خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      وقتی من از پیام نور انصراف بدم
      نظام وظیفه برام معافیت جدید متناسب با تعداد سلل تحصیل مثلا پزشکی ۷ ساله
      نظام وطیفه برام تا ۷ سال تمدید میکنه تا درسم تموم بشه درستع؟
      جواب این سوال رو کسی میدونه؟
      اگر انصراف اول باشه برای لیسانس هم دوباره ۵ سال کامل معافیت میدن؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش من 3 تا مشورت گرفتم بابت انصراف از پیام نور شما اگه تا حالا انصراف نداده اید و شهریه رو به موقع ریختی میتونی تا اخرین سالی که معافیت تحصیلی داری کنکور بدی مثلا اگه 31 شهریور 1404 اتمام معافیتت هست شما باید مهر 1403 که میشه ورود به ترم 9 انصراف بدید و کنکور 1404 شرکت کنید برا سال های قبلش هم نمیخواد انصراف بدید یعنی تا ترم 8 بمونید دانشگاه طبق قانون حق گیر دادن رو نداره اصلا هم ربطی به تعداد واحد هات نداره ولی یادت باشه تا قبل از ترم 9 انصراف بدی حالا بعضی جاها قبل ترم 10 هم اوکی هست ولی ممکنه گیر بدن بعدش دوباره واست معافیت صادر میکنن حالا میخواد پزشکی باشه یا هر رشته ی دیگه ای. سوال دیگه ای هم داشتید خصوصی پاسخگو هستم موفق باشید
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid627 نمایش پست ها
      جواب این سوال رو کسی میدونه؟
      اگر انصراف اول باشه برای لیسانس هم دوباره ۵ سال کامل معافیت میدن؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره نگران نباش من خودم انصراف دادم در جریانم کامل....
      حتی موقعی هم ک انصراف بدی از تاریخ انصرافت یک سال بهت معافیت میدن چ اون یک سال رو بری دانشگاه چ نری... بعدم ک دانشگاه قبول شدی با توجه ب رشته ای ک قبول شدی بهت معافیت تحصیلی میدن... فقط اینو بدون ک یک بار حق انصراف داری... یعنی اگه انصراف دادی رفتی دانشگاه باز نمیتونی انصراف بدی بری ی رشته دیگه بخونی....

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hani9349 نمایش پست ها
      سلام داداش من 3 تا مشورت گرفتم بابت انصراف از پیام نور شما اگه تا حالا انصراف نداده اید و شهریه رو به موقع ریختی میتونی تا اخرین سالی که معافیت تحصیلی داری کنکور بدی مثلا اگه 31 شهریور 1404 اتمام معافیتت هست شما باید مهر 1403 که میشه ورود به ترم 9 انصراف بدید و کنکور 1404 شرکت کنید برا سال های قبلش هم نمیخواد انصراف بدید یعنی تا ترم 8 بمونید دانشگاه طبق قانون حق گیر دادن رو نداره اصلا هم ربطی به تعداد واحد هات نداره ولی یادت باشه تا قبل از ترم 9 انصراف بدی حالا بعضی جاها قبل ترم 10 هم اوکی هست ولی ممکنه گیر بدن بعدش دوباره واست معافیت صادر میکنن حالا میخواد پزشکی باشه یا هر رشته ی دیگه ای. سوال دیگه ای هم داشتید خصوصی پاسخگو هستم موفق باشید
      دمت گرم از نگرانی نجاتم دادی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من سال 98 اولین کنکور و سال 99 دومین کنکورم رو دادم و برای گرفتن معافیت تحصیلی و سربازی نرفتن دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و تا 1404/06/31 معافیت گرفتم و دو ترم اول رو هم مرخصی گرفتم و کنکور 1400 رو شرکت کردم و برای این که کنکور 1401 و کنکور امسال (1402) رو بدم انتخاب واحد کردم ولی واحد پاس نکردم ...شرایط در این چند سال جوری بود که نتونستم بخونم ... تا کی میتونم کنکور بدم ؟ میشه کنکور 1403 رو شرکت کرد ؟ اگه پزشکی در کنکور 1403 قبول شم . مشکل سنوات و ... ندارم ؟ لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ببخشید یه سوال دارم شاید یه مقدار مسخره بنظر میاد چون حقیقتا هنوز خیلی چیزا رو درباره معافیت و ... نمیدونم.
      من توی ۱۷ سالگی و یه ماه قبل از اینکه وارد ۱۸ سالگی بشم، دیپلمم رو گرفتم و ۱۴۰۱ اولین کنکورم بود. امسالو موندم پشت کنکور و میخوام دومین کنکورم رو بدم ولی سوالم اینه که اگه یه موقع بخوام بازم پشت کنکور بمونم تکلیف چیه؟ باید واسه دور زدن سربازی برم پیام نور؟ و اینکه اگه بخوام برم پیام نور و مرخصی بگیرم، دیگه لازم نیست حتی یک روز هم برم دانشگاه؟ یا اینکه چند جلسه اول دانشگاهو حتما باید برم؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Caspian نمایش پست ها
      سلام. من سال 98 اولین کنکور و سال 99 دومین کنکورم رو دادم و برای گرفتن معافیت تحصیلی و سربازی نرفتن دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و تا 1404/06/31 معافیت گرفتم و دو ترم اول رو هم مرخصی گرفتم و کنکور 1400 رو شرکت کردم و برای این که کنکور 1401 و کنکور امسال (1402) رو بدم انتخاب واحد کردم ولی واحد پاس نکردم ...شرایط در این چند سال جوری بود که نتونستم بخونم ... تا کی میتونم کنکور بدم ؟ میشه کنکور 1403 رو شرکت کرد ؟ اگه پزشکی در کنکور 1403 قبول شم . مشکل سنوات و ... ندارم ؟ لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون.
      سلام داداش منم شرایطم مثل خودته . انقدر استرسی هستم که از هزار نفر پرسیدم . همشون گفتن که تا وقتی سنوات داشته باشی به شرط اینکه انتخاب واحد کنی و عدم مراجعه ثبت نشه پیام نور اخراجی نداره . پس قطعا اگه انتخاب واحد مشکلی پیش نیاد کنکور 403 رو میتونی شرکت کنی من دیگه سعی کردم قبول کنم و هرجوری هست برای 403 بخونم هرچی شدشد .
      ویرایش توسط nebraska : 12 تیر 1402 در ساعت 21:11

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Caspian نمایش پست ها
      سلام داداش من از بهترین مشاور های ایران در مورد سربازی مشاوره گرفتم منم دقیقا اولین کنکورم 98 پس شرایطمون یکسانه خب ما تا شهریور 1404 معافیت داریم یعنی میتونیم تا حداکثر کنکور 1404 شرکت کنیم تحت یه شرایطی. خب اگه میخواید واسه 1403 شرکت کنید باید انصراف ندید فقط انتخاب واحد کنید و به راحتی کنکور 1403 شرکت کنید اگه قبول شدید انصراف بدید حالا شرایط دادن کنکور 1404 اینه که شما ترم 9 انصراف بدید و کنکور 1404 شرکت کنید ولی فقط میتونید ورودی مهر باشید ورودی بهمن نمیشه یه نکته دیگه هم که هست بعضی شهرا قبول میکنن ترم 10 انصراف بدی ولی ریسکیه نگران نباش این قانونه اگه هر کدوم از کارمندای پیام نور گفتن بهت گیر میدن و اینا اهمیت نده چون قانون رو نمیدونن و معافیت تحصیلی جدید هم واسه هر رشته ای چه پزشکی چه حسابداری و... صادر میشه اگه هر سوال دیگه ای داری خصوصی بپرس موفق باشید.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nebraska نمایش پست ها
      سلام داداش منم شرایطم مثل خودته . انقدر استرسی هستم که از هزار نفر پرسیدم . همشون گفتن که تا وقتی سنوات داشته باشی به شرط اینکه انتخاب واحد کنی و عدم مراجعه ثبت نشه پیام نور اخراجی نداره . پس قطعا اگه انتخاب واحد مشکلی پیش نیاد کنکور 403 رو میتونی شرکت کنی من دیگه سعی کردم قبول کنم و هرجوری هست برای 403 بخونم هرچی شدشد .
      سلام داداش من از بهترین مشاور های ایران در مورد سربازی مشاوره گرفتم منم دقیقا اولین کنکورم 98 پس شرایطمون یکسانه خب ما تا شهریور 1404 معافیت داریم یعنی میتونیم تا حداکثر کنکور 1404 شرکت کنیم تحت یه شرایطی. خب اگه میخواید واسه 1403 شرکت کنید باید انصراف ندید فقط انتخاب واحد کنید و به راحتی کنکور 1403 شرکت کنید اگه قبول شدید انصراف بدید حالا شرایط دادن کنکور 1404 اینه که شما ترم 9 انصراف بدید و کنکور 1404 شرکت کنید ولی فقط میتونید ورودی مهر باشید ورودی بهمن نمیشه یه نکته دیگه هم که هست بعضی شهرا قبول میکنن ترم 10 انصراف بدی ولی ریسکیه نگران نباش این قانونه اگه هر کدوم از کارمندای پیام نور گفتن بهت گیر میدن و اینا اهمیت نده چون قانون رو نمیدونن و معافیت تحصیلی جدید هم واسه هر رشته ای چه پزشکی چه حسابداری و... صادر میشه اگه هر سوال دیگه ای داری خصوصی بپرس موفق باشید.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دمت گرم داداش خیلی استرس داشتم ... خیالمو راحت کردی ... خیلی ممنون.
      ویرایش توسط Caspian : 13 تیر 1402 در ساعت 20:39

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nebraska نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییت ... موفق باشی.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش خوبی
      اگر ترم ۹ بخوام انصراف بدم دانشگاه گیر نمیده که چرا واحد هات رو پاس نکردی و یا اینکه غیبت در کلاس و غیبت در امتحانات کل ترم های قبل داری؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش خوبی ؟
      اگر ترم ۹ انصراف بدم دانشگاه برای غیبت در ازمون و کلاس ترم های قبل گیر نمیده؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن