خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

عقب افتادن از آزمون 4 آذر

سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من به دلایلی نتونستم مباحث رو با تسلط کافی به ازمون برسونم و می دونم که قطعا آزمون آینده بدترین آزمونمه. نمی دونم فردا برم آزمون بدم یا نه چون یه سری ها میگن غیبت اشتباهه و یه سری میگن برای رسوندن مباحث، یک بارش عیبی نداره.
      میشه راهنماییم کنین؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      میدونی چرا غیبت اشتباهه؟ چون مغزت دیگه خوشش میاد، ول کنش نیست چون یه خاطرجمعی پیدا کرده که خب تهش غیبت می کنم دیگه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دوهفته پیش همینطور بودم حتی بدتر ولی رفتم آزمون دادم نتیجه اش از اونی که فکر میکردم خیلی بهتر شد حتما برو همین که عادت کنی دو ساعت رو اون صندلی بشینی خودش کلیه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_H83 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من به دلایلی نتونستم مباحث رو با تسلط کافی به ازمون برسونم و می دونم که قطعا آزمون آینده بدترین آزمونمه. نمی دونم فردا برم آزمون بدم یا نه چون یه سری ها میگن غیبت اشتباهه و یه سری میگن برای رسوندن مباحث، یک بارش عیبی نداره.
      میشه راهنماییم کنین؟؟؟
      سلام
      حتما ازمونتو شرکت کن
      همون مباحثی که خوندی رو بسنج تو ازمون و نقاط ضعفت رو با تحلیل بعد ازمون پیدا کن و تقویتشون کن
      ازمونایی که میدی صرفا واسه اینه که خودتو بسنجی چه عالی خونده باشی چه ضعیف .
      همه اینا باهم تو رو آماده میکنه واسه آزمون اصلی که کنکوره .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_H83 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      میشه راهنماییم کنین؟؟؟
      حتما بده حتمااا . با دادن یه آزمون که آمادگی زیادی براش نداری به اطلاعاتی از خودت میرسی که ممکنه تو رو خیلی جلو بندازه اگه ازش درست استفاده کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن