خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 14 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 206
    1. Top | #106
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسم الله
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یادم میره بنویسم اینجا
      ساعت بیداری 3:45

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      16796645800664416684402396130545.jpg مهم اینه که زنجیره تلاشتونو نشکنین ممکنه یه هدف روزانه تعیین کنین و بهش نرسینا مثلا من خواستم دیروز کل استخوان رو یه بار بخونم ولی نشد با این حال که تلاش کردم اما من شکست نخوردم چون شکست خوردن این نیست که تلاش کنین به هدف روزانه نرسید اینه که دست از تلاش بکشین

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      3:30
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

5. Top | #110
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسم الله

6. Top | #111
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان به تلاش ادامه بدین زنجیره تلاش را قطع نکنید به هیچ بهانه روزی میرسه موفقیتمونو جشن میگیریمای

7. Top | #112
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن حوصله ندارم که بسم الله بگم شروع کنم

8. Top | #113
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هر لحظه یا بهتره بگم هر دقیقه از زندگی شما با ارزش هست و نباید هدر بره
      خلاقیت آدم از این جا شروع میشه که از خودت میپرسی آیا کارمو خوب انجام دادم ؟ چه راهی وجود داره که ایم کارو بهتر انجام بدم ؟ از اونجایی که من همیشه این سوالو از خودم میپرسم چهار روز پیش بود که از خودم پرسیدم خواب ؟ واقعا خواب برای چی هست من دیدم که دارم روزانه ۷ ساعت یا بیشتر میخوابم و لین به ضررم هست تصمیم گرفتم تغییرش بدم واقعا نمیدونم خواب چه عملکردی داره ولی از نظر من خواب میتونه یه چرت کوتاه باشه که مغزتون افکار رو سامان دهی کنه یا یه جورایی ریلکس ذهنی بدنی باشه از اون روزه که تصمیم گرفتم شیوه خوابیدنمو تغییر بدم من ۴ روزه که برای داشتن تمرکز کاری و درسیم نمیخوابم و خب راضیم ازش تو این ۴ روز درسام پیشرفت فوق العاده ای داشتن من همون زمانی رو که صرف خوابیدن می‌کنم صرف بهتر شدن زندگیم می‌کنم اما شما باور کنید یا نه شیوه خواب من اینه که هر وقت خسته میشم و خواب آلوده فقط ۱۰ دقیقه چرت میزنم و شاید در روز اونقدر چرت میزنم که سر جمع ۳ ساعت نمیشه خوبیش میدونین چیه ؟
      شما وقتی از خواب بیدار میشید کاملا انگار تازه بدنیا آمدید حسی که دارین و کندی ذهنی که دارین، اگه روز رو با انگیزه زیاد بگذرونیم و بعد بخوابیم وقتی بیدار میشیم انگار کاملا انگیزمونو از دست دادیم ! این شده که من برای حفظ تمرکز کاریم شده چرت کوتاه میزنم وفتی میدونم خستم هست و اینکه دوش سرد میگیرم ولی نمیخوابم این باعث حفظ تمرکز درسی و پیشرفت من شده و این شد که من آمدم خودمو براتون مثال بزنم و بگم این امر شدنیه حواستون باشه که ۲ چیز انگیزه شما را بهم میزنه اول اینکه هر روز اهدافتون رو مرور نکنید و به خودتون انگیزه ندیم دوم اینکه یه چیزی مثل خواب باعث باشه یه وقفه بلند بین تلاش هامون بیوفته پس برای آرزوهاتون فداکاری کنید از خوابتون بزنید از تفریحتون بزنید به ازای تفریح های کوتاه مدت و زننده ایندتون رو ترجیح بدین یه دلخوشی بلند مدت ، بزرگترین تفریح و لذتتون همون لحظه ای هس که به اهدافتان رسیدن خود من اگر دوران دانشگامو با دو مدرک تحصیل آنلاین از دانشگاه هاروارد آمریکا، تسلط کامل بر زبان انگلیسی ، مقاله های علمی که منتشر کردم و سابقه کمک مردنی در هلال احمر ترک کنم موفق هستم و آینده شغلی خوبی برای خودم رقم زدم چون ۴ سال دیگه مسلط بر علوم پزشکی ام و خ ب میتونم کارمو انجام بدم تو رشته خودم تک میشم همه ما تو این تاپیک تلاشمون اینه پس بیاید از خواب و تفریحتون بزنید و به معنی کلمه ۲۴ ساعت تلاش کنین برای این کار لازمه هر روز بیاید اینجا و اهدافتون رو مرور کنید و گزارش بدین یادتون باشه شکست این نیست که یه روز برنامتون کامل انجام نشه شکست اینه که برنامتون عوض کنید یا زنجیره تلاشتون رو قطع کنین اما اگه هر روز تلاش کنید چه بسا به اهدافتون نرسید شکست نخوردید چون متوقف نمیشید

9. Top | #114
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اسم اپی که تو صفحه اول ازش اسکیرین کذاشته بودی چیه؟
      Off

10. Top | #115
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام 3:30

11. Top | #116
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسم الله

12. Top | #117
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      16799451589014347790547120344518.jpg امروز هم تمام تلاشمو کردم و فردا از همین ساعت ۱۲ به بعد شروع میکنم من همین الان برنامه فراموش می‌نویسم و فردا براش تلاش می‌کنم یادتون باشه به آرزو هاتون میرسین پس دست از تلاش نکشین هر لحظه با ارزشه

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند روز پیش که سعی کردم بیدار بمونم و نشد
      حضوری میزدم باز خوابم میبرد و پاک میکردم بعد
      امروزم یه تلاش مجدد دیگه ⁦ಠ⁠_⁠ಠ⁩
      ۳:۲۰
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

14. Top | #119
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      3:25

15. Top | #120
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسم الله
      ۶:۵۸

صفحه 8 از 14 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن