)بهتر میدونن و کتاب خدا یا منو و تو.متاسفم نمی خواستم این حرفا رو بزنم ولی مجبورم کردی امیدوارم ناراحت نشی.

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از حرفای شما اینو برداشت کردم که مثلا چون امکان داره که شماره رد و بدل بشه یا پسرا دخترا رو دید بزنن، زنا نرن ورزشگاه . خب این امکان توی پیاده رو ، خیابون ، سینما ، دانشگاه ، ادارات و کنسرت و ... هم هست . اگه بخوایم به حرف شما عمل کنیم که باید زوج و فردش کنیم اصلا ! روزای زوج آقایون پاشونو از خونه بزارن بیرون ، روزای فرد خانوما پاشونو از خونه بزارن بیرون . الان ممکنه از من بپرسی که آقا جون تو تضمینی میدی که فردا خانما رفتن ورزشگاه کسی مزاحمشون نشه ؟ نه ! ولی یه سوال . حالا تو میتونی این تضمینو به من بدی که تو پارک ، سینما ، محل کار، دانشگاه و ... کسی مزاحم خانما نشه ؟ بازم نه ! پس با این اوصاف و با توجه به حرف های خودت ، تو نباید اجازه بدی که مادر یا خواهرت از خونه بیان بیرون و باید تا آخر عمر تو خونه بمونن .

اصلا خودت داری میگی توی عزاداری ها هم ممکنه به هم شماره بدن و بهم نگاه کنن ، خب اگه اینطور باشه باس اجازه ندیم زنا هم برن عزاداری . آخه این شد منطق برادر من ؟

تشویق دسته جمعی زن ها باعث تحریک مرد ها میشه ؟ کلا اگه صدای جماعت زن تحریک کنندس پس چرا تو راهپیمایی ها زن ها با صدای بلند شعار میدن ؟ چه ضمانتی هست که مردایی که اومدن راهپیمایی و صدای جماعت خانم هارو میشنون تحریک نشن ؟ چطور صدای خانم ها توی ورزشگاه عامل ایجاد حس حیوانی در مرد میشه ولی تو راهپیمایی حماسه می آفرینه ؟

تو پستتون هم اوردین که توی سالن بسکتبال فحش دادن . خب اون کسی که فحش داده باید جریمه و محروم بشه یا خانم ها ؟

یک کلام ! دین و ایمونی که بخواد با شنیدن صدای دسته جمعی زنا از بین بره ، بزار همون از بین بره ! بعدش چرا وقتی اسم زن و مرد کنار هم میاد ، تنها چیزی که به ذهنتون خطور میکنه تجاوز و تحریک و شهوت و اینچیزاست !؟؟
      ویرایش توسط Jean.Reno : 03 مرداد 1393 در ساعت 09:06

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ·داداش بحث حضور زنا تو عزاداری رو کردی کسی نگفت قدغنه و این جور چیز ها چون هر که یه ذره هم اهل بیتو دوست داشته باشه این کارو نمیکنه و فقط خواستم بگم که حتی تو این شرایط هم این اتفاقا می افته چه رسد به اون جا ها. اون یه عده انگشت شمار هم که تو این ایام این کار هارو می کنن حتما چوبشو خواهند خورد. عزاداری جزئی از مودت اهل بیت است ومودت اهل بیت طبق آیه قران واجب است ،نمیشه کار واجبو بخاطر گند کاری یه عده کنار گذاشت؛
      اما
      طبق چه حکمی میشه یه کاری که حتی مستحب هم نیست رو با وجود این که میدونیم حرام در پی داره رو انجام بدیم در ضمن شنیدن صدای زن وقتی که همراه با عشوه باشه حرامه که من احتمال این حرکتو تو سالن ها بیشتر میبینم تا تو راهپیمایی ها (عمرا زنی که از دینش حساب ببره تو این جا ها حضور پیدا کنه چون اکثر مراجع همینو گفتن)
      ((حالا تو میتونی این تضمینو به من بدی که تو پارک ، سینما ، محل کار، دانشگاه و ... کسی مزاحم خانما نشه ؟))در پاسخ به این سوالتون بگم که خودت جواب خودترو دادی شما میدونی که اکثر مزاحمت ها هنگامی رخ میده که خانوم محترمه کاملا نامحجبه باشه!!اما قطعا کسی که به پوشش اهمیت میده نمیره ورزشگاه تشویق کنه چون میدونه هم مفسده تو کاره هم امکان داره هر لحظه هزاران فحش رکیک بشنوه(که احتمالا خانوم های فوق محجبه ! هم همراهی میکنن)وهم حالیش میشه که بابا مرجع تقلید بهتره من و تو می فهمه چون اعلمه.اگه قانع نشدی باید بگم که هروقت شما به من قول دادی که تو این ورزشگاه ها بواسطه این کار گناه صورت نگیره منم به تو قول میدم که دیگه در سطح جهان هیچ مزاحمتی صورت نگیره چون اون موقعی که تو این قول رو می تونی به من بدی که مهدی (عج) حکومتش رو بر پا کرده باشه.
      در ضمن بعد فحش و فحش کاری که احتمالا با همراهی بعضی بانوان دیندار!صورت گرفته رو باید بیای وببینی چون روشون به هم وا شده چه کارا نکنن دخترا و پسرای نجیب!!!!
      در ضمن تفکرات شخصیتون رو به جمع نسبت ندین جناب جین رنو

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بسته

هرکس خواست بازش کنه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن