خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 159
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      نيمه متمركز هم بود شانس قبولي صفر بود
      بين الملل ميگن رتبه بالا ميگيره منطورشون نهايتا تا ٦-٧هزاره نه بالاتر (اونم زمان نيمه متمركزيش)
      يكي از بچه هاي فروم حتي با ٦٠٠٠ و توان مالي خوب قبول نشده بود

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      بعضیا تو اینجا شرایط پذیرش و هزینه تحصیل در واحد های بین الملل (پزشکی و ...) نوشتن قبلا که نیمه متمرکز بوده میشد بری با این رتبه

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا اطلاعات غلط ندین.تو متمرکز وقتی قبول بشی دانشگاه به هیچ عنوان نمیتونه شمارو ثبت نام نکنه.رئیس دانشگاه اردبیل واسه خودش حرف زده.

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      اگه انتخاب کنی و اسمت بیاد و نری یا بخوای بری اما شرایط مالیشو نداشته باشی یه سالتو از دست دادی...
      قبلا اینطوری بود که انتخاب رشته برا متمرکزا بود...نیمه متمرکزا انتخاب رشتشون جدا بود...و اینکه تو نیمه متمرکزا تو 2تا رشته قبولیو اعلام میکردن...
      یعنی شما رتبت اومده 6000...شهریور ماه معلوم میشه از علوم آزمایشگاهی تبریز قبولی...چن ماه بعد که نتایج نیمه متمرکزا میومد مشخص میشد مثلا از پزشکی بین الملل تبریز و دندان پزشکی بین الملل تبریزم قبولی...حالا میتونی هر کدوم ازنارو انتخاب کنی...
      میتونی بگی من میرم علوم آزمایشگاهی چون معلوم نیست از بین الملل قبول شم یا نه...علوم آزمایشگاهیو انتخاب کنی تحصیلم بکنی بعد که نتیجه بین الملل اومد بگی خوب حالا که از بین الملل قبولم میرم پزشکی و از علوم آزمایشگاهی انصراف میدادی میرفتی پزشکی...
      اما الان فقط یه نتیجه میاد اونم شهریور ماه...اگه بین الملل زده باشی, رتبتم خوب باشه اما دانشگاه تورو از نظر مالی تایید نکنه باید بشینی برا دو سال بعد بخونی...
      مطمئنی الان اینجوری شده طریقه ی قبولی ؟
      بعد کلا همه ی بین الملل ها پزیرششون اینجوری شده ؟ دانشگاه بین الملل کیش که میگفتن محل تشکیل کلاساش اونجا هست تغییر کرده اونم ؟
      اون ازاد معلومی که ترمی حدودا 2-3 میلیون هست و از طریق سایت azmoon.org انتخاب زشته داشت طریقه ی انتخاب رشتش الان چجوری هست ؟ تکمیل ظریفت داره ؟ پارسال با رتبه 4000 انتخاب رشته کردم برای ازاد قبول نشدم نمیدونستم تکمیل ظرفیتش چجوری هست و از طریق چه سایتی هست

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دادا میشه لینک خبرو تو کانون بهم بدی...چون من زیرو رو کردم کانونو یه چنین چیزی ندیدم...اونجا سریعتر جواب میدن, جواباشونم کارشناسانس...
      اگه این کارو بکنی خیلی ممنون میشم دادا چون الان به شدت اعصابم خراب شده...سرم داره میترکه...
      دوست عزیز تو سایت سنجشم به طور خلاصه گفته این خبرو...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اگه انتخاب کنی و اسمت بیاد و نری یا بخوای بری اما شرایط مالیشو نداشته باشی یه سالتو از دست دادی...
      قبلا اینطوری بود که انتخاب رشته برا متمرکزا بود...نیمه متمرکزا انتخاب رشتشون جدا بود...و اینکه تو نیمه متمرکزا تو 2تا رشته قبولیو اعلام میکردن...
      یعنی شما رتبت اومده 6000...شهریور ماه معلوم میشه از علوم آزمایشگاهی تبریز قبولی...چن ماه بعد که نتایج نیمه متمرکزا میومد مشخص میشد مثلا از پزشکی بین الملل تبریز و دندان پزشکی بین الملل تبریزم قبولی...حالا میتونی هر کدوم ازنارو انتخاب کنی...
      میتونی بگی من میرم علوم آزمایشگاهی چون معلوم نیست از بین الملل قبول شم یا نه...علوم آزمایشگاهیو انتخاب کنی تحصیلم بکنی بعد که نتیجه بین الملل اومد بگی خوب حالا که از بین الملل قبولم میرم پزشکی و از علوم آزمایشگاهی انصراف میدادی میرفتی پزشکی...
      اما الان فقط یه نتیجه میاد اونم شهریور ماه...اگه بین الملل زده باشی, رتبتم خوب باشه اما دانشگاه تورو از نظر مالی تایید نکنه باید بشینی برا دو سال بعد بخونی...
      واسه آزاد که ازین خبرا نیست درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1994 نمایش پست ها
      اقا اطلاعات غلط ندین.تو متمرکز وقتی قبول بشی دانشگاه به هیچ عنوان نمیتونه شمارو ثبت نام نکنه.رئیس دانشگاه اردبیل واسه خودش حرف زده.
      عزیزم کسی که باباش مثلا کارمند ساده شهرداریه اگ پسرش رتبه 5000بیاره و بین الملل قبول شه فک میکنی ثبت نامش میکنن..؟ اون موقع تفاوت بین الملل با سراسری روزانه چی میشه عزیزم..؟ تفاوت الان با قبل اینه که دیگه تو مرحله اعلام 3برابر ظرفیت که تو روش نیمه متمرکز بودو هزار جور بخور بخور توش بود, امکان بخور بخورو به شکل ناشیانه ای حذف کردن...همینو بس...

نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      مطمئنی الان اینجوری شده طریقه ی قبولی ؟
      بعد کلا همه ی بین الملل ها پزیرششون اینجوری شده ؟ دانشگاه بین الملل کیش که میگفتن محل تشکیل کلاساش اونجا هست تغییر کرده اونم ؟
      اون ازاد معلومی که ترمی حدودا 2-3 میلیون هست و از طریق سایت azmoon.org انتخاب زشته داشت طریقه ی انتخاب رشتش الان چجوری هست ؟ تکمیل ظریفت داره ؟ پارسال با رتبه 4000 انتخاب رشته کردم برای ازاد قبول نشدم نمیدونستم تکمیل ظرفیتش چجوری هست و از طریق چه سایتی هست
      بله عزیزم 100درصد مطمئنم...
      آره همگی اینطوری شده...بین الملل کیشو نمیدونم اما اطلاعی مبنی بر تغییر محل تشکیل کلاسهاش نداده...الانم انتخاب رشته آزاد از طریق سایتش انجام میشه...تکمیل ظرفیت معمولا 1بار داره آزاد که زمانشو تو سایتش اعلام میکنه...پارسال 4600 آزاد قبول شده...

نقل قول نوشته اصلی توسط parastuu نمایش پست ها
      دوست عزیز تو سایت سنجشم به طور خلاصه گفته این خبرو...

واسه آزاد که ازین خبرا نیست درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      واسه آزاد نه ازین خبرا نیست...کلا آزاد با سراسری فرق میکنه همه چیش...

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این دانشگاه های پرديسهاي خودگردان همون دانشگاهای علوم پزشکی روزانه هستن در واقع یا یه سری دانشگاه جدا هستن ؟
      مثلا کسی که پزشکی پرديسهاي خودگردان شیراز قبول میشه وارد دانشگاه علوم پزشکی همونی که سراسری ها هم میرن میشه فقط باید پول بده یا دانشگاه جدا هست ؟

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      این دانشگاه های پرديسهاي خودگردان همون دانشگاهای علوم پزشکی روزانه هستن در واقع یا یه سری دانشگاه جدا هستن ؟
      مثلا کسی که پزشکی پرديسهاي خودگردان شیراز قبول میشه وارد دانشگاه علوم پزشکی همونی که سراسری ها هم میرن میشه فقط باید پول بده یا دانشگاه جدا هست ؟
      فعلا دانشگاه و کلاس ها همونه و فقط پول تفاوته بینشون
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب از نظر جو دانشگاه ضایع نیس ؟ همه مسخره کنن بگن این هیچی حالیش نبوده با پول اومده نشسته سر کلاسا ...

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب از نظر جو دانشگاه ضایع نیس ؟ همه مسخره کنن بگن این هیچی حالیش نبوده با پول اومده نشسته سر کلاسا ...
      ولش کن بابا، درستو بخون، مدرکتو بگیر، به حرف بقیه دانشجوها چی کار داری، اگر رو نکنی کسی هم نمیفهمه با پول اومدی!
      Math & Physics are fun

11. Top | #56
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

اگه واقعا بخوای درس بخونی نباید به حرف هیچکی گوش بدی... اعتماد به نفستو باید ببری بالا و خیلی تلاش کنی تا اگه هم سطح اونا نیستی تقریبا هم سطح بشی.
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

12. Top | #57
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همه پست ها رو خوندم خیلی ها ظاهرا تو جریان شرایط نیستن البته حق هم دارین چون اطلاعات درستی در اختیار مردم قرار نمیدن ..

رتبه من سال اول شد 3100 ، سال بعدش هم شد 1893 منطقه یک از شهر تبریز .. خب هیچ دانشگاه دولتی قبول نشدم .. میتونستم ازاد بزنم ولی نخواستم چون مشکل مالی نداشتم و زدم دندان بین الملل ..

رفتم اونجا واسه مصاحبه یکی رو دیدم پرسیدم رتبه ت چنده گفت 10 هزار گفتم قبول میشی به نظرت ؟ گفت اگه خدا بخواد ! جالب ـش اینه که من همون ادم رو تو دی ماه دیدم اومده واسه ثبت نام داروسازی !! منطقه یک هم بود .. منطقه دو شانسش از منطقه یک کمتر ـه .. بیشترین شانس رو منطقه سه داره .. تو منطقه سه هم انچنان وضع خوشی رو پیدا نمیکنید که بیاد و همچین پولی رو بده .. منطقه دو هم هست کم و بیش ولی یک زیاد تره ..

در مورد هزینش بگم که ترمی 10 میلیون تومه یعنی در سال 20 میلیون ولی امسال هزینه ش شده 25 میلیون در سال ! یعنی ترمی 12.5 .. هر سال هم 10 درصد میاد روش یعنی سال دوم میشه 27.5

امسال هم شرایطش اینجوری ـه که خیلی ها میزنن بین الملل ها ! خب توان پرداخت نداره طبیعتا .. میره دانشگاه و ازش فیس حقوقی میخوان و یه چک تضمینی ..

اگه نتونه پولش رو بده اسمش رو حذف میکنن و بقیه اسامی میرن واسه تکمیل ظرفیت .. زمان تکمیل ظرفیت هم اواخر مهر و اوایل ابان ـه ..

هر سوالی باشه در خدمتم ..

13. Top | #58
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      همه پست ها رو خوندم خیلی ها ظاهرا تو جریان شرایط نیستن البته حق هم دارین چون اطلاعات درستی در اختیار مردم قرار نمیدن .. رتبه من سال اول شد 3100 ، سال بعدش هم شد 1893 منطقه یک از شهر تبریز .. خب هیچ دانشگاه دولتی قبول نشدم .. میتونستم ازاد بزنم ولی نخواستم چون مشکل مالی نداشتم و زدم دندان بین الملل .. رفتم اونجا واسه مصاحبه یکی رو دیدم پرسیدم رتبه ت چنده گفت 10 هزار گفتم قبول میشی به نظرت ؟ گفت اگه خدا بخواد ! جالب ـش اینه که من همون ادم رو تو دی ماه دیدم اومده واسه ثبت نام داروسازی !! منطقه یک هم بود .. منطقه دو شانسش از منطقه یک کمتر ـه .. بیشترین شانس رو منطقه سه داره .. تو منطقه سه هم انچنان وضع خوشی رو پیدا نمیکنید که بیاد و همچین پولی رو بده .. منطقه دو هم هست کم و بیش ولی یک زیاد تره .. در مورد هزینش بگم که ترمی 10 میلیون تومه یعنی در سال 20 میلیون ولی امسال هزینه ش شده 25 میلیون در سال ! یعنی ترمی 12.5 .. هر سال هم 10 درصد میاد روش یعنی سال دوم میشه 27.5 امسال هم شرایطش اینجوری ـه که خیلی ها میزنن بین الملل ها ! خب توان پرداخت نداره طبیعتا .. میره دانشگاه و ازش فیس حقوقی میخوان و یه چک تضمینی .. اگه نتونه پولش رو بده اسمش رو حذف میکنن و بقیه اسامی میرن واسه تکمیل ظرفیت .. زمان تکمیل ظرفیت هم اواخر مهر و اوایل ابان ـه .. هر سوالی باشه در خدمتم ..
      خوب شما اطلاع دارین واسه منطقه دو تا چه حدود رتبه ای بین الملل پذیرش میگیره امسال؟
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

14. Top | #59
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها
      خوب شما اطلاع دارین واسه منطقه دو تا چه حدود رتبه ای بین الملل پذیرش میگیره امسال؟
      منطقه دو سال قبل با 10 هزار هم برداشت .. امسال هم ظرفیت ها کم شده هزینه ها زیاد شده .. حالا نمیشه گفت دقیقا ولی شاید ربته های پذیرش بره بالا ..

تبریز که منطقه یک تا 5 هزار گرفت .. بقیه جاها منطقه 1 تا 10 هزار هم گرفتن ولی تو کل مناطق بیشتر از 12500 برنداشتن ...

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منطقه دو سال قبل با 10 هزار هم برداشت .. امسال هم ظرفیت ها کم شده هزینه ها زیاد شده .. حالا نمیشه گفت دقیقا ولی شاید ربته های پذیرش بره بالا ..

تبریز که منطقه یک تا 5 هزار گرفت .. بقیه جاها منطقه 1 تا 10 هزار هم گرفتن ولی تو کل مناطق بیشتر از 12500 برنداشتن ...
      اول اینکه ممنون از اطلاع رسانیت...ولی سال قبل همین اردبیل با 13500, رشته داروسازی, آقای ...افسرو قبول کردن, ازون پایینترشم بود...

همه پست ها رو خوندم خیلی ها ظاهرا تو جریان شرایط نیستن البته حق هم دارین چون اطلاعات درستی در اختیار مردم قرار نمیدن ..

رتبه من سال اول شد 3100 ، سال بعدش هم شد 1893 منطقه یک از شهر تبریز .. خب هیچ دانشگاه دولتی قبول نشدم .. میتونستم ازاد بزنم ولی نخواستم چون مشکل مالی نداشتم و زدم دندان بین الملل ..

رفتم اونجا واسه مصاحبه یکی رو دیدم پرسیدم رتبه ت چنده گفت 10 هزار گفتم قبول میشی به نظرت ؟ گفت اگه خدا بخواد ! جالب ـش اینه که من همون ادم رو تو دی ماه دیدم اومده واسه ثبت نام داروسازی !! منطقه یک هم بود .. منطقه دو شانسش از منطقه یک کمتر ـه .. بیشترین شانس رو منطقه سه داره .. تو منطقه سه هم انچنان وضع خوشی رو پیدا نمیکنید که بیاد و همچین پولی رو بده .. منطقه دو هم هست کم و بیش ولی یک زیاد تره ..

در مورد هزینش بگم که ترمی 10 میلیون تومه یعنی در سال 20 میلیون ولی امسال هزینه ش شده 25 میلیون در سال ! یعنی ترمی 12.5 .. هر سال هم 10 درصد میاد روش یعنی سال دوم میشه 27.5

امسال هم شرایطش اینجوری ـه که خیلی ها میزنن بین الملل ها ! خب توان پرداخت نداره طبیعتا .. میره دانشگاه و ازش فیس حقوقی میخوان و یه چک تضمینی ..

اگه نتونه پولش رو بده اسمش رو حذف میکنن و بقیه اسامی میرن واسه تکمیل ظرفیت .. زمان تکمیل ظرفیت هم اواخر مهر و اوایل ابان ـه ..

هر سوالی باشه در خدمتم ..
      الان یکم شرایطش فرق کرده عزیزم...این کارو کردن که دیگه رشوه و پارتی بازیو حذف کنن, به خاطر همین اینایی که شما گفتی به جز شهریه و فیش حقوقی و چک تضمینی بقیش به احتمال زیاد دچار تغییر شه...
      اما خیلی خوشحالم که یه نفر با اطلاعات اومده اینجا نظر میذاره چون بقیه فراد فک میکردن اگه تو کنکور بین الملل رو انتخاب کننو اسمشون دربیاد بدون توجه به وضعیت مالیشون دانشگاه قبولشون میکنه...اما ذهی خیال باطل...

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)