خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 110 از 111 نخستنخست ... 10100109110111 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,636 به 1,650 از 1665
    1. Top | #1636
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      شیطونه میگه 109 صفحه رو بخونم همشو
      بخون ..من تا صفحه 70 اینا رفتم عقب..خنده دارم خیلی داره

2. Top | #1637
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      بخون ..من تا صفحه 70 اینا رفتم عقب..خنده دارم خیلی داره
      من از اول شروع کردم جالبه سال 93 اینا همشون رشته شون ریاضی بوده
      اره بعضیاش خنده داره واقعا

3. Top | #1638
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من از اول شروع کردم جالبه سال 93 اینا همشون رشته شون ریاضی بوده
      اره بعضیاش خنده داره واقعا
      اون زمان ریاضی ابهت داشت

4. Top | #1639
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      اون زمان ریاضی ابهت داشت
      الانم ابهتش سر جاشه

5. Top | #1640
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الانم ابهتش سر جاشه
      اوووووووف...اره کاملا حق میفرمایید

6. Top | #1641
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو دوران دانشجویی در کنار درس یه تفریح خاص برای خودتون ایجاد کنید
      نقاشی، خطاطی، باشگاه رفتن، نوشتن ، عکاسی یا موسیقی و...
      کافه رفتن و بیرون گردی خوبه ولی برا وقتای تنهایی و خلوت داشتن هنر هم خوبه.
      در مورد درس تو طول ترم بخونید ازاول تنبلی بازی در نیارید مثل منمن جدی پشیمونم.
      سعی کنید تو یکی از کانون ها یا تشکل ها برید البته کل وقتتون تلف نکنید. فقط محض سرگرمی.
      درگیر بازی رقابتی مسئولیت ها نشید.
      ویرایش توسط Mahla79 : 02 مهر 1401 در ساعت 11:49

7. Top | #1642
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      داش خوابگته نوعی فشِ تو ترکی معنیش میشه خواب **** تصحیح کن الان سایت فیلتر میشه
      اعتماد رو درست میگی الان به رفیقی که از بچگی با هم بودی نمیشه اعتماد کرد چه برسه به یه بچه رشته تجربی که جز کتاب چیزی ندیده و یهو وارد دانشگاه میشه صادقانه بگم من دیدم به همه پزشکا و دندان پزشکا داروسازا اینه = اخرش پولدار میشن ولی جوونی نمی کنن با یه دختر ازدواج می کنن اون دختر هم پولاشونو خرج می کنه خودشونم صبح تا شب سر کارن تو سن ۴۰ سالگی هم به فکر خیانت میوفتن اکثرشونم موهاشون کچله وسطش بغلاش پرپشته گفتم اکثرشون نه همشون. کافیه بری بیمارستان یا مطب یا داروخانه از نزدیک ببینی.درسته این قسمت حرفم به اعتماد ربط نداشت فقط خواستم مطرح کنم ببینم چند نفر با حرفم موافقن
      منتظر بودم تهش بزنه
      رفع ریزش مو با شامپو سیر پرژک
      9/9/2022

8. Top | #1643
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نمی دونم این رو گفتن یا نه

ولی شانس هم خیلی مهمه. این که جو ورودی های اون سال چطور باشه گاهی ممکنه علوم پزشکی تهران بشه جهنم برات گاهی ممکنه یه دانشگاه پایینتر جوری علاقه مندت کنه ک صد برابر موفق تر بشی.

سعی کنید جو روتون اثر نذاره و از هدف دورتون کنه. دانشگاه تازه ابتدای راهه نه انتهای راه.
      امیدوارم ک موفق باشید و بالا بالاها ببینیمتون
      𝐏𝐢𝐳𝐳𝐚 𝐢𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐨𝐧𝐥𝐲 𝐜𝐢𝐫𝐜𝐥𝐞 𝐨𝐟 𝐭𝐫𝐮𝐬𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐡𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐚𝐯𝐞

9. Top | #1644
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      وای وای وای بلاخره تموم شد ۱۰۹صفحه
      چقدر خندیدم ناموسا خیلی باحال بود کلی هم نکته داشت
      چ جو خوبی داشته سال ۹۳و بچهای ریاضی

10. Top | #1645
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یهو دلم خواست از تجربیات این ترم بنویسم اینجا : ) بعضیاش واسه خودمم یجور یادآوری برا ترم بعده

دوستان ترم اولی لطفا روز ثبت نام با لباس مدرسه نرید هم دخترا هم پسرا روز اولی ک رفتم با خواهرم هنگ بودیم ک چرا واقن چرا بعضیا انقدر ب لباس مدرسه وفادارن

ب استاداتون خانوم و اقا نگید، استاد بگید البته هنوزم این مورد دیده میشه بین بچه ها

میتونید بدون اجازه برید بیرون (البته یجوری ک ب استاده برنخوره، با احترام برید ) ولی استادا تیز تر از اون چیزی ان ک فک میکنید ینی یادشون میمونه طرف رفت و دیگه نیومد : ) سر این چن تا ا همکلاسیای من غیبت خوردن البته بنیان گذارش خودم بودم و اون موقع شانس آورده بودم خوشبختانه

با استاد لج نکنید

ب هیییییچ عنوان غیبت نکنید

طبق ی قانون نانوشته اون روزی ک غیبت میکنید میشه مهم ترین روز از کل جلسات ترم :/

اصن غیبتارو نگه دارید برا روزای قبل امتحان، اگ غیبتارو پر کنید مجبورید برید تا حذف نشید
      و اینکه بعضی استادا ب اونایی ک اصلا غیبت نداشتن نمره اضافی میدن
      بعضی استادا حضور غیاب نمیکنن ولی حواسشون هس کیا نیستن سر کلاس این ترم من تو این تله افتادم متاسفانه

کلاسای مهم رو ضبط کنید ولی دلتون خوش نباشه ک داره ضبط میشه یهو دیدید پاک شد :/سعی کنید سر کلاس یاد بگیرید تا بعد وقتتون تلف نشه
      از تخته ک عکس میگیرید همون روز وارد جزوه کنید بعدا یادتون میره
      حواس جمع باشید سرکلاس جزوه هارم کامل بنویسید من یکی ک اصلا تو جزوه نویسی خوب نیستم

این قانون تو دانشگاه هم جوابه حتما بهش پایبند باشید (درس و تکالیف هر روز در همان روز )

امتحانای میان ترم رو خیلییییی جدی بگیرید اسون تر و نمره بیار تر از پایان ترمه

در طول ترم هر چقدر میتونید فعالیت امتیازی انجام بدید زودتر از بقیه ارائه بدید مثبت بگیرید و پای تخته برید و.. ب اینا تو پایان ترم نیاز خواهید داشت : )

جو رقابتی ب شدت بالاس، در حدی ک مثلا من اینجا دارم اینو مینویسم یکی قطعا در حال شخم زدن هالیدیه..

فعلا همینا ب ذهنم رسید بعدا بازم چیزی باشه اضافه میکنم.

11. Top | #1646
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وارد حاشیه نشید
      سخت نگیرید
      عشق کنید
      برای سواد درس بخونید نه چیز دیگه

12. Top | #1647
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ترم اول رل نزنید و عاشق نشید چون ممکنه تا ترم آخر گریبان گیر شما بشه...

13. Top | #1648
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      1- خابگاه معتاد نشید شدید هم لاقل ناس نه چیز خوب
      2- عاشق شدید ، گناه نکردید برید و بگید ! یا میشه یا نمیشه بهتر از خون دل خوردنه
      3- به هیچکس به دید موقت نگاه نکنید اگه مورد 2 رواتفاق افتاد و موفق بودید! هیچ کسی بازیچه شما نیست و شما هم بازیچه هیچکس نیستید!
      4- بزرگ شید! معیار ها بعضا خیلی چیپه! پسر ماشین دار کلاس هیچوقت ادم خوبی به قطع نیست! و برعکسش ، تیپ و قیافه خوبه ولی معیار یه دختر 16 ساله اینه! ، دختر خوشگل خوبه ولی این معیار بلوغ توعه پسر بود نه الانت ، اگر میخاید به یکی دل ببندید لاقل قبل خیلی وابستگی بفهمید ادم هست یا نه
      5- وارد هیچ تشکل نشید ، هیچ
      6- ترم اول دروس در اکثر رشته ها تکراریه! اما به شما این وقت رو میده دانشجو شدن و دانشجو طور خوندن رو یاد بگیرید!
      7- سفت و سخت بگیرید ولی هیجانی نشید! از گفتگو با ترم های بالا تاثیر نگیرید! چون اغلب میگن که درسخوندن فایده نداره و ش ل کن!
      8- احترام استاد رو نگه دارید ، در اغلب موارد همین استاد برای درس های بالاتر هم هست و از اینده هیچ خبری ندارید!
      9- همکلاسی های شما هم همکلاسیتونن پس صمیمی باشید و هم رقیبن ، پس زیاد صمیمی هم نشید!
      10- و در اخر سعی کنید با نام خوش از اون دانشگاه خارج شید چه درسی چه اخلاقی ! این چیزیه که استاد ما به ما میگفت روزای اول!
      و باز هم عرض میکنم ترم 1 طبیعی هست جو گیر و هیجانی بشید! اما کنترل کنید روی همه کراش نزنین پی وی همه دخترا نرید
      دخترا گروه بازنکنید و پشت پسرا حرف بزنین چون یقین یکی از دخترا با همکلاسیا رل ، هرچیزی... شده و از شما ها خبر پیدا میکنه !
      و هیچ کس اجازه استفاده احساسی از شما و هیچ وقت شما حق استفاده و انداختن به اونور یک نفر رو ندارید! کمال بی شرفی اینجاست
      که اغلب افراد برای اولین بار دانشگاه عاشق یا علاقه مند میشند و شما فرض کنید که یک نفر اینکارو کنه! میتونم بگم با اینکار کل احساسات یک نفر
      خشک و سرد میشه!
      و اینکه با دانشگاه قبول شدن حتی تهران دندان یا هرکجا واسه شما نرید ن حواستون جمع باشه که هیچ اعتباری نه دارید نه بهتون خاهند داد این رفتار شماست
      که برا شما اعتبار و شخصیت و پرستیژ میده ، چه بسا همین به دانشجوهای رشته های به نظر عوام تاپ ! محل سگ نمیدن هیچکس ، چون تمیز نیستن چون ادم نیستن! پس اگه رشته به نظر خودتون تاپ قبول شدید
      شاخ نشید چون اولا ترم بالایی میاد میزنه پس کلتون دوما اصن منطق این کار هیچه ! یعنی تو نیاز به توجه داری و این شدی ولی باور کن از تو شاخ ترم هست که شاید رشته تو ام نیست ولی صدتا مث تورو میندازه برمیداره!
      موفق باشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 19 دی 1401 در ساعت 04:49

14. Top | #1649
      کاربر اخراجی

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      1- خابگاه معتاد نشید شدید هم لاقل ناس نه چیز خوب
      2- عاشق شدید ، گناه نکردید برید و بگید ! یا میشه یا نمیشه بهتر از خون دل خوردنه
      3- به هیچکس به دید موقت نگاه نکنید اگه مورد 2 رواتفاق افتاد و موفق بودید! هیچ کسی بازیچه شما نیست و شما هم بازیچه هیچکس نیستید!
      4- بزرگ شید! معیار ها بعضا خیلی چیپه! پسر ماشین دار کلاس هیچوقت ادم خوبی به قطع نیست! و برعکسش ، تیپ و قیافه خوبه ولی معیار یه دختر 16 ساله اینه! ، دختر خوشگل خوبه ولی این معیار بلوغ توعه پسر بود نه الانت ، اگر میخاید به یکی دل ببندید لاقل قبل خیلی وابستگی بفهمید ادم هست یا نه
      5- وارد هیچ تشکل نشید ، هیچ
      6- ترم اول دروس در اکثر رشته ها تکراریه! اما به شما این وقت رو میده دانشجو شدن و دانشجو طور خوندن رو یاد بگیرید!
      7- سفت و سخت بگیرید ولی هیجانی نشید! از گفتگو با ترم های بالا تاثیر نگیرید! چون اغلب میگن که درسخوندن فایده نداره و ش ل کن!
      8- احترام استاد رو نگه دارید ، در اغلب موارد همین استاد برای درس های بالاتر هم هست و از اینده هیچ خبری ندارید!
      9- همکلاسی های شما هم همکلاسیتونن پس صمیمی باشید و هم رقیبن ، پس زیاد صمیمی هم نشید!
      10- و در اخر سعی کنید با نام خوش از اون دانشگاه خارج شید چه درسی چه اخلاقی ! این چیزیه که استاد ما به ما میگفت روزای اول!
      و باز هم عرض میکنم ترم 1 طبیعی هست جو گیر و هیجانی بشید! اما کنترل کنید روی همه کراش نزنین پی وی همه دخترا نرید
      دخترا گروه بازنکنید و پشت پسرا حرف بزنین چون یقین یکی از دخترا با همکلاسیا رل ، هرچیزی... شده و از شما ها خبر پیدا میکنه !
      و هیچ کس اجازه استفاده احساسی از شما و هیچ وقت شما حق استفاده و انداختن به اونور یک نفر رو ندارید! کمال بی شرفی اینجاست
      که اغلب افراد برای اولین بار دانشگاه عاشق یا علاقه مند میشند و شما فرض کنید که یک نفر اینکارو کنه! میتونم بگم با اینکار کل احساسات یک نفر
      خشک و سرد میشه!
      و اینکه با دانشگاه قبول شدن حتی تهران دندان یا هرکجا واسه شما نرید ن حواستون جمع باشه که هیچ اعتباری نه دارید نه بهتون خاهند داد این رفتار شماست
      که برا شما اعتبار و شخصیت و پرستیژ میده ، چه بسا همین به دانشجوهای رشته های به نظر عوام تاپ ! محل سگ نمیدن هیچکس ، چون تمیز نیستن چون ادم نیستن! پس اگه رشته به نظر خودتون تاپ قبول شدید
      شاخ نشید چون اولا ترم بالایی میاد میزنه پس کلتون دوما اصن منطق این کار هیچه ! یعنی تو نیاز به توجه داری و این شدی ولی باور کن از تو شاخ ترم هست که شاید رشته تو ام نیست ولی صدتا مث تورو میندازه برمیداره!
      موفق باشید
      دسخوش چند خط آخرت خیلی خوب بود
      حال کردم بات.دختر بودی میومدم میگرفتمت

15. Top | #1650
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط itzhosein نمایش پست ها
      دسخوش چند خط آخرت خیلی خوب بود
      حال کردم بات.دختر بودی میومدم میگرفتمت
      میتونی دختر شی بگیرمت فرقی نمیکنه