خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17

موضوع: کنکور هنر 94

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور هنر 94

سلام به همه .
      من مشاور تخصصی کنکور هنرم .
      برای مشاور ، منابع ، برنامه ، آزمون ، انتخاب رشته و همه و همه ی کنکور هنر ، بنده در خدمتم .
      راه نمای تخصصی کنکور هنر www.artkonkor.ir

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا به من هم کمک کنید من سال دوم و سوم دبیرستان رو در رشته ی ریاضی بودم ولی پیش دانشگاهی رو تغییر رشته دادم و رفتم هنرستان کنکور هنر ۹۳ رو دادم ولی آمادگی نداشتم و میخوام بخونم برای کنکور هنر ۹۴ اما نمیدونم از کجا شروع کنم با چه درسی و...!!
      خیلی گیجم! حتی دقیق نمیدونم برای دانشگاه چی میخام بخونم بین رشته هنرهای تجسمی و گرافیک مرددم!
      میترسم برم و پشیمون بشم ! بعضی از منابع رو تهیه کردم بقیه رو هم در اصرع وقت تهیه میکنم لطفا راهنماییم کنین! چجوری شروع کنم!
      مرسی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا منابع درسی و کمک درسی و غیر درسی رو برای من هم ارسال کنید
      مرسی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.
      من رشته دبیرستانم ریاضی بوده و در دانشگاه هم مهندسی قبول شدم.
      اما علاقه زیادی به کنکور هنر دارم و میخوام کنکور امسال(برای ورودی سال 94) هنر رو شرکت کنم.
      اما اصصصصصصصصصلا تو باغ هنر نیستم و آشنایی هم دوروبرم ندارم که تو این رشته ها تحصیل کرده باشه.
      یه سری تحقیق کردم برای منابع و ... و خییییییلی گیج شدم!!
      منابع خیلی زیاده و وقت من خیلی خیلی کمه!
      با توجه به اینکه سه گرایش عکاسی، نقاشی، تئاتر رو خیییییییلی دوس دارم میخوایتم راهنماییم کنید....
      چه درسایی رو بخونم... چه درسایی رو نخونم.... اصلا به نظر شما احتمال موفقیت دارم؟؟!! الان اواخر دی هست و آزمون احتمالا اوایل تیر یا اواخر خرداده!
      در مورد رشته گرافیک هم اطلاعات دقیقی ندارم اما فک میکنم این گرایش هم برای من مناسب هست.
      ممنون میشم سریع راهنماییم کنید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آراسته جان.
      ممنون از پیامت. پیام خصوصی من بهت رسید؟ من چون تازه عضو شدم نمیتونم پیام خصوصی بزارم فک کنم بهت نرسید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای موسیقی تا چه رتبه ای امسال به مصاحبه دعوت شدن؟ادبیات نمایشی چطور؟(منطقه2)
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر تازه شروع کردید موسیقی روبزارید کنار ترسیم فنی هم کنار فقط دروس حفظی رو بخونید نمایش خواص مواد خیلی مهم هستند همچنین خلاقیت تصویری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soghrat نمایش پست ها
      اگر تازه شروع کردید موسیقی روبزارید کنار ترسیم فنی هم کنار فقط دروس حفظی رو بخونید نمایش خواص مواد خیلی مهم هستند همچنین خلاقیت تصویری
      کنکور هنر 93 شرکت کردم 826 (م2)زیرگروه موسیقی شدم فقط میخوام ببینم اگه انتخاب رشته میکردم اصلا دعوت میشدم به مصاحبه؟تو یه جا دیگه بهم گفتن دانشکده شریعتی شانس داشتی ولی تهران نه
      زندگی درک همین
      اکنون
      است!

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahil.nk نمایش پست ها
      کنکور هنر 93 شرکت کردم 826 (م2)زیرگروه موسیقی شدم فقط میخوام ببینم اگه انتخاب رشته میکردم اصلا دعوت میشدم به مصاحبه؟تو یه جا دیگه بهم گفتن دانشکده شریعتی شانس داشتی ولی تهران نه
      بله دعوت میشدید ولی مصاحبه بیشتر حالت تشریفاتی داره واکثرش به رتبه بستگی داره بارتبه سیصد بازیگری مصاحبه بااجرای خوب رد شدندخواهرم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچکی نبود منو راهنمایی کنه؟؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پایین تری هاروبخونید ج دادم دوستم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون سقراط جان
      متوجه جوابت نشده بودم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الهه خاتون نمایش پست ها
      ممنون سقراط جان
      متوجه جوابت نشده بودم
      یک داوطلب کنکور هنر چه چیزهایی را برای موفقیت در کنکور باید بداند؟

نوشته ی محمد جدیدی

کنکورهنر،یک کنکور تخصصی و بسیار بسیار جذاب و دلنشین است.کسانی که کنکور هنر می دهند عاشق و دلباخته ی این رشته هستند به همین خاطر با دست پر و اطلاعات خوب وارد این کنکور می شوند.آن ها اطلاعات همه جانبه ی خوبی در مورد هنر دارند و بنا به نظر مشاور خود حتما بهترین منابع راخوانده اند.در این سال ها که در کنکور هنر مشاوره داده ام بارها و بارها ، از نحوه ی درس خواندن شاگردانم در منابع هنر لذت بردم.هر منبعی را که معرفی می کردم، آن ها با بهترین کیفیت کارهایی را که خواسته بودم اجرا می کردند.
      اما مهترین نکته ایی که همیشه می گویم این است که ۸۰ درصد مزه ی تحصیل در رشته ی هنر حضور در دانشکده ی هنر دانشگاه تهران است و تجربه ی دلنشین حضور در کلاس های رشته هایی همچون سینما و تئاتر و کارگردانی تئاتر وادبیات نمایشی و انیمیشن و یا حضور درمعماری و شهر سازی و یا نشستن در محوطه ی دانشکده ی موسیقی و نواختن سازهای ایرانی و جهانی است.
      موفقیت و حضور در دانشگاه تهران آنچنان خوشایند است که شک ندارم طعم دلنشین این دانشگاه برای هنردوستی می تواند جزء افتخاراتش باشد.لذا مشاوره و برنامه ریزی در این رشته برای دست یابی به صندلی دانشگاه تهران امری واجب و ضروری است.دغدغه ی بعدی در انتخاب منابع است.خیلی ها می خواهند بدانند چه منابعی واقعا مناسب است؟ بنده برای شاگردانم منابع متنوع و کارآمدی را معرفی می کنم که بتوانند با این کتاب ها سطح سواد و بینش خود را افزایش دهند.انتخاب منابع و سطح آن ها به سطح داوطلب کنکور بستگی دارد به همین خاطر بنده در جلسات اول همواره شاگرد خود را می سنجم و سپس منابع را بنا به قدرت وی در اختیارش قرار می دهم لذا شما نیز حتما مشاوره کنید.مثلا من به شاگردانم خواندن مجلات سینمایی و تماشای برنامه ی هفت و سینما ۴ و… را پیشنهاد می کنم.شاگردانم تقریبا هر هفته یک نقد فیلم می نویسندو سعی می کنند ماهی یک یا دو تئاتر ببینندو امکان ندارد آن ها فیلم های روز را از دست بدهند زیرا من از آن ها می خواهم.حتی من به شاگردانم توصیه کرده ام به مراکز خرید مثل پاساژها بروند و در مورد طراحی صحنه و ویترین نقدهای خود را بنویسند.درس خواندن در کنکور هنر، فقط پشت میز نشستن نیست.بنده بالغ بر۲۰۰ نوع منبع بسیار بسیار جذاب را برای شاگردانم فراهم آورده ام.به جذابیت کارهایی که در بالا ذکر کرده ام.
      دروس عمومی کنکور را فراموش نکنید زیرا این دروس می توانند نقش مهمی در نحوه ی موفقیت شما داشته باشند.به ویژه زبان انگلیسی از ارکان لازم برای هر هنر دوستی می باشد. هنرمندی که گوش هایش بهترین موسیقی و داستان و چشمانش فیلم ها را حریصانه می طلبد باید به زبان انگلیسی مسلط شود.

موفقیت در کنکور هنر راه و رسم خاص خودش را دارد.
      یا در کنکور هنر درس نخوانید یا حتما در دانشگاه تهران بخوانید.این یک واقعیت مسلم است.
      روش مطالعه و این که چه نوع برنامه هایی در کنکور وجود دارد؟

در بین موسسات برنامه های گوناگونی وجود دارد،برنامه هایی که موسسات ارایه می دهند مبتی بر آزمون های آزمایشی و کلاس های کنکوری می باشد

انواع برنامه ها:

الف) برنامه ی روز محور:

برنامه ای است که در آن از شما می خواهند در ساعت مشخصی مثل ۶ صبح از خواب برخیزید و در زمان های مشخص صبحانه،ناهار،شام بخورید،ساعت مطالعه در یک روز و دروسی که در آن روز باید مطالعه شود را مشخص می کند

بر اساس متدهای نوین آموزشی این نوع برنامه از بدترین حالات برنامه ریزی می باشد که دلایل آن را در زیر آورده ایم

۱٫از آنجا که امکان دارد شما هر روز آمادگی کامل برای رسیدن به ساعت مطالعه ی مشخص شده را ندارید این برنامه تقریبا غیر قابل اجرا است.مثلا در این برنامه معین می کنند که باید راس ساعت ۱۲:۳۰ ناهار را میل کنید حال شاید در این زمان غذا حاضر نباشد در وجود شما استرس عقب افتادن از برنامه اجرا می شود.یا فرض کنید یک کار اداری برایتان پیش آید یا یک مهمانی آنوقت باز هم نمی توانید این برنامه را اجرا کنید و این برنامه از پیش شکست خورده است

۲٫ساعت محور است:

در این برنامه از شما خواسته می شود هر روز راس یک ساعت خاص از خواب برخیزید مثلا راس ساعت ۶ صبح.حال فرض کنید که نتوانید راس این ساعت از خواب برخیزید کل برنامه ی آن روزتان غیر قابل اجراست و باز هم استرس خواهید گرفت

۳٫دید روزانه دارد و فقط به اهداف کوتاه مدت می نگرد:

در این برنامه شما یک برنامه ی بلند مدت که در آن همه چیز مشخص باشد را ندارید. و نمی دانید قرار است چه میزان تست بزنید و یا کی قرار است که یک درس به پایان رسد و شما دایما می خوانید.

۴٫تک فازی بودن برنامه:

در این برنامه همیشه به شما توصیه می شود که باید بخوانید اما دقت کنید که شما باید با توجه به قدرت و توانایی های خود برای یک درس وقت بگذارید در حالی که در این برنامه شما فقط با توجه به ضرایب هر درس در کنکور،وقت خود را بین دروس تقسیم می کنید درست است که ضریب ریاضی بالاتر از عربی است اما دلیل نمی شود که به عربی توجه نکرد.

به هر حال در این برنامه ریزی شما به عنوان یک رباط در نظر گرفته می شوید که هر روز باید درس بخواند و حق مهمانی و مسافرت را هم ندارد.

ب)برنامه ی هفته محور:

این برنامه ریزی نیز توسعه یافته ی برنامه ی روز مدت می باشد که در این برنامه دروسی که باید در یک هفته بخوانید را مشخص میکنند.همان معایبی را که برای برنامه ی روزمحور عرض کردیم برای این برنامه نیز وجود دارد.اما می توان گفت که این برنامه بهتر از برنامه ی روز محور است

پ)برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت:

این برنامه یک هدف را برای ماه تعیین می کند ولی باز هم برای هر درس باید ساعت مطالعه و میزان ساعت مطالعه ی روزانه تعیین می کند که در اینصورت اگر شما نتوانید آن را اجرا کنید دچار استرس می شوید اما این برنامه بهتر از انواع دیگر است

و اما برنامه ای که بنده به شاگردانم ارایه می دهم چگونه است؟

برنامه ایی که ما ارایه می دهیم چند ویژگی دارد که در اینجا آن ها را ذکر میکنم

۱) مستقل از زمان است:

این بزرگترین ویژگی برنامه ی ماست.

ما در برنامه برای شما ساعت خواب و ساعت بیداری تعیین نمی کنیم زیرا همه ی ما انسان هستیم و شاید شبی زودتر بخواهیم بخوابیم و یا شبی دیرتر و همچنین شاید اصلا دلمان بخواهد شب درس بخوانیم و یا صبح زودتر یا دیرتر برخیزیم

ما در برنامه برای شما ساعت مطالعه تعیین نمیکنیم زیرا امکان دارد یک روز بی حوصله بشوید یا یک روز واقعا انرژی مضاعف برای درس خواندن داشته باشید.

پس تعیین ساعت مطالعه اشتباه است.

ما برای شما تعیین نمیکنیم که چه ساعتی شروع به مطالعه کنید زیرا اخلاق ها و عادت های متفاوتی وجود دارد عده ای صبح زود مطالعه کنند موفق تر هستند و عده ای در عصر و حتی عده ای در شب.پس این موضوع به خود شما مربوط است.

۲)برنامه ی ما گام های مختلفی دارد

گام اول:
      مطالعه ی اصولی و با کیفیت و متناسب با آن چیزی که در کنکور به شما کمک کند.متاسفانه بسیاری از دانش آموزان هستند که زیاد درس می خوانند اما درست نتیجه نمیگیرند.ایراد شما دانش آموزان رعایت نکردن اصول مطالعه است.یادتان باشد کسی که زیاد درس می خواند موفق نیست کسی که درست درس بخواند موفق می شود.

گام دوم:
      تثبیت مطالبی که مطالعه کرده اید.بسیاری از داوطلبان مانند ماهیگیری هستند که ماهی هایش را پس از صید دوباره به دریا می اندازد و این واقعا نگران کننده است لذا در این مرحله اصول و متدهایی که موجب تثبیت مطالب می گردد را به شما آموزش می دهیم.

گام سوم:
      آموزش روش های تستی برای تست زدن اصولی شما.

شما وقتی بر سر جلسه هستید باید بتوانید تست بزنید.بسیارند دانش آموزانی که سواد دارند ولی قدرت تست زدن ندارند و برای همین در کنکور شکست می خورند.شما نیاز دارید تا نکات برتر کنکوری را بدانید و همچنین قدرت حل مساله داشته باشید.
      شما برای دانستن نکات تستی نیازی به خریدن سی دی و کتاب تست ندارید.این وظیفه ی مشاور شماست که نکات تستی و قدرت حل مساله را در اختیار شما قرار دهد.

همواره به شاگردانم گفته ام که ساده ترین دروس کنکورتان،دروس ریاضی و فیزیک می باشد زیرا شما دقیقا می دانید که از شما چه می خواهند،فقط شما فکر می کنید باید نکته و روش تستی و فرمول حفظ کنید در حالیکه شما باید قدرت حل مساله را بیاموزید.

گام چهارم:
      گام طلایی در این مرحله است که در این مرحله داوطلبان نه تنها تمام سوالات رشته ی خودتان را پاسخ می دهید بلکه سوالات سایررشته های دیگر را نیز پاسخ می دهند.

سپس تمام سوالات تالیفی موجود را نیز پاسخ میدهند و به اصطلاح هیچ تستی وجود ندارد که شما نزده باشید.

یکی از ویژگی های بارز این نوع برنامه ریزی،۳۰ بار تکرار و مرور هر درس تا روز کنکور است.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان عزیز
      می خواستم در مورد رشته ی مجسمه سازی چند تا سوال بپرسم
      برای قبول شدن تو این رشته تو دانشگاه های دولتی تهران چه رتبه و درصد هایی نیازه؟
      ورودیه بهمن هست درسته؟
      جوابه اینکه قبول شدیم یا نه کی میاد اونوقت؟
      از اون رشته هایی هست که مصاحبه می کنن؟
      من از تجربی می خوام کنکور هنر هم بدم
      چجور سوالایی می پرسن؟ من که چیزه خاصی نمی دونم می تونم جواب بدم؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lvloh3en نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزیز
      می خواستم در مورد رشته ی مجسمه سازی چند تا سوال بپرسم
      برای قبول شدن تو این رشته تو دانشگاه های دولتی تهران چه رتبه و درصد هایی نیازه؟
      ورودیه بهمن هست درسته؟
      جوابه اینکه قبول شدیم یا نه کی میاد اونوقت؟
      از اون رشته هایی هست که مصاحبه می کنن؟
      من از تجربی می خوام کنکور هنر هم بدم
      چجور سوالایی می پرسن؟ من که چیزه خاصی نمی دونم می تونم جواب بدم؟
      ببخشید کسی نمی تونه راهنمایی کنه منو
      که کنکور عملی چجوریه و چطوری می تونم خودم و آماده کنم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن