خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 102 از 132 نخستنخست ... 292101102103112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,516 به 1,530 از 1973
    1. Top | #1516
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نظر لطفته جسی عزیز ولی منم خیلی منظم نمیخونم:> در ضمن افرین که ده ساعت خوندی : )
      نقل قول نوشته اصلی توسط JessePinkman نمایش پست ها
      نظم فقط ادموند عزیز.
      بچه های عزیز امروز ده ساعت خواندم.
      عید همتون مبارک باشه. سال نو رو ایشالله همه دکتر مکتر یا مهندس پهندس یا هرچی میخوان بشن.
      و از همه مهمتر روح و جسم سالمی رو همراه آدم هایی که دوسشون دارن داشته باشن.

2. Top | #1517
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      امروز 9.5 141 تست
      2.30 زیست قلب و تنفس 50 تست
      3.30 فیزیک گرما و فشار 55 تست
      2.30 متن کتاب شیمی دهم + 25 تست
      0.45 ریاضی 11 تست
      0.15 ادبیات لغت
      برنامه فردا
      تنفس 30 تست
      گوارش 20 تست
      معادله و نامعادله20 تست
      توان گویا 20 تست
      فشار 20 تست
      شیمی دهم ف2 10تست
      شیمی دهم ف3 20 تست
      گرما 10 تست
      اگه تونستم یه درس ادبیات با 20 تست زمین

3. Top | #1518
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      خسته نباشید همتون. هم اونی که هیچی نخوندی، هم اونی که 2 ساعت خوندی هم اونی که 10 ساعت خوندی.
      یه چند تا نکته بگم
      بچه ها دوران طلایی نوروز داره میاد. این دوره هیچ چیز عجیب و غریبی نداره! فک نکنین شما قراره گاز بدین!( هرچند گاز هم بدین خوبه )
      بلکه نکته اصلی اینه که همون خطی که داشتین ادامه میدادین رو پر قدرت ادامه بدین، مثل قبل.
      اینجا خیلیا ترمز میکنن. درگیر عید و اینا میشن. میمونن و برا عید کلی وقت میذارن و اینجا شما میتونین از بین اونا راه خودتونو جلو ببرید.
      پس:
      ساعت مطالعتون فراموش نشه. ساعت پایین رو گزارش ندین!
      نه که بگم شمارو بندازم تو رودربایست منظورم اینه تلاش کنین بالا بخونین.
      کیفیت هم یادتون نره
      و بیخیال درسنامه شین! هنوزم دانش آموزام گیر دادن به درسنامه. عزیزان من، درسنامه به مثابه دنده یک ماشین های دنده ای(یا به قول اونا که پولدارن، Manual) هست.
      با دنده یک فقط ماشین رو از سکون جابجا میکنی. گرفتی چیشد؟ با درسنامه شما فقط حرکت میکنین، ولی به محض حرکت باید برید سراغ تست، تست! تست! یادگیری اکتیو.( = اگه میخواین گاز بدید و جلو بیفتین، باید دنده یک رو به محض اینکه کارش رو انجام داد ول کنین برید سراغ دنده های بالاتر).
      سلام
      خسته نباشید

ببخشید شاید جاش نباشه اما برای من که خیلی عقبم و تا آخر اردیبهشت نمیرسم تموم کنم تکلیف چیه؟ منظورم اینه که یه سری مباحث هنوز درسنامه هاشون یا کار نشده، یا گیر داره، یا کلا مبحث نخونده زیاد هست و این حرفا.
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

4. Top | #1519
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      26 اسفند
      ریاضی ( تابع ) 1.5 ساعت و 11 تست
      زیست (3) ف1 3.5 ساعت تشریحی

جمعا 5 ساعت و 11 تست

================================
      دیروز 1 ساعت خوندم که خب نوشتن نداشت

شب همگی خوش
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...

5. Top | #1520
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      9 ساعت 100 تست
      ی تغییر خوبی به وجود اوردم میخوام امروز بیشتر بخونم

6. Top | #1521
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تا الان 3:30 بیشتر نخواندم . اونم با 40 تست ولی جای نگرانی نیست از الان میرم میخوانم تا ساعت11

7. Top | #1522
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بچه های ناز تو خونه امیدوارم حالتون خوب باشه.
      امروز هم به زور خودم رو روی عدد ده ثابت نگه داشتم.
      اگه تا آخر امسال کم نیارید، برای همه اونایی که گزارش کار میفرستن اسمارتیز میگیرم.
      خسته نباشید. گاد قوت.

8. Top | #1523
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      جسی که انقدر خسیس نبود حداقل برا من یه بیسکوییت اورئو بگیر

9. Top | #1524
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      امروز 6 ساعت 60 تست
      اره خودم میدونم خیلی کم خواندم همه اش هم تقصیر خودم بود . شرایط عالی بود برای درس خوندن . خودم عرضه نداشتم. فردا سعی میکنم جبران کنم

10. Top | #1525
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZanaP نمایش پست ها
      سلام
      خسته نباشید

ببخشید شاید جاش نباشه اما برای من که خیلی عقبم و تا آخر اردیبهشت نمیرسم تموم کنم تکلیف چیه؟ منظورم اینه که یه سری مباحث هنوز درسنامه هاشون یا کار نشده، یا گیر داره، یا کلا مبحث نخونده زیاد هست و این حرفا.
      سلام عزیزم خسته نباشی.
      من چندین بار هم گفتم بچه ها، یه مبحث رو خوبِ خوب و اصولی بخونین، خیلی بهتره از اینکه بیاین 10 تا مبحث رو سطحی بخونین!
      یعنی اگه شما 10 تا مبحث رو بگیریم. که مجموعا مثلا 30 سوال دارن.
      اگه این مباحث رو با درصد تسلط 30% جلو برید، داخل کنکور و آزمون ها از 30 سوال، نهایتا 3 تا رو جواب میدین!
      ولی اگه بیاین 3 مبحث رو خوب بخونین، این مباحث هم مثلا 9 سوال سرجمع دارن و از این 9 سوال شما میتونین 7 سوال رو جواب بدین.(تازه در حالت واقع بینانه! و نه حالت ایده آل)
      دیدین چقدر فرق کرد؟ مشکل خیلی، خیلی، خیلییی از بچه ها هم همینه.
      دلیل وقوع این پدیده (!) هم واضحه. چون طراح های کنکوری سوالای آبکی نمیارن. سوالایی میارن که واقعا بتونن بچه هارو از هم دیگه جدا کنه و فیلتر کنه.

Long story short، شما باید در درجه اول بدونین کجا هستین، هدفتون چیه، چقدر توانایی دارید و درکل به خودتون بیاین.
      در قدم دوم باید تمامی دروس رو بشینین و اولویت بندی کنین. خب مثلا اگه شما فصل تابع رو نصفه نیمه خوندین، خوندنش 1000 برابر منطقی تره تا مبحثی مثل مشتق که کلا نخوندینش!
      اولویت بندی چجور باشه؟ با 3 فاکتور کلی: 1)چند سوال از اون مبحث میاد 2)چقدر وقت ازتون میگیره 3) پیش نیاز هست یا نه
      مثلا فصلی مثل تابع، هم تعداد سوالاتش نسبتا زیادن، هم زمانش منطقیه، و هم پیش نیازه.
      اما! یه سری مباحث هم هست شما نصفه نیمه خوندی. تسلط بالایی نداری. اینارو چیکار میکنی؟
      فاکتور دوم اولویت بندی، یعنی زمان. یعنی شما میای ارزیابی میکنی میگی خب حالا من اینقدر از این موضوع رو خوندم، با این حال چقدر من زمان میخواد این فصل رو به تسلط خوب برسونم؟ یه تخمینی میزنی و به یه نتیجه ای میرسی.
      بعد از اولویت بندی میای و طبق اولویتت میخونی. تقریبا هم 21 روز هم برای جمع بندی میذاری(طبق حرفی که زدی - داخل تاپیک جمع بندی هم مفصل گفتم)
      هرچقدر از مطالب رو تونستی به درصد بالای تسلط برسونی، بهتر. اولویت بندی بهت کمک میکنه اینجور نشه نزدیک کنکور با خودت بگی کاش فلان مطلب رو میخوندم! نه این یکیو.
      اینجور توی 4 5 ساعت نشستی اولویت بندی کردی، و به بهترین حالتِ فعلیت میرسی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #1526
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ادموند نمایش پست ها
      امروز 6 ساعت 60 تست
      اره خودم میدونم خیلی کم خواندم همه اش هم تقصیر خودم بود . شرایط عالی بود برای درس خوندن . خودم عرضه نداشتم. فردا سعی میکنم جبران کنم
      خسته نباشی.
      خطاب به شما و همه بچه ها
      بچه ها اصلا شوخی نداره کنکور. یعنی چی تقصیر خودم بود؟ دیگه نباید اینجور اتفاقایی بیفته. مگه دهم یازدهم باشین که بگین حالا یروز حواسم نبود در رفت..
      حتما جبران کن.

مصاحبه کنکور:

12. Top | #1527
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دیگه قول میدم آدم بشم مثه آدم درس بخونم فردا 11 ساعت میخونم
      خسته نباشی.
      خطاب به شما و همه بچه ها
      بچه ها اصلا شوخی نداره کنکور. یعنی چی تقصیر خودم بود؟ دیگه نباید اینجور اتفاقایی بیفته. مگه دهم یازدهم باشین که بگین حالا یروز حواسم نبود در رفت..
      حتما جبران کن.

13. Top | #1528
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم خسته نباشی.
      من چندین بار هم گفتم بچه ها، یه مبحث رو خوبِ خوب و اصولی بخونین، خیلی بهتره از اینکه بیاین 10 تا مبحث رو سطحی بخونین!
      یعنی اگه شما 10 تا مبحث رو بگیریم. که مجموعا مثلا 30 سوال دارن.
      اگه این مباحث رو با درصد تسلط 30% جلو برید، داخل کنکور و آزمون ها از 30 سوال، نهایتا 3 تا رو جواب میدین!
      ولی اگه بیاین 3 مبحث رو خوب بخونین، این مباحث هم مثلا 9 سوال سرجمع دارن و از این 9 سوال شما میتونین 7 سوال رو جواب بدین.(تازه در حالت واقع بینانه! و نه حالت ایده آل)
      دیدین چقدر فرق کرد؟ مشکل خیلی، خیلی، خیلییی از بچه ها هم همینه.
      دلیل وقوع این پدیده (!) هم واضحه. چون طراح های کنکوری سوالای آبکی نمیارن. سوالایی میارن که واقعا بتونن بچه هارو از هم دیگه جدا کنه و فیلتر کنه.

Long story short، شما باید در درجه اول بدونین کجا هستین، هدفتون چیه، چقدر توانایی دارید و درکل به خودتون بیاین.
      در قدم دوم باید تمامی دروس رو بشینین و اولویت بندی کنین. خب مثلا اگه شما فصل تابع رو نصفه نیمه خوندین، خوندنش 1000 برابر منطقی تره تا مبحثی مثل مشتق که کلا نخوندینش!
      اولویت بندی چجور باشه؟ با 3 فاکتور کلی: 1)چند سوال از اون مبحث میاد 2)چقدر وقت ازتون میگیره 3) پیش نیاز هست یا نه
      مثلا فصلی مثل تابع، هم تعداد سوالاتش نسبتا زیادن، هم زمانش منطقیه، و هم پیش نیازه.
      اما! یه سری مباحث هم هست شما نصفه نیمه خوندی. تسلط بالایی نداری. اینارو چیکار میکنی؟
      فاکتور دوم اولویت بندی، یعنی زمان. یعنی شما میای ارزیابی میکنی میگی خب حالا من اینقدر از این موضوع رو خوندم، با این حال چقدر من زمان میخواد این فصل رو به تسلط خوب برسونم؟ یه تخمینی میزنی و به یه نتیجه ای میرسی.
      بعد از اولویت بندی میای و طبق اولویتت میخونی. تقریبا هم 21 روز هم برای جمع بندی میذاری(طبق حرفی که زدی - داخل تاپیک جمع بندی هم مفصل گفتم)
      هرچقدر از مطالب رو تونستی به درصد بالای تسلط برسونی، بهتر. اولویت بندی بهت کمک میکنه اینجور نشه نزدیک کنکور با خودت بگی کاش فلان مطلب رو میخوندم! نه این یکیو.
      اینجور توی 4 5 ساعت نشستی اولویت بندی کردی، و به بهترین حالتِ فعلیت میرسی.
      قبل از هر چیز تشکر حسابی برای وقتی که گذاشتید
      و اینکه مباحثی رو که قراره بخونم مشخص کردم و همونطور که گفتید به ترتیب اهمیت و پیش نیاز بودن و با توجه به شرایط کنونی خودم دسته بندی کردم.
      و سوالی که موقع خوندن جوابتون برام پیش اومد اون بازه ی 21 روزه ی جمع بندی بود؛ ینی اینکه میوفته آخر اردیبهشت قبل امتحانات یا موقع امتحانات یا چی؟ بعد کنکور ها چی بعد هفته ی آخر که تورق سریع و اینها میشه دیگه؟ خلاصه که تصورم از این مسیر به شدت به هم ریخته، ممنون میشم راهنمایی کنید
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...

14. Top | #1529
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      27 اسفند
      ریاضی پایه 2.25 ساعت و 17 تست
      زیست (2) 2.5 ساعت تشریحی

جمع کل 4.75 ساعت و 17 تست
      شب همگی خوش
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...

15. Top | #1530
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZanaP نمایش پست ها
      قبل از هر چیز تشکر حسابی برای وقتی که گذاشتید
      و اینکه مباحثی رو که قراره بخونم مشخص کردم و همونطور که گفتید به ترتیب اهمیت و پیش نیاز بودن و با توجه به شرایط کنونی خودم دسته بندی کردم.
      و سوالی که موقع خوندن جوابتون برام پیش اومد اون بازه ی 21 روزه ی جمع بندی بود؛ ینی اینکه میوفته آخر اردیبهشت قبل امتحانات یا موقع امتحانات یا چی؟ بعد کنکور ها چی بعد هفته ی آخر که تورق سریع و اینها میشه دیگه؟ خلاصه که تصورم از این مسیر به شدت به هم ریخته، ممنون میشم راهنمایی کنید
      ببین تو این 21 روز، که میشه 21 روز نهایی قبل کنکورت. حالا اگه کنکورت مثلا 6 تیر باشه، که 21 روز قبلش که میشه بازه 16 مرداد تا 6 تیر. هر تا ریخ دیگه ای هم بود جایگزین میکنی.
      این بازه برای تو چون گفتی تقریبا روی 50 درصد مطالب تسلط داری، بازه مناسبی برای اون قضیه 3 روز یکبار و ایناست. داخل تاپیکم گفتم برات: http://forum.konkur.in/thread66938.html
      از این 21 روز تقریبا 5 روز رو میذاری تورق سریع، بقیش هم طبق چارتی که کشیدم میری جلو تقریبا.

مصاحبه کنکور:

صفحه 102 از 132 نخستنخست ... 292101102103112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)