خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 82
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      مشکلی نیست. تا فردا براتون میفرستم. ولی اگه من رتبه اوردم پیشش معنیش این نیست حتما خوبه. تحقیق بیشتر نیازه
      بله درسته و به خاطر همینه که می خوام برنامه پیشرویشونو هم ببینم و چند تام از ویسا و پادکستاشونو از کانال گاماس میبینم
      البته من زیاد به مشاور نیاز ندارم برای یکی دو ماه می خوام که بالاسرم باشه و ساعت مطالعم فیکس شه و عادتای بدم و اصلاح کنم وگرنه برنامه ریزی و تا حدودی بلدم

2. Top | #62
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bamby نمایش پست ها
      بله درسته و به خاطر همینه که می خوام برنامه پیشرویشونو هم ببینم و چند تام از ویسا و پادکستاشونو از کانال گاماس میبینم
      البته من زیاد به مشاور نیاز ندارم برای یکی دو ماه می خوام که بالاسرم باشه و ساعت مطالعم فیکس شه و عادتای بدم و اصلاح کنم وگرنه برنامه ریزی و تا حدودی بلدم
      پیام شخصی رو چک کنین

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیام شخصی رو چک کنین
      ولی رضا حالا که فکر میکنم حیف کردی که بابل رو از دست دادی
      از یه طرفم با این رتبه ی خوبی که کسب کردی حیف بود که دانشگاه تیپ ۱ رو اولویت نمیزدی
      چقدر دوراهی سختیه واقعا

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیام شخصی رو چک کنین
      بله مرسی چک میکنم الان

5. Top | #65
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنون. اره پیش اسماعیلی میرفتم. چون کاملا معلوم بود به کتاب مسلط هست. من از نکته و تست فرهمند راضی نبودم و خودم حس میکنم سر کنکور زیاد کمکم نکرد. بنظرم بقیه دبیرام بررسی کن. برای ریاضی عباسپور خیلی با سواده و برای کسایی که بالای 50 درصد هستن تو ریاضی مناسبه. میر حسینی هم اروم درس میده ولی خب خیلی مفهومی درس میده. سر جلسه کنکور تیکنیک های اسماعیلی و میر حسینی رو قشنگ حس کردم دارن کمکم میکنن. سعی کن زیاد به کلاس وابسته نباشی. یه درس که میبینی هر کاری میکنی نمیشه برو کلاس. برای من مثلا شیمی هرکاری کردم نشد....
      سلام ، من تصمیم دارم برای شیمی کلاس سالیانه برم . شما اسماعیلی رو پیشنهاد میکنید؟
      میگن خیلی فرمول و نکته میگه ، این درسته؟
      و اینکه میگن جزوشون زیاد کامل نیست
      ویرایش توسط سردرگم : 07 شهریور 1401 در ساعت 17:28

6. Top | #66
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سردرگم نمایش پست ها
      سلام ، من تصمیم دارم برای شیمی کلاس سالیانه برم . شما اسماعیلی رو پیشنهاد میکنید؟
      میگن خیلی فرمول و نکته میگه ، این درسته؟
      و اینکه میگن جزوشون زیاد کامل نیست
      سلام. بله اسماعیلی نکته زیاد میگه. و فرمولم خوب میگه.من که از نکته و تستش راضی بودم. سالانه رو نمیدونم.. تست پدیا هم یه بررسی کنین. البته اگه سطح شیمیتون متوسطه تست پدیا خیلی قویه

7. Top | #67
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام. بله اسماعیلی نکته زیاد میگه. و فرمولم خوب میگه.من که از نکته و تستش راضی بودم. سالانه رو نمیدونم.. تست پدیا هم یه بررسی کنین. البته اگه سطح شیمیتون متوسطه تست پدیا خیلی قویه
      منظورتون از فرمول خوب میگه یعنی فرمول زیاد میگه؟
      یا مثلا فرمول های اضافی و کم ارزش زیاد میگه ، در صورتی که میشه با روش ساده تر حل کرد؟
      مثلا بعضی از دبیرا انقدر فرمول میگن برای همه چی ، که آدم سر جلسه هیچکدوم یادش نمیاد . اسماعیلی اینطوریه؟
      در کل این نکته و فرمول های زیاد گفتنش خوبه یا بد؟

من از یه نفر دیگه هم که کلاسشون میرفت سوال کردم و ایشون میگفتن ، اسماعیلی خیلی میپیچونه بعضی مسائل رو در حالی که راه کتاب مثلا ساده تره و از راه ساده تر هم میشه حلش کرد یه مسئله رو
      اینکه میگن خیلی میپیچونه درسته به نظرتون ؟
      و پیشنهاد کردن به جای سالیانه ، نکته تستش یا جاست تستش رو ببینم وقتی سطحم قوی شد

8. Top | #68
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      منظورتون از فرمول خوب میگه یعنی فرمول زیاد میگه؟
      یا مثلا فرمول های اضافی و کم ارزش زیاد میگه ، در صورتی که میشه با روش ساده تر حل کرد؟
      مثلا بعضی از دبیرا انقدر فرمول میگن برای همه چی ، که آدم سر جلسه هیچکدوم یادش نمیاد . اسماعیلی اینطوریه؟
      در کل این نکته و فرمول های زیاد گفتنش خوبه یا بد؟

من از یه نفر دیگه هم که کلاسشون میرفت سوال کردم و ایشون میگفتن ، اسماعیلی خیلی میپیچونه بعضی مسائل رو در حالی که راه کتاب مثلا ساده تره و از راه ساده تر هم میشه حلش کرد یه مسئله رو
      اینکه میگن خیلی میپیچونه درسته به نظرتون ؟
      و پیشنهاد کردن به جای سالیانه ، نکته تستش یا جاست تستش رو ببینم وقتی سطحم قوی شد
      فرمولای مسخره نمیگه. کاربردی میگه. و واجب نیست همشو یاد بگیرین. نه از نظر تدریس خیلی خوب درس میده. اثبات شدس. بنظرم جاست تست و نکته و تست خوبه براتون. بعد اینکه قوی شدین

9. Top | #69
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فرمولای مسخره نمیگه. کاربردی میگه. و واجب نیست همشو یاد بگیرین. نه از نظر تدریس خیلی خوب درس میده. اثبات شدس. بنظرم جاست تست و نکته و تست خوبه براتون. بعد اینکه قوی شدین

به نظرتون برای من که سطحم ضعیفه کلاس سالیانه اسماعیلی میتونه مفید باشه ؟
      یا اینکه با یه استاد دیگه کلاس سالیانه برم ، و بعدش ، فقط از نکته تست اسماعیلی استفاده کنم ؟

10. Top | #70
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      به نظرتون برای من که سطحم ضعیفه کلاس سالیانه اسماعیلی میتونه مفید باشه ؟
      یا اینکه با یه استاد دیگه کلاس سالیانه برم ، و بعدش ، فقط از نکته تست اسماعیلی استفاده کنم ؟
      ایده خوبیه. بنظرم بابایی و اقاجانی و اینا میتونن مفید باشن. ولی خب بازم پرس و جو کنین چون من زیاد تو جو دبیرا نبودم

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش یسوال داشتم خدمتت
      اول ک تبریک بابت موفقیتت
      بعدم اینکه گفتی فیزیک میرحسینی شرکت کردی نکته تستشو و برات مفید واقع شده
      منم بعد از تحقیقات فراوان و مقایسه فیلمای یحیوی و میرحسینی و کامران تصمیم گرفتم اول کاری میرحسینی ببینم
      سوالی ک داخل ی تاپیک دیگه پرسیدمو میزارم بیزحمت بخونش
      سلام عزیزان
      طبق تحقیقات موسادی ای ک ب عمل اوردم
      فهمیدم کلاس سالیانه401 فیزیک میرحسینی حدود120 الی 130 ساعته و کلاس نکته و تستش حدود60 الی 70 ساعت
      سوالم از شما باتجربه ها اینه ک کدومشو بهتره ببینم؟
      اینم بگم ک همایش فیزیک کامرانو دارم. ک خلاصه درس میده و توضیحاتش اکثرا در قالب تسته
      از روشش بدم نمیاد ولی نیاز میبینم قبل از تستی کار کردن یکی مفهومی باهام کار کنه
      با این تفاسیر نکته و تست میرحسینیو ببینم یا سالیانش؟
      اندکی دو دلم و ترجیح خودم روی سالیانست اما130 ساعت کم نیس تخم گذار میشم پای دیدنش

بنظرت یکی با شرایط من بهتره بره سالیانه ببینه یا نکته تست؟
      نکته تست کامل مطالبو میگه؟یا فقط در حد مرور اشاره میکنه؟
      خلاصه ی اطلاعات مختصر بده از تجربت و نظرتو بگو ممنون

12. Top | #72
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TheChernobyl نمایش پست ها
      سلام داداش یسوال داشتم خدمتت
      اول ک تبریک بابت موفقیتت
      بعدم اینکه گفتی فیزیک میرحسینی شرکت کردی نکته تستشو و برات مفید واقع شده
      منم بعد از تحقیقات فراوان و مقایسه فیلمای یحیوی و میرحسینی و کامران تصمیم گرفتم اول کاری میرحسینی ببینم
      سوالی ک داخل ی تاپیک دیگه پرسیدمو میزارم بیزحمت بخونش
      سلام عزیزان
      طبق تحقیقات موسادی ای ک ب عمل اوردم
      فهمیدم کلاس سالیانه401 فیزیک میرحسینی حدود120 الی 130 ساعته و کلاس نکته و تستش حدود60 الی 70 ساعت
      سوالم از شما باتجربه ها اینه ک کدومشو بهتره ببینم؟
      اینم بگم ک همایش فیزیک کامرانو دارم. ک خلاصه درس میده و توضیحاتش اکثرا در قالب تسته
      از روشش بدم نمیاد ولی نیاز میبینم قبل از تستی کار کردن یکی مفهومی باهام کار کنه
      با این تفاسیر نکته و تست میرحسینیو ببینم یا سالیانش؟
      اندکی دو دلم و ترجیح خودم روی سالیانست اما130 ساعت کم نیس تخم گذار میشم پای دیدنش

بنظرت یکی با شرایط من بهتره بره سالیانه ببینه یا نکته تست؟
      نکته تست کامل مطالبو میگه؟یا فقط در حد مرور اشاره میکنه؟
      خلاصه ی اطلاعات مختصر بده از تجربت و نظرتو بگو ممنون
      سلام خیلی ممنونم ازت. اگه میشه شرایطت و سطح فیزیکت ودرصد تسلط خودتو بگو تا بتونم کمکت کنم، و اینکه کلاس دیگه ای هم میری یا میرفتی؟

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنونم ازت. اگه میشه شرایطت و سطح فیزیکت ودرصد تسلط خودتو بگو تا بتونم کمکت کنم، و اینکه کلاس دیگه ای هم میری یا میرفتی؟
      والا داداش کلاس دیگه ک ن ندارم.چند جلسه ای فیزیک کامران دیدم ک متوجه شدم جمع بندی طور درس میده و بهتره اون اواخر ببینمش.
      سطح فیزیکو گیراییم بد نیست اما اینم بگم تا حالا فیزیکو کنکوری نخوندم. منظورم اینه نشده یک دور کامل براش کلاس برم یا فیلم ببینم یا تست بزنم. نهایت چندتا فصل اینجوری کار کردم. خلاصه قراره فیلمی ک انتخاب میکنم بشینم باهاش کامل بیام جلو و یاد بگیرم.
      از کلاسی ک فقط تستیو تکنیکی باشه مثل کامران خوشم نمیاد(برای اول کار البته). از کلاس بشدت تشریحی و سطح پایینم ک کلا خوشم نمیاد. برای همین فک میکنم با میرحسینی بهتر پیش برم.
      تسلطمم والا فعلن اول کارم ولی دبیر ک بحثو شروع میکنه معمولن یا اکثره مطالبو یادمه یا زود یاد میگیرم. جز یسری تکنیکا ک یادداشت میکنم مرور کنم
      حالا موندم نکته تستشو ببینم یا سالیانش

14. Top | #74
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چون تا حالا کنکوری نخوندی نکته و تست پیشنهاد خوبی نیست. بهتره همون سالیانه یحیوی و یا میر حسینی رو ببینی. مگر اینکه بتونی تا اردیبهشت خودت به فیزیک مسلط شی و بعد نکته و تست ببینی که تلاش زیاد میخواد

15. Top | #75
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چون تا حالا کنکوری نخوندی نکته و تست پیشنهاد خوبی نیست. بهتره همون سالیانه یحیوی و یا میر حسینی رو ببینی. مگر اینکه بتونی تا اردیبهشت خودت به فیزیک مسلط شی و بعد نکته و تست ببینی که تلاش زیاد میخواد
      سلام
      تبریک میگم بهتون همیشه موفق باشید
      نوشتید توجه داشتید به نماز اول وقت، نماز صبح هام همینطور بود؟
      من بیدار که میشم برا نماز دیگه خوابم نمی بره ولی از طرفی هم زمان خوابم کافی نیست شما چیکار میکردید؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)