خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 73
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ساپورت مردانه ، هویت زنانه

یادمان هست زمانی که مانتو وارد ایران شد بسیار گشاد و بلند بود اما بعضی ها گفتند اسراف در اسلام حرام است و نباید این قدر پارچه حرام کنیم پس هر سال سانتی از مانتو را کم کردند تا اینکه الآن اسمش را نمی توان مانتو گذاشت و بهتر است بگویم پیراهن.

کم کم همین اتفاق نیز برای شلوار خانم ها افتاد. شلوار گشاد و راحت جای خودش را به ساپورت داد و اول ساپورت را در خانه ها می پوشیدند وبعد راه به مهمانی ها باز کرد و کم کم وارد کوچه و خیابان شد.

شاید کشف حجاب نرم بهترین نامی باشد که بتوان روی این نوع کشف حجاب گذاشت. یعنی همه چیز به آرامی و با مرور زمان صورت می گیرد و یکباره به اوج و شدت خود می رسد. ابتدا چشم ها و افکار را عادت می دهند و بعد از عادت چشم ها و افکار ضربه نهاییرا وارد می سازند.

و حالا که چشم ها و افکار ما را عادت داده اند هر روز به فکر زدن ضربه ای تازه به فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی ما هستند و این بار نوبت به بی هویتی مردان ماست.

ساپورت مردانه ضربه جدیدیست که به وسیله آن می خواهند غیرت مردانه ما را هدف بگیرند. اصولاً ساپورت ماهیتی زنانه دارد و پوشیدن آن توسط مردان درست مانند آن است که مردان لباس زنانه به تن کنند.

اولین نشانه های این کشف حجاب نرم را می توان در برنامه بفرمایید شام شبکه من و تو دید. در یکی از برنامه های بفرمایید شام که با حضور چهار نفر در دور یک میز شکل می گیرد این بار دو زن و دو مرد حضور داشتند که با الزام این شبکه انگلیسی زن ها لباس مردان و مردان لباس زن ها را به تن کردند.

ساپورت مردانه
      آن قدر ضایع است که بعضی ها برای اینکه از مد عقب نیفتند حاضرند در بعضی مواقع خفت بکشند و هر ذلتی را قبول کنند تا از مد عقب نیفتند بسیار جالب است. گروه دیگری که از این نوع پوشش زنانه استفاده خواهند کرد مردان ********* هستند.

اما همان طور که بیان شد این نوع پوشش برای مردان آن قدر ضایع است که حتی در کشورهای غربی نیز از این نوع پوشش توسط مردان استقبال نشده است.
      حتی ساپورت زنانه آن قدر که توسط زنان ما استفاده می شود در کشور های غربی استفاده نمی شود و این نشانگر این است که استفاده کنندگان از ین نوع پوشش عقده مدگرایی دارند و دچار کمبو مد هستند.

کلامی از ناخدای انقلاب : فرهنگ مثل هوایی است که چه بخواهیم چه نخواهیم باید تنفس کنیم، بنابراین اگر تمیز باشد یا آلوده، اثر متفاوتی را برجامعه و کشور خوا هد داشت. همه رفتارهای روزمره، عادات و «نگاه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی» مردم از فرهنگ آنها الهام می گیرد، بنابراین باورهای فرهنگی به همه مسائل و عرصه های دیگر سایه می اندازد و مهمتر است. مسئولان فرهنگی، باید با حساسیت و هوشیاری مراقب رخنه های بسیار خطرناک فرهنگی باشند و به وظایف ایجابی و دفاعی خود در این زمینه عمل کنند.

پ,ن : آشنایی دارم که در تهران زندگی میکنه. تعریف می کرد چندسال پیش که با دوچرخه از سرکار به سمت خونه بر می گشته بین راه شلوارش میره لای زنجیر دوچرخه و زمین می خوره و در اثر همین زمین خوردن پایین شلوارش چاک میخوره و مجبور میشه ادامه راه رو پیاده بره به سمت خونه. فردای اون روز راه میفته بره سر کار که می بینه تمام بچه های محلشون همه پایین شلواراشون رو چاک دادن و طی سه روز کل تهران پایین پاهاشون رو چاک میدن و کمتر از یک هفته این مد چاک دادن پایین شلوار به کل کشور میرسه و اینجوری بود که فامیل ما به یکی از طراحان مد تبدیل میشه. خواستم بگم وقتی کمبود مد توکشور باشه مردم هر تغییر ندونسته رو مد به حساب میارند.
      پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #47

نمایش مشخصات
      اومدم دوباره تاپیکتو ب چالش بکشم و واسه همیشه برم

این تغییر حجاب نرم ک عرض کردید از شبکه منوتو و بفرمایید شام شرو شده ماله زمستون امساله! ولی این چیزا رو ما خیلی وقته میبینیم تو کشورمون....پس الکی گردن اونا نندازید

** تا بحال شده بشینید فک کنید اینایی ک بد حجابن کین؟تو چ رده سنین؟
      اینا همشون محصول این انقلابن .همشون بچه های این انقلابن.....تو سخنرانی یکی از این اخوندا(فک کنم امام جمعه تهران بود ) میگف لعنت ب رضا شاه ک حجابو از رو سر زنای ما برداشت!یا لعنت ب محمدرضا شاه ک مسبب این بی بندباریا او بوده...

یکی نیس ب ایشون بگه اخه بنده خدا کسایی ک زمان رضا شاه کشف حجاب کردن الان 80 سالشونه یا زنای اول انقلاب الان 60 سالشونه(کسایی ک اون زمان 20 سالشون بود!) و اگه دقت کنی اتفاقن با دین و ایمان های الان و محجبه های الان همینان!

فقط دنبال توجیه اشتباهاتشونن!
      ببینید چیکار کردیم ک الان ب اینجا رسیدیم.....
      تا حرف از اصلاح حجاب میشه همه دم از زدن شلاق ب بی حجابا میزنن! یا تربیت طلبه! ولی کسی دنبال اصلاح فرهنگی و کار صحیح نیس....

اصلا کی میگه باید نهاد امنیتی(نیروی انتظامی) درباره نوع و حد پوشش مردم نظر بده؟

اخرشم میشه مثه ماهواره!10 سال پیش ک جم نمیکرن 20% ایران داشتن.الان ک این همه گیر میدن 90% دارن!!تا الان ک دیگه باش کنار اومدن!

پس الکی نندازیم گردن غرب و بقیه!همش تقصیر خودمونه!(البته منظورم خودشونه!!)

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها

این تغییر حجاب نرم ک عرض کردید از شبکه منوتو و بفرمایید شام شرو شده ماله زمستون امساله! ولی این چیزا رو ما خیلی وقته میبینیم تو کشورمون....پس الکی گردن اونا نندازید

اینا همشون محصول این انقلابن .همشون بچه های این انقلابن.....تو سخنرانی یکی از این اخوندا(فک کنم امام جمعه تهران بود ) میگف لعنت ب رضا شاه ک حجابو از رو سر زنای ما برداشت!یا لعنت ب محمدرضا شاه ک مسبب این بی بندباریا او بوده...

یکی نیس ب ایشون بگه اخه بنده خدا کسایی ک زمان رضا شاه کشف حجاب کردن الان 80 سالشونه یا زنای اول انقلاب الان 60 سالشونه(کسایی ک اون زمان 20 سالشون بود!) و اگه دقت کنی اتفاقن با دین و ایمان های الان و محجبه های الان همینان!

تا حرف از اصلاح حجاب میشه همه دم از زدن شلاق ب بی حجابا میزنن! یا تربیت طلبه! ولی کسی دنبال اصلاح فرهنگی و کار صحیح نیس....

اخرشم میشه مثه ماهواره!10 سال پیش ک جم نمیکرن 20% ایران داشتن.الان ک این همه گیر میدن 90% دارن!!تا الان ک دیگه باش کنار اومدن!

بله قبول دارم تقصیر خودمونه.اما اگه یکم دقت بین باشیم الان حدود 1200 تا شبکه ماهواره ای دارن روی همین مقوله حجاب کار میکنن.تمام هدفشون اینه که بیان و حیا رو از جامعه ما از بین ببرن،حیا که از بین بره دیگه دینی نمی مونه.کار دشمنم راحت تره!
      من نمیدونم از اوضاع و احوال خوابگاه های دانشجویی و دانشگاه ها خبر داری یا نه!ولی حدود 90% دانشجو ها هم ج ن س بازی میکنن! من خودم دیدم که 4 تا جنین پیدا کردن از توی سطل اشغالای یکی از دانشگاه ها اونوخ این کار دشمن نیست که بیاد و روز به روز روی حیای جوونای ما کار کنه!
      یکی از راه های نفوذ دشمنم همین ماهوارس که بهتره بگم چاهوارس!! حالا چرا بیشتر تبلیغ دشمن به چاهواره متعلقه؛چون همونجور که میگی مردم بیشتر میتونن باهاش در ارتباط باشن.اصلا انقلاب ما بخاطر همین مسائل فرهنگی و حجاب بوده.
      ی سری از مردم ما از حجاب فرارین و به سمت پوشش های غربی سوق پیدا کردن درحالیکه غربی ها روز به روز دارن به پوشش ما سوق پیدا میکنن به خصوص افرادی که ساکن کشورهای بی بند و بار و ... هستند.

برخی از مسئولین ما هم که بی تفاوت هستند!فقط به بیانات آقا در لفظ ی چشم میگن و در عمل بی میل هستن.
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هدف شبکه های اجتماعی تحت موبایل تنها جاسوسی نیست!!؟؟

وقتی دیدم همه برنامه هایی مثل ویچت، وایبر ، واتس اپ، تانگو، لاین و اینستاگرام روی گوشی های خودشون نصب می کنن برام جالب شد تا ببینم این برنامه ها چی دارن که اینقدر مردم رو به خودشون جذب کرده. اوایل همه اون هایی که شماره من رو داشتن کیف می کردن که به به فلانی هم وارد این برنامه ها شده و شروع به خوش آمد گویی می کردن. اما لحن صحبت کردن همه خیلی خودمونی بود. حتی خانم های نامحرمی که یا همکلاسی بودن یا برای کارهای اداری شماره ام رو داشتن. برام جالب بود که تو این فضا هیچکس هیچکس رو غریبه نمیدونست.

اما بعد چند وقت استفاده از این برنامه ها پرده ها کنار رفت و ماهیت اصلی اون هارو کشف کردم که باعث شد سریعاً تمام این شبکه های اجتماعی رو از روی گوشی همراهم حذف کنم.اصل ماجرا چه بود؟ (اسامی استفاده شده غیر واقعی می باشند) یک روز تصمیم گرفتم برم به پروفایل افرادی که جزء دوستانم به من اضافه شده بودن. رفتم تو پروفایل آقا حمید یکی از بچه های گل و مذهبی که یکدفه چشمم افتاد به نظرات یکی از مطالب ارسالیش. چندتا دخترخانم جوون که عکس های بی حجابی رو آواتارشون گذاشته بودن برای آقا حمید نظر گذاشته بودن و آقا حمید ماهم براشون نوشته بود: ممنون نازی جون. به سلام فاطی کوچولو چه عجب کجایی دختر؟چند لحظه مات و مبهوت بودم که این همون حمید بچه مثبت خودمونه که الان با دخترای نامحرم و بی حجاب اینجوری داره حرف میزنه؟ حتی اگه فامیلشونم باشه نه حمیدی که میشناسم اینجور پسریه نه اینکار شرعاً درسته. خیلی ناراحت شدم.

بیخیال حمید شدم و رفتم تو پرو فایل سعید از دوستای گل روزگار که یهوو دیدم اوه اوه عکس شخصی با خانمش که لباس مناسبی نداشته رو انتشار داده که سریع پریدم بیرون. پیش خودم گفتم سعید از تو بعید بود تواینقدر با غیرت بودی آخه چرا؟

گفتم سعید هم بیخیال که چشمم افتاد به پروفایل یکی از همکلاسی های خانم و که خیلی خانم سرسنگینی بود. تا وارد شدم دیدم برا هر مطلب ارسالیش چندین پسر عتیقه لایک و نظر گذاشتن و اون خانم همکلاسی هم با شوخ طبعی و بدون رعایت حریم محرم و نامحرم شروع به شوخی های دور از شأنش کرده بود.

تو پروفایل هرکسی می رفتم یا عکس مناسبی نداشت یا چیزهایی میدیدم و میخوندم که کلا با اون شخصیتی که از اون طرف انتظار داشتم زمین تا آسمون فرق داشت. بله تازه متوجه شده بودم هدف اصلی این شبکه های موبایلی تنها جاسوسی نیست بلکه اون ها حریم های بین مردم رو هدف قرار داده اند. وقتی بین من و دوستم حریم ها شکسته بشود زمینه های بی اعتمادی و شک بوجود میاد و حیا از بین میره!وقتی بی اعتمادی و شک بوجود بیاد کم کم به سمت جامعه ای خواهیم رفت که هیچ اعتمادی در اون نیست.

پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاهی به برخی از خانم ها گفته می‌شود این رفتار یا پوشش شما درست نیست، در جواب می‌گویند:

- دلم می‌خواهد و انسان آزاد است!
      - به شما ربطی ندارد.
      - مرا که توی قبر شما نمی‌گذارند!
      - این آقا مثل برادرم است!
      - انسان باید دل و قلبش پاک باشد!
      - هروقت همه درست شدند، من هم خودم را درست می‌‌کنم!
      - من وقتی فلان خانم یا آقا را دیدم، اخلاق و رفتارم عوض شد!
      - در چند روز جوانی انسان این چنین است، بعد از این تصمیم به خودسازی می‌گیرم!
      - من خودم پدر و مادر، شوهر و سرپرست دارم، آنها خودشان بهتر می‌دانند!
      - شوهرم چون چشم چران و آلوده است من هم برای آنکه او را بیازارم مقابله به مثل می‌کنم!

زنی که با وضع تحریک آمیز از خانه خارج می‌شود و نظر صدها مرد نامحرم و جوان هرزه را به سوی خود جلب می‌کند در حقیقت رفتار او ترویج فساد است، نه آزادی.
      اگر از جوانان هرزه و بی‌تقوا در جامعه جلوگیری نشود و هر جوانی بگوید من آزادم و دلم می‌خواهد چنین کنم، در این صورت آیا دختران و زنان جرات بیرون آمدن دارند؟
      پس این آزادی نیست بلکه سوء استفاده از آزادی است و نیز بی‌توجهی به قانون خداوند سبحان.

کسی که عمل خلافی از او سر می‌زند، وقتی به او تذکر داده شده باشد باید با کمال میل پذیرای آن باشد و حق ندارد به نهی کننده بگوید به شما ربطی ندارد. جامعه اسلامی مانند یک پیکر است. همان‌طوری که اگر یک عضو بدن فاسد ومریض شد، اعضای دیگر بدن آرامش ندارند و در صدد بهبود عضو فاسد بسیج می‌شوند، همچنین در جامعه‌ای اگر فردی از نظر روحی مریض شد، اعضای دیگر بدن آرامش ندارند و درصدد بهبود عضو فاسد بسیج می‌شوند، همچنین در جامعه‌ اگر فردی از نظر روحی مریض شد، افراد دیگر جامعه نباید نسبت به اصلاح او بی‌اعتنا باشند؛ بلکه بسرعت باید به مداوای فرد بیمار بپردازند تا بیماری او به سایر افراد جامعه سرایت نکند.

آری، هیچ یک از ما را در قبر دیگری نمی‌گذارند ولی باید توجه داشت که آلودگی هر فرد به تدریج جامعه را فرا می‌گیرد، و ما برای اینکه به مرض فرد گناهکار دچار نشویم برای نجات خود و فرزندانمان باید با امر به معروف و نهی از منکر جلوی او را بگیریم.

درست است که در جامعه اسلامی، همه با هم خواهر و برادر دینی هستند، ولی مسائل مربوط به محرم و نامحرم باید رعایت شود. زیرا رعایت نکردن آنها، مفاسد و مضرات زیادی به دنبال خواهد آورد.
      آنگاه که حضرت یوسف(ع) با آن مقام نبوت، وقتی با یک زن نامحرم وسوسه‌گر روبرو می‌شود، می‌گوید: خدایا، زندان را من بیشتر دوست دارم از آنچه اینها مرا به سوی آن می‌خوانند و اگر نیرنگ آنها را از من بازنگری قلب من به انها متمایل می‌گردد و از جاهلان خواهم برد.
      وقتی حضرت یوسف چنین می‌گوید وظیفه ی ما چیست؟!
      رسول خدا(ص) می‌فرماید: وقتی زن جایی نشست و بلند شد، در آن مکان ننشینید تا جای او سرد گردد!
      با وجود این سخنان کدام مردی است که با زن نامحرم جز مواردی ضروری برخورد کند و تحت تاثیر قرار نگیرد!

بعلاوه انسان درجوانی بیشتر باید مراقب خود باشد؛ زیرا وقتی سن او بالا می‌رود بسیاری از سخنان را کمتر می‌پذیرد و تاثیر موعظه در او کاهش می‌یابد.
      این توجیهات همه بی‌پایه است چنانکه در جهان دیگر نیز هیچ عذر و توجیهی پذیرفته نمی‌شود.
      این توجیهات همه بی‌پایه است چنانکه در جهان دیگر نیز هیچ عذر و توجیهی پذیرفته نمی‌شود.

خداوند بزرگ می‌فرماید:

(ولا یوذن لهم فیعتذرون).

در روز قیامت به آنها اجازده داده نمی‌شود تا عذر و بهانه بیاورند.

(الیوم نختم علی افواههم)
      روز قیامت ما بر دهانهایشان مهر می‌کوبیم(زیرا باطن و حقیقت مردم آشکار و گویاست).

چگونه زن یا دختری بدحجاب می‌تواند با ناپوشیدگی خود ادعا کند که سرپرست او بهتر می‌داند که چگونه از وی مواظبت کند! رفتار او نشان می‌دهد که سرپرست او یا از وضع دختر و همسرش و… بی‌اطلاع است یا نسبت به مسایل اخلاقی و آثار خطرناک گناه آگاهی ندارد. زیرا سرپرستی تنها در رسیدگی به خوراک و پوشاک فرزند نیست، بلکه ضمن توجه به مادیات و ظواهر باید او را در رسیدن به کمالات معنوی که سعادت دنیا و آخریت او را تضمین می‌کند یاری دهد.

باید توجه داشت فضای جامعه متعلق به عموم مردم است و یک فرد یا چند فرد ناآگاه نمی‌توانند محیط آن را آلوده سازند. از همین رو اسلام به مردم فرموده است که با امربه معروف و نهی از منکر جلوی آلودگی را بگیرند.

تعجب از خانم هایی که با بدحجابی خود ادعا می‌کنند به مقابله با شوهر چشم‌چران خود رفته‌اند. آیا اگر شوهر او به طرف باتلاق گناه و جهنم پیش می‌رود، عاقلانه است که زن هم به دنبال او راهی جهنم شود!

منبع :
      ندای یک بسیجی عاشق
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام بر دوستان
      اگر با حرف میشد من خودم به شخصه به دوستام با شوخی و جدیت گفتم حتی برخورد کردم اما فایده ای نداشت اگر کسی نخواد حرف های دور و برش رو گوش نکنه هیچ چیزی نمیتونه کارساز باشه..........ولی حق با شماست.......این چیزا از فرهنگ نشات میگیره که کار بسیار داره.........لیلا خانوم راس میگه چیزای مهم تر دیگه ای هست که کسی به این چیزا توجه نمیکنه!
      موفق باشید
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leila نمایش پست ها
      مردم دارن از گشنگی میمیرن ما ب فکر ساپرت پوشیدن دخترا باشیم؟؟؟؟مسائل مهم تر از اینام واسه تامل هستا
      بیشتر فکر کن ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها

نظرت محترمه عزیزم ...
      ولی تو اینترنت سخنرانی های اسراییلی ها رو در مورد ضره زدن به فرهنگ ایران دانلود کن... خیلی چیزا رو به زبون خودشون بهت میگن سینا جان...
      تا جایی که میتونه ما رو از زندگی که الان داریم متنفر کنه... اونها حتی تو توالت های ما هم اومدن ... ما هم تو دلشون نفوذ کردیم... این یه امر عادیه که فرهنگ رو کشورا بهم تزریق کنن ... اما...
      باید روابط بین کشور ها و نوع فرهنگ ها رو بررسی کرد...
      خیلی وقتا ما از ستون پنجم هایی ضربه میخوریم که براحتی خودفروشی کردند و فرمانبر اوامر یکسری کشورهای سلطه جو شدن... خیلی وقتا هم از خودمون میخوریم... ما با خودمون بدیم ... غربگرا شدیم ...
      آرزو داریم از کشوری بریم که هزاران اروپایی آرزوی دیدنشو دارن ...
      من ... یه ایرانی هستم ... کشورمو دوست دارم ... فرهنگ ناب آریاییمونم میپرستم ... مطمئنم هنوز خیلی مونده فرهنگی غنی تر از این فرهنگ تو دنیا بوجود بیاد...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرفاتون صحیح...بدحجابی هست...بی حجابی هست....ولی ریشه های همه ی اینا رو توی جنگ نرم و فرهنگ غرب نبینید...

هرآدمی یه سری نیازا داره که اگر یکیش برآورده نشد به طور ناخودآگاه و ذاتی توی دیگری افراط میکنه....

مثلا شما نیازبه محبت داری،غذا خوردن،تفریح،آزادی،علم...ای ارومثل5تاانگشت دست ببینید...باید همشون به حدی برسن که مثل انگشتای یه دست متعادل باشن...نه بلند و کوتاه...حالا اگر

یکیش کم شد،شما ناخودآگاه اون یکی رو بلندترمیکنی....همینطوری که مثلاروانشناسا ریشه ی اکثر پرخوری ها رو توی برآورده نشدن یه نیازدیگه مثه تفریح پیدا میکنن...

الان جوونای ایران رو ببینید...خداوکیلی چیکارمیتونن بکنن؟ماباخانواده یه سفربه یکی از کشورای خارجی داشتیم....دو روز از سفرمون ویکند اونا بود...صبح رفتیم تو خیابون...دیدیم یه

قسمت ازشهرروبستن...مردم اونجا فقط خوشن،آب بازی میکنن،میزنن و میرقصن،آواز میخونن...حالا تو ویکند ما چی؟نمی گم بزنیم و برقصیم...ولی خدایی تفریح ویکند جوونای ما

چیه؟تا لنگ ظهر بخابن...بعدشم برن تو نت...بعدشم چی؟برن پارک با دوستاشون؟چندبار؟چقد؟اصن کدوم پارک درست و حسابی؟

خود من از یه خانواده ی مذهبی هستم،چادر میپوشم،نهایت سعیمو میکنم اونطوری که خدا گفته تو جامعه ظاهر بشم...ولی نباید حقیقت رو نادیده گرفت...جوونای ما الان چه

تفریحی دارن؟مجبورن افراطی رو ببرن به اینترنت و شبکه های اجتماعی...احترام به امام،پیامبر،واجبه...ولی خداییش وضعیت ما رو نگاه کنید...شهادت که پره تو تقویم و به اونا احترام

میذاریم...حرف من تولدها هست....والله تو تولدهای اماما چیکار میکنن برامون؟آخوند میارن حرف بزنه...بابا جوونی که هیچ تفریح و شادی براش درنظر نگیرن و فقط یه فضای مجازی

بدن دستش همین میشه...با داداشت میری تو خیابون دور بزنی میگیرنت...حجابت هم خوبه...تازه داداشت هم داره قاضی میشه...اصلن تیپ و قیافه هیچکدوم به آدمای خراب

نمیخوره...نتیجش چی میشه؟.......دختر مردم بی حجابه...کتکش میزنن به زور میبرنش کلانتری....چی میشه نتیجش؟طرف حالش از حجاب به هم میخوره...دولت ما،آخوندای ما، اینا

مسعولن در برابر خرابی ذهن جوونامون....ببخشید خیلی حرف زدم
      کتاب فصل ورق خورد...

و سطر اول این بود:

حیات غفلت رنگین یک دقیقه ی *حوا* ست...(س.سپهری)

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      هدف شبکه های اجتماعی تحت موبایل تنها جاسوسی نیست!!؟؟

وقتی دیدم همه برنامه هایی مثل ویچت، وایبر ، واتس اپ، تانگو، لاین و اینستاگرام روی گوشی های خودشون نصب می کنن برام جالب شد تا ببینم این برنامه ها چی دارن که اینقدر مردم رو به خودشون جذب کرده. اوایل همه اون هایی که شماره من رو داشتن کیف می کردن که به به فلانی هم وارد این برنامه ها شده و شروع به خوش آمد گویی می کردن. اما لحن صحبت کردن همه خیلی خودمونی بود. حتی خانم های نامحرمی که یا همکلاسی بودن یا برای کارهای اداری شماره ام رو داشتن. برام جالب بود که تو این فضا هیچکس هیچکس رو غریبه نمیدونست.

اما بعد چند وقت استفاده از این برنامه ها پرده ها کنار رفت و ماهیت اصلی اون هارو کشف کردم که باعث شد سریعاً تمام این شبکه های اجتماعی رو از روی گوشی همراهم حذف کنم.اصل ماجرا چه بود؟ (اسامی استفاده شده غیر واقعی می باشند) یک روز تصمیم گرفتم برم به پروفایل افرادی که جزء دوستانم به من اضافه شده بودن. رفتم تو پروفایل آقا حمید یکی از بچه های گل و مذهبی که یکدفه چشمم افتاد به نظرات یکی از مطالب ارسالیش. چندتا دخترخانم جوون که عکس های بی حجابی رو آواتارشون گذاشته بودن برای آقا حمید نظر گذاشته بودن و آقا حمید ماهم براشون نوشته بود: ممنون نازی جون. به سلام فاطی کوچولو چه عجب کجایی دختر؟چند لحظه مات و مبهوت بودم که این همون حمید بچه مثبت خودمونه که الان با دخترای نامحرم و بی حجاب اینجوری داره حرف میزنه؟ حتی اگه فامیلشونم باشه نه حمیدی که میشناسم اینجور پسریه نه اینکار شرعاً درسته. خیلی ناراحت شدم.

بیخیال حمید شدم و رفتم تو پرو فایل سعید از دوستای گل روزگار که یهوو دیدم اوه اوه عکس شخصی با خانمش که لباس مناسبی نداشته رو انتشار داده که سریع پریدم بیرون. پیش خودم گفتم سعید از تو بعید بود تواینقدر با غیرت بودی آخه چرا؟

گفتم سعید هم بیخیال که چشمم افتاد به پروفایل یکی از همکلاسی های خانم و که خیلی خانم سرسنگینی بود. تا وارد شدم دیدم برا هر مطلب ارسالیش چندین پسر عتیقه لایک و نظر گذاشتن و اون خانم همکلاسی هم با شوخ طبعی و بدون رعایت حریم محرم و نامحرم شروع به شوخی های دور از شأنش کرده بود.

تو پروفایل هرکسی می رفتم یا عکس مناسبی نداشت یا چیزهایی میدیدم و میخوندم که کلا با اون شخصیتی که از اون طرف انتظار داشتم زمین تا آسمون فرق داشت. بله تازه متوجه شده بودم هدف اصلی این شبکه های موبایلی تنها جاسوسی نیست بلکه اون ها حریم های بین مردم رو هدف قرار داده اند. وقتی بین من و دوستم حریم ها شکسته بشود زمینه های بی اعتمادی و شک بوجود میاد و حیا از بین میره!وقتی بی اعتمادی و شک بوجود بیاد کم کم به سمت جامعه ای خواهیم رفت که هیچ اعتمادی در اون نیست.
      سلام
      ممنون بابت مطالب مفیدتون
      این نکاتی که ذکر کردید همه ش درسته
      ولی میشه از این برنامه ها استفاده مفید هم کرد
      همه ش برمیگرده به شخصیت و طرز فکر خود آدم
      به عقایدش
      به تعصباتش
      ...

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قدیما مراسم خواستگاری برای این بود خونواده ها دختر پسر رو بهم نشون بدن الان برای اینه که دختر و پسر خونواده هاشونو بهم نشون بدن...ای داد و بیداد
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ای کاش بجای نگران بودن برای برهنه بودن سر دختران کمی هم به فکر پاهای برهنه بودیم ...تو که انقد ب فکر حجاب جامعه هستی.آیا ب فکر پا برهنه ها نیز هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      علاوه بر چپ و راست

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر کسی اول باید خودشو اصلاح کنه بعد ب فکر اصلاح دیگری یا جامعه اش باشه!تو هروقت تونستی خودتو اصلاح کنی بعد یکی دیگه هم ب تو نگاه میکنه و اصلاح میکنه خودشوالبته امر ب معروف نهی از منکر هم واجبه اما در زمانی که خودت ی مومن و ی مسلمان واقعی باشی نه ظاهری!حرفای من مخاطب خاص ندارهی موقع به دوستان عزیز بر نخورهولی ما اول باید از خودمون شروع کنیم....یاحق
      علاوه بر چپ و راست

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیلگون نمایش پست ها
      سلامممنون بابت مطالب مفیدتوناین نکاتی که ذکر کردید همه ش درستهولی میشه از این برنامه ها استفاده مفید هم کردهمه ش برمیگرده به شخصیت و طرز فکر خود آدمبه عقایدشبه تعصباتش...
      بله ابجی منم کاملا با این حرف شما موافقمهمه ی برنامه های اجتماعی فقط برای سرگرمیه نه اینکه...ببخشید دیگه وارد جزییاتش نمیشمفقط هرکسی طبق افکار و عقاید خودش میدونه چطور باید از این برنامه ها استفاده کنهحالا هرکسی هرجوری از این برنامه ها استفاده کنه طبق میلش هست و ما نمیتونم جلوی عقاید و افکارش بایستیمو اینکه ابجی حرف شما واقعا درسته!
      علاوه بر چپ و راست

15. Top | #60
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیاد بود نخوندم ولی کلمه ساپورت رو دیدم

خوبه موافقم خوشم میاد...

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن