خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      up
      ما الان فقط اختصاصی ها رو داریم . که با این محاسبات اگ نصف تستا رو بگیریم از عمومی ها بوده حذفش کنیم. ینی روزی 200 تست رو حذف کنیم. پس با روزی 200 تست میشه اختصاصی ها رو بست. بچه ها این محاسبات فقط فرضیه اس شاید رو ی سری جواب بده رو ی سری جواب نده. ولی بالاخره اینم خودش یکی از هزاران راه درس خوندنه. روش فکرکنین
      ..God, I’m so blue
      ویرایش توسط queen of konkur : 11 بهمن 1402 در ساعت 01:42

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=mlt;1712762]مهدی تستای فیزیک قبل 93 (90تا93) نزنیم موردی نیست؟93تا99 بزنیم.همون فایلی که خودت گذاشتی[/QUOTE
      ...
      ویرایش توسط mlekaa : 13 بهمن 1402 در ساعت 16:11 دلیل: اشتباه ریپلای کردم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام
      با زدن این تاپیک نه قصد جو دادن الکی دارم و نه قصد دارم کسی رو تشویق کنم که تعداد تستای خودشو بشماره و با بقیه مقایسه اش کنه...

فقط و فقط قصدم اینه که با یکسری ضرب و تقسیم و مقایسه های ساده یه مطلب رو برسونم که نکته اش رو هر کس گرفت و عملی کرد خوش بحالش...

از الان تا کنکور تجربی 1400 ما 77 روز زمان باقی داریم

فرض کنید داوطلبی هستید که تا الان مطالب رو یه آموزش کلی دیده ولی تست زیادی نزده (یعنی تسلطش بخاطر تعداد تست کم پایینه نه بخاطر بحث آموزش که عموم بچه هایی که از الان ناامید میشن هم جزو همین دسته هستند)

خب

سنگی از آسمون میاد میخوره به سر مبارک و شما از امروز (همین الان) تصمیم میگیرید با زدن تست زیاد اعمال گذشته رو جبران کنید....

فرض کنید تصمیم گرفتید روزی 400 تست بزنید..

در این 77 روز زمان باقی اگر روزی 400 تست بزنید میتونید شب کنکور چقدر تست زده و تحلیل کرده باشید؟!! (کاری ندارم که مروری مارک دار بود ، جدید بوده، سخت بوده، کنکور بوده، تالیفی بوده یا ...)

=== جواب 30800 تست هست!!!

حالا بیایم تعداد تستِ منابع کنکور رو یه بررسی ساده داشته باشیم (منابع جامع = کتاب های جامع کنکور= منابعی که ذکر کردم صرفا بعنوان نمونه بوده !!!)

زیست جامع آیکیو = 4300 تست
      شیمی جامع آیکیو = 3800 تست
      ریاضی جامع مهروماه دو جلدی =3400 تست
      فیزیک جامع خیلی سبز (4جلدی) = 5000 تست

ادبیات مبحثی الگو (همه جلد ها) = 4000 تست
      عربی جامع خیلی سبز= 3100 تست
      دینی سفیر خرد (جلد پایه و دوازدهم) = 4000 تست
      زبان جامع خیلی سبز = 3000 تست

کنکوریوم= 3000 تست

=== مجموعا کل تعداد تست های کتاب های جامع کنکور + کنکوریوم = 33600 تست !!!!!!!

نتیجه:

خودتون نتیجه بگیرید!!!!
      @MEHDI_Artur کجایی شما خسته شدم راستش از دیروز اینقدر دنبالتون بگردممم هعی

4. Top | #34
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      @mahdi_artur

سلام وقت شما بخیر ببخشید می خواستم نظر شما رو هم بدونم چون تاپیک درمورد تست بود
      من دانش آموز فارغ التحصیل هستم. تا الان همه چیز رو رسوندم و کامل خواندم ولی متاسفانه تست کم کار کردم و فقط نیاز به تست بیشتر دارم
      میدونم با تست زیاد میتونم بهتر بشم
      قلمچی از ۱۸ اسفند که تمام میکنه میگه جمع بندی شروع بشه ولی من برای جمع بندی آماده نیستم
      برای من کنکور تیر هم هدفه و بیشتر به تیر فکر میکنم اما میخوام به اردیبهشت هم برسم.
      و در بازه ۱۸ اسفند تا کنکور اردیبهشت که حدود ۵۰ روزه می خواستم این ۵۰ روز را۲ قسمت کنم(می خواستم ببینم به نظر شما خوبه؟)

قسمت اول (تعداد تست های زیادی بزنم) هم( مرور )کنم و هم( تست جدید) بزنم حدود ۳۵ روز میشه و بعد خواندن هر مبحث از خودم( آزمون) هم میگرم

قسمت دوم حدود ۲ هفته آخر چند تایی( آزمون جامع) میزنم و( مرور) میکنم .

و بعد در کل اردیبهشت و خرداد می رم سراغ آزمون جامع و مرور و ...+ترمیم معدل
      ویرایش توسط Ark : 16 بهمن 1402 در ساعت 09:15

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن