خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کارنامه عجیب سهمیه ۲۵٪ کنکور ۱۴۰۲

سلام
      با دیدن این ویدیو یکم ممکنه شوکه بشین ولی واقعا همچین چیزی ممکنه؟
      https://uploadkon.ir/uploads/cc2213_...090313-562.mp4

تراز سوابق تحصیلی: ۴۱۳۵
      تراز آزمون اختصاصی: ۵۶۸۳
      قبولی: دکتری عمومی دندانپزشکی تبریز با سهمیه ۲۵٪
      یعنی به خاطر تاثیر قطعی معدل و حذف دروس عمومی اینطوری شده و اینقد تاثیر گذاشته؟ یا نکنه الکیه؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ویدئو رو ندیدم چون میدونم فقط اعصابمو خورد میکنه اما دختر خاله خودم با سهیمه 25 درصد لعنتی رفت سرجلسه کنکور به گفته خودش نزدیک به 20 تا سوال فقط جواب داده اونم شانسی زده
      تازه افتخار هم میکرد کل سال رو راحت گرفته خوابیده روزی 6 ساعت هم کالاف و پابجی میزده چون خیالش راحت بوده سهمیه داره
      و رتبش شد 1900
      البته رشته ریاضیه
      ولی خب بازم خیلی درحق بقیه ناعدالتی شده
      من خودم تجربیم و چهارساله پشت کنکورم
      . وضع قبولی دخترخالم رو دیدم راستش قلبم تیکه تیکه شد ک من چندساله دارم برا رشته موردعلاقم تلاش میکنم
      بعد ی سریا هم بخاطر ی سری مسائل بی ربط ب کنکور (ازجمله داشتن چفیه و شرکت درجنگ و هرکوفت و زهرماری مربوط ب اینا) انقد راحت میرسن ب هدفشون
      یکی هس کل سال رو داره خرخونی میکنه چندتا منبع مختلف تست میزنه کلی وقت میزاره اعصابش داغون میشه چشماش ضعیف میشه بی خوابی میکشه از استرس لاغر میشه حتی درمواردی دیده شده از استرس یک ماه ونیم طرف اسهال گرفته هرروز زیر سرم بوده
      بعد ی نفر هم مث این سهیمه دارا کل سال رو خواب خوش بودن حتی امتحاناشم با تقلب پاس کرده بعد هم بهترین دانشگاه میره درس میخونه
      بعد میگن چرا دکترا مهاجرت میکنن.. خب معلومه دیگه منم دکتر میشدم حاضر نبودم با ی بیسوادی ک با سهمیه باباش اومده ، توی ی کلاس بشینم.
      متاسفم برا این مملکت که سواد آدم های نرمال رو با بیسوادی ی مشت ادم خا.. مال، در یک سطح میدونن. خاک تو سر همشون فقط (بیا اخرشم اعصابم خورد شد لعنت بهشون)
      ..God, I’m so blue

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      سلام

یعنی به خاطر تاثیر قطعی معدل و حذف دروس عمومی اینطوری شده و اینقد تاثیر گذاشته؟ یا نکنه الکیه؟
      چی دیدی پسر همسایه ما سال ۱۴۰۱ با اختصاصی صفر مطلق و رتبه ۸۰ هزار منطقه ۳ قبول شد فوریت های پزشکی البته از اون ۵ درصد بود سهمیه اش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      بخدا سال یازدهم ریاضی رد شده بود بابام زنگ زد به معلمش (میشه پسر عموی بابام) نمره اش گرفت داد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

بخدا الان یه دانش اموز با سواد کلاس نهم ببریم بزاریم جاش از این پایین تر نمیزنه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من دیدم با سهمیه پز رتبشونو هم میدن
      ولی در کل بیا درگیر چیزایی باشیم که میتونیم تغییر بدیم و با گفتن نه صحنه رو ترک کنیم.
      شکرت خدای من (: که زیباترینی بی انتهایی بخشنده ای

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا فکرشم نمیکردم سهمیه انقدر رتبتو خوب کنه و تو بتونی چنین رشته و دانشگاهی بری عجیبه:/
      اگر پند خردمندان به شیرینی نیاموزی
      فلک آن پند را روزی به تلخی ات بیاموزد
      پایان فعالیت در ۱۴۰۳/۲/۳

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صبح بخیر هموطن

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میدونی بیشتر چی زور داره؟ همین بی سوادا و عقب مونده ها پسفردا میان پزشم میدن
      موقع کنکورم که قربونشون برم اصلاااا وا نمیدن که سهمیه دارن یا نه که بعدا بگن هوش خودمون بوده
      تو کلاسمونم هستن جیک نمیزنن

