خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 78
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سومو تموم کردم الان میخام تو تابستون پایه 2و3 رو بخونم یه روش برنامه ریزی خوب میخوام البته این رو هم میدونم که هرکس روش مخصوص خودشو داره اما نمیدونم از کجا شروع کنم و اینکه تو 3 ماه چه جوری بخونمشون لطف کنید یه روش برنامه ریزی بهم توصیه کنید

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها تو تابستون عمومیا رو چجوری باید مطالعه کنیم؟
      ادبیات که به کنار چون مبحثی خونده میشه.
      ولی مثلا دین و زندگی رو چجوری باید خوند؟ اگه هر چقدر هم تو تابستون خونده بشه تا سال بعد فراموش نمی کنیم؟ چون خیلی فراره!!!

3. Top | #63
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من هر روز یه درس عمومی رو کنار یه درس اختصاصی بخونید

مثلاً شنبه صبح --- شیمی - شیمی - ادبیات

یا مثلاً صبح شیمی عصر ادبیات

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنطرتون این درسته که مثلا من تا یه فصل از زیست رو تموم نکردم سراغ درس دیگه ای نرم الان اینجوری کار میکنم اما میترسم به بقیه ی درسا نرسم راهنماییم کنید لطفا

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      هر كاري ميكنين تابستون قلمچي نرين بزرگترين اشتباه عمرتون ميشه
      من هر جا میرم شما درباره ی قلم چی بد نوشتید. یک تاپیک زدید و توضیح دادید. دیگه بیش تر از این زیر سوال بردن یک موسسه ی کنکوری جواب پس داده با اغراض شخصی کار جالبی نیست. تموم کنید این قضیه رو لطفا

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوســـــــــــــــتان،مدر سهــــــــ ی ما از 14 تیر شروع میشه و میخواد پیش رو شروع کنه...
      از طرفی من اصلا سالِ دوم رو خوب کار نکردم مخصوصا ازنظر تست زنی....
      برنامه ی خودم اینه که دوم و سوم رو کامل ببندم ولی برنامه ی مدرسه یه چیز دیگه س...مسلما هم از ما کار میخواد و باید 4 تا اختصاصی رو که مدرسه میریم،بخونیم و تستاشو هم بزنیم...
      یعنی کاملا مغـــــــــــــــایرت داره برنامه ی من و مدرسه...
      چیکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــار کنم ؟! اینجوری که به هیچ کدوم نمی رسم....استرس دوم و سوم اصلا نمیذاره من به پیش فکر کنم...
      لطف کنین راهنمایی کنین....مخصوصا دوستانی که خودشون پیش رو گذروندن... سپاســــــــــــــــگزارم ....
      I KEEP DANCING ON MY OWN

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1. گام اول گزینه دو
      2. استفاده از مشاوره های کنکور آسان است
      ویرایش توسط M o h a m m a d : 29 خرداد 1393 در ساعت 19:40 دلیل: حذف شماره ها

8. Top | #68
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      دوســـــــــــــــتان،مدر سهــــــــ ی ما از 14 تیر شروع میشه و میخواد پیش رو شروع کنه...
      برنامه ی خودم اینه که دوم و سوم رو کامل ببندم ولی برنامه ی مدرسه یه چیز دیگه س...مسلما هم از ما کار میخواد و باید 4 تا اختصاصی رو که مدرسه میریم،بخونیم و تستاشو هم بزنیم...
      چیکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــار کنم ؟! اینجوری که به هیچ کدوم نمی رسم....استرس دوم و سوم اصلا نمیذاره من به پیش فکر کنم...
      لطف کنین راهنمایی کنین....مخصوصا دوستانی که خودشون پیش رو گذروندن... سپاســــــــــــــــگزارم ....
      من هم شرایط ایشون رو دارم. اساتید راهنمایی کنند لطفا

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من هم همین مشکل رو داشتم و باعث شد امسال رو بمونم به نظر با توجه به این که مدرسه زود پیش رو شروع میکنه شما هم باید پیش رو بخونی چون مدرسه زود شروع کرده زود هم تموم میکنه یعنی حدود بهمن ماه بعد مدرسه تعطیل میشه و شما میتونی پایه رو سریع ببندی ولی این برنامه خوبی نیست
      اگه شما میتونی روزی 8 ساعت یا بیشتر درس بخونی میتونی هر دو تارو با هم پیش بری و مشکلی پیش بیاد ولی من که نتونستم

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      به نظر من هر روز یه درس عمومی رو کنار یه درس اختصاصی بخونید

مثلاً شنبه صبح --- شیمی - شیمی - ادبیات

یا مثلاً صبح شیمی عصر ادبیات

منم با اين نوع برنامه موافقم خودمم همينجوري در نظر دارم ...

تو كانون پشتيبانه ميگف هر روز بيشتر از 3 ساعت واسه يه درس نذاريد ... عايا شما هم موافقين؟

11. Top | #71
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوستان شمایی که میرید پیش سوم رو خوندین برا امتحانات پس فقط کافیه یه مرور کنید و تست بزنید
      پس دوم و سوم رو راحت تو این3 ماه میتونید بخونید چون مجبور نیستین همه ی درسا رو کنید مثلا زبان چون یه درسه فراره
      ادبیات به نظر من تو تابستون قرابت و زبان فارسیشو کار کنید چون حدود 13 سوال رو تشکیل میدن فک کنم میشه 52% بقیشو ضمن سال بخونید
      دینی رو هم یه دور بخونید که ازش پیش زمینه داشته باشین یه دور اما موندگار....دینی درس مهمیه:yahoo (3):
      زبانو هم طی سال بخونید چون فقط چهارم و سومه از دوم سوالی نمیاد پس کارتون سبک تره
      عربی هم اگه قصدشو ندارید تو تابستون بخونید فقط ترجمه بخونید قواعدو میشه با ازمونا خوند
      شیمی و ریاضی وفیزیکو زیستو حتما کار کنید حالا عمومیو نخوندین زیاد مهم نیستچون فرارن
      پیشنهاده من به شما تو درس زیسته اینه که تابستون فقط و فقط کتابو بخونید تست اصلا کار نکنید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand24 نمایش پست ها
      بنطرتون این درسته که مثلا من تا یه فصل از زیست رو تموم نکردم سراغ درس دیگه ای نرم الان اینجوری کار میکنم اما میترسم به بقیه ی درسا نرسم راهنماییم کنید لطفا

کلا هر کسی که مشکل برنامه و...دارن بخونن (من در حد توان خودم کمکم کردم)

اصلا اینکارو نکن ....خیلی جا میمونی.....
      یه برنامه بریز...چجوری برات بگم اخهمثلا قراره 4درس تخصصی +دینی +ادبیات رو تو تابستون بخونی
      مثلا شنبه : ریاضی + دینی +زیست رو تصمیم گرفتی بخونی درسته؟ با توجه به کار کرد ذهنت یه بازه تعیین کن براش مثلا خودم 1/15 راحت ترم بعد 15 دیقه استراحت دوباره درس بعدی رو شروع کن اما اینطوری نباشه که هر موقع دلت خواست شروع کنی مثلا ریاضی از ساعت 10صبح تا 11/30 تا 11/45 استراحت از 11/45 تا12/15دینی بعدش ناهار و..
      خب حالا مثلا نرسیدی زیستو تموم کنی تو اون بازه اصلا اشکال نداره تو بازه ی بعدی تو برنامت میخونیش
      اگه دیدی حوصلشو داری هر روز زیستو تو برنامت بزار واگرنه یک روز در میون اما کمتر نباشه
      تو 7 روز هفته یه نصف روز هم بزار برا استراحته هفتگی مثلا از بعدازظهر تا اخرشب روز4شنبه (مثلا)
      کلا از بازه ی ساعت بالا شروع نکن...از همون 3-4 ساعت خوبه سعی کن تا اخر شهریور کنیش 6-7 ساعت
      امیدوارم متوجه حرفم شده باشی
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Physics Ph.D نمایش پست ها
      من هم همین مشکل رو داشتم و باعث شد امسال رو بمونم به نظر با توجه به این که مدرسه زود پیش رو شروع میکنه شما هم باید پیش رو بخونی چون مدرسه زود شروع کرده زود هم تموم میکنه یعنی حدود بهمن ماه بعد مدرسه تعطیل میشه و شما میتونی پایه رو سریع ببندی ولی این برنامه خوبی نیست
      اگه شما میتونی روزی 8 ساعت یا بیشتر درس بخونی میتونی هر دو تارو با هم پیش بری و مشکلی پیش بیاد ولی من که نتونستم

والا مدرسه ی ما خییییییییییییلی اصرار داره که ما دانش آموزاش دقیقا هماهنگ با برنامه ی اونا پیش بریم

تونستن کهــ فکر کنم بتونم...می ترسم وسطاش کم بیارم....بیشتر هم نگران سال دومم...سوم رو خوب گذروندم..ولی دوم رو اصـــــــــــــــــــــــ ـــــــلا (((

دوستان شما هم اگه همین مشکل رو داشتین،لطفا راهنمایی کنین....
      I KEEP DANCING ON MY OWN

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا مدرسه ی ما خییییییییییییلی اصرار داره که ما دانش آموزاش دقیقا هماهنگ با برنامه ی اونا پیش بریم

تونستن کهــ فکر کنم بتونم...می ترسم وسطاش کم بیارم....بیشتر هم نگران سال دومم...سوم رو خوب گذروندم..ولی دوم رو اصـــــــــــــــــــــــ ـــــــلا (((

دوستان شما هم اگه همین مشکل رو داشتین،لطفا راهنمایی کنین....
      نمیدونم چه برنامه ایه که مدرسه ها میذارن من امسال پیش بودم تابستون رو کاملا زوری ما رو کشوندن مدرسه حدود 500 هزار هم واسه سه ماه تابستون گرفتن ازمون
      هرکی هم ثبت نام نمیکرد نمیذاشتن واسه مدرسه ثبت نام کنه
      تو خیال خودشون برنامه ریخته بودن ولی یه برنامه سنگینی بود در حد چی
      صبح تا ظهر که کلاس بودیم با کلا 2 3 تا معلم درست و حسابی که اونا هم کم کم از کلاس جیم شدن
      واسه بعد مرسه هم کلا برنامه ریخته بودن و زمان استراحت خیلی کم
      اواسط مرداد هم ازمون گرفتن با توجه به رتبه دوباره کلاسا رو عوض کردن یعنی منی که فرضا فصل دو زیست سوم رو هنوز نخونده بودم رفتم کلاسی که زیست سوم فصل 4 بودن
      3 4 بار اینطور شد و 90% از بچه ها از شاگرد اول بگیر تا .... کلا تابستونو از دست دادن

مطمئن باش خودت بخونی خیلی خیلی خیلی جلوتر از بقیه میوفتی

14. Top | #74
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به دوستای گلم
      کنکوری 94 هستم
      من از امروز شروع کردم میخام دوم و سوم رو بخونم و تستاشو بزنم و بعد در طی مدرسه یه مرور دیگه به تستای مهم داشته باشم و در حین مدرسه تستای دروس چهارم رو هم بزنم

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      نمیدونم چه برنامه ایه که مدرسه ها میذارن من امسال پیش بودم تابستون رو کاملا زوری ما رو کشوندن مدرسه حدود 500 هزار هم واسه سه ماه تابستون گرفتن ازمون
      هرکی هم ثبت نام نمیکرد نمیذاشتن واسه مدرسه ثبت نام کنه
      تو خیال خودشون برنامه ریخته بودن ولی یه برنامه سنگینی بود در حد چی
      صبح تا ظهر که کلاس بودیم با کلا 2 3 تا معلم درست و حسابی که اونا هم کم کم از کلاس جیم شدن
      واسه بعد مرسه هم کلا برنامه ریخته بودن و زمان استراحت خیلی کم
      اواسط مرداد هم ازمون گرفتن با توجه به رتبه دوباره کلاسا رو عوض کردن یعنی منی که فرضا فصل دو زیست سوم رو هنوز نخونده بودم رفتم کلاسی که زیست سوم فصل 4 بودن
      3 4 بار اینطور شد و 90% از بچه ها از شاگرد اول بگیر تا .... کلا تابستونو از دست دادن

مطمئن باش خودت بخونی خیلی خیلی خیلی جلوتر از بقیه میوفتی

دقیقـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــا ! از ما هم همین مقدار مبلغ رو گرفتن، و گفتن اگه تابستون ثبت نام نکنین،مدرسه هم نمیتونین ثبت نام کنین...یعنی کاملا اجبــــــــــــــــــاریه ...
      از طرفی هم که من مطمئنم برنامه ی مدرسه ی ما اصلا به درد نمیخوره،خودم کلاس بیرون نوشتم که اونم از اواسط تیر شروع میشه....( سابقه ی مدرسه خرابه،پارسال هم کلی وقتمون تلف شد....ولی باز از اول مهر همون درسا رو دادن ||||||||||||||||||) رو این حساب،من نخواستم امسال رو به خاطر کلاسای بی برنامه ی مدرسمون ریسک کنم و به مدرسه اطمینان کنم....
      خلاصه همـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــه چی قاطی پاطی شده...صب تا ظهر مدرسه...عصر هم کلاس...از اینور پایه مونده...از اونور هم باید درسای پیش رو که میدن باید اماده باشیم....
      چیکار کنمــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ :yahoo (21)::yahoo (19): ؟!
      I KEEP DANCING ON MY OWN

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن