خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اندکی از راز های فن بیان به من بگویید

سلام روزتون بخیر
      راستش دارم برا مصاحبه آماده میشم میخوام رو فن بیانم کار کنم دیگه با خودم گفتم حتی اگه دانشگام نخوام ثبت نام کنم این تابستون یه کار مفید انجام داده باشم.. به هر حال وضعم زیاد بد نیست ولی تاحالا موقعیتش پیش نیومده که بیشتر از سطح کلاس و مدرسه صحبت کنم.. ممنون میشم اگه راه حلی براش دارین بگین ، شاید بدرد دبیرستانیایی که مشکل کنفرانس دارنم خورد
      تا الان خودم با صدای ضبط شدم حرف میزدم یخورده حس دیوونگی داره ولی از طرفیم خوب پیش میره دیگه تا من میرم یوتوب یکم تحقیق کنم شماهم اگه راهای بهتری سراغ داشتید و چه بهتر اگه خودتونم باهاش نتیجه دیدید در میون بذارید
      The frog at the bottom of a well doesn't know the vastness of the sea but it does know the blueness of the sky

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نگران نباش از اون چیزی که فکر میکنی مصاحبه راحتتره. مرحله سختش گزینش هست که باید ریزجزییات احکام رو بلد باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nico نمایش پست ها
      سلام روزتون بخیر
      راستش دارم برا مصاحبه آماده میشم میخوام رو فن بیانم کار کنم دیگه با خودم گفتم حتی اگه دانشگام نخوام ثبت نام کنم این تابستون یه کار مفید انجام داده باشم.. به هر حال وضعم زیاد بد نیست ولی تاحالا موقعیتش پیش نیومده که بیشتر از سطح کلاس و مدرسه صحبت کنم.. ممنون میشم اگه راه حلی براش دارین بگین ، شاید بدرد دبیرستانیایی که مشکل کنفرانس دارنم خورد
      تا الان خودم با صدای ضبط شدم حرف میزدم یخورده حس دیوونگی داره ولی از طرفیم خوب پیش میره دیگه تا من میرم یوتوب یکم تحقیق کنم شماهم اگه راهای بهتری سراغ داشتید و چه بهتر اگه خودتونم باهاش نتیجه دیدید در میون بذارید
      دایره لغاتت رو زیاد کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      نگران نباش از اون چیزی که فکر میکنی مصاحبه راحتتره. مرحله سختش گزینش هست که باید ریزجزییات احکام رو بلد باشی
      این ریزجزئیات یعنی تا چه حد ریز؟ یعنی باید رساله بخونم؟ خدایا
      The frog at the bottom of a well doesn't know the vastness of the sea but it does know the blueness of the sky

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این ریزجزئیات یعنی تا چه حد ریز؟ یعنی باید رساله بخونم؟ خدایا
      رساله نه یه سری جزوه و نمونه سوال تو کانالا و سایتا هست همونا رو بخون

ببین یه سری چیزا رو مثل وضو و نماز و روزه و مبطلات و تیمم و نماز آیات و اینا رو که باید فول باشی

ولی در مورد جزییات مثلا ازت میپرسه امروز اذان صبح چه ساعتیه؟ اینو میپرسه که بدونه نماز میخونی یا نه

یا مثلا میپرسه نماز جمعه میری؟ اگه بگی آره هم ازت میپرسه نماز جمعه چجوری خونده میشه و هم امام جماعتش کی بود که رفتی نماز جمعه

در مورد برنامه های مسجد محل و پیش نماز میپرسه

راهمپیایی و مسیرشو میپرسه
      ویرایش توسط Friedrich : 02 شهریور 1402 در ساعت 17:56

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      رساله نه یه سری جزوه و نمونه سوال تو کانالا و سایتا هست همونا رو بخون

ببین یه سری چیزا رو مثل وضو و نماز و روزه و مبطلات و تیمم و نماز آیات و اینا رو که باید فول باشی

ولی در مورد جزییات مثلا ازت میپرسه امروز اذان صبح چه ساعتیه؟ اینو میپرسه که بدونه نماز میخونی یا نه

یا مثلا میپرسه نماز جمعه میری؟ اگه بگی آره هم ازت میپرسه نماز جمعه چجوری خونده میشه و هم امام جماعتش کی بود که رفتی نماز جمعه

در مورد برنامه های مسجد محل و پیش نماز میپرسه

راهمپیایی و مسیرشو میپرسه
      خب خوبه زیاد سخت به نظر نمیرسه هرچند هنوز تو کف اون سوال مسیر راهپیماییم از من مسیر خونمو بپرسنم لال میشم چه برسه به این
      خیلی ممنون بابت توضیحاتتون

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      به نظرم اعتماد به نفس مهمترین نکته اس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arad.m نمایش پست ها
      فن بیان تنها مهم نیست زبان بدن هم مهمه زمانی که صحبت میکنید با دستاتون مخاطب رو جذب کنید از صورت بالاتر برده نشه بجای ساده گذر کردن از اعداد با دست نشون بدید تا تاکید به یادداشتن شما داشته باشه بزرگی و کوچکی چیزی رو با دست نشون بدید انگشتای دستتون رو روی هم بذارید تا نشون بده شما فرد با سیاستی هستید برای اداره یک مکان فرد مورد قبولی بنظر میاید اگه برای مصاحبه تربیت معلم میرید
      فن بیان=
      سعی کنید صداتون به لرزش نیفته
      نه اروم حرف بزنید که کسی صداتون رو نشنوه ونه بلند که داد وفریاد کنید
      کلماتی که مهم هستن با لحن محکم گفته بشه مخصوصا سوالاتی که درباره حکومت هستش با اشتیاق جواب بدین
      لبخند اضافی ممنوع هستش دندون ها نمایان نشن
      باوقار و ارامش حرف بزنید انگار هیچ یک از اون ها مهم نیستن براتون
      میان دو ابرو رو نگاه کنید به چشم ها خیره نشید تا رشته کلام از دست شما خارج نشه
      با دستاتون بازی بازی نکنید نشون دهنده استرس هستش
      پاهاتون رو تکون ندید ...
      بگونه ای روی صندلی بشینید که انگار تسلط دارید به تمامی اون افراد
      حجاب نکته کیلیدی هستش هر چند دقیقه یک بار بررسی کنید که موهاتون بیرون نزده باشه
      من چیز زیادی نمیدونم همین چیزایی که دونستم رو گفتم امیدوارم کمکی کرده باشم
      اا چرا من الان اینو دیدم شرمنده، نکات خیلی خوبی بود ممنون بابت کمکتون
      فقط درباره حرکت دست مطمئن نیستم، دبیر تاریخمون خیلی بدش میومد، نمیدونم اون اخلاقش بود یا کلا همه بزرگترها اینجورین؟ موقع کنفرانس یکی از دوستام که خیلی نرمال دستشو حرکت میداد بش گفت جوری به نظر میرسی که انگار میخوای بگی من بیشتر از شما حالیمهخلاصه بدجور حالشو گرفت.. من از اون موقع میترسم نکنه فکر کنن دارم بی احترامی میکنم و بدتر گیر بدن بم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arad.m نمایش پست ها

دشمنتون شرمنده نباشه : )
      خواهش می‌کنم...
      دبیر تاریختون حرصش گرفته دوستتون تونسته به خوبی اداره کنه
      بنظرم زبان بدن معلم یک چیز دیگه ایی هستش
      هرطور مایلید میتونید از زبان بدن استفاده نکنید
      به نظر خودمم فکر خوبیه ولی متاسفانه بعضیا مثل همین دبیر ما انگار ازینکه ببینن کوچکتر از خودشون به کاری وارده حرصشون میاد، امیدوارم به همچین کیس هایی برنخورم.. البته چون میخواستم کار مفیدی انجام داده باشم درکل چیزیو از دست نمیدم، پس روی اینم کار میکنم.. هرچه پیش آید خوش آید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر خودمم فکر خوبیه ولی متاسفانه بعضیا مثل همین دبیر ما انگار ازینکه ببینن کوچکتر از خودشون به کاری وارده حرصشون میاد، امیدوارم به همچین کیس هایی برنخورم.. البته چون میخواستم کار مفیدی انجام داده باشم درکل چیزیو از دست نمیدم، پس روی اینم کار میکنم.. هرچه پیش آید خوش آید
      امیدوارم موفق باشی و مصاحبه خوبی رو بگذرونی به امید موفقیتت : )
      بترکون منتظر خبرای خوبیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)