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme82 نمایش پست ها
      چی دیدی پسر همسایه ما سال ۱۴۰۱ با اختصاصی صفر مطلق و رتبه ۸۰ هزار منطقه ۳ قبول شد فوریت های پزشکی البته از اون ۵ درصد بود سهمیه اش
      خب اون فوریت های پزشکیه. این دندانپزشکی روزانه تبریز آورده با این درصدا. منظورم این بود آخه مگه میشه با این رتبه و این درصد دندون تبریز بیاره آدم
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      میدونی بیشتر چی زور داره؟ همین بی سوادا و عقب مونده ها پسفردا میان پزشم میدن
      موقع کنکورم که قربونشون برم اصلاااا وا نمیدن که سهمیه دارن یا نه که بعدا بگن هوش خودمون بوده
      تو کلاسمونم هستن جیک نمیزنن
      آره دیگه خب. سهمیه تو ورود به دانشگاه تاثیر داره دیگه، نه اینکه دروس و خود دانشگاهم داشته باشه
      قرار نیست پاشن بگن سلاااممم من سهمیه ای هستم و اینا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

این که خوبه دوست من با 6000 رتبه اش شده 59 بعد توی شهر کلی مدرسه رفته بود به همه گفته بود من سهمیه نداشتم.
      الان پزشکی تهران میخونه
      این حالا یکم درس میخوند
      ینفر دیگه هر روز کافی شاپ و گردش و عشق وحال الان تغذیه بهشتی میخونه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط queen of konkur نمایش پست ها
      ویدئو رو ندیدم چون میدونم فقط اعصابمو خورد میکنه اما دختر خاله خودم با سهیمه 25 درصد لعنتی رفت سرجلسه کنکور به گفته خودش نزدیک به 20 تا سوال فقط جواب داده اونم شانسی زده
      تازه افتخار هم میکرد کل سال رو راحت گرفته خوابیده روزی 6 ساعت هم کالاف و پابجی میزده چون خیالش راحت بوده سهمیه داره
      و رتبش شد 1900
      البته رشته ریاضیه
      ولی خب بازم خیلی درحق بقیه ناعدالتی شده
      من خودم تجربیم و چهارساله پشت کنکورم
      . وضع قبولی دخترخالم رو دیدم راستش قلبم تیکه تیکه شد ک من چندساله دارم برا رشته موردعلاقم تلاش میکنم
      بعد ی سریا هم بخاطر ی سری مسائل بی ربط ب کنکور (ازجمله داشتن چفیه و شرکت درجنگ و هرکوفت و زهرماری مربوط ب اینا) انقد راحت میرسن ب هدفشون
      یکی هس کل سال رو داره خرخونی میکنه چندتا منبع مختلف تست میزنه کلی وقت میزاره اعصابش داغون میشه چشماش ضعیف میشه بی خوابی میکشه از استرس لاغر میشه حتی درمواردی دیده شده از استرس یک ماه ونیم طرف اسهال گرفته هرروز زیر سرم بوده
      بعد ی نفر هم مث این سهیمه دارا کل سال رو خواب خوش بودن حتی امتحاناشم با تقلب پاس کرده بعد هم بهترین دانشگاه میره درس میخونه
      بعد میگن چرا دکترا مهاجرت میکنن.. خب معلومه دیگه منم دکتر میشدم حاضر نبودم با ی بیسوادی ک با سهمیه باباش اومده ، توی ی کلاس بشینم.
      متاسفم برا این مملکت که سواد آدم های نرمال رو با بیسوادی ی مشت ادم خا.. مال، در یک سطح میدونن. خاک تو سر همشون فقط (بیا اخرشم اعصابم خورد شد لعنت بهشون)
      ببین این هنوز اول راهه
      مگه کمه دکترای نفهم؟ اولش همه میگن واوو فلانی دکتره به به ولی دوبار که دهنشو وا کنه بار سوم همه سرشونو به یه چیزی بند میکنن که نشنون چرتو پرتاشونو!!
      کم هست مطب های خالی؟
      کم لعنت هست پشت دکترایی که توی شکم یکی وسیله جا میذارن یا واسه یه عمل روتین و ساده مثلا اپاندیس میزنن یکیو میکشن؟ کم هست
      اونی که با این حجم از تلاش کنکورو بگذرونه اونم کنکوری که همه توی فاز درس خوندنن به نظرت توی دانشگاه میتونه یهو متحول بشه؟ نه باور کن نمیشه هم خود تو سال اول میرفتی پزشکی یهو خدا میومد قبولت میکرد هیچوقت این حجم از تلاش رو این حجم از پشتکار رو تجربه میکردی؟ هیچوقت یاد میگرفتی این سختیشو؟
