خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      شما کل قوائد عربی رو هم که حذف کنید ، به شرطی که بقیه مباثح رو حتما بزنید به 60 درصد میرسید فکر میکنم
      اگه قواعد چیزای ساده داره لطفا بگید مثلا من شنیدم منصوبات انگار ساده ست درسته؟
      در ضمن دوستان لطفا به پست اول این تاپیک جواب ندید مال سال 95 هستش دارید جواب میدید )
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 18 آذر 1397 در ساعت 17:54

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      سلام دوستان!
      من به 60 درصد عربی نیاز دارم در کل! میشه راهنمایی کنید برای قواعد مباحث ساده و پر تست چیا هستن؟
      سلام
      خب ترجمه ک معمولا از 8 تا تست 7 تاش اکیه و ممکنه ک توی تست ضرب المثل ها یکم براتون سخت باشه ک وقتی تست ها 10 سال کنکور همه رشته هارو میزنید متوجه میشید که تکراری زیاد داره و مهم ترین هاش تو ذهن تون میمونه (مثل شعر سال سوم)
      قواعد هم معتل ها ممکنه یکم اذیت کنه ولی بقیه مثل منادا و منصوبات مثل مفعول و.....با زدن تست های 10 سال اخیر کاملا متوجه طرز دید طراح میشید
      ب نظر خودم ک عربی 86 زدم کلید موفقیت عربی زدن تست های 10 سال اخیر کنکور های همه رشته هاس ک واضحه حجم زیادی تست میشه و شمارو از تست تالیفی بی نیاز میکنه
      موفق باشید

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      وقت تون بخیر
      کسی در مورد جَمُمَنضَف چیزی می دونه؟
      امسال یه معلّم عربی اومده و ازمون دوتا امتحان گرفته که واقعاً سخت بودن.
      مثلاً به تصاویر نگاه کنید:
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B2%DB%B0_%DB%B1%DB%B4%DB%B5%DB%B6%DB%B5%DB%B8.jpg
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B2%DB%B0_%DB%B1%DB%B4%DB%B5%DB%B8%DB%B4%DB%B6.jpg
      تو تصویر اوّل به گزینهٔ ب نگاه کنید؛ در درس اوّل کتاب عربی دواردهم کلمه اوّل رو تؤَکِدُ نوشته که معنیش میشه (دلالت می کند) ولی تو گزینهٔ ب نوشته تؤَکَّدُ یعنی (دلالت می شود) و به تصویر دوّم هم نگاه کنید، تو لغات درس اوّل کتاب نوشته شده حَرَّقَ یعنی (سوزاند) ولی تو تصویر دوّم داده حُرِّقَ که میشه (سوزانده شد) بعد به ما گفت که اگه می خوایم تو این قواعد نمرهٔ بالایی بگیریم باید جَمُمَنضَف رو یاد بگیریم.
      حالا می خواستم که اگه کسی در مورد جَمُمَنضَف اطلاعاتی می دونه در موردش راهنماییم کنه؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن