خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 138
    1. Top | #121
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتی فکر ترمیم معدلو نکنید. پدرجان،چرا یکم فک نمیکنی؟ وقتی همه دارن میگن شما معدلتم که 20 بشه ، بازهم ضرر میکنی، پس فایده ترمیم چیه؟؟!!!بری کلی هزینه کنی بعدم تازه باز ضرر کنی؟کار عقله خداییش اینکار؟
      گیریم رفتی معدلتو 20 کردی، پس بقیه ایی که معدل 20 دارن چی؟اومدو یه درس سخت بودو نتونستی به نمره 20 برسونی، اونوقت چی؟

راه چارش اینکه باید جلوی مصوبه گرفته بشه یا حداقل اصلاح بشه

2. Top | #122
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

3. Top | #123
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin.a.z.sh نمایش پست ها
      حتی فکر ترمیم معدلو نکنید. پدرجان،چرا یکم فک نمیکنی؟ وقتی همه دارن میگن شما معدلتم که 20 بشه ، بازهم ضرر میکنی، پس فایده ترمیم چیه؟؟!!!بری کلی هزینه کنی بعدم تازه باز ضرر کنی؟کار عقله خداییش اینکار؟
      گیریم رفتی معدلتو 20 کردی، پس بقیه ایی که معدل 20 دارن چی؟اومدو یه درس سخت بودو نتونستی به نمره 20 برسونی، اونوقت چی؟

راه چارش اینکه باید جلوی مصوبه گرفته بشه یا حداقل اصلاح بشه
      ینی چی اخه

4. Top | #124
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اموزش پرورش امروز بهم گفت که نظام قدیم به هیچ طریقی نمیتونه ترمیم معدل کنه . چه کنیم ؟

5. Top | #125
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Ebrahimii نمایش پست ها
      اموزش پرورش امروز بهم گفت که نظام قدیم به هیچ طریقی نمیتونه ترمیم معدل کنه . چه کنیم ؟
      بله درسته شما باید دیپلم نظام جدید بگیرید اگه درست یادم باشه میرید آخرین مدرسه‌ای که فارغ التحصیل شدید(پیش‌دانشگاهی)، یکسری برگه میدن که باید ببرید آموزش و پرورش که بتونید دیپلم قدیم رو معادل سازی کنید با دیپلم نظام جدید بعدش میتونید ترمیم کنید و یا کلا یک دیپلم جدید بگیرید (هر دو کار رو میتونید انجام بدید)

6. Top | #126
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ رقمه راه نداره که دوباره بتونی دیپلم رشته خودتو بگیری؟؟
      من همه درسای تخصصمیمو افتادم ، باید دوباره امتحانشونو بدم ، ولی نمره عمومیامم زیاد بالا نیست با اینکه پاس شدم‌. حالا تخصصیا رو امیدی دارم که بتونم نمره بالا بگیرم شهریور یا دی ولی نمره عمومیام تغییر نمیکنه چون پاس شدم . میخوام کلا همه رو از اول بدم

7. Top | #127
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میدونین هزینه دیپلم مجدد چقدره؟
      و ترمیم

8. Top | #128
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      و اینکه دیپلم مجدد یه رشته دیگه رو بگیریم اعتبارش مثل دیپلم اولمون هست؟

9. Top | #129
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S h i v a نمایش پست ها
      میدونین هزینه دیپلم مجدد چقدره؟
      و ترمیم
      دقیق نمیشه گفت، این هزینه ها با توجه به تعداد درس های انتخابی متفاوت خواهد بود.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

10. Top | #130
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      دقیق نمیشه گفت، این هزینه ها با توجه به تعداد درس های انتخابی متفاوت خواهد بود.
      برای کل دروس انسانی چقدر میشه؟
      یا هر کدوم از رشته ها که شما میدونین حالا حدودی هم بگین ممنون میشم
      ویرایش توسط S h i v a : 01 تیر 1401 در ساعت 21:24

11. Top | #131
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط s h i v a نمایش پست ها
      و اینکه دیپلم مجدد یه رشته دیگه رو بگیریم اعتبارش مثل دیپلم اولمون هست؟
      این نکته رو در نظر بگیرید برای شرکت در کنکور ، اگر میخواهید با دیپلم مجدد شرکت کنید ، دیپلم مجدد باید با گروه کنکورتون حتما یکی باشه . یعنی اگرچه با دیپلم اصلی ریاضی یا انسانی میشه کنکور تجربی داد ولی با دیپلم مجدد ریاضی یا انسانی نمیتونی تجربی شرکت کنی ، حتما دیپلم مجددت هم باید تجربی باشه. قبلا میشد ولی سه چهار سالی میشه دیگه اجازه نمیدن با دیپلم مجدد از رشته ی a بری کنکور رشته b شرکت کنی .

البته که هیچ کسی هم نمیتونه دوبار دیپلم از یه رشته بگیره . یعنی نمیشه هم دیپلم اصلیت هم دیپلم مجدد هر دو تا از تجربی باشه.

گزینه ی بهتر از گرفتن دیپلم مجدد ، برای اکثریت همون شرکت در ترمیم معدله که دوباره میتونی بری امتحان نهایی شرکت کنی.
      ویرایش توسط reza333 : 01 تیر 1401 در ساعت 21:30

12. Top | #132
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      این نکته رو در نظر بگیرید برای شرکت در کنکور ، اگر میخواهید با دیپلم مجدد شرکت کنید ، دیپلم مجدد باید با گروه کنکورتون حتما یکی باشه . یعنی اگرچه با دیپلم اصلی ریاضی یا انسانی میشه کنکور تجربی داد ولی با دیپلم مجدد ریاضی یا انسانی نمیتونی تجربی شرکت کنی ، حتما دیپلم مجددت هم باید تجربی باشه. قبلا میشد ولی سه چهار سالی میشه دیگه اجازه نمیدن با دیپلم مجدد از رشته ی a بری کنکور رشته b شرکت کنی .

البته که هیچ کسی هم نمیتونه دوبار دیپلم از یه رشته بگیره . یعنی نمیشه هم دیپلم اصلیت هم دیپلم مجدد هر دو تا از تجربی باشه.

گزینه ی بهتر از گرفتن دیپلم مجدد ، برای اکثریت همون شرکت در ترمیم معدله که دوباره میتونی بری امتحان نهایی شرکت کنی.
      بله درسته
      من دیپلم تجربی دارم
      اما مجدد میخوام دیپلم انسانی بگیرم و هم کنکور انسانی شرکت کنم،
      با این کار میتونم کلا دیپلم تجربیم رو چون معدلم خوب نبود کلا بیخیالش شم و دیپلم دومم ینی انسانی رو برای دانشگاه یا جاهای دیگه بدم؟
      یا کلا ملاک همون دیپلم اول هست و با دیپلم مجدد و معدل بهتر صرفا میشه رتبه کنکور رو بهتر کرد؟

13. Top | #133
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S h i v a نمایش پست ها
      برای کل دروس انسانی چقدر میشه؟
      یا هر کدوم از رشته ها که شما میدونین حالا حدودی هم بگین ممنون میشم
      هزینهٔ ثابت مورد نیاز برای انجام ثبت نام در این آزمون ها ۵۰ هزار تومان و هزینهٔ متغیر شامل ۲۰ هزار تومان به ازای هر درس هست. بستگی داره تعداد دروس انسانی شما چقدر باشه.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

14. Top | #134
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      هزینهٔ ثابت مورد نیاز برای انجام ثبت نام در این آزمون ها ۵۰ هزار تومان و هزینهٔ متغیر شامل ۲۰ هزار تومان به ازای هر درس هست. بستگی داره تعداد دروس انسانی شما چقدر باشه.
      خیلی ممنونم
      من اینو تو سایت ها دیده بودم اما فکر کردم اشتباه نوشتن چون یکی خیلی گرون گفته بود
      پس اینجوری باشه خوبه

15. Top | #135
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،
      کسی بخواد دیپلم مجدد بگیره، دروس دوازدهم رو باید امتحان بده، آیا سال بعدش، میتونه درس های یازدهم رو هم امتحان بده ؟؟ برای تاثیر سابقه در کنکور !

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)