      نباید نگاهت به این و اون باشه نگاهت به خودت باشه که وقتی لایقش باشی وقتی اماده باشی خوده شخص تو و. فقط تو بعد خدا بهت میدتش
      و دیگه واقعا بقیه ای مهم نیستن میدونم حرص دراره ولی مگه نمیدونستی اینو؟ مگه فقط توی اینجا و کشور ماست این ناعدالتی ها؟ همه جا و سر همه چیز هست فردا توی مصاحبه شغلیت بدتر از این ناعدالتی رو میبینی پس فردا اصلا مهاجرت کنی توی راه مهاجرتت ناعدالتی رو میبینی دو روز دیگه بجه ات ناعدالتی رو میبینه
      و البته در نهایت سراسر عدالته ها من باور دارم در نهایتش عدالته ولی اون نگاه سطحی فعلا به همه چیز نشون میده بی عدالتیه و یکبار توی زندگیت قبول و رهاش کن
      تا جایی دست خودته تا جایی که میتونی اگه محیطی دست تو بود اگه فردا رئیس شدی اگه مادر شدی اگه هر شخصی شدی تا حد امکان عدالتو ایجاد کن ولی جدا از اون غصه خوردن یا اعصابت داغون شدن سر بی عدالتی هایی که واقعا دست هیچکس نیست و واقعا همیشه بوده و هست جوش نزن درگیر چیزایی شو که میتونی تغییرش بدی میدونم سخته ولی رهاش کن فکر بهش رو خودت داعون میشی و در نهایت هیچ سودی ام نداره
      مثل یه مسابقه که یکی پا نداره داره بدو بدو میکنه یکی سوار ماشینه و یکی با موتور میاد یه نفر خانوادشم روی دوشش گرفته و داره میره یکی هم داره کاملا برعکس میدوه به سمت شروع وبرمیگرده!!
      ولی در نهایت نمیدونیم با چی سنجیده میشه شاید مسابقه دو باشه ولی اخرش بیان براساس سختی ای که کشیدی بهت جایزه بدن از کحا معلوم شاید همونی که داشت خانوادشو میبرد جایزه رو بگیره یا شاید اونی که پا نداشت بتونه از ماشین داره جلو بزنه
      پر از شایده اون چیزی که ما میبینیم بله بی عدالتی هست میشه کاریش کرد خیر با نگرانی و افسوس و اعصاب خورد کنی سرش چیزی به دست میاریم خیر مشخصه اخرش اونی که از همه جا بهش کمک شده برنده میشه؟ خیر
      اون چیزی که در نهایت داریم جدا از دستاورد های مادی مثل پزشکی و ماشین و پول و اینا
      دستاورد های معنویه
      اینکه یاد گرفتیم با وجود سختیش باز بلند شیم اینکه فهمیدیم وقتی یکی راجب کنکور بهمون تیکه میندازه چقدر دردناکه ولی همچنان با وجود اون درد وحشتناکش باز تلاش کردیم یاد گرفتیم با وجود ناراحتی پای هدفمون بمونیم
      اصلا بگو نرسیم
      لااقل شرافتندانه به هرچیز دیگه ای میرسیم اگه پزشک بشیم دکتر حسابی میشیم اگه زیست شناس بشیم محمود بهزاد میشیم اگه هرچی بشیم بهترینش میشیم به نظرت احتمال ادم های تاثیر گذار و واقعا مفید شدن بیشتر به اون پشت کنکوری ای که داره دوباره زور میزنه میاد یا اون سهمیه ایه؟
      و هدف نهایی چیه؟ یه پزشکی بشیم و دیکه بگیم خداحافظ همه تلاشا؟ یا هدف واقعی اون ته تهشه؟
      میدونم الان از تلاش زیاد خسته ای هممون خسته ایم و حتی راضی به فقط پزشک شدن هستی ولی واقعیتش اینه هدف اصلی خیلی بالاتره شاید به واسطه همین زوری که یاد گرفتیم توی سال کنکورمون بزنیم شاید به واسطه همین سخت کوشی کنکورمون نجات پیدا کنیم اخرش این دستاورد یادگیری تلاش کردنه اس که می ارزه مگه نه باور کن پزشکی که فقط اسمش پزشک باشه زیاده و هیچ دستاوردی ام نداره که شاید همون پزشکه ام اگه این کمکارو دریافت نمیکرد شکوفا میشد ولی نشد چون پشتش گرم بود پس یه وقتایی حتی بگو خدایا شکرت واسه این تلاشی که مجبورم بکنم...
      ویرایش توسط Iamthatmanyou : 24 بهمن 1402 در ساعت 21:58

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام

حقیقتا

sad-gif-1-.gif
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 24 بهمن 1402 در ساعت 23:11

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      https://uploadkon.ir/uploads/297314_...5249-480p1.mp4

آخرشم که اینطوری خود بزرگی می کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن