خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگر غیبت داشتن نظام وظیفه (مهم) و...

سلام
      من اگر امسال که تا دی ماه مهلت دفتر چه ارسال کردن من هست ارسال نکنم و در کنکور سال دیگه 94 شرکت کنم . و جواب کنکور که مرداد اومد اگه دانشگاه خوب قبول شدم . اون موقع دفترچه ارسال کنم . میشه از نظام وظیفه معافیت تحصیلی گرفت ؟
      ممنون میشم پاسخ بدید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما چند سالتونه؟ کی فارغ التحصیل شدین؟ انصرافی هستین یا فارغ التحصیل؟ چقدر از زمان آخرین مدرکتون می گذره؟
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      19 سالمه . داشگاه نرفتم . 30.3.91 فارق التحصیل شدم . آخرین مدرکم 30.9.92 گرفتم
      اما این کار میشه کرد ؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood02 نمایش پست ها
      19 سالمه . داشگاه نرفتم . 30.3.91 فارق التحصیل شدم . آخرین مدرکم 30.9.92 گرفتم
      اما این کار میشه کرد ؟
      پس شما فارغ التحصیل خرداد امسال هستی دیگه..مدرک پیش دانشگاهیتون برای کی هستش؟ ..شما 1 سال بعد از فارغ شدن باید برگه رو ارسال کنین وگرنه غیبت می خورین..به گفته ی سرهنگ واعضی نژاد در صورتی که شما حداکثر 1 سال بعد از فارغ شدن برگه اعزام رو بفرستین و غیبت هم نداشته باشین مجاز هستین که تو کنکور سال بعد ( برای شما 94 در صورتی که مدرک پیش دانشگاهیتون برای 92 باشه )‌شرکت کنین..متن گفته های سرهنگ
      سرهنگ حجت الله واعظی نژاد اظهار داشت: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای ادامه تحصیل دانش آموزان در مقاطع بالاتر و رفع دغدغه آنها د این باره به دانش آموزان مشمول فارغ التحصیل خرداد اجازه داده می شود در صورت نداشتن غیبت دو بار در آزمون سراسری دانشگاهها شرکت کنند.
      وی ادامه داد: به عنوان مثال دانش آموز مشمولی که خرداد 91 فارغ التحصیل شده است در صورتی که پس از یک سال از گذشت فراغت از تحصیل خود را معرفی و فاقد غیبت باشد می تواند تیرماه 92 در آزمون دانشگاهها شرکت کند. این فرد در صورتی که فاقد غیبت باشد می توانند از مهرماه 92 در دانشگاه پذیرش شده و ادامه تحصیل دهد.
      واعظی نژاد تاکید کرد: اگر برای این مشمولان برگه اعزام صادر کرده باشیم این موضوع را رفع می کنیم تا آنها بتوانند در دانشگاهها ادامه تحصیل دهند.

یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن