خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان یک دبیر ادبیات خوب هم که خودم واقعا ازش استفاده میکنم احسان محسنی هستش دبیر انرژی اتمی تهران هستش و بسیار آدم فهمیده و با سواد . دبیر رتبه 13 کشور و 20 منطقه 1 هم بود

امسال هم قراره نکته و تست رایگان برای همه برگزار کنه / کانال آپارات آموزش قرار میده و توی تلگرام هم کانال تلگرامش اموزش و تست قرار میده + مشاوره ادبیات
      تو همین سایت کنکور هم جزوه رایگان قرار میده .
      خواستید استفاده کنید .
      فارسی احسان بنویسید تو سرچ تلگرام میاده واستون
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      میدونی
      کیوان اسدی آدم بی سوادی نیست ولی قطعا آدم کم سوادیه و از بی سوادی شمای دانش آموز داره سو استفاده میکنه و فکر میکنی دلش برات سوخته ولی از پشت پرده خبر نداری .
      محمد اسدی به درد نخور ترین آدمی هستش که میتونه در فضای آموزشی یک کشور رشد کنه . و اجازه و زمینه این رشد رو هم دانش اموزایی فراهم میکنن که بسیار سطحی نگر هستند.

آخرین مدرک تحصیلیش دیپلم تجربیه / اخراجی دانشگاه هستش ولی میگیریم به گفته خودش انصرافی از دانشگاه به خاطر عدم علاقه به پزشکی /
      اینقدر فقیره در زندگیش که تنها داراییش رتبه کنکورشه و به جس رتبه ای که تو کنکور چند سال قبل آورده ریشه انداخته و ازش آب میخوره . کجای دنیا رتبه کنکور میشه صلاحیت نظر دادن و نقد کردن و بد تر از اون تدریس و مشاوره و تیم انداختن و ....... والا تا جایی که من میدونم رتبه کنکور تنها صلاحیت اش در رفتن به دانشگاه و انتخاب رشته است و نه چیز دیگر ایشون اینقدر به خودشون میبالند در حالی که حتی عرضه نداشته ادامه تحصیل بده دکتری ش رو بگیره
      جالب تر اینکه ایدیش هست دکتر کیوان اسدی هم در این انجمن و هم در اینستا و جالب تر از اون دیگران ایشون رو دکتر خطاب میکنن و یکبار نشده برگرده بگه من دکتر نیستم و .... و جالب تر تر اینکه دانش آموا بهش میگن استاد

منتقد منتقد و و..... بابا جمش کن بینیم آخه حوصله نداریم . خودش انبوهی از کپه و نجاسته و شب تا صبح میتونم نقدش کنم اومده برای ما شده جوجه منتقد.
      طرف از مشاوره و تدریس و کتاب و جزوه و اخلاق و علم و کنکور و مدرسه و ..... همه و همه ش سر درمیاره

نا کس تر از ایشون قلمچی هستش که به همچین ادمی اجازه میده بیاد سوال طرح کنه میدونی چرا ؟؟ پول پول و پول / هزینه اینکه یکی مثل بازرگانی و سپهری و دو سه تا ادم حسابی سوال طرح کنن 10 برابر هزینه کیوان اسدی دیپلم تجربی بیخود هستش. قلمچی جس مثقال بهش میده میگه بشین سول طرح کن و به اون سوالای چرت خودت هم ببال و خوشحال باش .
      از اونجایی هم که این ادم بی عرضه کار دیگه ای نداره و از این منتقد بازیهاش و بیسوادی دانش اموزا داره پول در میاره { مثل همه ادم های مضخرف حوزه کنکور } خوب مجبوره به این چیزا ریشه بزنه / و فالوور و مرید و مدافع هم کم نداره که خوب در جامعه تقریبا بی سواد و اغلب کم سواد ایران کاملا طبیعی هستش که چنین ادم های پخمه ای نخبه انگارده بشن .
      چنین ادم های کم ریشه و واقعا مضحک
      چون اگر پشتوانه قویتری داشت به اون ریشه میزد .

هیچ گربه ای بابت رضای خدا موش نمیگیره.
      من بین عبد المحمدی که ازش متنفرم و کیوان اسدی حتی عبد المحمدی رو به اسدی ترجیح میدم / و این یعنی عمق فاجعه

کتاب روانشاسی و مقاله و ............ با این حرف ها و .... امثال مثل شما رو شیره میماله و به ریشتون میخنده ایشون . کسی با چند تا کتاب و مقاله خوندن با سواد نمیشه .
      کیوان اسدی توهم با سوادی و همه چی دانی داره در حالی که بسیار ادم بی ریشه و مضخرفی هستش و مثل علف هرز در حوزه کنکور به وجود اومده مثل اکثر کسانیکه در این زمینه دارن فعالیت میکنن .
      اصلا اینکه ایشون بشه منتقد حوزه کنکور خنده دار هستش و خودش تناقضه /
      جالبه شاگردای این یا بقیه اونایی که اینو فالو دارن میگن بقیه سیاه لشکرن کلا این حرف هارو همه دبیرا میزنند البته اسدی دبیر حساب نمیشه چند روز قبل هم گفته بود که میخوام برم کنکورو پیش بینی کنم باید در سازمانی رو گل گرفت که تو بشی پیش بینی کننده سوالاش البته این سبک رو م بگم از کامران فیزیک یاد گرفته که سوالا رو کد میزنه که لو نره بعد کنکور هم میاد میگه 99 درصد تشابه ..در کل امیوارم دست این پسره رو شده باشه برا بقیه و درگیر حاشیه ولایو های الکیش نشن کنکور99 و داستان هاش شاید برای بسیاری از دوستان درس زندگی شده باشه ......از تمام عزیزان هم میخوام دیگه راجب این شخص هیچی نگن گفتنی ها هم گفته شد خواه پند گیرند.....درکل بچسبید به درستون
      ویرایش توسط hediyeh80 : 02 اسفند 1400 در ساعت 15:19

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi2004 نمایش پست ها
      همینارو کامل ببینم کفایت میکنه؟؟
      دستور از جلسه چنده؟
      کلا 9 جلسه هست و تایمش نسبت به کلاسهای اساتید دیگه کمتره واست یه مرور هم محسوب میشه

کلا دستورشو تو 3 جلسه میگه از جلسه اول شروع میشه جزوه هاشم تو چنل موجود هست میتونی خودت یه نگاه بندازی قشنگ طرح درسش واست مشخص میشه
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      کلا ایرانیا عادت دارن هر شاخ مجازیو بزرگ کنند حداقل اعضای انجمن چند جلسه کلاس یکیو دیدن باهاش کار کردن میان نظر میدن فلانی واقعا بده یا فلانی سلیقه ایه ممکنه عالی باشه برات میتونیم باهاش حال نکنی ولی بد درس نمیده بیسواد نیس
      اون شاخ مجازی از روی هوا فقط بخاطر شهرت ی ده دقیقه ی کلاس میبینه میاد نظر میده اکثر حرفاش چرته
      اتفاقا چیزی که بچه های انجمن یا تلگرامی یا اینستاگرامی بهش اشاره میکنن حق هست و درسته

دبیرهای که پرحاشیه هستند و بهترین محسوب میشن و دنبال کننده های خودشونو دارند بچه های همون سال متوجه این قضیه نمیشن وقتی از این مرحله شکست بخورن متوجه میشن این طرف اصلا اون چیزی که میگه نیست :/

وقتی که سر کلاس این جور افراد و مشاورنما بزاری رو خودت بخونی یا یه استاد بی حاشیه رو که ادعایی تو 100 زدن قطعی تو نداره انتخاب کنی سود کردی حداقل یه چیزی بهت اضافه شده

متاسفانه هر کسی که قشنگ حرف بزنه و دسته بیلشو تو جیبت بزاره ( سرتو با پنبه با حرفاش ببره ) و تبلیغات های خفن و امید بفروشه همه سمتش جذب میشن این ماهیت سیستم هست

من میتونم واست تموم دبیرایی که 75 هزار نفر هرساله میبینن و بازم تو جاده خاکین رو نام ببرم یا مشاورنما ها رو با ذکر دلیل بگم تمومیم نداره

اینها فقط تجربیات من نیست ، تجربیات 1.4 هزار نفری هست که تو کانال تلگرامی ما عضو هستند

فقط چیزی که مهمه بهترینی وجود نداره باید از انتخابی که انجام میدن بچه ها همونو برن ولی کسی که الان شروع میکنه واسه انتخاب اساتید بهتره سمت اساتید بی حاشیه خوب بره حداقل درگیر سیاه نمایی و تضمین 100 زدن نیست

اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس جلسه ۱تا۳ نکته و تست توکلی رو میبینم امیدوارم دیگه برای دستور نیاز به دبیر نداشته باشم

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به شدت سطحی چرت مزخرف و بی نتیجه کاش تام لند یه فکری به حال درس ادبیاتش بکنه.

7. Top | #67
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=sadeghi2004;1767411]نظرتون راجب کلاس هاش چیه؟؟
      لطفا هرنظری راجبش دارین‌بگین��������� ��[/QUOT

اینو چندتا دبیر دیگه تو بدتر بودن رقابت دارن تو کلاس انلاین
      من فقط برا فان پیجشو دنبال میکنم

البته کتاباش بد نیستن. هرچند بیشتر تستاشو از اینور اونور جم کرده.قرابتش مثلا خوبه. اما بهتر از کتاباش تو بازار هست

8. Top | #68
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      بچه ها بنظرم خود کنکور یعنی حاشیه ولی کسی برنده اس که بی توجه باشه من شاگرد قبلیه کیوان اسدی بودم ولی زمانی که شاگردشون بودم فقط عضو گروه درسیشون بودم و کاری ب کانالی ک زنده بود برای بقیه ی کارهای دیگش نداشتم...بنظرم واقعا مفهومی درس میدن من سر کلاس چندتا استاد دیگه رفتم و راضی بودم...ولی خب من کاری ب شخصیتشون خارج از کلاس درسی ندارم چووووون حرفایی ک تو لایو میزد یا تو کانال غیر درسیش تو کلاس درسش نمی اورد و تو اون تایم درسیش فقط درس میده و تایم هدری نداره و دلقک بازی نداره درسشو میده میره....ولی خب کسایی ک نمیتونن کنترل کنن خودشونو برای حاشیه ها شاید سخت باشه با ایشون کلاس گرفتن در صورت دنبال کردن مداومشون
      اینو بدون هیییچ تعصبی نوشتم حتی خودم اعتراف کردم ک تو حواشی هستن ایشون
      توی یک تاپیک دیگ یک نفر دبیر شیمی خواست اسم چندتا معروفو اوردن ولی گفتن بازم مفهومی نیست من به تجربه ی خودم استاد اسدیو معرفی کردم ولی خب بازهم ادمها و روحیاتشون باهم فرق داره
      امیدوارم موفق باشید

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن