خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 62 از 63 نخستنخست ... 52616263 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 916 به 930 از 935
    1. Top | #916
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

سلام امیدوارم حالت خوب باشه
      سوال اول رو میام جواب میدم

درمورد سوال دوم این تاپیک رو مطالعه کن ، دوست خوبم درمورد زمین شناسی توضیح داده چون من خودم زمین نخوندم تجربه و آگاهی ای برای پاسخ دادن ندارم

http://forum.konkur.in/thread78280.html
      http://forum.konkur.in/thread78280.html

http://forum.konkur.in/thread78173.html#post1807793
      دمت سوال اولو یادت نره واقعا فوری فوتیه

2. Top | #917
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCHH نمایش پست ها
      ۱. برای زیست حنیف عظیمی میخوام ببینم چون ترمیم زیست دارم میترسم نرسم واس همین اول کل ۳ پایه میبینم و میخونم بعدش تست میزنم این بنظرت مشکل داره؟
      چه مشکل هایی میتونه داشته باشه...
      خب وقتی شما بطور کل یادگیری رو از تست زنی جداسازی کردی و فاصله زیادی هم بین شون قرار دادی
      باعث توهم یادگیری میشه ... فکر میکنی خیلی خوب فهمیدی و یادگرفتی مطالب رو اما
      وقتی ماه های پایانی میرسی و میخوای تازه تست زنی رو شروع کنی عملکردت خیلی ضعیف تر از چیزی هست که انتظارش رو داشتی
      و دیگه فرصت نداری تمرکز کنی روی بهبود و انالیز و برسی و فقط میرسی چندتا ازمون کارکنی و سوالای کنکورها رو بزنی و بری سر جلسه

اینکار ریسکش بشدت بالاست...

میتونی زمان فیلم دیدن رو یمقدار کمترش کنی و 0 تا 100 فیلم نبینی بلکه بیای براساس خودشناسی و ارزش نسبی فصول و مطالب انتخاب کنی کدوما رو کامل براش فیلم ببینی
      و بخش هایی که توی اولویت قرار نمیگیرن رو تایم فیلم دیدن رو ازشون کم کنی و برای تست و تمرین و مرور زیاد مطالب پخشش کنی بصورت موازی درکنار فیلم دیدن...

یا حداقل فیلم ها رو که میبینی یه برنامه آزمونک مانندی هم برای خودت طبق برنامه فیلم دیدنت تنظیم کن ...

خلاصه توصیه اینکه ریسک نکنی و تست و فیلم دیدن رو با فاصله زمانی زیادی از هم جداشون نکنی

3. Top | #918
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط riestart نمایش پست ها
      سلام زیرو
      خیلی تایم مرده ی روزم زیاده بین روز خیلی بیرون از اتاق میرم
      آخر شب که میشه هم خستم و دیگه نمیتونم بخونم هم در کل ۱۲ ساعت اینطورا میشه با اینکه از صبح زود میام سر درس یه راه حلی چیزی
      جدیدا هم خیلی میام نت گوشیمو میخوام بزارم کنار ولی مشاورم میگه باید صبح ها حاضری بزنید شما اینجور مواقع چیکار میکردین

سلام
      خب شما مشکل و باگ خودتون رو خیلی خوب میشناسید و میدونید چیه
      گوشی رو صبح که حاضری زدی بعدش خاموش کن بذارش کلا توی کشویی چیزی خارج از اتاقت ( اگه دیگه خیلی احتمال داره بری سراغش درش رو کلید کن کلیدش رو بده به یه نفر دیگه و بهش بگو فقط اخر شب بهت بده)

خلاصه صبح بعداز حاضری زدن گوشی رو خاموش کن بذارش خارج از محل درس خوندنت
      و اخر روز گوشی رو بردار و اگه کاری داری چک کن و... و فردا هم به همین منوال...

زیاد بیرون رفتن از اتاق هم
      تایم های استراحت بین درسی رو طولانی درنظر نگیر
      مثلا 60 دقیقه بخون 10 دقیقه استراحت یا...
      اگه خودت رو میشناسی و میدونی ممکنه کلا بری و برگشتت با خدا باشه ، تایم استراحت بین درسی رو طولانی و زیاد درنظر نگیر و کوتاهش کن و اون تایم روهم درگیر چیزایی که حواس پرت کنن نشو بلکه خودت و ذهنت رو ریلکس کن...

4. Top | #919
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها

چه مشکل هایی میتونه داشته باشه...
      خب وقتی شما بطور کل یادگیری رو از تست زنی جداسازی کردی و فاصله زیادی هم بین شون قرار دادی
      باعث توهم یادگیری میشه ... فکر میکنی خیلی خوب فهمیدی و یادگرفتی مطالب رو اما
      وقتی ماه های پایانی میرسی و میخوای تازه تست زنی رو شروع کنی عملکردت خیلی ضعیف تر از چیزی هست که انتظارش رو داشتی
      و دیگه فرصت نداری تمرکز کنی روی بهبود و انالیز و برسی و فقط میرسی چندتا ازمون کارکنی و سوالای کنکورها رو بزنی و بری سر جلسه

اینکار ریسکش بشدت بالاست...

میتونی زمان فیلم دیدن رو یمقدار کمترش کنی و 0 تا 100 فیلم نبینی بلکه بیای براساس خودشناسی و ارزش نسبی فصول و مطالب انتخاب کنی کدوما رو کامل براش فیلم ببینی
      و بخش هایی که توی اولویت قرار نمیگیرن رو تایم فیلم دیدن رو ازشون کم کنی و برای تست و تمرین و مرور زیاد مطالب پخشش کنی بصورت موازی درکنار فیلم دیدن...

یا حداقل فیلم ها رو که میبینی یه برنامه آزمونک مانندی هم برای خودت طبق برنامه فیلم دیدنت تنظیم کن ...

خلاصه توصیه اینکه ریسک نکنی و تست و فیلم دیدن رو با فاصله زمانی زیادی از هم جداشون نکنی
      میخواستم تست زنی و مطالعه با هم باشه ولی تو این تایم باقی مونده نمیرسم چون میترسم به زیست ۱۲ ک برای ترمیم نیاز دارم نرسم
      باید ریسک کنم
      آزمونک گفتی کمپ ۴۴ ماز دارم آزمون هاشو برای هر ۲ فصل یه آزمون ۵۰ تایی داره خوبه بعد هر ۲ فصل اینارو بزنم و بعدش برم سراغ تست های کتاب تست؟
      ۱۲ تا آزمون ۵۰ تایی داره

5. Top | #920
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahlyn نمایش پست ها
      سلام

یه سوال دارم نمیدونستم کجا بپرسم

تایم صبحم خیلی تلف میشه

تمرکز کافی ندارم

تا بیام شروع کنم میبینم دیر شده

راه حلی دارین؟

سلام من سوالت رو الان توی تاپیک دیگه ای دیدم
      دو ماه پیش پرسیده بودی شاید تا الان مشکل برطرف شده باشه ...

ولی اینکار حتما میتونه بهت کمک کنه
      برای شروع روزت یه روتین بچین
      یعنی همیشه و هرروز حتما این ترتیب چندتا کار رو بعداز بیداریت انجام بده بعدش برو سراغ هرکار دیگه ای...

فقط قبلش این روهم بگم اصلا به هیچ عنوان بعداز بیدار شدن ، چک کردن گوشی جزو اولین کارهات نباشه به هیچ عنوان...

این روتین بعداز بیداری هم جوری انتخاب کن که تهش نهایتا بیست دقیقه نیم ساعت وقت بگیره..
      اینکه دقیقا کدوم کارها رو انتخاب کنی که تبدیلشون کنی به روتین بعداز بیداری با خودته
      اما چندتا چیز رو بعنوان پیشنهاد میگم:

چنددقیقه کوتاه فکر کردن و سپاس گزاری بابت چیزهای خوب و قشنگی که داری در زندگی
      مدیتیشن
      فکر کردن درمورد مهم ترین هدف حال حاضر زندگیت
      مرور نقشه کلی امروز و وظایف و کارها و برنامه ای که برای امروز قراره انجام بدی
      خوردن نوشیدنی گرمی که دوسش داری و حالت رو خوب میکنه
      چندتا حرکت کششی کم فشار و نفس عمیق و اروم
      مسواک زدن یا دوش کوتاه مدت گرفتن
      خوندن یکی دوصفحه کوتاه از یه کتاب الهام بخش و حال خوب کن
      و...

چندتا از این کارها رو بعنوان روتین اول صبح انتخاب کن جوری که زمان زیادی هم نگیره
      و هرروز بعداز بیدار شدن به ترتیب همیشه انجام شون بده

مطمعنم اون مشکلی که داشتی قطعا تا حد خیلی زیادی حل میشه

6. Top | #921
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      حالتون خوبه ؟وقتتون بخیر
      شرمنده مزاحم اوقاتتون شدم امکانش هست راهنمایی کنید
      من پشت کنکوری تجربی هستم دروسی که کار کردم اینا بوده
      تا الان شیمی فقط دوازدهم مونده
      زیست گیاهی و جانوری و دوازدم
      فیزیک 4 فصل خوندم
      ریاضی هم زیاد نیست مثل فیزیک
      زمین هم نصف شو خوندم
      ولی سالای پیش همشونو خوندم و تست زدم و کلاس دیدم سطحم صفر نیست
      بنظزشما کی ازمون جامع زدن رو شروع کنم؟
      ممنون میشم زاهنمایی کنید
      هدفم هم پزشکی هست
      سهمیه ام هم برا منطقه 1
      و معدل دیپلمم 19/16
      باتشکر

7. Top | #922
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام زیرو
      خسته نباشی
      سوال مشابهی داشتم؛ ریاضیم وضع خوبی نداره، دارم به خوبی با فیلمای تدریسی که دارم پیش میرم ( دبیر، استدلال کردن یاد میده نه نکته و فرمول حفظی )، ولی وقت زیادی میگیره و برای رسیدن به تسلط زمان زیادی میطلبه. از اونجا که نهایی دارم و نمیتونم کنکورم بی خیال بشم، خواستم بدونم همینکه تابع و مثلثات و حد و مشتق و کاربرد رو با تسلط خوب بخونم، و بعدش برای نهایی دو فصل باقیمونه ( هندسه و آمار ) رو با درسنامه خیلی سبز یا حالا در حد کتاب درسی بخونم، میتونه استراتژی خوبی باشه؟
      (جمله ی دور فعل و درازی بود خلاصه شرمنده )
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

8. Top | #923
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام زیرو وقتت بخیر. من توی ازمونام هیچوقت درصدام به بالای ۶۰ درصد نرسید. چه دلیلی باعث این موضوع میشه و چه چیزی رو به نظرتون باید تو برنامه ام تغییر بدم

9. Top | #924
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

10. Top | #925
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر من تازه وارد سایت شدم و اصلا آشنایی ندارم با سایت این زیرو نامه رو باید از کجا خوند؟

11. Top | #926
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا پاک شدههههههههههههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟
      کی جوابگوعه الآن

12. Top | #927
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی چی؟؟؟؟ من چند هفته پیش دیدم بود و یه حسی میگفت اسکیرین بگیر!! چی شده اخه همه پست های زیرو پاک شده
      ویرایش توسط Darkside : 01 تیر 1402 در ساعت 15:32

13. Top | #928
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salaheddin.Kurd نمایش پست ها
      چرا پاک شدههههههههههههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟
      کی جوابگوعه الآن
      خودشون پاک کردن
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

14. Top | #929
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mmmmmm9493 نمایش پست ها
      یعنی چی؟؟؟؟ من چند هفته پیش دیدم بود و یه حسی میگفت اسکیرین بگیر!! چی شده اخه همه پست های زیرو پاک شده
      پشیمونه از اینکه این همه وقت گذاشته اینجا...

15. Top | #930
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mmmmmm9493 نمایش پست ها
      خودشون پاک کردن نقطه گذاشتن

فک کنم حال روحش بده

ایشالا که حالش خوب شه زودتر
      ? Happy or sad

صفحه 62 از 63 نخستنخست ... 52616263 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 157 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 157 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن