خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17

موضوع: زبان آلمانی

1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

درود عزیزان
      خب گفتنی ها رو تقریبا دوستان بهش اشاره کردن
      به نظر من کسانی که میخوانن زبان آلمانی رو
      به صورت اصولی یاد بگیرن حداقل تا پایان سطح B1 رو بهتره برن کلاس، اونم کلاس حضوری حتما (به دلایل متعدد)
      ببینید زبان آلمانی (به طور کلی) به مراتب خیلی سخت تر، وقت گیرتر، پیچیده تر و بدقلق تر از زبان انگلیسی هستش
      انگلیسی رو همه ما از دوران متوسطه اول (راهنمایی سابق!) خوندیم، بهش شناخت داریم و واقعا میشه بدون کلاس و خودخوان با منابع گسترده ای که موجوده حتی تا آیلتس آکادمیک پیش رفت اما آلمانی اصلا اینطور نیست، واقعا زبان شوخی برداری نیست و نمیشه سرسری گرفت! اینو کسانی که رفتن سمت یادگیریش متوجه میشن چی میگم
      البته که اینطوریا هم نیست که نشه یادش گرفت، در هر صورت کسی که تازه میخواد شروع کنه به یادگیری یک زبانی مثل آلمانی که تقریبا هیچ شناختی ازش نداره بهتره که از همون ابتدا درست و اصولی شروع کنه و پیش بره تا با موفقیت به هدفش برسه (حکایت خشت اول و دیوار کج!)
      البته که برای آشنایی اولیه خوبه که با اپ هایی مثل duolingo و کانال های یوتیوبی با کیفیت و سایت b-amooz و موزیک های آلمانی و ... شروع کرد

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMdibi نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسی اینجا هست که زبان آلمانی بلد باشه یا شروع کرده باشه؟ من میخوام شروع کنم ؟ کتابی یا فیلم آموزشی ای سراغ دارید ؟
      برو یوتیوب بزن آموزش زبان آلمانی چند تا چنل خوب هستن تدریس میکنن من خودم اسپانیایی رو توی یوتیوب یادگرفتم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن